Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
İngiltere Premier Lig Kupası Grup C
20.02.2018IY
16:00MSBury U231 - 1 AFC Bournemouth U230 - 1
 
Türkiye Kadınlar 2.Lig Grup A
20.02.2018IY
14:00ALG Spor (K)v Konya İdman Yurdu (K)-
 
İsrail Liga Bet Kuzey A
20.02.2018IY
03:00ErtMaccabi Tzeirey Shfaram0 - 0 Julis0 - 1
15:00Bnei Nahaf Qasemv Hapoel Ihud Bnei Sumei-
15:45Ironi Bnei Kabulv Maccabi Maalot Tarshiha-
16:00Beitar Nahariyav Ahva Manda-
16:00Hapoel Kaukabv Hapoel Bueine-
16:00Maccabi Kafar Kanav Ahva Arraba-
16:00Tzeirey Tamrav Bnei HaGolan VeHaGalil-
20:00MSAchi Akko3 - 1 Ihud Bnei Mejdel Krum2 - 0
 
İsrail Liga Bet Kuzey B
20.02.2018IY
03:00ErtDaburiyya Osama0 - 0 Beitar Pardes Hanna0 - 1
03:00ErtHapoel Sandala Gilboa0 - 0 Tzeirey Turan0 - 1
15:00Ihud Bnei Kfar Karav Hapoel Tirat HaCarmel-
15:30Hapoel Bnei Arara Arav Hapoel Daliyat Al Karmel-
16:00Hapoel Ramot-Menashe Megv Hapoel Bnei Pardes-
16:00MSMaccabi Achi Ichsal3 - 0 Maccabi Bnei Raina1 - 0
16:00Maccabi Ein Mahal Jamalv Hapoel Bnei Zalfa-
18:30Elnahada Nazerethv Maccabi Nujeidat Ahmed-
 
İsrail Liga Bet Güney A
20.02.2018IY
15:00MSShimshon Tel Aviv1 - 3 MS Roch TLV0 - 1
15:30Hapoel Pardesya Noamv Tzeirey Taibe-
16:00MSAmishav Petah Tikva Eli5 - 0 AS Holon Mor0 - 0
16:00Hapoel Kiryat Onov Beitar Petah-Tikva-
16:00MSHapoel Nahlat Yehuda2 - 2 Ironi Or Yehuda0 - 2
16:00Ihud Bnei Jatv Bnei Jaffa Ortodoxim-
16:00Kafr Qasim Shouaav Ironi Beit Dagan-
16:00Shimshon Bnei Taybev Shimshon Kfar Qasem-
 
İsrail Liga Bet Güney B
20.02.2018IY
16:00Agudat Sport Ashdodv MS Beer Sheva-
16:00Beitar Givat Zeev Sheviv Maccabi Kiryat Malachi-
16:00Bnei Eilatv Maccabi Ironi Sderot-
16:00MSBnei Yeechalal Rehovot3 - 0 Ironi Modiin1 - 0
16:00Ironi Beit Shemeshv Shikun HaMizrah-
16:00Maccabi Beer Shevav Hapoel Yeruham-
16:00Maccabi Ironi Netivotv Beitar Ir Maale Adumim-
16:00Moadon Tzeirey Rahatv Maccabi Ashdod-
 
Hindistan U18 Ligi Delhi
20.02.2018IY
10:30MSHindustan U182 - 3 Delhi United SC U180 - 0
 
Meksika Kupa MX Clausura Grup 9
21.02.2018IY
06:00MSQueretaro1 - 0 Cimarrones de Sonora0 - 0
 
Panama LPF Clausura
21.02.2018IY
04:00MSSanta Gema0 - 1 San Francisco0 - 1
04:00MSPlaza Amador1 - 0 Alianza FC0 - 0
04:00MSArabe Unido1 - 2 Chorrillo FC1 - 1
 
İngiltere 1.Lig
21.02.2018IY
22:45Rochdalev Milton Keynes Dons-
20.02.2018IY
22:45MSFleetwood Town1 - 2 Portsmouth0 - 1
22:45MSShrewsbury1 - 1 Gillingham1 - 0
 
İngiltere Cumberland Senior Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
22:45Penrith AFCv Windscale-
 
İngiltere Sheffield & Hallamshire Senior Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
22:45SL Aquaforcev North Gawber Colliery-
 
İngiltere Somerset Premier Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
22:30Wellingtonv Clevedon Town-
20.02.2018IY
22:45Bath Cityv Welton Rovers-
22:45Odd Downv Paulton Rovers-
 
İngiltere Surrey Senior Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
22:30Colliers Wood Unitedv Dorking Wanderers-
 
İngiltere 2.Lig
20.02.2018IY
22:45MSCambridge United1 - 0 Notts County1 - 0
22:45MSCrewe Alexandra1 - 2 Exeter City0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi MSFL
21.02.2018IY
13:00Slovacko U21v Trinec U21-
 
İngiltere Merkezi Lig Kuzey Grup A
20.02.2018IY
16:00MSMorecambe Res.4 - 2 Port Vale Res.3 - 1
17:00MSWalsall Res.0 - 0 Bradford City Res.0 - 0
 
İngiltere Merkezi Lig Kuzey Grup B
20.02.2018IY
16:00MSYork City Res.1 - 1 Rotherham United Res.0 - 1
 
Cebelitarık Rock Kupası Son 8 Turu
20.02.2018IY
22:30Lincoln Red Impsv Glacis United-
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup C
20.02.2018IY
16:00MSNasaf Qarshi1 - 0 Al Wasl Dubai0 - 0
18:30MSAl Sadd3 - 1 Persepolis1 - 0
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup D
20.02.2018IY
18:10MSAl Ain1 - 1 Al Rayyan1 - 1
18:30MSEsteghlal FC1 - 0 Al Hilal Riyadh0 - 0
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup E
20.02.2018IY
13:30MSKashiwa Reysol1 - 1 Tianjin Quanjian0 - 0
15:00MSKitchee0 - 6 Jeonbuk Motors0 - 5
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup F
20.02.2018IY
13:00MSUlsan Hyundai2 - 1 Kawasaki Frontale1 - 0
15:00MSShanghai SIPG4 - 1 Melbourne Victory2 - 0
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup G
21.02.2018IY
13:00Cerezo Osakav Guangzhou Evergrande-
14:00Buriram Unitedv Jeju United-
 
Arjantin Premier Lig
20.02.2018IY
01:00MSAtletico Tigre1 - 1 Defensa y Justicia0 - 1
01:00MSPatronato3 - 0 Chacarita Juniors1 - 0
03:15MSColon1 - 0 Gimnasia La Plata0 - 0
 
Copa Sudamericana 1.Tur
21.02.2018IY
01:15MSSport Rosario0 - 0 Cerro0 - 0
03:30MSBarcelona SC0 - 0 General Diaz0 - 0
 
AFC Şampiyonlar Ligi Grup H
21.02.2018IY
13:00Suwon Bluewingsv Kashima Antlers-
15:00Shanghai Shenhuav Sydney-
 
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu
21.02.2018IY
20:00CSKA Moscowv Crvena Zvezda-
 
Guam 1.Lig
21.02.2018IY
12:00Eurocarv Rovers-
 
Irak Premier Lig
21.02.2018IY
14:30Al Simawav Al Zawraa-
14:30Al Najafv Al Talaba-
14:30Al Hudodv Al Quwa Al Jawiya-
16:45Al Shortav Naft-
20.02.2018IY
14:30MSBaghdad1 - 3 Al Minaa Basra0 - 0
14:30MSKarbala1 - 1 Al Diwaniya0 - 0
 
Jamaika Premier Lig
20.02.2018IY
04:35MSArnett Gardens2 - 2 UWI0 - 1
 
Arjantin Prim B Nacional
20.02.2018IY
03:05MSAtletico Aldosivi1 - 0 Club Atletico Mitre0 - 0
 
Arjantin Prim B Metro
21.02.2018IY
03:00ErtSacachispas0 - 0 Barracas Central0 - 1
20.02.2018IY
03:00MSAtletico Atlanta2 - 0 San Miguel1 - 0
 
Arjantin Primera D
20.02.2018IY
23:00MSCentral Ballester1 - 1 Argentino Merlo0 - 1
23:00MSCentro Espanol1 - 2 Juventud Unida1 - 1
 
Brezilya Paulista A3
21.02.2018IY
21:00Matonensev Manthiqueira-
21:00Desportivo Brasilv Olimpia-
21:00Atibaiav Portuguesa Santista-
22:00Mogi Mirimv Barretos-
 
Brezilya Carioca 1 Taça Rio
21.02.2018IY
22:30Banguv Fluminense-
20.02.2018IY
02:00MSVolta Redonda0 - 2 Portuguesa RJ0 - 0
 
Brezilya Gaucho 1
20.02.2018IY
02:00MSCaxias1 - 1 Juventude1 - 0
 
Ekvador Premier A 1.Aşama
20.02.2018IY
03:00MSGuayaquil City0 - 0 Tecnico Universitario0 - 0
 
Brezilya Brasiliense
20.02.2018IY
21:30MSDom Pedro2 - 2 Formosa0 - 0
 
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu
21.02.2018IY
15:00Pamplemoussesv Bidvest Wits-
15:30Mighty Wanderersv V.Club-
16:00ZESCO Unitedv JKU FC-
16:00Platinumv 1 De Agosto-
16:00LLB Academicv Rayon Sports-
16:00Kampala Cityv CNaPS Sport-
16:00HCB Songov Ngaya Club-
16:30St Louis Suns Unitedv Young Africans-
17:00Mbabane Swallowsv Bantu-
17:00Benfica Bissauv Difaa El Jadida-
17:30Mounanav Rail Club Kadiogo-
17:30Eding Sportv Plateau United-
18:00Port de Lomev Leopards de Dolisie-
18:00MFMv Real Bamako-
18:00Aduana Starsv Al-Tahaddi-
19:00Leones Vegetarianosv Gor Mahia-
19:00ES Tunisv ASEC Mimosas-
19:00ASEC Mimosasv Buffles De Borgou-
20:00Misr Lel Makasav Génération Foot-
20:00Horoyav AS-FAN-
20:30Al Merreikhv Township Rollers-
21:00MC Algerv Otôho dOyo-
20.02.2018IY
16:00ErtWau Salaam0 - 0 Kedus Giorgis0 - 1
17:00MSOlympique Real0 - 0 ES Setif0 - 0
19:00MSWAC1 - 0 Stade Malien Bamako0 - 0
20:30MSAl Hilal Omdurman3 - 0 LISCR0 - 0
 
Kolombiya Primera B Apertura
20.02.2018IY
02:00MSDeportivo Pereira2 - 1 Real Santander1 - 1
04:00MSBarranquilla1 - 1 Cucuta Deportivo0 - 0
 
Türkiye Spor Toto 1. Lig
21.02.2018IY
16:00Eskişehirsporv Gazişehir Gaziantep FK-
16:00Denizlisporv Ümraniyespor-
19:00İstanbulsporv Manisaspor-
19:00Elazığsporv Giresunspor-
20.02.2018IY
16:00MSÇaykur Rizespor3 - 0 Balıkesirspor Baltok0 - 0
16:00MSSamsunspor1 - 1 MKE Ankaragücü1 - 1
19:00MSGaziantepspor0 - 1 Altınordu0 - 1
 
İzlanda Lig Kupası Grup 3
21.02.2018IY
21:30Fjölnirv Vikingur Olafsvik-
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey
20.02.2018IY
22:45MSHarrogate Town4 - 3 Alfreton Town4 - 1
 
İngiltere Non League Premier Isthmian
21.02.2018IY
22:45Folkestone Invictav Billericay Town-
 
İngiltere Non League Premier Güney
20.02.2018IY
22:45MSHereford FC1 - 0 St. Neots Town0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey
20.02.2018IY
22:45MSHeybridge Swifts9 - 1 Romford7 - 0
 
Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu
21.02.2018IY
22:45Shakhtar Donetskv Roma-
22:45Sevillav Manchester United-
20.02.2018IY
22:45MSBayern München5 - 0 Beşiktaş1 - 0
22:45MSChelsea1 - 1 Barcelona0 - 0
 
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
20.02.2018IY
00:00MSNacional Asuncion0 - 0 3 de Febrero0 - 0
02:15MSClub Guarani2 - 1 Deportivo Capiata2 - 1
 
İngiltere Championship
21.02.2018IY
22:45Wolverhamptonv Norwich City-
22:45Ipswich Townv Cardiff City-
22:45Derby Countyv Leeds United-
22:45Bristol Cityv Fulham-
20.02.2018IY
22:45MSAston Villa1 - 1 Preston North End0 - 1
22:45MSBarnsley1 - 2 Burton Albion0 - 2
22:45MSBrentford5 - 0 Birmingham2 - 0
22:45MSMiddlesbrough3 - 1 Hull City2 - 1
22:45MSMillwall2 - 1 Sheffield Wednesday0 - 1
22:45MSNottingham Forest1 - 1 Reading0 - 1
22:45MSSheffield United2 - 1 Queens Park Rangers1 - 0
23:00MSBolton Wanderers1 - 0 Sunderland1 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi Kupa 2.Tur
21.02.2018IY
18:00Paphos FCv Enosis Neon Paralimni-
18:00Karmiotissav PAEEK-
18:00Doxav Omonia Nicosia-
20:00APOEL Nicosiav Ermis Aradippou-
 
Makedonya Kupa Çeyrek Final
21.02.2018IY
16:00Vardar Skopjev Shkendija 79-
 
San Marino Titano Kupası Grup B
21.02.2018IY
22:45Domagnanov Cailungo-
22:45La Fioritav Tre Fiori-
 
San Marino Titano Kupası Grup C
21.02.2018IY
22:45Fiorentinov Faetano-
20.02.2018IY
22:45Libertasv Virtus-
 
San Marino Titano Kupası Grup A
21.02.2018IY
22:45San Giovanniv Murata-
22:45Folgorev Juvenes / Dogana-
 
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu
21.02.2018IY
14:30Fosa Juniorsv Leopards SC-
16:00ErtAl Hilal Juba0 - 0 Ben Guerdane0 - 1
16:00Welayta Dichav Zimamoto-
17:30Maniema Unionv Mangasport-
17:30CARA Brazzavillev Asante Kotoko-
18:00Sahelv Al Ittihad (LIB)-
18:00Galaxy FCv Costa do Sol-
18:30Nouadhibouv Africa Sports-
18:30Etoile Filantev Olympic Star-
19:00Mbour Petite Cotev RSB Berkane-
21:00Banjulv Akwa United-
20.02.2018IY
02:00ErtBelouizdad0 - 0 Djoliba0 - 1
14:15MSASPL 20004 - 1 Ngazi Club0 - 0
15:30MSPetro De Luanda0 - 0 Masters Security0 - 0
16:00MSGendarmerie0 - 1 Simba0 - 0
16:00MSGreen Buffaloes2 - 1 Al Masry0 - 0
16:30MSAnse Reunion1 - 2 APR0 - 0
17:30MSLa Mancha1 - 0 Tanda0 - 0
18:00MSDeportivo Niefang1 - 0 New Star De Douala0 - 0
19:00MSELWA United2 - 0 Onze Createurs1 - 0
19:30MSHafia1 - 1 Energie0 - 0
20:30MSMpumalanga Black Aces1 - 0 Young Buffaloes0 - 0
 
Meksika Kupa MX Clausura Grup 1
21.02.2018IY
06:06MSLeon4 - 1 Cafetaleros De Tapachula1 - 0
 
Meksika Kupa MX Clausura Grup 2
21.02.2018IY
04:00MSCruz Azul1 - 1 Alebrijes De Oaxaca0 - 0
 
Meksika Kupa MX Clausura Grup 3
21.02.2018IY
06:00MSMonterrey2 - 1 Dorados De Sinaloa1 - 1
 
Meksika Kupa MX Clausura Grup 6
21.02.2018IY
04:00MSNecaxa1 - 0 Murcielagos1 - 0
 
İngiltere Ulusal Lig
20.02.2018IY
22:45MSAldershot Town1 - 1 Bromley0 - 1
22:45MSBarrow1 - 1 Gateshead1 - 0
22:45MSBoreham Wood1 - 0 Maidstone United1 - 0
22:45MSChester0 - 1 Leyton Orient0 - 0
22:45MSDover Athletic1 - 0 Dagenham & Redbridge1 - 0
22:45MSEbbsfleet United2 - 1 Woking1 - 0
22:45MSGuiseley1 - 0 Fylde0 - 0
22:45MSHalifax Town2 - 0 Hartlepool United0 - 0
22:45MSMaidenhead United3 - 1 Eastleigh1 - 1
22:45MSSolihull Moors0 - 0 Wrexham0 - 0
22:45MSTorquay United2 - 3 Sutton United2 - 2
22:45MSTranmere Rovers1 - 4 Macclesfield Town0 - 1
 
Hazırlık Kulüpler
20.02.2018IY
11:17MSKrasnodar II0 - 2 Ararat Moskva0 - 1
13:45Lokomotiv Moscowv Tyumen-
16:30MSRotor Volgograd1 - 1 Spartak Moscow II-
18:00MSKristiansund BK3 - 0 Krasnodar1 - 0
 
Cebelitarık Premier Lig
21.02.2018IY
22:30Gibraltar Phoenixv St Josephs-
 
İspanya Federasyon Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
21:00Saguntinov UP Plasencia-
21:00Ontinyentv Real Betis II-
22:00SD Logronesv Vilafranca-
22:00Escobedov Pontevedra-
 
Suudi Arabistan 1.Lig
21.02.2018IY
15:45Al Qaisomav Najran-
16:10Al Orubahv Hajer-
18:15Al Najoomv Al Taee-
18:15Al Nahdhav Al Shoalah-
20.02.2018IY
15:40MSAl-Kawkab4 - 1 Al Mojzel0 - 0
16:00MSAl Hazm2 - 0 Al Wahda0 - 0
16:05MSDhamk4 - 0 Al Rabeea0 - 0
16:20MSAl Watani1 - 1 Al Khaleej0 - 0
 
Yunanistan Futbol Ligi
20.02.2018IY
16:30MSKissamikos2 - 0 Kallithea1 - 0
 
Almanya Bölgesel Kupa Mittelrhein Çeyrek Final
21.02.2018IY
21:00Rottv Alemannia Aachen-
20.02.2018IY
21:00MSBonn-Endenich1 - 3 Euskirchen0 - 1
21:00ErtGermania Teveren0 - 0 Viktoria Köln0 - 1
 
Şili Primera B
21.02.2018IY
02:00MSUnion San Felipe2 - 3 Santiago Morning0 - 1
 
Şili Premier Lig
20.02.2018IY
02:00MSAudax Italiano1 - 1 Deportes Temuco0 - 1
 
Kolombiya Primera A Apertura
21.02.2018IY
03:45MSDeportivo Pasto0 - 0 La Equidad0 - 0
 
Türkiye U21 Ligi 1.Lig
21.02.2018IY
03:00ErtGaziantepspor U210 - 0 Altınordu U210 - 0
12:30İstanbulspor U21v Manisaspor U21-
12:30Elazığspor U21v Giresunspor U21-
12:30Eskişehirspor U21v Gazişehir Gaziantep U21-
12:30Denizlispor U21v Ümraniyespor U21-
20.02.2018IY
12:30MSÇaykur Rizespor U212 - 6 Balıkesirspor U210 - 0
12:30MSSamsunspor U210 - 3 MKE Ankaragücü U210 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Güney
21.02.2018IY
23:30Benfica U17v Real Sport Clube U17-
 
Brezilya Verde Kupası 1.Tur
21.02.2018IY
01:30MSPaysandu4 - 0 Interporto2 - 0
 
Malta Kadınlar 1.Lig
21.02.2018IY
22:15Raiders Luxol (K)v Birkirkara (K)-
20.02.2018IY
22:15Hibernians (K)v Kirkop United (K)-
22:15Mgarr United (K)v Tarxien Rainbows (K)-
22:15Swieqi United (K)v Fgura United (K)-
 
Filistin West Bank Ligi
21.02.2018IY
18:00Taraji Wadi Al-Nesv Jabal Al Mukaber-
18:00Shabab Dorav Hilal Al-Quds-
18:00Shabab Al Khaleelv Shabab Al Thahrea-
18:00Markz Balatav Ahli Al-Khalil-
 
Güney Afrika PSL
21.02.2018IY
20:30Mamelodi Sundownsv Free State Stars-
20.02.2018IY
20:30MSPlatinum Stars0 - 0 SuperSport United0 - 0
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Grup A
21.02.2018IY
17:40Inter Turku U20v Espoo U20-
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
21.02.2018IY
19:00Aris Limassolv Olympiakos Nicosia-
 
Hong Kong Reserve Lig
21.02.2018IY
13:30Royal Southern Res.v Kitchee Res.-
13:30Eastern Salon Res.v Rangers Res.-
15:30R&F Res.v Yuen Long Res.-
15:30Pegasus FC Res.v Wofoo Tai Po Res.-
 
Meksika Premier Lig Serie B Clausura Grup 2
20.02.2018IY
02:00Cuautlav Orizaba-
 
Macaristan Kupa Son 8 Turu
21.02.2018IY
18:00Györi ETOv Balmazujvarosi-
19:00MTK Budapestv Senyo Carnifex-
20:00Siofokv Budapest Honved-
20.02.2018IY
16:00MSNagykanizsai ULE1 - 3 Bekescsaba0 - 3
18:00MSZalaegerszegi TE1 - 0 Puskas FC0 - 0
19:00MSDebrecen1 - 2 Dorogi FC0 - 0
20:00MSDiosgyor2 - 0 Vac FC1 - 0
20:00ErtUjpest0 - 0 Paksi SE0 - 1
 
İskoçya Development Lig
21.02.2018IY
17:00Motherwell U20v Ross County U20-
20.02.2018IY
17:00MSSt. Johnstone U201 - 4 Hibernian U201 - 1
20:00MSHeart of Midlothian U202 - 1 Dundee United U201 - 0
21:00MSDundee U201 - 0 Kilmarnock U200 - 0
21:00MSHamilton Academical U204 - 1 St. Mirren U203 - 0
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6 Las Palmas
21.02.2018IY
00:00MSColegio Norte Viera (K)1 - 1 UD Las Torres (K)0 - 0
 
İsrail Kadınlar Ligat Al
20.02.2018IY
21:00ASA Tel Aviv (K)v Girls Soccer Academy (K)-
21:00MSBnot Netanya (K)1 - 3 Maccabi Holon (K)0 - 0
21:00MSHapoel Raanana (K)0 - 3 Maccabi Kiryat Gat (K)0 - 2
23:00MSMaccabi Kishronot Hadera (K)3 - 1 Hapoel Petach Tikva (K)0 - 0
 
Suudi Arabistan Pro Lig
21.02.2018IY
20:20Al Quadisiyav Al Ittifaq-
 
Lübnan Premier Lig
21.02.2018IY
15:15Al Akhaa Al Ahliv Al Ahed-
 
İtalya Serie D Grup A
21.02.2018IY
16:30Varesev Gozzano-
16:30Seregnov Derthona F.B.C. 1908-
16:30Paviav Caronnese-
16:30OltrepoVogherav Bra-
16:30Inverunov Olginatese-
16:30Chieriv Como-
16:30Castellazzov Pro Sesto-
16:30Casalev Folgore Caratese-
16:30Borgosesiav Arconatese-
16:30Borgaro Nobisv Varesina-
 
İtalya Serie D Grup B
21.02.2018IY
16:30Romanesev Lumezzane-
16:30Pro Patriav Virtus Bergamo-
16:30Pol. Ciliverghe Mazzanov Pergolettese-
16:30Levicov Trento Calcio 1921-
16:30Leccov Scanzorosciate-
16:30Grumellesev Caravaggio-
16:30Darfo Boariov Bustese Roncalli-
16:30Cremav Pontisola-
19:00Rezzatov Ciserano-
 
İtalya Serie D Grup D
21.02.2018IY
16:30Villabiagiov Castelvetro-
16:30Vigor Carpanetov Rimini-
16:30Tuttocuoiov Romagna Centro-
16:30Sangiovannesev Pianese-
16:30Sammauresev Fiorenzuola-
16:30Olimpia Colligianav Sansepolcro-
16:30Mezzolarav Sporting Trestina-
16:30Lentigionev Correggese-
16:30Imolesev Montevarchi Calcio-
16:30Forliv Sasso Marconi-
 
Bahreyn Premier Lig
21.02.2018IY
18:15Muharraqv Al Najma-
18:30Al Haddv Al Riffa-
20:30Malkiyav Manama-
20.02.2018IY
18:15MSAl Shabab Manama1 - 2 East Riffa0 - 1
20:30MSAl Ittihad2 - 3 Al Ahli0 - 0
 
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması
21.02.2018IY
21:00Fram U19v Vikingur U19-
 
İngiltere Staffordshire Senior Kupası Çeyrek Final
20.02.2018IY
22:45MSLeek Town2 - 4 Stoke City CC0 - 1
 
İngiltere Derbyshire Senior Kupası Yarı Final
20.02.2018IY
22:45MSBuxton0 - 1 Chesterfield CC0 - 0
 
İngiltere London Senior Kupası Çeyrek Final
20.02.2018IY
22:45Dulwich Hamletv Harrow Borough-
 
İngiltere BBFA Senior Kupası Çeyrek Final
20.02.2018IY
22:45MSDidcot Town0 - 1 Chesham United0 - 0
 
İngiltere Lancashire FA Challenge Kupası Yarı Final
21.02.2018IY
22:45Charnock Richardv Clitheroe-
 
İngiltere Professional Development Lig Kuzey
21.02.2018IY
22:00Bolton Wanderers U23v Burnley U23-
 
İngiltere Kadınlar WSL
21.02.2018IY
22:00Liverpool (K)v Sunderland (K)-
22:45Yeovil Town LFC (K)v Chelsea (K)-
22:45Reading (K)v Bristol Academy (K)-
22:45Birmingham City (K)v Manchester City (K)-
 
İngiltere Kadınlar WSL 2
21.02.2018IY
22:45Millwall Lionesses (K)v London Bees (K)-
22:45Aston Villa (K)v Doncaster Belles (K)-
 
Arjantin Reserve Lig
21.02.2018IY
03:00Unión Santa Fe Res.v Arsenal Res.-
15:00San Lorenzo Res.v Atletico Tucuman Res.-
20.02.2018IY
15:00MSTigre Res.0 - 6 Defensa y Justicia Res.0 - 1
 
Hindistan Süper Lig
21.02.2018IY
17:30FC Goav Delhi Dynamos-
 
Hindistan I-Lig
20.02.2018IY
11:30MSMinerva0 - 1 Gokulam0 - 0
 
Copa Libertadores 3.Tur
21.02.2018IY
03:30MSSanta Fe3 - 0 Santiago Wanderers1 - 0
 
İskoçya Development Lig 2 Doğu
21.02.2018IY
22:30Cowdenbeath U20v Stirling Albion U20-
20.02.2018IY
22:30MSForfar Athletic U201 - 1 Alloa Athletic U201 - 1
22:45MSBerwick Rangers U201 - 2 Livingston U201 - 1
 
İskoçya Development Lig 2 Batı
21.02.2018IY
22:45Queens Park U20v Queen of the South U20-
23:00East Kilbride U20v Airdrieonians U20-
 
Brezilya Copa Do Nordeste Grup A
21.02.2018IY
03:45MSSanta Cruz2 - 1 CRB0 - 1
 
UEFA Gençlik Ligi Son 8 Turu
21.02.2018IY
15:45Tottenham Hotspur U19v Monaco U19-
16:00Porto U19v Salzburg U19-
18:00Liverpool U19v Manchester United U19-
18:00Atletico Madrid U19v Basel U19-
20:00Bayern München U19v Real Madrid U19-
22:00Chelsea U19v Feyenoord U19-
20.02.2018IY
18:00MSParis SG U190 - 1 Barcelona U190 - 0
20:0018:00Manchester City U191 - 1 Inter U19-
 
İngiltere Cheshire Senior Kupası Çeyrek Final
21.02.2018IY
22:45ErtStalybridge Celtic0 - 0 Stockport County0 - 1
 
Karadağ 1.Lig
20.02.2018IY
16:00MSGrbalj Radanovici0 - 0 Rudar Pljevlja0 - 0
16:00Iskrav Kom-
16:00Mladost Podgoricav Decic Tuzi-
16:00Petrovacv Sutjeska Niksic-
16:00Zeta Golubovciv Buducnost Podgorica-
 
Brezilya Paulista A1
20.02.2018IY
02:00MSLinense2 - 3 Novorizontino1 - 1
02:00MSRB Brasil1 - 1 Corinthians0 - 0
 
Hollanda Reserve Lig Grup B
20.02.2018IY
20:30MSEindhoven Res.0 - 2 Willem II Res.0 - 1
 
Mauritius Mauritius Ligi
21.02.2018IY
18:00ErtPamplemousses0 - 0 Savanne0 - 1
18:00Quatre Bornesv La Cure Sylvester-
18:00Entente Boulet Rougev Chebel Citizens-
18:00Cercle de Joachimv Bolton City-
18:00ASPL 2000v Petite Riviere Noire-
 
San Marino Titano Kupası Grup D
21.02.2018IY
22:45Tre Pennev Pennarossa-
 
Meksika Ascenso MX Clausura
21.02.2018IY
04:00MSCoras De Tepic0 - 2 Atletico San Luis0 - 0
 
Hindistan U18 Ligi Chennai-Karnataka
21.02.2018IY
12:30Chennaiyin U18v Raman Vijayan U18-
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF A
21.02.2018IY
22:00La Louvièrev Couvin-Mariembourg-
 
İngiltere Merkezi Lig Güney-Doğu
20.02.2018IY
16:00ErtAFC Wimbledon Res.0 - 0 AFC Bournemouth Res.0 - 1
16:00Southend United Res.v Milton Keynes Dons Res.-
 
İngiltere Merkezi Lig Güney-Batı
20.02.2018IY
16:00MSCheltenham Town Res.1 - 2 Bristol Rovers Res.1 - 1
16:00ErtPlymouth Argyle Res.0 - 0 Forest Green Rovers Res.0 - 1
 
Peru Premier Lig Torneo De Verano Grup B
20.02.2018IY
04:00MSBinacional2 - 2 Sport Huancayo2 - 0
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Medipol Başakşehir22144446
2Galatasaray22142644
3Fenerbahçe22128244
4Beşiktaş22118341
5Kayserispor2298535
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.