Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
Slovakya Süper Lig
24.07.2016IY
20:00MSSlovan Bratislava3 - 2 Zlate Moravce1 - 0
20:00MSSpartak Trnava2 - 1 DAC Dunajska Streda2 - 1
21:15MSTatran Presov0 - 0 Zemplin Michalovce0 - 0
 
Meksika Ascenso MX Apertura
24.07.2016IY
01:00MSZacatepec2 - 2 Dorados De Sinaloa1 - 0
03:00MSCafetaleros De Tapachula1 - 1 FC Juarez0 - 0
03:00MSCelaya3 - 0 Loros Universidad2 - 0
03:00MSVenados1 - 3 Alebrijes De Oaxaca0 - 3
04:00MSTampico Madero0 - 0 Lobos BUAP0 - 0
20:00MSUniversidad Guadalajara1 - 2 Coras De Tepic0 - 2
 
Nijerya NPFL
24.07.2016IY
18:00MSIkorodu United2 - 2 Nasarawa United0 - 0
18:00MSPlateau United2 - 0 Enyimba0 - 0
18:00ErtEl Kanemi Warriors0 - 0 Giwa0 - 1
 
Slovenya 1. SNL
24.07.2016IY
19:15MSKrsko1 - 1 Domzale1 - 0
21:15MSMaribor2 - 0 Rudar Velenje1 - 0
 
Hırvatistan 1. HNL
24.07.2016IY
20:00ErtHajduk Split0 - 0 Dinamo Zagreb0 - 1
22:00MSLokomotiva Zagreb0 - 0 RNK Split0 - 0
 
İsveç 2.Lig Norraland
24.07.2016IY
18:00MSSandvikens IF1 - 0 Hudiksvalls FF0 - 0
 
İsveç 2.Lig Södra Svealand
24.07.2016IY
17:00MSEskilstuna City FK3 - 2 Vimmerby1 - 0
18:00MSHuddinge7 - 1 Konyaspor KIF2 - 0
 
İzlanda Urvalsdeild
25.07.2016IY
23:00Vikingur Reykjavikv KR Reykjavik-
24.07.2016IY
20:00MSİA Akranes2 - 0 İB Vestmannaeyjar2 - 0
22:15MSFH Hafnarfjordur2 - 0 Throttur Reykjavik1 - 0
22:15MSFjölnir2 - 2 Valur1 - 1
22:15MSVikingur Olafsvik0 - 2 Breidablik0 - 0
23:00MSFylkir1 - 2 Stjarnan0 - 0
 
İsviçre Challenge Lig
25.07.2016IY
20:45Zürichv Winterthur-
24.07.2016IY
16:00MSAarau1 - 1 Chiasso0 - 0
16:00MSLe Mont0 - 3 Wohlen0 - 0
 
Meksika Liga MX Apertura
25.07.2016IY
02:0054Puebla3 - 2 Tijuana-
24.07.2016IY
01:00MSChiapas FC0 - 2 Pachuca0 - 0
01:00MSCruz Azul0 - 0 Pumas UNAM0 - 0
03:00MSMorelia2 - 2 Queretaro1 - 0
03:00MSTigres UANL0 - 0 Atlas0 - 0
03:06MSLeon0 - 0 Necaxa0 - 0
05:00MSClub America3 - 1 Toluca1 - 1
05:00MSGuadalajara1 - 0 Monterrey0 - 0
 
Danimarka Süperlig
24.07.2016IY
13:00MSAC Horsens1 - 1 SonderjyskE1 - 1
15:00MSLyngby2 - 2 Odense1 - 2
17:00MSSilkeborg IF0 - 2 Brondby0 - 1
19:00MSFC Nordsjaelland0 - 4 Midtjylland0 - 0
21:00MSRanders FC0 - 1 Aalborg0 - 1
 
Finlandiya Veikkausliiga
25.07.2016IY
18:30IFK Mariehamnv Inter Turku-
18:30VPSv KuPS Kuopio-
24.07.2016IY
18:30MSHJK Helsinki4 - 2 PK-35 Vantaa4 - 0
18:30MSIlves Tampere1 - 1 PS Kemi1 - 1
18:30MSRoPS1 - 0 HIFK Helsinki1 - 0
 
Suriye Premier Lig Şampiyonluk Turu
25.07.2016IY
17:00Al Ittihad SC Aleppov Al Mohafaza-
17:00Al Jaish SCv Karama-
17:00Al Wahda SCv Shorta-
 
Tayland Premier Lig
24.07.2016IY
14:00MSBBCU2 - 3 Pattaya United1 - 2
14:00MSNakhon Ratchasima1 - 1 Sisaket0 - 0
15:00MSArmy United0 - 2 Chonburi0 - 1
15:00MSBangkok Glass3 - 1 Chiangrai United2 - 0
15:00MSMuang Thong United3 - 2 Buriram United1 - 1
 
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig
25.07.2016IY
17:00Merreikh El Fasherv Hilal El-Fasher-
20:00El-Ahli Atbarav Al Ahli Khartoum-
24.07.2016IY
16:30MSAl Hilal Kadougli3 - 0 Al Rabta Kosti0 - 0
16:30MSAlamal Atbara0 - 0 Al-Nil0 - 0
17:00MSHilal Obayed2 - 0 Merikh Kosti0 - 0
17:00MSMerreikh Nyala0 - 1 Al Hilal Omdurman0 - 0
20:00MSAl Merreikh1 - 0 Al Amir0 - 0
20:00MSKhartoum 33 - 1 Al Nsoor0 - 0
 
Avrupa U19 Şampiyonası Final
24.07.2016IY
21:30MSFransa U194 - 0 İtalya U192 - 0
 
Kanada Futbol Ligi
24.07.2016IY
02:00MSBrantford Galaxy1 - 1 Ukraine United1 - 0
02:30MSAtomic FC0 - 3 York Region Shooters0 - 1
 
Fiji Vodafone Premier Lig
24.07.2016IY
02:00ErtDreketi0 - 0 Nadi0 - 1
02:00Fiji U20v Suva-
02:00ErtRewa0 - 0 Lautoka0 - 1
 
Kenya Premier Lig
24.07.2016IY
14:00MSSofapaka1 - 1 Tusker1 - 0
15:00MSBandari2 - 1 Muhoroni Youth0 - 0
15:00MSUlinzi Stars3 - 2 Ushuru2 - 2
16:15MSGor Mahia2 - 1 Nairobi City Stars1 - 1
 
Mozambik Moçambola
24.07.2016IY
16:00MSEstrela Vermelha Beira2 - 2 Chibuto0 - 0
16:00MSFerroviario Maputo1 - 0 Chingale De Tete0 - 0
 
Myanmar Ulusal Lig
24.07.2016IY
12:00MSYangon United1 - 0 Southern Myanmar1 - 0
12:00MSZeyar Shwe Myay3 - 0 Hantharwady United0 - 0
12:30MSYadanarbon1 - 1 KBZ0 - 0
 
Norveç Eliteserien
24.07.2016IY
16:30MSStart2 - 4 Valerenga0 - 1
19:00MSOdds BK2 - 2 Viking0 - 1
19:00MSSogndal2 - 2 Bodo / Glimt0 - 1
19:00MSTromsö2 - 2 Stabaek0 - 1
21:00MSLilleström2 - 0 Stromsgodset1 - 0
 
Şili Premier Lig Apertura
24.07.2016IY
02:00ErtAudax Italiano0 - 0 Deportes Iquique0 - 1
02:00ErtCD Everton0 - 0 Antofagasta0 - 1
02:00ErtCobresal0 - 0 Universidad Concepcion0 - 1
02:00ErtDeportes Temuco0 - 0 CD Universidad Catolica0 - 1
02:00ErtO Higgins0 - 0 Santiago Wanderers0 - 1
02:00ErtPalestino0 - 0 Colo Colo0 - 1
02:00ErtUnion Espanola0 - 0 San Luis De Quillota0 - 1
02:00ErtUniversidad Chile0 - 0 Huachipato0 - 1
 
Kamboçya C-Lig
24.07.2016IY
11:30ErtSvay Rieng0 - 0 Western Phnom Penh0 - 1
14:00ErtPhnom Penh Crown0 - 0 National Defense Ministry0 - 1
 
Belarus 2.Lig
24.07.2016IY
17:00Montazhnikv Dyussh-DSK-
17:00Zabudova-2007v Victoria Maryina Gorka-
18:00Volna Pinskv Neman-Agro-
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Başkent Bölgesi
24.07.2016IY
08:00ErtCanberra FC0 - 0 Gungahlin0 - 1
08:00MSCanberra Olympic2 - 0 Tuggeranong United0 - 0
08:00MSMonaro Panthers0 - 6 Cooma Tigers0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney Galler
24.07.2016IY
08:00MSBlacktown City Demons3 - 0 Rockdale City Suns2 - 0
08:00MSManly United5 - 0 Blacktown Spartans3 - 0
09:00MSSydney Olympic4 - 3 Hakoah Sydney City2 - 1
09:00MSSydney United2 - 2 APIA Leichhardt Tigers0 - 0
 
Avustralya Brisbane
24.07.2016IY
09:00MSQueensland Lions2 - 1 Eastern Suburbs Brisbane1 - 0
09:15MSHolland Park Hawks4 - 0 Ipswich Knights4 - 0
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGG
24.07.2016IY
07:30MSBroadmeadow Magic1 - 1 Hamilton Olympic1 - 1
07:30MSNewcastle Jets U214 - 1 Adamstown Rosebuds2 - 1
07:30MSWeston Bears1 - 3 Charlestown City Blues0 - 0
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
24.07.2016IY
07:00MSSunshine Coast0 - 2 Brisbane Strikers0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
25.07.2016IY
13:30Bulleen Lionsv Northcote City-
24.07.2016IY
07:00MSMelbourne Victory U211 - 4 South Melbourne1 - 1
10:30MSOakleigh Cannons2 - 1 Melbourne Knights1 - 0
 
Avusturya Bölgesel Lig Batı
24.07.2016IY
12:00MSRheindorf Altach II0 - 2 Obi Worgl0 - 1
 
Şili Tercera A
24.07.2016IY
22:30Fernandez Vial IIv Juventud Salvador-
 
Ekvador Premier A 1.Aşama
24.07.2016IY
19:30MSLDU Quito1 - 0 Delfin0 - 0
20:00MSAucas1 - 1 Fuerza Amarilla0 - 1
22:00MSMushuc Runa0 - 1 River Plate Ecuador0 - 0
22:15MSBarcelona SC3 - 0 El Nacional1 - 0
22:15MSUniversidad Catolica0 - 0 Emelec0 - 0
 
Ekvador Premier B
24.07.2016IY
00:00MSTecnico Universitario2 - 1 Imbabura1 - 1
00:00MSLDU Portoviejo0 - 0 Macara0 - 0
00:00MSGualaceo3 - 0 ESPOLI1 - 0
00:00MSDeportivo Quito1 - 1 Manta0 - 1
03:30MSOlmedo1 - 1 Colon (EKV)1 - 0
 
Brezilya Baiano 2
24.07.2016IY
01:30MSCatuense1 - 0 Atletico Alagoinhas1 - 0
22:00Teixeira de Freitasv Atlântico-
 
İsveç 2.Lig Norra Götaland
25.07.2016IY
20:00IFK Uddevallav Vanersborgs IF-
 
ABD USL
25.07.2016IY
00:00MSWhitecaps FC II2 - 1 Sacramento Republic0 - 0
02:3035Orlando City II1 - 0 Wilmington Hammerheads-
03:00Seattle Sounders IIv Portland Timbers II-
24.07.2016IY
02:00MSPittsburgh Riverhounds0 - 3 Charlotte Independence0 - 2
02:00MSRichmond Kickers3 - 0 Toronto FC II1 - 0
03:30MSOKC Energy3 - 0 Tulsa Roughnecks1 - 0
03:30MSSaint Louis FC2 - 1 Colorado Springs2 - 0
03:30MSSan Antonio2 - 3 LA Galaxy II1 - 3
03:30MSSwope Park Rangers3 - 0 Orange County Blues1 - 0
23:00MSBethlehem Steel1 - 1 Rochester Rhinos1 - 0
 
İsveç Allsvenskan
25.07.2016IY
20:00Djurgardenv GIF Sundsvall-
20:00Elfsborgv Östersunds FK-
24.07.2016IY
16:00MSHammarby0 - 3 AIK0 - 3
18:30MSGöteborg2 - 1 Jönköpings Södra2 - 1
18:30MSHelsingborgs IF0 - 2 Hacken0 - 2
 
İsviçre Süper Lig
24.07.2016IY
14:45MSGrasshoppers2 - 0 Lausanne Sports1 - 0
14:45MSThun1 - 1 Vaduz1 - 0
17:00MSBasel3 - 0 Sion2 - 0
 
Bhutan Ulusal Lig
24.07.2016IY
18:00Thimphu FCv Bhutan Clearing-
 
Brunei Süper Lig
24.07.2016IY
11:00Jerudongv Lun Bawang-
11:00Najipv Wijaya-
 
Letonya Virsliga
25.07.2016IY
19:00Jelgavav Rigas Futbola Skola-
24.07.2016IY
17:00MSRiga FC1 - 2 Ventspils0 - 1
18:00MSLiepaja4 - 3 Spartaks Jurmala1 - 2
 
Güney Kore K Lig Classic
24.07.2016IY
13:00MSJeju United3 - 2 FC Seoul1 - 1
13:00MSJeonbuk Motors2 - 1 Ulsan Hyundai0 - 0
13:00MSSeongnam1 - 2 Suwon FC0 - 0
 
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig
24.07.2016IY
14:35MSChongqing Lifan1 - 0 Shijiazhuang Ever Bright1 - 0
14:35MSHebei China Fortune2 - 1 Changchun YaTai1 - 0
14:35MSJiangsu Suning4 - 1 Henan Jianye0 - 0
14:35MSShandong Luneng0 - 1 Shanghai Shenhua0 - 1
 
Çek Cumhuriyeti Kupa Ön Eleme Turu
24.07.2016IY
18:00Aritma Prahav Kolin-
18:0018:00Arsenal Ceska Lipa2 - 2 Slovan Velvary-
18:00MSBanik Sous4 - 2 Ostrov3 - 1
18:00MSBrumov2 - 1 Sokol Karlovice0 - 1
18:00MSBzenec0 - 1 Breclav0 - 0
18:00MSChotebor3 - 2 Pelhrimov1 - 1
18:00MSJesenik0 - 2 Sumperk0 - 1
18:00Lokomotiva Petrovicev Odra Petrkovice-
18:00Lomnice KVv Banik Most-
18:00MSMarianske Lazne4 - 1 Rokycany3 - 0
18:00MSMotorlet Praha8 - 2 Novy Bor4 - 0
18:00Nachod Destnev Trutnov-
18:00MSOstrá0 - 7 Admira Praha0 - 5
18:00MSPrerov3 - 2 HFK Olomouc3 - 1
18:00MSProbostov5 - 4 Neratovice-Byskovice1 - 1
18:00MSProvodov0 - 1 Holesov0 - 0
18:00MSPustá Polom0 - 2 Dolni Benesov0 - 2
18:00MSSokol Brozany3 - 1 Chomutov1 - 1
18:00MSSokol Kralice0 - 2 Nove Sady0 - 2
18:00MSSpartak Sezimovo Ústí2 - 0 Sokol Hostoun1 - 0
18:00MSStara Rise2 - 1 Vrchovina1 - 1
18:00MSSteti3 - 2 Pencin-Turnov1 - 0
18:00MSSusice0 - 5 Klatovy0 - 4
18:00MSSvitavy0 - 3 Letohrad0 - 2
18:00Tatran Jakubcovicev Hranice-
18:00MSTatran Sedlcany3 - 4 Kladno2 - 2
18:00MSTisnov3 - 2 Blansko1 - 1
18:00MSUhelne Sklady1 - 5 Olympia Hradec Kralove0 - 3
18:00MSUnion Novy Bydzov1 - 3 Spartak Chrastava1 - 2
18:00MSVelka Bites1 - 2 Sokol Tasovice0 - 1
 
Polonya Ekstraklasa
25.07.2016IY
19:00Gornik Lecznav Lechia Gdansk-
24.07.2016IY
16:30MSNieciecza3 - 2 Cracovia Krakow3 - 1
16:30MSPiast Gliwice2 - 1 Wisla Plock1 - 1
19:00MSLech Poznan0 - 2 Zaglebie Lubin0 - 1
 
Estonya Kupa 1/32 Finaller
24.07.2016IY
16:15MSTallinna Jalgpalliselts0 - 3 Tartu Ülikool Fauna0 - 1
17:00Ambla Vallameeskondv Torva-
19:00MSCastovanni Eagles9 - 1 EMÜ2 - 0
19:00MSFC Lokomotiv1 - 1 FC Flora Tallinn III0 - 0
19:00MSMolycorp Silmet2 - 3 SK Imavere/Forss0 - 2
 
Macaristan NB I
24.07.2016IY
19:00MSBudapest Vasas3 - 1 Debrecen0 - 1
19:00MSGyirmot0 - 0 MTK Budapest0 - 0
19:00MSPaksi SE1 - 1 Videoton0 - 1
 
Rusya Kupa 1.Tur
24.07.2016IY
14:00MSStrogino5 - 1 Kaluga3 - 0
15:00MSChelyabinsk1 - 1 Zenit Izhevsk-
16:00MSDolgie Prudy1 - 0 Chertanovo0 - 0
16:00MSLegion Dynamo2 - 1 Alaniya Vladikavkaz0 - 0
17:00MSDomodedovo0 - 0 Vityaz Podolsk-
17:00MSTrevis i VVK0 - 1 Dinamo St. Petersburg0 - 0
17:00MSDruzhba0 - 2 Afips0 - 1
17:00MSSolaris3 - 1 Cherepovets1 - 1
17:00MSSyzran-20032 - 2 Nosta Novotroitsk-
17:00MSTorpedo Moscow2 - 2 Zvezda Ryazan-
17:30MSChayka0 - 1 Chernomorets0 - 0
17:30MSShakhter-Volga-Olimpiets0 - 1 Volga Ulyanovsk0 - 0
17:30MSSKA Rostov2 - 2 Dinamo Stavropol-
18:00MSPskov 7471 - 0 Dnepr Smolensk0 - 0
18:00UzKAMAZ1 - 0 Dinamo Kirov0 - 0
18:00MSTekstilshchik3 - 1 Spartak Kostroma0 - 1
18:00MSZnamya Truda0 - 1 Torpedo Vladimir0 - 1
18:30MSMashuk-KMV2 - 0 Angusht2 - 0
19:00MSMetallurg Lipetsk3 - 2 Atom Novovoronezh2 - 2
19:00MSTorpedo Armavir0 - 1 Biolog0 - 1
19:30MSAvangard Kursk2 - 0 Dinamo Bryansk1 - 0
20:00MSEnergomash Belgorod2 - 2 Lokomotiv Liski-
 
Slovakya Kupa 1.Tur
24.07.2016IY
18:00MSAttack Vrutky0 - 1 Dynamo Diviaky0 - 0
18:00MSBaník Stiavnicke Bane1 - 2 Salkova0 - 0
18:00MSBelá2 - 0 Bytca0 - 0
18:00MSBesenova3 - 1 Badín0 - 0
18:00MSCana3 - 3 Mladost Kalsa0 - 0
18:00MSDlhe Klcovo1 - 0 Humenne0 - 0
18:00MSDobsina2 - 5 Roznava0 - 0
18:00MSDruzstevník Perin0 - 2 Spartak Medzev0 - 0
18:00MSDruzstevnik Mala Ida6 - 1 Bodva Moldava0 - 0
18:00MSDruzstevnik Parchovany1 - 1 Strazske0 - 0
18:00MSFatran Varín1 - 1 Straza0 - 0
18:00Hajnackav Darmoty-
18:00Horne Salibyv Boleraz-
18:00MSHranovnica0 - 4 Svit0 - 0
18:00MSIskra Hnusta1 - 0 Poltar0 - 0
18:00MSJasenov3 - 1 Ptava NV Pticie0 - 0
18:00MSJesenské2 - 2 Vinica0 - 0
18:00MSKechnec4 - 0 Velka Ida0 - 0
18:00MSLehnice0 - 5 Malzenice0 - 0
18:00MSLiptovske Sliace0 - 1 Turcianska Stiavnicka0 - 0
18:00Lokomotíva Kozarovcev Dvory Nad Zitavou-
18:00Lovcav Tatran VLM-
18:00MSMaj Cernova1 - 0 Kovacova0 - 0
18:00MSMikulas-Paludzka1 - 3 Zarnovica0 - 0
18:00MSNovy Zivot Kluknava1 - 3 Pokrok Krompachy0 - 0
18:00MSOlováry1 - 1 Novohrad Lucenec0 - 0
18:00MSOravan1 - 1 Liptovsky Hradok0 - 0
18:00MSOravská Poruba3 - 0 Zavazna Poruba0 - 0
18:00MSPata5 - 0 Druzstevnik Zvoncin0 - 0
18:00MSPetrovce nad Laborcom0 - 2 Sobrance0 - 0
18:00MSPivovar Velky Saris1 - 1 Sarisske Michalany0 - 0
18:00Plevník-Drienovév Partizan Precin-
18:00MSPredmier3 - 2 Javornik Makov0 - 0
18:00MSPriechod2 - 1 Baník Velky Krtis0 - 0
18:00MSRadzovce1 - 4 Nova Bana0 - 0
18:00MSRajec0 - 3 Tatran Krasno0 - 0
18:00MSSelce3 - 0 Revuca0 - 0
18:00MSSlachtitel Maly Saris1 - 2 Spisske Podhradie0 - 0
18:00MSSlavia TU Kosice0 - 5 Geca0 - 0
18:00MSSlavoj Kralovsky Chlmec0 - 3 Druzstevnik Velky Hores0 - 0
18:00MSSlavoj Spisska Bela3 - 1 Velka Lomnica0 - 0
18:00Slovan Brvnistev Partizan Domaniza-
18:00MSSlovan Skalité0 - 1 Cadca0 - 0
18:00MSSlovan Zabokreky0 - 3 Liptovska Stiavnica0 - 0
18:00Solcanyv TEMPO Partizanske-
18:00MSStará Turá2 - 4 Castkovce0 - 0
18:00MSStrecno2 - 4 Teplicka Nad Vahom0 - 0
18:00MSTatran Chlebnice0 - 1 Tvrdosin0 - 0
18:00MSTatran Kracunovce1 - 0 Sokol Lubotice0 - 0
18:00MSTerchová0 - 3 Oravské Veselé0 - 0
18:00MSTisovec3 - 2 Mesta Tornala0 - 0
18:00Velke Kostolanyv Vrbove-
18:00Velke Zaluziev Topolcany-
18:00MSVisnove5 - 0 Nizna0 - 0
18:00MSVydrany4 - 3 Slovan Hlohovec0 - 0
18:00MSZborov nad Bystricou0 - 4 Kysucke Nove Mesto0 - 0
18:00ErtZemianske Kostolany0 - 0 Slovan Nemsova0 - 1
 
Özbekistan Kupa Çeyrek Final
25.07.2016IY
18:00Lokomotiv Tashkentv Mashal Muborak-
 
Estonya Esiliiga B
24.07.2016IY
16:00MSJK Sillamae Kalev II4 - 1 FC Kuressaare1 - 1
19:00MSRaasiku FC Joker2 - 0 Welco Elekter2 - 0
 
ABD NASL Sonbahar Sezonu
24.07.2016IY
00:00MSJacksonville Armada0 - 2 Ottawa Fury0 - 1
02:30MSIndy Eleven1 - 0 FC Edmonton1 - 0
02:30MSPuerto Rico FC1 - 0 Rayo OKC0 - 0
02:30MSTampa Bay Rowdies2 - 2 NY Cosmos0 - 0
03:00MSMinnesota United3 - 1 Fort Lauderdale Strikers2 - 0
 
Danimarka 1.Lig
24.07.2016IY
14:45MSFC Helsingor1 - 0 Akademisk BK0 - 0
14:45MSNaestved0 - 1 Nykobing0 - 0
14:45MSSkive IK2 - 1 FC Fredericia1 - 1
14:45MSVejle1 - 1 Fremad Amager0 - 0
14:45MSVendsyssel FF0 - 1 HB Koge0 - 1
 
Almanya Oberliga Bayern Nord
24.07.2016IY
16:00MSAmmerthal2 - 1 DJK Bamberg0 - 0
 
Letonya 1.Lig
24.07.2016IY
14:00MSAuda3 - 1 RTU2 - 1
15:00MSFK Ogre2 - 4 Rezekne / BJSS2 - 1
18:00MSOlaine2 - 1 Skonto0 - 1
 
Ukrayna Druha Lig
24.07.2016IY
17:00MSArsenal Bila Tserkva0 - 6 Teplovyk0 - 1
18:00MSMyr0 - 0 Balkany Zorya0 - 0
18:00MSNyva Vinnytsia2 - 2 Enerhiya Nova Kakhovka1 - 1
18:00MSPodillya Khmelnytskyi2 - 0 Sudnobudivnyk Mykolaiv0 - 0
18:00MSRukh Vynnyky6 - 0 Illichivets II3 - 0
18:00MSZhemchuzhyna Odesa3 - 0 Makiyivvuhillya0 - 0
18:30MSKrystal2 - 1 Metalurh Zaporizhya0 - 0
 
Hazırlık Kulüpler
25.07.2016IY
18:00Çaykur Rizesporv Greuther Fürth-
20:30Sunderlandv Stade Nyonnais-
24.07.2016IY
16:00MSAlemannia Aachen0 - 0 Marseille0 - 0
16:00MSHibernian1 - 0 Birmingham0 - 0
16:00MSVerl1 - 2 Arminia Bielefeld0 - 1
17:30MSAtalanta5 - 3 Lumezzane2 - 3
18:00MSAlanyaspor0 - 1 Manisaspor0 - 0
18:00MSBohemians 19052 - 1 FK Pardubice0 - 1
18:00MSMechelen3 - 0 Iraklis Thessaloniki2 - 0
18:00MSPescara2 - 0 Teramo0 - 0
18:00MSSandhausen1 - 2 Sevilla1 - 1
18:00MSWegberg-Beeck1 - 8 Fortuna Düsseldorf0 - 6
18:30MSAsteras Tripolis9 - 2 Silvolde5 - 0
18:30MSChievo3 - 3 Alto Vicentino2 - 3
18:30MSTrapani2 - 4 FeralpiSalo2 - 1
19:00Beşiktaşv Udinese-
19:00MSKöln0 - 1 Malaga0 - 1
19:00MSMaritimo2 - 0 Academico Viseu0 - 0
19:15MSWolfsburg0 - 2 Benfica0 - 0
20:00MSLa Hoya Lorca0 - 1 Levante0 - 0
20:30MSPacos Ferreira1 - 0 Boavista0 - 0
22:00MSNacional0 - 4 Sheffield Wednesday0 - 1
 
İzlanda 4.Lig Grup A
25.07.2016IY
23:00Arborgv Midas-
23:00Ymirv Stokkseyri-
 
İzlanda 4.Lig Grup B
25.07.2016IY
23:00IH Hafnarfjordurv Örninn-
23:00KB Breidholtv Skallagrimur-
 
Bosna-Hersek Premier Lig
24.07.2016IY
18:30MSKrupa Na Vrbasu1 - 1 Mladost Doboj Kakanj0 - 0
20:30MSSiroki Brijeg1 - 1 Vitez0 - 0
21:00MSZrinjski Mostar2 - 1 Radnik Bijeljina1 - 0
 
Japonya J3 Lig
24.07.2016IY
09:00MSFujieda MYFC4 - 2 Ryukyu3 - 1
09:00MSTokyo U231 - 2 Oita Trinita1 - 2
11:00MSCerezo Osaka U232 - 2 Sagamihara0 - 0
11:00MSGainare Tottori2 - 0 Parceiro Nagano0 - 0
11:00MSGamba Osaka U231 - 0 Fukushima United0 - 0
11:00MSTochigi SC1 - 0 Blaublitz Akita0 - 0
13:30MSKataller Toyama2 - 1 Kagoshima United1 - 1
 
Malezya Premier Lig
25.07.2016IY
11:45ATMv UiTM-
11:45DRB-Hicomv Kuala Lumpur FA-
11:45Perlisv Johor Darul Tazim II-
16:00Kuantan FAv Malacca United-
16:00PKNS FCv Negeri Sembilan-
16:00Sime Darbyv Sabah-
 
Paraguay Profesyonel Lig Clausura
26.07.2016IY
00:00General Caballerov Rubio Nu-
25.07.2016IY
01:4075Club River Plate0 - 2 Club Olimpia-
24.07.2016IY
00:00MSCerro Porteno2 - 3 General Diaz2 - 1
02:15MSSol De America4 - 2 Libertad2 - 1
23:30MSDeportivo Capiata1 - 1 Club Guarani0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig T-Lig
24.07.2016IY
08:30MSClarence United1 - 6 Tilford Zebras1 - 0
 
Güney Kore K Lig Challenge
24.07.2016IY
13:00MSBusan I Park2 - 3 Gyeongnam FC0 - 0
14:00MSGangwon0 - 0 Goyang Hi0 - 0
 
Avustralya Victoria 1.Lig
24.07.2016IY
08:00MSNunawading City1 - 2 Eastern Lions1 - 1
08:00MSSt. Albans Saints0 - 1 Werribee City0 - 0
 
Japonya Futbol Ligi 2.Tur
24.07.2016IY
07:00MSOsaka0 - 1 Nara Club0 - 1
07:00MSReinmeer Aomori3 - 0 Verspah Oita0 - 0
07:00MSVanraure Hachinohe0 - 1 Yokogawa Musashino0 - 1
09:00MSAzul Claro Numazu4 - 0 Tochigi Uva1 - 0
09:00MSSony Sendai6 - 0 Maruyasu Industries3 - 0
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Oriental
24.07.2016IY
22:00MSLALA2 - 0 Mineros de Guayana II2 - 0
22:30MSMargarita2 - 1 Metropolitanos1 - 1
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Occidental
25.07.2016IY
22:30Potros de Barinasv Zamora II-
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Central
24.07.2016IY
22:00Tucanesv Arroceros De Calabozo-
 
Afrika U20 Uluslar Kupası 3.Tur
24.07.2016IY
02:00MSGine U202 - 1 Gambiya U201 - 0
02:00Libya U20v Kamerun U20-
02:00MSMali U202 - 0 Burkina Faso U201 - 0
 
Tayland 1.Lig
24.07.2016IY
14:00MSKhonkaen Utd0 - 1 Ang Thong0 - 0
14:00MSSamut Songkhram3 - 1 Lampang1 - 1
14:00ErtSongkhla United0 - 0 PTT Rayong0 - 1
14:00MSThai Honda2 - 1 Thai Port FC1 - 1
 
Tayland 2.Lig Kuzey
24.07.2016IY
12:00MSLoei City2 - 0 Phetchabun0 - 0
12:00MSNan1 - 2 Phitsanulok0 - 0
13:00MSNong Bua Pitchaya1 - 1 Tak City0 - 0
 
Tayland 2.Lig Bangkok Metro
24.07.2016IY
12:00MSRangsit JW0 - 0 Kasetsart0 - 0
14:00MSDome1 - 1 Bangkok U. Deffo0 - 0
 
Tayland 2.Lig Merkez Doğu
24.07.2016IY
12:00MSNakhon Nayok2 - 1 Marines Maptaphut1 - 0
12:00MSPattaya City1 - 1 Chanthaburi0 - 0
13:00MSSamut Prakan1 - 2 Trat0 - 0
 
Tayland 2.Lig Merkez Batı
24.07.2016IY
12:00MSChumphon1 - 1 Hua Hin City0 - 0
12:00MSRatchaphruek College0 - 0 Krung Thonburi0 - 0
14:00MSMuangkan3 - 1 Samut Sakhon0 - 0
 
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu
24.07.2016IY
12:00MSMahasarakham United5 - 4 Nong Khai0 - 0
13:00MSAmnat Poly United3 - 0 Surin0 - 0
14:00MSUdon Thani1 - 0 Kalasin0 - 0
 
Tayland 2.Lig Güney
24.07.2016IY
12:00MSPhattalung1 - 2 Satun United0 - 0
12:00MSYala United4 - 3 Phuket0 - 0
12:30MSNakhon Si Thammarat0 - 1 Hat Yai0 - 0
 
Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup A
24.07.2016IY
13:00Crystal Palace SCv Negombo Youth-
 
Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 1
24.07.2016IY
00:30MSPenapolense1 - 0 Mirassol FC0 - 0
16:00MSOlimpia1 - 1 Catanduvense1 - 0
22:00MSMarilia0 - 2 Votuporanguense0 - 0
 
Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 2
24.07.2016IY
00:30MSFerroviaria5 - 0 Matonense2 - 0
16:00MSBatatais1 - 1 Sao Carlos0 - 1
 
Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 3
24.07.2016IY
16:00MSItuano1 - 1 XV De Piracicaba1 - 0
 
Faroe Adaları Master Lig
24.07.2016IY
17:00MSHB Torshavn1 - 0 Skala1 - 0
17:00MSKI Klaksvik2 - 4 IF Fuglafjordur1 - 1
17:00MSNSI Runavik2 - 1 B68 Toftir1 - 1
17:00MSTB Tvoroyri0 - 1 B36 Torshavn0 - 1
17:00MSVikingur Gota3 - 0 AB Argir3 - 0
 
Kazakistan Premier Lig
24.07.2016IY
16:00MSOkzhetpes0 - 2 Irtysh Pavlodar0 - 1
17:00MSAktobe0 - 0 Ordabasy0 - 0
17:00MSAkzhayik0 - 5 Tobol0 - 0
17:00MSAtyrau1 - 0 Zhetysu0 - 0
17:00MSKairat3 - 1 FK Taraz2 - 1
 
Moldova Ulusal Lig
25.07.2016IY
18:00Daciav Zimbru-
24.07.2016IY
18:00MSAcademia UTM4 - 1 Ungheni3 - 0
 
ABD NWSL
24.07.2016IY
02:00MSSky Blue (K)1 - 0 Washington Spirit (K)1 - 0
02:00MSWestern New York Flash (K)0 - 1 Kansas City (K)0 - 0
03:00MSChicago Red Stars (K)1 - 1 Houston Dash (K)1 - 0
05:00MSSeattle Reign (K)5 - 2 Orlando Pride (K)2 - 0
 
Kolombiya Primera A Clausura
25.07.2016IY
01:3083Deportes Tolima3 - 0 Once Caldas-
03:30Santa Fev Envigado-
24.07.2016IY
00:00MSAlianza Petrolera0 - 1 Atletico Bucaramanga0 - 0
01:00MSDeportivo Pasto1 - 1 Junior1 - 1
02:00MSMedellin1 - 0 La Equidad1 - 0
04:00MSFortaleza0 - 1 Atletico Nacional0 - 1
23:15MSAtletico Huila2 - 1 Deportivo Cali1 - 1
23:15MSJaguares De Cordoba2 - 1 Millonarios1 - 0
 
Moğolistan Premier Lig
24.07.2016IY
09:00MSUlaanbaatar City2 - 2 Bayangol0 - 0
 
Brezilya Goiano 2-1.Tur Grup A
24.07.2016IY
21:30Novo Horizontev Caldas-
22:00ErtCaldas Novas0 - 0 Gremio Anapolis0 - 1
 
Brezilya Goiano 2-1.Tur Grup B
24.07.2016IY
21:30Iporav Santa Helena-
22:00MSGoiania0 - 0 Rio Verde GO0 - 0
 
Danimarka Reserve Lig Grup 3
25.07.2016IY
13:00Viborg Res.v Randers Res.-
14:00Horsens Res.v AaB Res.-
 
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig
24.07.2016IY
23:00Barcelona DOMv Bauger-
23:00Romanav La Vega-
23:00San Cristobalv Cibao-
 
Estonya Kadınlar Esiliiga
25.07.2016IY
19:00Tallinna Infonet (K)v Lootos (K)-
24.07.2016IY
14:00MSFlora II (K)3 - 1 Trans (K)0 - 0
14:00MSK-Jarve JK Jarve (K)0 - 4 Parnu II (K)0 - 0
14:00MSTammeka II (K)1 - 0 Kuressaare (K)0 - 0
 
Peru 2.Lig
24.07.2016IY
20:30MSAtletico Torino1 - 1 Willy Serrato0 - 0
23:00MSCienciano2 - 0 Alianza Universidad2 - 0
23:30MSCarlos Manucci Trujillo3 - 1 Academia Cantolao1 - 1
23:30MSDeportivo Coopsol2 - 2 Los Caimanes2 - 1
23:30MSSanta Rosa de Pucallpa2 - 1 Sport Loreto1 - 0
23:30MSSport Ancash2 - 1 Union Huaral1 - 1
23:30MSSport Victoria1 - 0 Alfredo Salinas0 - 0
 
Guatemala Ulusal Lig Apertura
25.07.2016IY
00:00MSCarcha1 - 1 Municipal1 - 1
03:007Xelaju MC0 - 0 Malacateco-
24.07.2016IY
01:00MSCSD Comunicaciones4 - 0 Suchitepequez1 - 0
05:00MSDeportivo Petapa1 - 0 Mictlan0 - 0
20:00MSMarquense2 - 1 Antigua GFC1 - 1
21:00MSGuastatoya1 - 0 Coban Imperial0 - 0
 
Peru Premier Lig Clausura
25.07.2016IY
00:00MSAlianza Lima2 - 0 Defensor La Bocana0 - 0
21:15Universidad San Martinv Ayacucho FC-
23:30Comerciantes Unidosv Deportivo Municipal-
24.07.2016IY
04:00MSCesar Vallejo1 - 3 Juan Aurich1 - 0
19:15MSAlianza Atletico0 - 0 Sport Huancayo0 - 0
21:30MSUnion Comercio2 - 1 Universitario1 - 0
 
Finlandiya Ykkönen
25.07.2016IY
18:30Ouluv Haka-
24.07.2016IY
18:30MSGrIFK3 - 2 Ekenas IF1 - 0
18:30MSTPS Turku1 - 3 KTP Kotka0 - 1
 
Meksika U17 Ligi Apertura
24.07.2016IY
18:00MSPuebla U174 - 3 Tijuana U170 - 0
 
Meksika U20 Ligi Apertura
24.07.2016IY
18:00MSPuebla U201 - 1 Tijuana U200 - 0
 
İsveç U21 Ligi Allsvenskan U21 Kuzey
25.07.2016IY
18:00Gefle U21v Hammarby U21-
18:00IK Sirius U21v IFK Norrköping U21-
 
İsveç U21 Ligi Allsvenskan U21 Güney
25.07.2016IY
18:00Jönköpings Södra U21v Hacken U21-
 
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey
24.07.2016IY
14:00MSBrommapojkarna U192 - 1 Djurgarden U190 - 0
 
Hazırlık Ülkeler
24.07.2016IY
17:00MSÖzbekistan2 - 1 Irak2 - 0
 
İzlanda U19 Ligi Grup A
25.07.2016IY
22:00FH U19v Fram U19-
 
İzlanda U19 Ligi Grup B
25.07.2016IY
21:00Fylkir U19v HK / Ymir U19-
21:00Thor U19v Breidablik II U19-
24.07.2016IY
15:00MSAfturelding / Hviti U194 - 0 Selfoss/Ham/AEg/Ar U191 - 0
 
İzlanda U19 Ligi Grup C
24.07.2016IY
17:00ErtSindri U190 - 0 İR / Lettir U190 - 1
17:00Vestri U19v Grindavik U19-
 
İzlanda Kadınlar 1.Lig Grup A
25.07.2016IY
23:00Skínandi (K)v İR (K)-
 
İzlanda Kadınlar 1.Lig Grup B
25.07.2016IY
22:00Fjölnir (K)v Álftanes (K)-
23:00Grótta (K)v Augnablik (K)-
23:00Keflavik (K)v Afturelding (K)-
 
İngiltere Kadınlar WSL
24.07.2016IY
15:00MSSunderland (K)0 - 4 Arsenal (K)0 - 2
16:00MSChelsea (K)4 - 0 Doncaster Belles (K)1 - 0
16:00MSReading (K)1 - 1 Birmingham City (K)0 - 0
18:00MSNotts County (K)1 - 5 Manchester City (K)0 - 4
 
İngiltere Kadınlar WSL 2
24.07.2016IY
14:00MSYeovil Town LFC (K)4 - 0 Durham Women (K)2 - 0
16:00MSOxford United (K)0 - 1 Everton (K)0 - 0
16:00MSSheffield FC (K)2 - 2 Millwall Lionesses (K)1 - 1
16:00MSWatford (K)0 - 2 Aston Villa (K)0 - 2
 
Venezuela Premier Lig Clausura
25.07.2016IY
00:00MSMineros De Guayana1 - 2 Atletico Venezuela0 - 2
00:00MSDeportivo Lara0 - 2 Deportivo Petare0 - 1
00:15MSDeportivo Tachira2 - 1 Urena2 - 1
24.07.2016IY
01:00MSEstudiantes De Merida0 - 2 Carabobo0 - 0
22:00MSDeportivo Zulia1 - 2 Deportivo Anzoategui0 - 1
22:00MSLLaneros De Guanare1 - 1 Trujillanos1 - 0
22:30MSCaracas FC0 - 0 Zamora0 - 0
23:00MSEstudiantes de Caracas0 - 2 Monagas0 - 0
 
Avusturya Bundesliga
24.07.2016IY
17:30MSSt. Pölten1 - 2 Austria Wien0 - 1
20:00MSMattersburg0 - 1 Admira Wacker0 - 1
 
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig
24.07.2016IY
06:45MSBrisbane Lions Res.3 - 0 Eastern Suburbs Res.0 - 0
07:00MSHolland Park Hawks Res.3 - 2 Ipswich Knights Res.1 - 1
 
Vietnam V-Lig 1
24.07.2016IY
12:30MSQuang Nam2 - 0 Hoang Anh Gia Lai2 - 0
13:00MSXi Mang Hai Phong0 - 3 Da Nang0 - 3
14:00MSHa Noi T&T1 - 0 Song Lam Nghe An0 - 0
14:00MSQuang Ninh2 - 1 Dongtam Long An0 - 0
14:00MSThanh Hoa2 - 2 Binh Duong1 - 1
 
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig
24.07.2016IY
08:00MSAlamein (K)3 - 0 Bayside United (K)2 - 0
10:30MSBulleen Lions (K)1 - 0 Geelong Galaxy (K)0 - 0
 
Kanada Reserve Lig
24.07.2016IY
23:00Waterloo Res.v Serbian WE Res.-
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland
24.07.2016IY
06:00MSMoreton Bay Jets U200 - 5 Palm Beach Sharks U200 - 2
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria
25.07.2016IY
11:30Bulleen Lions U20v Northcote City U20-
24.07.2016IY
08:15ErtOakleigh Cannons U200 - 0 Melbourne Knights U200 - 1
 
Norveç 2.Lig Grup 2
25.07.2016IY
17:00Rosenborg IIv Hönefoss BK-
24.07.2016IY
16:00MSNardo3 - 1 Molde II2 - 0
 
Norveç 2.Lig Grup 3
25.07.2016IY
13:30Vard Haugesundv Valerenga II-
24.07.2016IY
19:00MSStord Sunnhordland0 - 1 Nest-Sotra0 - 1
 
Brezilya Serie B
24.07.2016IY
00:30MSBahia1 - 0 Luverdense1 - 0
03:00MSLondrina1 - 1 Sampaio Correa FC1 - 0
03:00MSPaysandu2 - 2 CRB0 - 1
 
Güney Kore WK-Ligi
25.07.2016IY
13:00Daejeon Sportstoto (K)v Icheon Daekyo (K)-
13:00Hwacheon KSPO (K)v Busan Sangmu (K)-
13:00Seoul Amazones (K)v Suwon (K)-
 
İsveç 2.Lig Norra Svealand
24.07.2016IY
15:00MSHåbo4 - 3 Syrianska IF2 - 2
19:00MSVarmdö IF0 - 0 Kvarnsveden0 - 0
 
İsveç 2.Lig Vastra Götaland
24.07.2016IY
17:00MSLindome GIF1 - 1 Eskilsminne0 - 1
 
İsveç 2.Lig Södra Götaland
24.07.2016IY
16:00MSNybro IF1 - 1 Lunds BK1 - 0
 
Ukrayna Premier Lig
24.07.2016IY
17:00MSZorya Luhansk3 - 0 Olimpik Donetsk2 - 0
19:30MSDnipro Dnipropetrovsk5 - 0 Volyn Lutsk3 - 0
 
Avustralya Brisbane Capital Ligi 1
24.07.2016IY
08:15MSSouthside Eagles0 - 2 Mt Gravatt Hawks0 - 1
09:00MSBrisbane Knights2 - 1 Taringa Rovers0 - 0
 
Romanya 1.Lig
25.07.2016IY
21:00ErtACS Poli Timisoara0 - 0 Botosani0 - 1
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Invierno
25.07.2016IY
00:30MSSantos de Guapiles2 - 2 CS Herediano1 - 2
24.07.2016IY
04:30MSSan Carlos0 - 1 CS Cartagines0 - 1
05:00MSAlajuelense1 - 0 Municipal Liberia0 - 0
20:00MSBelen Siglo XXI3 - 1 Perez Zeledon1 - 1
20:00MSDeportivo Saprissa4 - 0 Carmelita2 - 0
23:00MSLimon FC1 - 1 UCR0 - 0
 
Finlandiya Kadınlar Ykkönen
24.07.2016IY
14:00MSMPS (K)0 - 2 GBK (K)0 - 0
 
Sırbistan Süper Lig
24.07.2016IY
20:00MSBacka Palanka0 - 0 Partizan Belgrade0 - 0
21:00MSRadnicki Nis2 - 1 Cukaricki Stankom0 - 1
 
CONCACAF U17 Karayipler Grup Aşamaları Grup 1
25.07.2016IY
02:00St. Kitts ve Nevis U17v Küba U17-
24.07.2016IY
23:30Barbados U17v Dominika U17-
 
CONCACAF U17 Karayipler Grup Aşamaları Grup 2
25.07.2016IY
01:00Aruba U17v Porto Riko U17-
03:30Kayman Adaları U17v Haiti U17-
 
CONCACAF U17 Karayipler Grup Aşamaları Grup 3
25.07.2016IY
01:3085Saint Vincent ve Grenadinler U170 - 5 St. Lucia U17-
24.07.2016IY
23:00MSGrenada U171 - 1 Bermuda U170 - 1
 
CONCACAF U17 Karayipler Grup Aşamaları Grup 5
25.07.2016IY
02:00Guadeloupe U17v Kurasao U17-
24.07.2016IY
23:30Saint Martin U17v Dominik Cumhuriyeti U17-
 
Brezilya Serie C Grup A
25.07.2016IY
01:00MSBotafogo PB2 - 0 Salgueiro AC1 - 0
24.07.2016IY
01:00MSABC FC1 - 0 America RN1 - 0
22:00MSConfiança1 - 0 ASA1 - 0
 
Brezilya Serie C Grup B
24.07.2016IY
17:00MSTombense0 - 1 Boa EC0 - 1
17:30MSYpiranga Erechim0 - 0 Juventude0 - 0
22:00MSGuaratingueta0 - 1 Guarani FC0 - 0
 
Brezilya Serie A
25.07.2016IY
00:30MSVitoria2 - 3 Santos1 - 2
24.07.2016IY
00:30MSSanta Cruz0 - 1 Coritiba0 - 1
17:00MSPalmeiras0 - 1 Atletico Mineiro0 - 0
17:00MSPonte Preta2 - 2 Internacional1 - 1
22:00MSAtletico Paranaense1 - 0 Fluminense1 - 0
22:00MSChapecoense2 - 1 Botafogo1 - 0
22:00MSCruzeiro1 - 2 Sport Recife0 - 1
22:00MSGremio1 - 0 Sao Paulo0 - 0
 
Uluslararası Şampiyonlar Kupası Kuzey Amerika
25.07.2016IY
00:00MSInter1 - 3 Paris Saint-Germain1 - 1
 
Uluslararası Şampiyonlar Kupası Çin Halk Cumhuriyeti
25.07.2016IY
14:30Manchester Cityv Manchester United-
 
Avrupa U19 Şampiyonası Kadınlar Grup A
25.07.2016IY
18:00Hollanda U19 (K)v Fransa U19 (K)-
18:00Norveç U19 (K)v Slovakya U19 (K)-
 
Avrupa U19 Şampiyonası Kadınlar Grup B
25.07.2016IY
19:00Almanya U19 (K)v Avusturya U19 (K)-
19:00İsviçre U19 (K)v İspanya U19 (K)-
 
ABD Major Lig
24.07.2016IY
02:30MSColumbus Crew2 - 2 Orlando City2 - 0
02:30MSMontreal Impact5 - 1 Philadelphia Union2 - 0
02:30MSNew England Revolution1 - 0 Chicago Fire0 - 0
02:30MSToronto FC4 - 1 DC United3 - 1
04:00MSColorado Rapids1 - 1 FC Dallas1 - 0
04:30MSHouston Dynamo0 - 0 Vancouver Whitecaps0 - 0
20:00MSNew York Red Bulls4 - 1 New York City FC3 - 1
22:00MSSporting Kansas City3 - 0 Seattle Sounders2 - 0
 
Kanada PCSL Şampiyonluk Yarı Final
24.07.2016IY
02:00Vancouver Unitedv Kamloops Heat-
 
Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 4
24.07.2016IY
22:00MSSao Caetano3 - 0 Flamengo SP2 - 0
22:00ErtJoseense0 - 0 Santo Andre0 - 0
 
Arjantin Kadınlar Primera A
24.07.2016IY
21:30Estudiantes La Plata (K)v Platense (K)-
21:30MSHuracan (K)0 - 6 River Plate (K)0 - 2
21:30Independiente (K)v Boca Juniors (K)-
21:30Puerto Nuevo (K)v UAI Urquiza (K)-
21:30MSSan Lorenzo (K)2 - 0 UBA (K)0 - 0
 
Kurasao Curacao Sekshon Paga
25.07.2016IY
00:00Jong Colombiav UNDEBA-
02:30Hubentut Fortunav VESTA-
24.07.2016IY
02:00Centro Dominguitov Scherpenheuvel-
04:00Centro Barberv SUBT-
 
Bolivya Cine Center Kupası Çeyrek Final
24.07.2016IY
23:00MSReal Potosi3 - 1 The Strongest0 - 1
23:00MSSport Boys Warnes0 - 0 Oriente Petrolero0 - 0
23:00MSUniversitario Sucre1 - 1 Wilstermann0 - 1
 
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig
24.07.2016IY
11:00MSGuizhou Zhicheng0 - 0 Hunan Billows0 - 0
11:30MSMeizhou Hakka2 - 0 Zhejiang Yiteng1 - 0
14:45MSShanghai Shenxin5 - 0 Qingdao Jonoon3 - 0
14:45MSTianjin Quanjian1 - 2 Beijing Enterprises0 - 0
 
Estonya Esiliiga A
25.07.2016IY
19:00Tallinna Infonet IIv Nomme JK Kalju II-
24.07.2016IY
19:00MSTartu Santos2 - 0 K-Jarve JK Jarve2 - 0
 
Belarus 1.Lig
24.07.2016IY
17:00MSSmorgon2 - 1 Kommunalnik Slonim0 - 0
18:00MSTarpeda4 - 1 Zorka-BDU Minsk0 - 0
19:00MSGomelzheldortrans2 - 1 Lida1 - 0
 
Finlandiya Kakkonen Grup A
24.07.2016IY
18:30MSFCV2 - 0 Gnistan1 - 0
18:30MSFutura1 - 3 PEPO0 - 2
18:30MSKultsu0 - 4 JaPS0 - 2
18:30MSLahti Akatemia1 - 1 KaPa1 - 1
18:30MSMikkelin Palloilijat1 - 0 MPS Malmin Palloseura0 - 0
 
Finlandiya Kakkonen Grup B
24.07.2016IY
18:30MSAland4 - 0 FC Espoo2 - 0
18:30MSEsPa1 - 3 BK-460 - 3
18:30MSFC Kontu0 - 2 Honka0 - 1
18:30MSSalPa Salo1 - 1 Viikingit0 - 0
 
İsveç Superettan
25.07.2016IY
20:30GAISv Varbergs BoIS FC-
24.07.2016IY
18:00MSAFC United1 - 2 Trelleborgs FF1 - 1
19:00MSIK Sirius5 - 3 Assyriska3 - 2
20:00MSHalmstad1 - 0 Angelholm0 - 0
 
Gana Premier Lig
24.07.2016IY
18:00MSAduana Stars1 - 0 Liberty Professionals0 - 0
18:00MSAsante Kotoko1 - 1 Hearts of Oak1 - 0
18:00MSAshanti Gold1 - 1 Ebusua Dwarfs0 - 0
18:00MSBerekum Chelsea2 - 1 New Edubiase0 - 0
18:00MSFeyenoord Gana2 - 0 Bechem United1 - 0
18:00MSHasaacas FC2 - 0 Dreams0 - 0
18:00MSTechiman City2 - 0 Inter Allies0 - 0
18:00ErtWa All Stars0 - 0 Medeama0 - 1
 
Panama LPF Apertura
25.07.2016IY
01:0090Alianza FC2 - 1 Atletico Nacional-
01:00MSSporting San Miguelito0 - 0 Plaza Amador0 - 0
02:00Atletico Veraguensev Arabe Unido-
24.07.2016IY
02:00MSTauro FC1 - 0 Chorrillo FC0 - 0
 
Ukrayna Persha Lig
24.07.2016IY
16:00MSArsenal Kiev1 - 1 Sumy0 - 0
17:00MSBukovyna0 - 1 Veres0 - 0
18:00MSCherkaskyi Dnipro0 - 0 Kolos Kovalivka0 - 0
18:00MSIllichivets Mariupol2 - 1 Skala Stryi1 - 0
18:00MSMykolaiv0 - 2 Desna0 - 2
18:00MSNaftovyk-Ukrnafta1 - 1 Avanhard Kramatorsk0 - 0
18:00MSPoltava2 - 1 Inhulets1 - 1
19:00MSHelios Kharkiv4 - 1 FK Ternopil1 - 0
19:00MSObolon-Brovar2 - 1 Hirnyk-Sport1 - 0
 
Zambiya Süper Lig
24.07.2016IY
14:00Lusaka Tigersv Zanaco-
16:00Red Arrowsv Lumwana Radiants-
 
Kolombiya Primera B
24.07.2016IY
19:30MSUniversitario Popayan0 - 1 America de Cali0 - 0
23:30MSAtletico FC0 - 1 Bogota0 - 0
23:30MSLlaneros0 - 1 Real Santander0 - 0
23:30MSUnion Magdalena0 - 1 Deportivo Pereira0 - 1
 
Tayland 2.Lig Bangkok Doğu
24.07.2016IY
12:00MSBanbung United0 - 0 Pathum Thani United0 - 0
14:00MSRoyal Thai Fleet3 - 2 Sinthana Kabinburi0 - 0
 
Tayland 2.Lig Merkez
24.07.2016IY
12:00MSAyutthaya United1 - 1 Saraburi TRU0 - 0
13:00MSUthai Thani0 - 3 Singburi0 - 0
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası
24.07.2016IY
15:00Oriental (K)v Figlia de la Toscana (K)-
16:00Linea D (K)v Salus (K)-
17:00Seminario (K)v Colon (K)-
21:00Penarol (K)v Wanderers (K)-
21:00River Plate (K)v Canelones San Francisco (K)-
21:00Uruguay Montevideo (K)v Nacional (K)-
 
Endonezya ISC A
25.07.2016IY
12:00Persipura Jayapurav Persiba Balikpapan-
15:00PSM Makassarv Bhayangkara Surabaya Utd-
15:00Semen Padangv Persib Bandung-
24.07.2016IY
12:00MSPersela Lamongan1 - 0 Pusamania Borneo0 - 0
15:00MSPersija Jakarta0 - 3 Madura United0 - 1
 
Endonezya ISC B Grup 1
24.07.2016IY
02:00MSBintang Jaya2 - 1 Bangka0 - 0
 
Endonezya ISC B Grup 3
24.07.2016IY
02:00PSGC Ciamisv Persis Solo-
 
Endonezya ISC B Grup 4
24.07.2016IY
02:00PSIS Semarangv Persipur-
 
Endonezya ISC B Grup 5
24.07.2016IY
02:00Persinga Ngawiv Martapura-
 
Endonezya ISC B Grup 6
24.07.2016IY
02:00Persatu Tubanv Laga FC-
 
Endonezya ISC B Grup 7
25.07.2016IY
02:00Persekam Metrov Sumbawa Barat-
02:00Persekam Metrov Sumbawa Barat-
 
Brezilya Catarinense 2
24.07.2016IY
21:00Concordiav Litoral-
21:00Jaraguav Canoinhas-
21:00MSMarcilio Dias0 - 2 Barra0 - 0
21:00Porto SCv Juventus SC-
21:30MSHercilio Luz0 - 2 Atletico Tubarao0 - 1
 
İskoçya Lig Kupası Grup F
25.07.2016IY
21:45Rangersv Stranraer-
 
CONCACAF U17 Karayipler Grup Aşamaları Grup 6
24.07.2016IY
20:30Anguilla U17v İngiliz Virjin Adaları U17-
23:0045Surinam U170 - 0 Bahamalar U17-
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Adanaspor00000
2Akhisar Belediyespor00000
3Alanyaspor00000
4Antalyaspor00000
5Atiker Konyaspor00000
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
DİZİ - MAGAZİN
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.