Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey
26.03.2017IY
15:00Weiche Flensburgv Eintracht Braunschweig II-
16:00Borussia Hildesheimv Hannover 96 II-
16:00Drochtersen / Asselv Eintracht Norderstedt-
16:00Schwarz-Weiss Rehdenv Lupo-Martini-
25.03.2017IY
16:00MSLübeck2 - 0 VfB Oldenburg1 - 0
17:00MSGermania Egestorf3 - 0 Eichede2 - 0
18:00MSMeppen2 - 0 Havelse1 - 0
 
Türkiye U19 Elit Ligi 1. Bölge Grup A
26.03.2017IY
11:00Medipol Başakşehir U19v İstanbulspor U19-
15:00Fatih Karagümrükspor U19v Tepecikspor U19-
16:00Pendikspor U19v İnegölspor U19-
16:00Ümraniyespor U19v Gölcükspor U19-
25.03.2017IY
13:00Galatasaray U19v Beşiktaş U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 1. Bölge Grup B
26.03.2017IY
12:00Sancaktepe Belediye U19v Kartalspor U19-
14:00Bursaspor U19v Darıca Gençlerbirliği U19-
14:00Fenerbahçe U19v Sarıyer U19-
16:00Beylerbeyi U19v Eyüpspor U19-
25.03.2017IY
13:00Sakaryaspor U19v Kasımpaşa U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 3. Bölge Grup A
26.03.2017IY
14:00MKE Ankaragücü U19v Anadolu Selçukspor U19-
15:00Boluspor U19v Düzcespor U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 3. Bölge Grup B
26.03.2017IY
11:00Elazığspor U19v Yeni Malatyaspor U19-
11:00Gaziantep BBSK U19v Şanlıurfaspor U19-
11:00Kayserispor U19v Hatayspor U19-
11:00ErtKahramanmaraşspor U190 - 0 Kayseri Erciyesspor U190 - 0
25.03.2017IY
11:00Gaziantepspor U19v Sivas Belediyespor U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 4. Bölge
26.03.2017IY
14:00Samsunspor U19v Orduspor U19-
25.03.2017IY
12:00Giresunspor U19v Tokatspor U19-
12:00Trabzonspor U19v Çorum Belediyespor U19-
14:00BB Erzurumspor U19v 24 Erzincanspor U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 5. Bölge
26.03.2017IY
12:00Muş İdman Yurdu U19v Tatvan Gölspor U19-
13:00Batman Petrolspor U19v Edremit Tokispor U19-
13:00Erciş Belediyespor U19v Yüksekova Belediye U19-
13:00İpekyolu Belediye U19v Van DSİ U19-
13:00Siirt Kartalspor U19v Tatvan 1514 Spor U19-
16:00Muş Muratspor U19v Van BBSK U19-
25.03.2017IY
15:00Diyarbekirspor U19v Amed SK U19-
 
Türkiye U19 Elit Ligi 2. Bölge
26.03.2017IY
11:00Altay U19v Alanyaspor U19-
11:00Antalyaspor U19v Akhisar Belediye U19-
11:00Denizlispor U19v Manisaspor U19-
11:00Fethiyespor U19v Manisa BBSK U19-
12:00Balıkesirspor U19v Altınordu U19-
12:00Bergama Belediyespor U19v Nazilli Belediyespor U19-
13:00Aydınspor 1923 U19v Göztepe U19-
 
Brezilya Paranaense 1
26.03.2017IY
22:00FC Cascavelv Prudentopolis-
22:00J. Malucelliv Londrina-
22:00TCWv Parana-
25.03.2017IY
22:00MSAtletico Paranaense1 - 1 Cianorte0 - 0
 
Avustralya Eyalet Ligi Kuzey YGG
26.03.2017IY
06:30South Cardiffv Cessnock City-
06:30Wallsendv Singleton Strikers-
11:15Kahibahv New Lambton FC-
25.03.2017IY
06:30MSCooks Hill United6 - 2 Belmont Swansea0 - 0
08:00MSWest Wallsend4 - 1 Toronto Awaba0 - 0
 
Avustralya Eyalet Ligi Yeni Güney Galler
26.03.2017IY
05:00MSMounties Wanderers1 - 0 St. George Saints0 - 0
10:30Hills Brumbiesv Macarthur Rams-
11:00GHFA Spirit FCv North Shore Mariners-
25.03.2017IY
05:00Northern Tigersv Central Coast M. Academy-
11:00MSBankstown City Lions2 - 3 Mt Druitt Town1 - 1
11:00MSBlacktown Spartans4 - 0 Bankstown Berries2 - 0
11:00MSMarconi Stallions2 - 2 Western Sydney W. U210 - 1
 
Avustralya Eyalet Ligi Tazmanya Güney
25.03.2017IY
06:30Glenorchy Knightsv Nelson Eastern Suburbs-
06:30Southern FCv Metro Claremont-
06:30Taroonav New Town Eagles-
10:30Hobart Utdv BeachSide-
 
Avustralya Eyalet Ligi Tazmanya Kuzey
25.03.2017IY
06:30Burnie Unitedv Launceston City (R)-
06:30Devonport City Res.v Ulverstone-
06:30Launceston Unitedv Northern Rangers (R)-
06:30Riverside Olympicv Somerset-
 
Avustralya Eyalet Ligi Victoria Doğu
26.03.2017IY
07:00MSMoreland City4 - 1 Ballarat City0 - 1
07:00MSWerribee City2 - 0 Bendigo City2 - 0
25.03.2017IY
07:00MSEastern Lions3 - 2 Goulburn Valley Suns2 - 2
07:00MSMelbourne Victory U211 - 0 Sunshine Georgies0 - 0
07:00MSMurray United1 - 1 Dandenong Thunder0 - 0
07:00MSNorthcote City2 - 1 Whittlesea Ranges1 - 1
07:00MSSpringvale White Eagles1 - 3 Melbourne City U211 - 0
08:00MSMoreland Zebras2 - 0 Brunswick City1 - 0
 
Brezilya Tocantinense Grup A
26.03.2017IY
00:00Ricanatov Gurupi-
25.03.2017IY
22:00Interportov Intercap-
 
Brezilya Tocantinense Grup B
26.03.2017IY
00:00Spartav Tocantins-
25.03.2017IY
22:00Colinasv Tocantinopolis-
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Clausura Grup 3
26.03.2017IY
01:00Chimalhuacanv Yalmakan-
01:00Cuautlav Patriotas Cordoba-
25.03.2017IY
02:00Coyotesv Jiquipilas-
 
Panama LPF Clausura
26.03.2017IY
02:00MSChorrillo FC1 - 1 Santa Gema0 - 0
02:00MSSporting San Miguelito1 - 1 Arabe Unido0 - 1
04:00Atletico Veraguensev San Francisco-
25.03.2017IY
05:00MSAtletico Nacional0 - 1 Tauro FC0 - 0
 
Tayland 3.Lig Alt Bölge
26.03.2017IY
12:00Nakhon Si Thammaratv Army FC-
12:00Seemokv Customs United-
12:30Nara Unitedv Banbung United-
25.03.2017IY
12:00MSKasem Bundit University4 - 2 Raj Pracha1 - 1
12:00Krung Thonburiv Surat Thani-
13:00Bangkok U. Deffov Ranong United-
13:00MSChamchuri United2 - 3 Samut Sakhon0 - 3
 
Tayland 3.Lig Üst Bölge
26.03.2017IY
14:00Ayutthaya Unitedv Lamphun Warrior-
14:00Phayaov Amnat Poly United-
14:00Udon Thaniv Khonkaen-
25.03.2017IY
14:00Kamphaeng Phetv Ayutthaya-
14:00Phrae Unitedv Kalasin-
14:00Singburiv Ubon Ratchathani-
14:30Cha Choeng Saov Sa Kaeo City-
 
Bolivya LFPB Apertura Adecuacion
26.03.2017IY
22:00Real Potosiv Nacional Potosi-
 
Tunus 1.Lig Küme Düşme Turu
26.03.2017IY
16:30AS Marsav US Tataouine-
25.03.2017IY
16:30MSBizertin2 - 3 Gabes1 - 1
16:30MSStade Gabesien1 - 0 Kairouan0 - 0
16:30MSZarzis1 - 4 Hammam-Lif0 - 2
 
Afrika Uluslar Kupası 2019 Elemeler Ön Eleme Turu
26.03.2017IY
14:30Madagaskarv Sao Tome Ve Principe-
 
Arnavutluk 1.Lig Küme Düşme Turu Grup A
25.03.2017IY
17:00Kastrioti Krujev Mamurrasi-
17:00Terbuni Pukev Iliria Fushe Kruje-
 
Arnavutluk 1.Lig Küme Düşme Turu Grup B
25.03.2017IY
17:00Apolonia Fierv Dinamo Tirana-
17:00Elbasaniv Sopoti Librazhd-
 
Arnavutluk 1.Lig Yükselme Turu Grup A
25.03.2017IY
17:00Shenkolliv Burreli-
 
Arnavutluk 1.Lig Yükselme Turu Grup B
26.03.2017IY
15:00Lushnjav Pogradeci-
25.03.2017IY
17:00Shkumbini Peqinv Tomori Berat-
 
Gürcistan 3.Lig Kırmızı Grup
25.03.2017IY
15:00MSBetlemi Keda3 - 0 Margveti0 - 0
15:00MSKolkheti Khobi0 - 0 Imereti0 - 0
15:00MSLazika1 - 2 Chiatura0 - 0
15:00MSSamegrelo0 - 2 Sapovnela0 - 0
15:00MSSkuri Tsalenjikha1 - 2 Sulori Vani0 - 0
 
Gürcistan 3.Lig Beyaz Grup
26.03.2017IY
14:00Kakheti Telaviv Samgori-
15:00Borjomiv Algeti Marmeuli-
15:00Norchi Dinamoeliv Gori-
15:00Shevardeni 1906v Chkherimela-
25.03.2017IY
15:00MSMark Stars3 - 0 Liakhvi Tskhinvali0 - 0
 
Turks ve Caicos Adaları Premier Lig Küme Düşme Turu
26.03.2017IY
01:00SWA Sharksv Teachers-
 
Turks ve Caicos Adaları Premier Lig Şampiyonluk Turu
26.03.2017IY
03:00Beachesv AFC Academy-
 
Tournoi U20 4 Nations Normal Sezon
25.03.2017IY
17:00MSPortekiz U200 - 3 Senegal U200 - 1
20:00MSFransa U200 - 1 İngiltere U200 - 0
 
İngiltere 1.Lig
26.03.2017IY
14:30Scunthorpe Unitedv Bradford City-
25.03.2017IY
16:30MSSwindon Town1 - 0 Millwall0 - 0
18:00MSAFC Wimbledon0 - 2 Southend United0 - 1
18:00MSBury0 - 0 Fleetwood Town0 - 0
18:00MSChesterfield1 - 3 Rochdale0 - 3
18:00MSCoventry1 - 0 Bristol Rovers0 - 0
18:00MSGillingham0 - 1 Peterborough United0 - 0
18:00MSNorthampton Town0 - 0 Oxford United0 - 0
18:00MSOldham Athletic1 - 1 Sheffield United1 - 0
18:00MSShrewsbury0 - 2 Bolton Wanderers0 - 0
 
İngiltere 2.Lig
26.03.2017IY
16:45Doncaster Roversv Plymouth Argyle-
25.03.2017IY
18:00MSAccrington Stanley1 - 1 Grimsby Town0 - 0
18:00MSBarnet3 - 1 Cheltenham Town0 - 1
18:00MSBlackpool2 - 1 Hartlepool United1 - 1
18:00MSCambridge United0 - 0 Stevenage0 - 0
18:00MSCarlisle United0 - 2 Crewe Alexandra0 - 1
18:00MSColchester2 - 1 Luton Town2 - 0
18:00MSCrawley Town3 - 0 Leyton Orient3 - 0
18:00MSExeter City3 - 3 Yeovil0 - 0
18:00MSMorecambe1 - 3 Mansfield Town1 - 3
18:00MSPortsmouth2 - 1 Newport County1 - 0
18:00MSWycombe Wanderers0 - 1 Notts County0 - 1
 
İskoçya Championship
25.03.2017IY
18:00MSAyr United2 - 1 Dumbarton1 - 1
18:00MSHibernian2 - 1 Falkirk0 - 0
18:00MSMorton0 - 1 Dunfermline Athletic0 - 1
18:00MSRaith Rovers1 - 1 Queen of South1 - 1
 
İskoçya 1.Lig
25.03.2017IY
18:00MSAlloa Athletic2 - 2 Queens Park1 - 1
18:00MSBrechin City2 - 1 East Fife1 - 0
18:00MSLivingston4 - 2 Airdrieonians2 - 1
18:00MSPeterhead2 - 2 Stranraer1 - 2
18:00MSStenhousemuir0 - 3 Albion Rovers0 - 0
 
İskoçya 2.Lig
25.03.2017IY
18:00MSAnnan Athletic1 - 0 Cowdenbeath0 - 0
18:00MSArbroath0 - 1 Montrose0 - 0
18:00MSClyde2 - 3 Stirling Albion1 - 0
18:00MSEdinburgh City3 - 0 Elgin City1 - 0
18:00MSForfar Athletic2 - 3 Berwick Rangers1 - 1
 
Nijerya NPFL
26.03.2017IY
18:00Abia Warriorsv Kano Pillars-
18:00El Kanemi Warriorsv Lobi Stars-
18:00Enyimbav Dolphins-
18:00Gombe Unitedv MFM-
18:00Katsina Unitedv Enugu Rangers-
18:00Nasarawa Unitedv Shooting Stars-
18:00Niger Tornadoesv Sunshine Stars-
18:00Plateau Unitedv ABS-
18:00Remo Starsv Wikki Tourist-
21:15Akwa Unitedv Gabros-
 
Almanya 3. Lig
25.03.2017IY
16:00MSChemnitzer FC2 - 3 MSV Duisburg1 - 1
16:00MSFSV Frankfurt2 - 0 Sportfreunde Lotte2 - 0
16:00MSHallescher FC0 - 0 Fortuna Köln0 - 0
16:00MSHansa Rostock1 - 1 Paderborn1 - 1
16:00MSHolstein Kiel1 - 1 Magdeburg0 - 0
16:00MSJahn Regensburg1 - 2 Osnabrück1 - 0
16:00MSPreussen Münster2 - 1 Aalen1 - 1
16:00MSRot-Weiss Erfurt0 - 0 Mainz 05 II0 - 0
16:00MSSonnenhof Grossaspach1 - 2 FSV Zwickau0 - 1
 
Almanya Bölgesel Lig Batı
26.03.2017IY
15:00Rot Weiss Ahlenv Rödinghausen-
25.03.2017IY
16:00MSDortmund II2 - 3 Viktoria Köln1 - 0
16:00MSRot-Weiss Oberhausen3 - 1 Mönchengladbach II1 - 0
16:00MSSchalke 04 II4 - 2 Wuppertaler SV4 - 2
16:00MSSportfreunde Siegen1 - 1 Wiedenbrück0 - 0
16:00MSWattenscheid 092 - 0 Sprockhövel2 - 0
 
Azerbaycan 1.Lig
26.03.2017IY
03:00Revan Bakiv Energetik Mingechaur-
12:00Bakiliv MOIK-
14:00Turan Tovuzv Mil-Muğan-
 
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 1
25.03.2017IY
12:00MSAlmanya U176 - 2 Finlandiya U174 - 2
15:30MSTürkiye U176 - 0 Ermenistan U172 - 0
 
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 2
26.03.2017IY
14:00İsrail U17v Rusya U17-
14:00Norveç U17v Macaristan U17-
 
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 6
25.03.2017IY
13:00MSFransa U173 - 1 Ukrayna U171 - 0
17:30MSİsveç U171 - 3 Avusturya U170 - 0
 
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 7
25.03.2017IY
15:00MSİngiltere U174 - 0 Slovenya U172 - 0
17:45MSBosna-Hersek U172 - 1 Çek Cumhuriyeti U171 - 0
 
Avrupa U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup 5
25.03.2017IY
16:00MSİrlanda Cumhuriyeti U211 - 0 Kosovo U210 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 1
26.03.2017IY
13:00Celta Vigo IIv Ponferradina-
13:15CD Palenciav Cultural Leonesa-
18:00Burgosv Real Valladolid II-
18:00Pontevedrav Tudelano-
18:00Racing Santanderv Somozas-
18:30Izarrav Lealtad-
19:00Racing Ferrolv Osasuna II-
19:15Guijuelov Boiro-
19:30Caudal Deportivov Arandina-
25.03.2017IY
20:00MSMutilvera0 - 0 Coruxo0 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 2
26.03.2017IY
13:00SS Reyesv UD Logrones-
13:15Gernikav Toledo-
13:30Mensajerov Sestao River-
18:00Albacetev Fuenlabrada-
18:00Navalcarnerov Arenas de Getxo-
18:00Real Unionv Zamudio-
25.03.2017IY
18:00MSReal Sociedad II1 - 0 Athletic Bilbao II0 - 0
19:00MSAmorebieta4 - 1 Socuellamos3 - 0
19:00MSLeioa1 - 2 Rayo Majadahonda0 - 2
22:00MSReal Madrid II2 - 1 Barakaldo1 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 3
26.03.2017IY
13:00AE Pratv Alcoyano-
13:00Ebrov Hercules-
13:00LHospitaletv Atletico Baleares-
13:00Lleida Esportiuv Mallorca II-
18:00Eldensev Gava-
19:00Badalonav Cornella-
25.03.2017IY
19:00MSLevante II0 - 1 Saguntino0 - 0
19:00MSUE Llagostera1 - 1 Sabadell1 - 0
20:00MSEspanyol II0 - 2 Villarreal II0 - 2
20:00MSValencia II0 - 4 Barcelona II0 - 2
 
İspanya 2.Lig B Grup 4
26.03.2017IY
13:00Extremadura UDv Melilla-
13:00Marbellav Cartagena-
18:00Real Jaenv San Fernando-
18:00Real Murciav Cordoba II-
18:00Recreativo Huelvav El Ejido-
18:30Linensev La Roda-
19:00FC Jumillav Merida AD-
19:00Linares Deportivov Atletico Mancha Real-
19:00Villanovensev La Hoya Lorca-
19:30Atletico Sanluquenov Granada II-
 
İtalya Serie B
26.03.2017IY
13:30Hellas Veronav Pisa-
16:00Carpiv Perugia-
16:00Salernitanav Ascoli-
16:00SPALv Frosinone-
16:00Ternanav Avellino-
16:00US Latinav Pro Vercelli-
16:00Vicenzav Brescia-
16:00Virtus Entellav Cesena-
21:30FC Bari 1908v Novara-
25.03.2017IY
20:00MSCittadella1 - 0 Spezia1 - 0
22:30MSBenevento1 - 3 Trapani1 - 1
 
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig
26.03.2017IY
17:00ErtAl Rabta Kosti0 - 0 Merikh Kosti0 - 1
20:00ErtKhartoum 30 - 0 Hilal Obayed0 - 1
25.03.2017IY
14:00ErtAl Shorta0 - 0 Hay Al Wadi0 - 1
17:00ErtMerreikh El Fasher0 - 0 Al Ahly Shendi0 - 1
20:00ErtAl Ahli Khartoum0 - 0 Alamal Atbara0 - 1
20:00ErtAl Ahli Wad Medani0 - 0 Triea Albiga0 - 1
20:00ErtAl Hilal Omdurman0 - 0 El-Ahli Atbara0 - 1
20:00ErtHay Al Arab0 - 0 Merreikh Nyala0 - 1
 
Bermuda Premier Lig
26.03.2017IY
23:00Devonshire Cougarsv Boulevard Blazers-
 
Avrupa U19 Şampiyonası Elit Grup 1
25.03.2017IY
16:00MSYunanistan U194 - 1 Finlandiya U190 - 1
19:00MSHollanda U192 - 0 Ukrayna U190 - 0
 
Avrupa U19 Şampiyonası Elit Grup 2
25.03.2017IY
13:00MSAlmanya U192 - 0 Sırbistan U191 - 0
18:00MSSlovakya U195 - 0 Güney Kıbrıs U192 - 0
 
Avrupa U19 Şampiyonası Elit Grup 4
25.03.2017IY
17:00MSHırvatistan U192 - 0 Polonya U192 - 0
19:00MSTürkiye U192 - 1 Portekiz U190 - 1
 
Avrupa U19 Şampiyonası Elit Grup 7
25.03.2017IY
16:00MSİsveç U193 - 0 İrlanda Cumhuriyeti U191 - 0
17:00MSİtalya U191 - 1 Belçika U190 - 0
 
Türkiye Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup
26.03.2017IY
15:00Aydınspor 1923v Eyüpspor-
15:00Hataysporv Etimesgut Belediyespor-
15:00İnegölsporv Tokatspor-
15:00Karşıyakav Niğde Belediyespor-
15:00Kastamonuspor 1966v Gümüşhanespor-
15:00Kayseri Erciyessporv 1461 Trabzon-
15:00Kırklarelisporv Sarıyer-
15:00MKE Ankaragücüv Menemen Belediyespor-
15:00Tuzlasporv Bugsaşspor-
 
Türkiye Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
26.03.2017IY
15:00Anadolu Üsküdar 1908v Zonguldak Kömürspor-
15:00BB Erzurumsporv Pendikspor-
15:00Bucasporv Konya Anadolu Selçukspor-
15:00Fatih Karagümrükv Nazilli Belediyespor-
15:00Fethiyesporv İstanbulspor-
15:00Keçiörengücüv Büyükçekmece Tepecikspor-
15:00Kocaeli Birliksporv Kahramanmaraşspor-
15:00Ofsporv Amed Sportif-
15:00Sivas Belediyesporv Hacettepe Spor-
 
Aruba Onur Ligi
26.03.2017IY
01:30SV River Platev Caravel-
03:30La Famav Deportivo Nacional-
25.03.2017IY
03:00Estrellav Dakota-
 
Belize Premier Lig Kapanış
27.03.2017IY
00:00Wagiyav Hankook Verdes-
00:00Police Unitedv Placencia Assassins-
00:00Freedom Fightersv FC Belize-
 
Guam 1.Lig
25.03.2017IY
12:00Haya Unitedv Quality Distributors-
14:00Roversv Paintco Strykers-
 
Jamaika Premier Lig
26.03.2017IY
23:30Jamalcov Arnett Gardens-
23:30Portmore Unitedv Harbour View-
23:30Tivoli Gardensv Boys Town-
 
Moritanya Premier Lig
25.03.2017IY
17:00Armeev AJ Riadh-
17:00Ksarv ASC Police-
17:00Nouadhibouv Garde Nationale-
 
Yeni Kaledonya Süper Lig
25.03.2017IY
05:00Bélepv Poindimié-
07:00Bacov AGJP-
08:30Ne Drehuv Mont-Dore-
09:00Hienghene Sportv Wetr-
12:00Lössiv Tiga Sport-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
26.03.2017IY
14:00Ağrı 1970 SKv Kurtalanspor-
14:00Bingöl Çeltiksporv 1960 Silopispor-
14:00Mardin 47 Sporv Başkale Gençlik-
14:00Muşspor FCv Diyarbakır Yolspor-
14:00Tatvan Gençlerbirliğiv Hakkarispor FK-
25.03.2017IY
14:00MSBağlar Belediyespor3 - 1 1955 Batman Bld2 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
26.03.2017IY
15:00Adıyaman 1954 SKv Ş.Urfa 11 Nisan-
15:00Araban Belediyesporv K.Maraş Sakaryaspor-
15:00Karaköprü Bld.v 62 Pertekspor-
15:00K.Maraş Fidansporv Şehit Kamil Bld.-
15:00Malatya Yeşilyurt Bld.v Elazığ Yolspor-
15:001920 Maraşsporv İnönü Üniversitesi-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
26.03.2017IY
14:00Arsinsporv Serhat Ardahan-
14:00Bayburt Belediyesporv Kalkanderespor-
14:00Çayelisporv Kelkit Bld.Hürriyet-
14:00Iğdır Arasv Artvin Hopaspor-
14:00Sarıkamış Bld.v Faroz Yalıspor-
25.03.2017IY
14:00MSAras 12 Martspor1 - 3 Araklı 1961 SK1 - 2
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
26.03.2017IY
13:00Samsun Yolsporv Fatsa Bld.-
15:00Çarşambasporv 1926 Bulancakspor-
15:00Görelesporv Ayancık Belediyespor-
15:00Güzelordusporv Ladik Belediyespor-
15:00Turhalsporv Ortaköy Bld Şapinuva-
15:00Yeni Amasyasporv Kastamonu Özel İd.K.Hz-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
26.03.2017IY
15:00Adana BŞBldv Mersin BŞBld MESKİ-
15:00Ceyhan Doğansporv Toroslar Belediyespor-
15:00İskenderunspor 1967v Ceyhanspor-
15:00Osmaniyespor FKv Körfez İskenderunspor-
15:00Silifke Belediyesporv Kilis Belediyespor-
15:00Tyanasporv Karaman Belediyespor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
26.03.2017IY
15:00Kazan Belediyesporv Kayseri Şekerspor-
15:00MKE Kırıkkalesporv 68 Aksaray Bld.-
15:00Sivas Demirsporv Yozgatspor 1959 FK-
15:00Talasgücü Belediyesporv Çubukspor F.A.Ş.-
15:00Yeni Altındağ Bld.v Yıldızeli Birlikspor-
15:00Zara Belediyesporv Nevşehirspor GK-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
26.03.2017IY
15:00Akşehir Sporv Akıncılarspor-
15:00Isparta Davrazsporv Bucak Bld.Oğuzhan-
15:00Kepez Belediyesporv Hisar Belediyespor-
15:00Kütahya Dumlupınar Ünv.v Konyaaltı Belediyespor-
15:00Serik Bld.v Eğirdirspor-
15:00Tavşanlı Linyitsporv Sarayönü Belediyespor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
26.03.2017IY
15:00Aliağa Futbol A.Ş.v Utaş Uşakspor-
15:00Çine Madransporv Ortaca Belediye-
15:00Demirten Yeşilköysporv Karpuzlu Bld.-
15:00Didim Belediyesporv Sarayköyspor-
15:00Pamukkalesporv Çiğli Belediyespor-
15:00Yatağansporv Sökespor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
26.03.2017IY
15:00Alaşehir Belediyesporv Turgutluspor-
15:00Bandırma Etisporv Somaspor-
15:00Erdeksporv Gaziemir Gençlik-
15:00Kocaçeşmesporv Ayvalıkgücü Belediyespor-
15:00Yeni Çansporv Gönen Belediyespor-
15:00Yeşilovasporv Karabiga Belediye-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
26.03.2017IY
15:00Ataşehir Çamolukv Bursa Zaferspor-
15:00Çengelköyspor A.Ş.v Erokspor-
15:00Gürsu Bld.v Gaziosmanpaşa-
15:00Nilüfer Erdemlisporv Sakarya Kırkpınarspor-
15:00Sapancasporv Yalovaspor-
25.03.2017IY
15:00MSAltınova Belediyespor2 - 0 Mudanyaspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
26.03.2017IY
15:00Beyköy Bld.v Kozlu Bld.-
15:00Çekmeköy Bld Alemdağv Eskişehir Kurtuluş-
15:00Geredesporv Akçakocaspor-
15:00Kdz.Ereğli Bld.v Bartınspor-
15:00Keçiören Bağlumsporv Modafen-
15:00Yunusemresporv Bağcılarspor-
15:00Zeytinburnu 1957v Pursaklar Bld.-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
26.03.2017IY
15:00Bayrampaşa Tunasporv Bozüyük Vitraspor-
15:00Çorluspor 1947v Çayırovaspor-
15:00Gebzesporv Kartal Bulvarspor-
15:00Sultangazisporv Edirnespor-
15:00Uzunköprüsporv Vefa-
25.03.2017IY
12:0015:00Lüleburgaz Yıldırım0 - 3 Körfez Bld.Hereke Yıldız-
 
Andorra 2.Lig
26.03.2017IY
03:00Atletic Americav Lusitanos II-
03:00Atletic Club DEscaldesv FC Rangers-
03:00Encamp IIv UE Santa Coloma II-
03:00FC Santa Coloma IIv Inter Club dEscaldes-
03:00Penya Encarnadav La Massana-
13:00Lusitanos IIv Penya Encarnada-
15:00Inter Club dEscaldesv Encamp II-
17:00FC Santa Coloma IIv FC Rangers-
21:00La Massanav Atletic America-
25.03.2017IY
22:30UE Santa Coloma IIv Atletic Club DEscaldes-
 
Arjantin Prim B Nacional
25.03.2017IY
03:00ErtAll Boys0 - 0 Nueva Chicago0 - 1
03:00ErtAlmagro0 - 0 Los Andes0 - 1
03:00ErtAtletico Parana0 - 0 Chacarita Juniors0 - 1
03:00ErtBoca Unidos0 - 0 Flandria0 - 1
03:00ErtBrown De Adrogue0 - 0 Instituto Cordoba0 - 1
03:00ErtCentral Cordoba Santiago0 - 0 Juventud Unida Gualeguaychu0 - 1
03:00ErtDouglas Haig0 - 0 Crucero Del Norte0 - 1
03:00ErtFerro Carril Oeste0 - 0 Gimnasia Jujuy0 - 1
03:00ErtGuillermo Brown0 - 0 Argentinos Juniors0 - 1
03:00ErtIndependiente Rivadavia0 - 0 Deportivo Santamarina0 - 1
03:00ErtVilla Dalmine0 - 0 San Martin Tucuman0 - 1
 
Arjantin Primera D
26.03.2017IY
22:00Puerto Nuevov General Lamadrid-
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney Galler
26.03.2017IY
07:00MSSouth Coast Wolves1 - 1 Manly United0 - 0
09:00ErtRockdale City Suns0 - 0 Parramatta Eagles0 - 1
25.03.2017IY
07:00MSHakoah Sydney City3 - 2 Sydney United2 - 1
10:30MSSutherland Sharks3 - 4 APIA Leichhardt Tigers0 - 2
11:45MSSydney U210 - 1 Sydney Olympic0 - 0
 
Avustralya Brisbane
26.03.2017IY
09:1548Holland Park Hawks0 - 1 Mitchelton-
11:00Ipswich Knightsv Queensland Lions-
25.03.2017IY
08:45ErtCapalaba0 - 0 Peninsula Power0 - 1
08:45ErtRochedale Rovers0 - 0 Grange Thistle0 - 1
12:00ErtSouths United0 - 0 Eastern Suburbs Brisbane0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGG
26.03.2017IY
06:30MSCharlestown City Blues1 - 1 Lake Macquarie1 - 1
06:30Weston Bearsv Lambton Jaffas-
25.03.2017IY
06:30ErtNewcastle Jets U210 - 0 Maitland0 - 1
10:00MSEdgeworth Eagles6 - 0 Adamstown Rosebuds0 - 0
11:00MSValentine Phoenix3 - 2 Broadmeadow Magic2 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
26.03.2017IY
07:00MSSunshine Coast2 - 8 Brisbane Olympic FC1 - 5
25.03.2017IY
08:00MSRedlands United3 - 4 Northern Fury0 - 2
09:10MSSWQ Thunder4 - 3 Brisbane Roar U211 - 2
11:30MSFNQ Heat2 - 3 Moreton Bay United2 - 1
11:30MSGold Coast City4 - 2 Brisbane Strikers2 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
25.03.2017IY
07:00MSNorth Geelong Warriors1 - 2 Avondale Heights0 - 0
10:00MSGreen Gully2 - 3 Heidelberg United1 - 0
12:00MSHume City1 - 0 Bulleen Lions1 - 0
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Batı Avustralya
26.03.2017IY
10:0022Bayswater City0 - 0 Floreat Athena-
10:0023Stirling Lions0 - 0 Inglewood United-
25.03.2017IY
10:00MSBalcatta0 - 3 Subiaco0 - 1
10:00MSECU Joondalup2 - 3 Sorrento1 - 1
10:00MSJoondalup United2 - 2 Cockburn City0 - 2
10:00MSMandurah City1 - 2 Perth Glory U210 - 0
10:00MSPerth0 - 0 Armadale0 - 0
 
Avusturya Bölgesel Lig Orta
25.03.2017IY
16:30MSATSV Wolfsberg3 - 0 Deutschlandsberger SC2 - 0
18:00MSGurten0 - 2 Stadl-Paura0 - 1
21:00MSLafnitz2 - 0 Hartberg1 - 0
 
Avusturya Bölgesel Lig Doğu
25.03.2017IY
20:00MSNeusiedl0 - 4 Ritzing0 - 2
 
Avusturya Bölgesel Lig Batı
26.03.2017IY
11:30Obi Worglv Wacker Innsbruck II-
25.03.2017IY
17:30MSRheindorf Altach II5 - 0 Pinzgau Saalfelden3 - 0
18:00MSFC Dornbirn 19130 - 3 Hohenems0 - 1
18:00MSHard2 - 1 Eugendorf1 - 0
18:00MSTSV St. Johann0 - 0 Schwaz0 - 0
19:00MSAustria Salzburg0 - 2 Anif / Salzburg II0 - 1
 
Avusturya Landesliga Burgenland
26.03.2017IY
17:00Eberauv Wimpassing-
25.03.2017IY
18:00Horitschonv Drassburg-
18:00MSParndorf II5 - 2 Markt Allhau0 - 0
18:00MSSt. Margarethen0 - 2 Stegersbach0 - 0
20:00MSPinkafeld1 - 2 Mattersburg II0 - 0
20:00MSSchattendorf3 - 2 Oberwart0 - 0
21:00MSFC Deutschkreutz2 - 1 Eltendorf0 - 0
 
Avusturya Landesliga Karnten
26.03.2017IY
15:00Köttmannsdorfv Rapid Lienz-
15:30Maria Saalv ASKÖ Gmünd-
25.03.2017IY
16:00MSVölkermarkt2 - 4 Lind0 - 0
17:00MSBleiburg2 - 2 Lendorf0 - 0
17:00MSEberstein0 - 3 Ferlach0 - 0
 
Avusturya Landesliga Niederösterreich
26.03.2017IY
12:00Langenrohrv Spratzern-
17:30SC MM Rohrendorfv Kottingbrunn-
17:30Würmlav Ardagger-
25.03.2017IY
17:30MSGaflenz0 - 2 Leobendorf0 - 0
17:30MSSt. Peter2 - 1 Waidhofen / Thaya0 - 0
17:30MSStripfing2 - 0 Haitzendorf0 - 0
20:30MSKremser SC1 - 1 ASK Bruck/Leitha0 - 0
21:30Zwettlv Retz-
 
Avusturya Landesliga Oberösterreich
25.03.2017IY
15:15MSNeuhofen / Ried II1 - 0 USC Wallern0 - 0
17:30MSBad Schallerbach0 - 1 Oedt0 - 0
17:30MSUnion Edelweiss1 - 0 FC Wels0 - 0
18:00MSHertha1 - 1 Donau Linz0 - 0
 
Avusturya Landesliga Salzburg
26.03.2017IY
16:00Kuchlv Bergheim-
18:00Brambergv SK Bischofshofen-
25.03.2017IY
14:00MSNeumarkt0 - 1 Wals-Grünau0 - 0
16:30MSBerndorf3 - 3 Union Hallein0 - 0
17:00MSHallein 041 - 1 Puch0 - 0
17:00MSZell am See4 - 0 Bürmoos0 - 0
18:00MSAltenmarkt1 - 3 Strasswalchen0 - 0
18:00MSHallwang3 - 0 Golling0 - 0
 
Avusturya Landesliga Steiermark
25.03.2017IY
17:00MSFrohnleiten1 - 3 Voitsberg0 - 0
21:00MSSt. Anna4 - 2 Mettersdorf0 - 0
21:00MSZeltweg2 - 1 Gnas0 - 0
 
Avusturya Landesliga Tirol
26.03.2017IY
17:00Telfsv SV Innsbruck-
25.03.2017IY
16:00MSKitzbühel1 - 1 SV Hall0 - 0
16:00MSWattens II2 - 2 Völs0 - 0
17:00MSImst4 - 1 Ebbs0 - 0
17:30MSUnion Innsbruck2 - 3 Kundl0 - 0
18:00MSFügen0 - 0 Reichenau0 - 0
18:00MSKirchbichl3 - 1 Kematen0 - 0
 
Avusturya Landesliga Vorarlberg
26.03.2017IY
15:00Rot-Weiss Rankweilv Andelsbuch-
16:00Nenzingv Bregenz-
17:00Eggv Kennelbach-
17:00Höchstv Admira Dornbirn-
25.03.2017IY
15:00Austria Lustenau IIv Wolfurt-
17:00MSLangenegg2 - 0 Bizau0 - 0
18:00MSAlberschwende2 - 1 Röthis0 - 0
18:00MSLauterach0 - 2 Dornbirner SV0 - 0
 
Avusturya Landesliga Wien
25.03.2017IY
16:00MSMannswörth0 - 2 Donaufeld Wien0 - 0
16:00MSSportunion Mauer1 - 4 Wiener Viktoria0 - 0
17:00MSElektra3 - 2 Gersthofer SV0 - 0
17:15Karabakhv Favoritner AC-
17:30MSPost SV Wien3 - 1 Gerasdorf Stammersdorf0 - 0
17:30MSSimmeringer SC1 - 1 Austria XIII0 - 0
18:00MSTeam Wiener Linien0 - 0 Wienerberg0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Brabant
26.03.2017IY
16:00Hoeilaartv Houtem-
16:00Liedekerkev Braine-
16:00Stade Bierbeekv Grez-Doiceau-
16:00Stockelv Borght-
16:00Strombeekv Schaerbeek-Evere-
16:00Veltemv Sporting Bruxelles-
17:00Racing Butselv Kampenhout-
 
Belçika Bölgesel Lig Liege
26.03.2017IY
16:00Aubelv Raeren-
16:00Banneuxv URS Lixhe-Lanaye-
16:00Beaufaysv Espoir Minerois-
16:00Hombourgv Wanze / Bas-Oha-
16:00Milanello Herstalv Stade Disonais-
16:00Stockay-Warfuseev Melen-Micheroux-
16:00Weywertzv JS Fizoise-
16:00Xhoffraixv Amay-
 
Belçika Bölgesel Lig Limburg
26.03.2017IY
15:30Eendracht Termienv HIH Hoepertingen-
15:30Herkv Bregel Sport-
16:00Heur Tongerenv Bree-
16:00Racing Peerv Landen-
16:00Vlijtingenv Melo Zonhoven-
16:00Zepperenv Huvo Jeuk-
16:00Zonhovenv Lutlommel-
 
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg
26.03.2017IY
16:00Habay-la-Neuvev Ethe Belmont-
16:00Marloie Sportv Bastogne-
16:00Saint-Louis-Saint-Legerv Melreux-
17:00Meix-Devant-Virtonv Jeunesse Freylangeoise-
25.03.2017IY
19:00MSFontaine-lEveque2 - 2 Wellin0 - 0
 
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen
26.03.2017IY
16:00Bambruggev Svelta Melsele-
16:00Eendracht Aalterv Avanti-
16:00Eendracht Opstalv Zelzate-
16:00Elene-Grotenbergev Voorde-
16:00Klauwaerts Kemzekev De Jeugd Lovendegem-
16:00Kruibekev Appelterre-Eichem-
16:00Lochristiv Ardennen-
16:00Roburv Maldegem-
 
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen
26.03.2017IY
16:00Dammev RC Lauwe-
16:00Kortemarkv Eernegem-
16:00Oostduinkerkev Westkapelle-
16:00Oostnieuwkerkev White Star Adinkerke-
16:00Racing Waregemv Voorwaarts Zwevezele-
16:00Rumbekev Sassport Boezinge-
16:00Wingenev Wielsbeke-
25.03.2017IY
18:00MSLauwe2 - 1 Oostkamp0 - 0
 
Senegal 1.Lig
26.03.2017IY
20:00ASEC Ndiambourv Casa Sport-
20:30Stade de Mbourv Douanes-
25.03.2017IY
18:30Ouakamv Goree-
19:30Génération Footv La Linguere-
19:30MSTeungueth1 - 0 Jaraaf0 - 0
20:00Diambarsv Mbour Petite Cote-
 
Brezilya Paulista A2
26.03.2017IY
01:00MSBatatais3 - 1 Capivariano0 - 0
01:00MSVelo Clube1 - 0 Sertaozinho1 - 0
16:00Barretosv Rio Claro-
21:00Agua Santav Guarani FC-
22:00Portuguesav Uniao Barbarense-
25.03.2017IY
03:00MSSao Caetano1 - 1 Oeste0 - 0
21:00MSVotuporanguense2 - 2 Taubate1 - 1
22:00MSMogi Mirim0 - 4 Penapolense0 - 2
22:00MSRio Preto1 - 1 Bragantino1 - 0
 
Brezilya Paulista A3
26.03.2017IY
01:00MSMarilia1 - 0 Sao Carlos0 - 0
16:00Comercial FCv Joseense-
16:00Flamengo SPv Independente SP-
16:00Noroestev Taboao Da Serra-
16:00Olimpiav Catanduvense-
25.03.2017IY
16:00MSInter De Limeira2 - 1 Gremio Osasco1 - 1
21:00Atibaiav Monte Azul-
21:00MSNacional SP1 - 1 Desportivo Brasil0 - 0
21:00MSPaulista2 - 1 Portuguesa Santista1 - 0
22:00MSRio Branco SP1 - 0 Matonense1 - 0
 
Brezilya Gaucho 1
26.03.2017IY
01:00MSGremio4 - 0 Juventude3 - 0
22:00Caxiasv Passo Fundo-
22:00Cruzeiro RSv Ypiranga Erechim-
22:00EC Sao Josev Internacional-
 
Ekvador Premier A 1.Aşama
26.03.2017IY
19:30Clan Juvenilv River Plate Ecuador-
20:00Macarav Independiente Del Valle-
23:00Fuerza Amarillav LDU Quito-
23:30Barcelona SCv Universidad Catolica-
25.03.2017IY
04:00MSDeportivo Cuenca1 - 1 Delfin0 - 0
 
Ekvador Premier B
27.03.2017IY
00:00Gualaceov Santa Rita-
26.03.2017IY
00:00MSTecnico Universitario0 - 1 Mushuc Runa0 - 0
00:00MSImbabura1 - 0 LDU Portoviejo1 - 0
00:00MSColon (EKV)0 - 0 América de Quito0 - 0
20:00Olmedov Aucas-
25.03.2017IY
20:00MSManta1 - 2 LDU Loja0 - 1
 
Paraguay Intermedia Lig
26.03.2017IY
22:30Deportivo Caaguazuv Liberación-
22:30Martin Ledesmav 22 de Setiembre-
22:30Resistenciav Guairena-
25.03.2017IY
01:00MS3 de Febrero1 - 1 Ovetense0 - 0
21:45MSFulgencio Yegros1 - 1 Deportivo Santani0 - 0
22:30MSClub River Plate3 - 3 Olimpia Ita1 - 2
22:30Fernando De La Morav Sportivo Iteno-
22:45Deportivo Caacupev General Caballero-
 
Brezilya Mineiro 1
26.03.2017IY
00:30MSAmerica Mineiro3 - 0 Tricordiano1 - 0
02:00MSCaldense1 - 3 Democrata GV1 - 2
22:00Atletico Mineirov URT-
22:00Villa Novav Tupi-
25.03.2017IY
22:00MSTombense2 - 0 America TO2 - 0
 
Brezilya Cearense 2
26.03.2017IY
03:00ErtIcasa0 - 0 Quixada0 - 1
22:00Tianguáv Limoeiro-
 
Brezilya Brasiliense
26.03.2017IY
22:00Taguatingav Formosa-
 
Kolombiya Primera B Apertura
27.03.2017IY
00:00Barranquillav Union Magdalena-
00:00Atletico FCv Universitario Popayan-
26.03.2017IY
01:30MSDeportivo Pereira2 - 1 Valledupar1 - 1
02:00MSReal Santander2 - 0 Bogota0 - 0
25.03.2017IY
23:15MSFortaleza1 - 0 Leones FC0 - 0
 
Nikaragua Premier Lig Clausura
26.03.2017IY
00:00MSNandasmo1 - 5 Real Madriz0 - 2
04:00MSJuventus FC Managua0 - 2 Managua0 - 0
21:00Diriangenv Sébaco-
 
Galler Premier Lig 2.Aşama Şampiyonluk Grubu
25.03.2017IY
17:30MSCardiff MU2 - 3 Bala Town1 - 1
17:30MSConnahs Quay1 - 1 Bangor City1 - 0
17:30MSThe New Saints2 - 0 Carmarthen Town2 - 0
 
Galler Premier Lig 2.Aşama Küme Düşme Grubu
26.03.2017IY
17:00Rhylv Newtown-
25.03.2017IY
17:30MSAberystwyth Town0 - 0 Cefn Druids0 - 0
17:30MSLlandudno FC2 - 2 Airbus UK1 - 1
 
Hırvatistan 3. HNL Doğu
25.03.2017IY
17:30Bjelovarv NK Varazdin-
17:30Marsoniav Visnjevac-
17:30Medimurje Cakovecv Slavija Pleternica-
17:30NK Koprivnicav Bedem Ivankovo-
17:30Oriolok Oriovacv Bijelo Brdo-
17:30Slavonija Pozegav Mladost Zdralovi-
17:30Vukovarv Belisce-
 
İzlanda Lig Kupası Grup 1
25.03.2017IY
17:00MSKA Akureyri3 - 0 Keflavik3 - 0
 
İzlanda Lig Kupası Grup 3
25.03.2017IY
20:15MSIR Reykjavik1 - 2 HK Kopavogur1 - 0
20:30MSThor Akureyri2 - 4 Valur0 - 1
 
Brezilya Catarinense 1-2.Aşama
26.03.2017IY
16:00Metropolitanov Joinville-
22:00Chapecoensev Avai-
25.03.2017IY
22:00MSFigueirense1 - 0 Litoral0 - 0
 
Hırvatistan 3. HNL Güney
26.03.2017IY
16:45Zmaj Makarskav Zmaj Blato-
17:00Hajduk Split IIv Hrvace-
17:00Junakv Neretvanac Opuzen-
17:00Primorac 1929v Croatia Zmijavci-
25.03.2017IY
18:00MSKamen Ivanbegovina3 - 1 GOSK Dubrovnik0 - 0
18:00MSNeretva Metkovic0 - 1 Jadran LP0 - 0
18:00MSOrkan2 - 3 NK Zadar0 - 0
18:00MSOSK1 - 1 Val Kastel Stari0 - 0
18:00MSPrimorac Biograd1 - 0 Omis0 - 0
 
Hırvatistan 3. HNL Batı
26.03.2017IY
12:00Trnjev Samobor-
17:30Vinogradarv Stupnik-
25.03.2017IY
17:30MSDugo Selo2 - 1 Jadran Porec0 - 0
17:30MSHASK1 - 4 Krk0 - 0
17:30MSKustosija2 - 1 Dubrava Zagreb0 - 0
17:30MSSegesta Sisak2 - 2 Opatija0 - 0
17:30MSVrbovec1 - 1 Vrapce Zagreb0 - 0
17:30MSZagorec2 - 2 Maksimir Zagreb0 - 0
 
Brezilya Potiguar 2.Aşama
26.03.2017IY
01:30MSSanta Cruz de Natal RN0 - 3 ABC FC0 - 1
23:00America RNv Globo FC-
23:00ASSUv Baraunas-
23:00Potiguar Mossorov Alecrim-
 
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig
26.03.2017IY
15:30Halkanorasv Iraklis Yerolakkou-
25.03.2017IY
16:30MSÁgio Geórgio Vrysoúllon0 - 4 Ethnikos Latsion0 - 0
16:30MSAhironas Liopetriou1 - 4 Digenis Akritas Morphou0 - 0
16:30MSAPEP3 - 1 Digenis Ypsonas0 - 0
16:30MSOlympiada Lympion1 - 1 Digenis Voroklinis0 - 0
16:30Ormideiav Leivadiakós-
16:30Peyiav Elpida Xylofagou-
16:30MSXylotympou5 - 0 MEAP Nisou0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL
26.03.2017IY
16:00Benatky Nad Jizerouv Sokol Zapy-
16:00Viktorie Jirnyv Loko Vltavin-
25.03.2017IY
12:15MSChrudim2 - 2 Jiskra Domazlice2 - 0
12:15MSLitomerice2 - 2 Benesov-
12:15MSOlympia Hradec Kralove5 - 1 Slavoj Vysehrad3 - 0
12:15MSPisek3 - 3 Stechovice-
12:30MSKraluv Dvur3 - 0 Taborsko II1 - 0
17:00MSHorovicko1 - 2 Prevysov1 - 2
17:00MSTachov6 - 2 Dobrovice1 - 1
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL
26.03.2017IY
11:15Slovacko IIv Viktoria Otrokovice-
11:15Unicovv Blansko-
11:30FASTAV Zlin IIv Vyskov-
25.03.2017IY
17:00MSHanacka3 - 0 Velke Mezirici1 - 0
17:00MSHFK Olomouc2 - 1 Sigma Olomouc II0 - 0
17:00MSMohelnice3 - 1 Hlucin0 - 0
17:00MSOdra Petrkovice1 - 1 Spartak Hulin0 - 1
17:00MSTrebic2 - 3 Lisen0 - 1
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A
26.03.2017IY
16:00Jankovv Susice-
16:00Tatran Sedlcanyv Admira Praha-
25.03.2017IY
12:15Aritma Prahav Karlovy Vary-
12:15MSMotorlet Praha5 - 2 Ostrov0 - 0
15:30MSSokol Cizova2 - 0 Marianske Lazne0 - 0
17:00MSDobris1 - 1 Slavoj Cesky Krumlov0 - 0
17:00MSDoubravka4 - 0 Malse Roudne0 - 0
17:00MSKlatovy1 - 0 Rokycany0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B
26.03.2017IY
16:00Banik Sousv Sokol Brozany-
25.03.2017IY
12:15MSChomutov1 - 2 Uvaly0 - 0
12:15MSMostecky3 - 6 Kladno0 - 0
12:15MSNeratovice-Byskovice0 - 2 Polaban Nymburk0 - 0
12:15MSSokol Libis0 - 1 Sokol Hostoun0 - 0
12:15MSSteti0 - 2 Cesky Brod0 - 0
16:00MSTatran Rakovník0 - 2 Novy Bor0 - 0
17:00MSSlovan Velvary1 - 2 Meteor Praha0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C
26.03.2017IY
16:00Kolinv Dvur Kralove-
16:00Trutnovv Usti Nad Orlici-
25.03.2017IY
12:15MSSokol Kratonohy1 - 2 FK Pardubice II0 - 0
17:00MSLetohrad0 - 1 Pencin-Turnov0 - 0
17:00MSOstrá2 - 1 Spartak Chrastava0 - 0
17:00MSPredni Kopanina3 - 2 Sparta Kutna Hora0 - 0
17:00MSSokol Zivanice0 - 1 Zenit Caslav0 - 0
17:00MSVysoke Myto5 - 0 Nachod Destne0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D
26.03.2017IY
11:15Brumovv Slovan Rosice-
16:00Sokol Tasovicev Slavicin-
16:00Velka Bitesv Pelhrimov-
16:00Zdar Nad Sazavouv Hodonin-Sardice-
25.03.2017IY
17:00MSBzenec1 - 2 Breclav0 - 0
17:00MSHolesov1 - 0 Bystrice Nad Pernstejnem0 - 0
17:00MSUhersky Brod3 - 1 Stara Rise0 - 0
17:00MSVrchovina2 - 1 Slavoj Polna0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E
26.03.2017IY
11:15Havirovv Velke Karlovice-
16:00Frydlantv Valasske Mezirici-
16:00Kozlovicev Prerov-
16:00Sumperkv Jesenik-
25.03.2017IY
17:00MSDolni Benesov1 - 3 Hranice0 - 0
17:00MSNove Sady0 - 2 Jiskra Rymarov0 - 0
17:00MSNovy Jicin5 - 2 Lokomotiva Petrovice0 - 0
17:00MSOpava II1 - 0 Pustá Polom0 - 0
 
İspanya 2.Lig
26.03.2017IY
13:00Getafev Lugo-
17:00Cadizv Tenerife-
19:00Mirandesv Huesca-
19:00Reus Deportiuv UCAM Murcia-
19:00Sevilla IIv Cordoba-
21:30Elchev Zaragoza-
25.03.2017IY
18:00MSValladolid1 - 2 Gimnastic Tarragona0 - 1
20:00MSAlmeria3 - 1 Alcorcon1 - 0
20:00MSNumancia0 - 0 Rayo Vallecano0 - 0
22:30MSMallorca1 - 1 Levante0 - 1
22:45MSReal Oviedo2 - 0 Girona0 - 0
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1
25.03.2017IY
15:00MSJaegersborg0 - 5 Hillerod0 - 0
15:00MSKastrup3 - 1 Virum-Sorgenfri0 - 0
15:00MSVanlose1 - 0 Kalundborg0 - 0
16:00MSSollerod-Vedbaek3 - 0 KFUM Roskilde0 - 0
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2
25.03.2017IY
15:00MSB 19082 - 1 Skovshoved0 - 1
15:00MSGVI4 - 0 Karlslunde0 - 0
16:30MSHerlufsholm2 - 4 LSF0 - 0
17:00MSRishoj BK1 - 1 Avedore IF0 - 0
17:00MSTarnby4 - 1 Fremad Valby0 - 0
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3
26.03.2017IY
14:30Ringkobing IFv Sonderborg-
25.03.2017IY
15:00ErtB 1913 Odense0 - 0 Oure-skolerne0 - 1
15:00MSTarup-Paarup1 - 1 Esbjerg II0 - 0
17:00MSVarde2 - 0 Fredericia FF0 - 0
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey
25.03.2017IY
18:00MSBoston United2 - 0 Salford City1 - 0
18:00MSBrackley Town2 - 1 AFC Telford United2 - 0
18:00MSBradford Park Avenue2 - 1 Altrincham1 - 1
18:00MSChorley0 - 3 Curzon Ashton0 - 3
18:00MSGainsborough Trinity3 - 3 Darlington 18832 - 1
18:00MSGloucester City4 - 0 Alfreton Town1 - 0
18:00MSKidderminster Harriers1 - 0 Harrogate Town0 - 0
18:00MSNuneaton Town4 - 1 Fylde3 - 0
18:00MSStalybridge Celtic0 - 1 Worcester City0 - 0
18:00MSStockport County2 - 1 Tamworth0 - 1
18:00MSUnited of Manchester0 - 3 Halifax Town0 - 3
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Güney
25.03.2017IY
18:00MSBath City1 - 2 Wealdstone1 - 1
18:00MSBishops Stortford0 - 2 Maidenhead United0 - 1
18:00MSChelmsford City5 - 1 Gosport Borough1 - 1
18:00MSConcord Rangers2 - 0 Hemel Hempstead Town1 - 0
18:00MSHampton & Richmond1 - 1 Ebbsfleet United0 - 0
18:00MSMargate1 - 1 Eastbourne Borough0 - 0
18:00MSOxford City0 - 1 Poole Town0 - 0
18:00MSSt. Albans City1 - 0 Dartford0 - 0
18:00MSTruro City4 - 2 Whitehawk2 - 1
18:00MSWelling United0 - 0 Hungerford Town0 - 0
18:00MSWeston-super-Mare1 - 3 East Thurrock United0 - 0
 
İngiltere Non League Premier Isthmian
25.03.2017IY
18:00MSAFC Sudbury0 - 4 Hendon0 - 2
18:00MSBognor Regis Town4 - 0 Canvey Island2 - 0
18:00MSBurgess Hill Town2 - 1 Kingstonian1 - 0
18:00MSDulwich Hamlet0 - 3 Billericay Town0 - 3
18:00MSGrays Athletic1 - 3 Enfield Town1 - 2
18:00MSHarrow Borough0 - 0 Staines Town0 - 0
18:00MSLeatherhead1 - 0 Wingate & Finchley1 - 0
18:00MSLeiston2 - 0 Worthing1 - 0
18:00MSLowestoft Town2 - 2 Folkestone Invicta0 - 1
18:00MSMetropolitan Police0 - 2 Merstham0 - 1
18:00MSNeedham Market0 - 0 Havant & Waterlooville0 - 0
18:00MSTonbridge Angels0 - 3 Harlow Town0 - 1
 
İngiltere Non League Premier Kuzey
25.03.2017IY
18:00MSBlyth Spartans2 - 1 Rushall Olympic0 - 0
18:00MSCoalville Town2 - 1 Workington1 - 0
18:00MSCorby Town0 - 0 Marine0 - 0
18:00MSIlkeston1 - 0 Frickley Athletic1 - 0
18:00MSMickleover Sports1 - 3 Stafford Rangers1 - 2
18:00MSNantwich Town0 - 2 Whitby Town0 - 1
18:00MSSkelmersdale United0 - 6 Buxton0 - 0
18:00MSSutton Coldfield Town2 - 1 Barwell0 - 1
18:00MSWarrington Town1 - 0 Hednesford Town1 - 0
 
İngiltere Non League Premier Güney
25.03.2017IY
18:00MSBiggleswade Town3 - 0 Dorchester Town0 - 0
18:00MSChesham United1 - 3 Chippenham Town1 - 3
18:00MSCinderford Town1 - 3 Kettering Town1 - 0
18:00MSCirencester Town2 - 1 Redditch United1 - 0
18:00MSFrome Town1 - 0 Slough Town1 - 0
18:00MSHitchin Town0 - 0 Leamington0 - 0
18:00MSKings Lynn Town0 - 1 Dunstable Town0 - 0
18:00MSMerthyr Town5 - 0 Cambridge City1 - 0
18:00MSSt Ives Town0 - 1 Basingstoke Town0 - 0
18:00MSStratford Town2 - 0 Banbury United2 - 0
18:00MSWeymouth1 - 1 Kings Langley1 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey
25.03.2017IY
18:00MSAFC Hornchurch2 - 0 Norwich United0 - 0
18:00MSCheshunt0 - 1 Thurrock0 - 0
18:00MSDereham Town3 - 4 Phoenix Sports0 - 0
18:00MSGreat Wakering Rovers3 - 3 Waltham Abbey0 - 0
18:00MSHaringey Borough2 - 3 Brightlingsea Regent0 - 0
18:00MSHeybridge Swifts2 - 1 Ware0 - 0
18:00MSRomford1 - 0 Bury Town0 - 0
18:00MSSoham Town Rangers2 - 0 Bowers & Pitsea0 - 0
18:00MSThamesmead Town0 - 1 Maldon & Tiptree0 - 0
18:00MSVCD Athletic1 - 1 Brentwood Town0 - 0
18:00MSWitham Town2 - 1 Tilbury0 - 0
18:00MSWroxham0 - 1 Aveley0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney
25.03.2017IY
16:00MSChatham Town1 - 4 Guernsey0 - 0
18:00MSCarshalton Athletic4 - 1 Herne Bay0 - 0
18:00MSCorinthian-Casuals4 - 0 Sittingbourne0 - 0
18:00MSDorking Wanderers1 - 0 Walton Casuals0 - 0
18:00MSFaversham Town3 - 0 East Grinstead Town0 - 0
18:00MSGreenwich Borough1 - 0 Lewes0 - 0
18:00MSHastings United5 - 1 Molesey0 - 0
18:00MSHorsham2 - 0 Tooting & Mitcham United0 - 0
18:00MSRamsgate1 - 0 Godalming Town0 - 0
18:00MSSouth Park0 - 1 Hythe Town0 - 0
18:00MSThree Bridges1 - 3 Chipstead0 - 0
18:00MSWhyteleafe0 - 1 Cray Wanderers0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey
25.03.2017IY
18:00MSBamber Bridge2 - 0 Farsley AFC0 - 0
18:00MSBrighouse Town3 - 3 Tadcaster Albion0 - 0
18:00MSBurscough1 - 3 Kendal Town0 - 0
18:00MSClitheroe2 - 1 Mossley0 - 0
18:00MSColne2 - 1 Colwyn Bay0 - 0
18:00MSDroylsden6 - 1 Ossett Town0 - 0
18:00MSOssett Albion0 - 3 Hyde0 - 0
18:00MSPrescot Cables2 - 2 Goole0 - 0
18:00MSRadcliffe Borough0 - 3 Lancaster City0 - 0
18:00MSRamsbottom United0 - 2 Trafford0 - 0
18:00MSScarborough Athletic1 - 0 Glossop North End FC0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney
25.03.2017IY
18:00MSBedworth United2 - 2 Basford United0 - 0
18:00MSBelper Town3 - 1 SL Aquaforce0 - 0
18:00MSChasetown0 - 3 Romulus0 - 0
18:00MSKidsgrove Athletic2 - 1 Sheffield FC0 - 0
18:00MSLincoln United2 - 1 Newcastle Town0 - 0
18:00MSLoughborough Dynamo2 - 3 Stocksbridge Park0 - 0
18:00Market Drayton Townv AFC Rushden & Diamonds-
18:00MSNorthwich Victoria1 - 0 Carlton Town0 - 0
18:00MSRugby Town1 - 2 Witton Albion0 - 0
18:00MSStamford0 - 1 Gresley0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez
25.03.2017IY
18:00MSAFC Dunstable1 - 2 Arlesey Town0 - 0
18:00MSAylesbury United1 - 0 Egham Town0 - 0
18:00MSBarton Rovers8 - 0 Petersfield Town0 - 0
18:00MSBeaconsfield SYCOB1 - 2 Ashford Town (Middlesex)0 - 0
18:00MSFleet Town0 - 2 Marlow0 - 0
18:00MSHanwell Town1 - 4 Farnborough0 - 0
18:00MSHiston1 - 1 Aylesbury FC0 - 0
18:00MSKidlington2 - 1 Northwood0 - 0
18:00Potters Bar Townv Bedford Town-
18:00MSRoyston Town4 - 4 Kempston Rovers0 - 0
18:00MSUxbridge2 - 0 Chalfont St Peter0 - 0
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı
25.03.2017IY
18:00MSBideford0 - 2 North Leigh0 - 0
18:00MSBishops Cleeve4 - 1 Shortwood United0 - 0
18:00MSDidcot Town1 - 2 Yate Town0 - 0
18:00MSEvesham United2 - 0 Taunton Town0 - 0
18:00MSMangotsfield United6 - 0 Bridgwater Town0 - 0
18:00MSSalisbury0 - 4 Hereford FC0 - 0
18:00MSSlimbridge1 - 5 Larkhall Athletic0 - 0
18:00MSSwindon Supermarine0 - 1 Paulton Rovers0 - 0
18:00MSWantage Town0 - 0 AFC Totton0 - 0
18:00MSWimborne Town1 - 0 Tiverton Town0 - 0
18:00MSWinchester City0 - 3 Barnstaple Town0 - 0
 
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey
26.03.2017IY
14:00Ajax Lasnamaev K-Jarve JK Jarve II-
14:00Narva Unitedv Voru-
16:00JK Piraaja Tallinnv JK Merkuur Tartu-
18:00TJK Legionv Levadia III-
25.03.2017IY
13:00Maardu IIv Tallinna Dünamo-
13:00Tartu Santos IIv Noorus-96-
18:00Ararat Tallinnv Maardu United-
 
Estonya 2.Lig Batı / Güney
26.03.2017IY
12:00Ganvixv Saue JK Laagri-
16:00Vaprus IIv FC Flora Tallinn III-
17:00FC Otepaav SK Imavere/Forss-
17:00Torvav Tallinna Charma-
18:00Viimsi IIv Nomme United-
25.03.2017IY
13:00Tulevik IIv Raplamaa-
14:00Kuressaare IIv Pärnu JK-
 
Etiyopya Premier Lig
26.03.2017IY
16:00Ethiopia Nigd Bankv Addis Ababa Ketema-
17:00Dire Dawa Kenemav Mebrat Hayl-
18:30Dedebitv Jimma Aba Bunna-
 
Fransa CFA Grup A
25.03.2017IY
19:00MSRennes II1 - 4 Lorient II0 - 0
20:00Choletv Chartres-
20:00MSMantes0 - 3 Paris SG II0 - 0
20:00MSPlabennec0 - 0 Bergerac0 - 0
20:00MSTrelissac1 - 0 Nantes II1 - 0
20:00MSVitre1 - 0 Fontenay0 - 0
20:00MSVoltigeurs0 - 0 Granville0 - 0
 
Fransa CFA Grup B
25.03.2017IY
20:00MSAmiens AC3 - 0 Boulogne-Billancourt1 - 0
20:00MSCalais3 - 3 Wasquehal0 - 0
20:00MSDieppe0 - 2 Le Havre II0 - 1
20:00MSFleury-Merogis1 - 0 St. Maur Lusi0 - 0
20:00MSLille II2 - 2 Arras0 - 1
20:00MSPoissy1 - 1 Drancy0 - 0
20:00MSSannois-St-Gratien1 - 1 Viry-Chatillon0 - 0
20:30MSIris Club De Croix1 - 3 Lens II0 - 0
 
Fransa CFA Grup C
25.03.2017IY
19:00MSAndrezieux0 - 0 Villefranche0 - 0
20:00MSAnnecy0 - 0 Jura Sud0 - 0
20:00MSAuxerre II1 - 2 Saint-Louis Neuweg1 - 2
20:00MSLe Puy2 - 3 Lyon II0 - 0
20:00MSMonts dOr Azergues3 - 2 Montceau2 - 2
20:00MSMulhouse0 - 3 Reims II0 - 0
20:00MSYzeure1 - 2 Grenoble0 - 0
20:00ErtRaon-LEtape0 - 0 Evian TG0 - 1
 
Fransa CFA Grup D
25.03.2017IY
18:00MSNice II0 - 1 Colomiers0 - 0
20:00MSHyeres3 - 2 Le Pontet0 - 0
20:00MSMarseille II2 - 0 Toulon0 - 0
20:00MSMonaco II4 - 3 Marignane Gignac2 - 1
20:00Paulhan/Pézenasv Mt De Marsan Stade-
20:00MSRodez Aveyron4 - 0 Frejus St-Raphael0 - 0
20:00MSSete0 - 0 Tarbes0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup A
25.03.2017IY
20:00MSAngers II0 - 0 Stade Briochin0 - 0
20:00MSChange0 - 2 Laval II0 - 0
20:00MSDinan-Lehon1 - 0 Lannion0 - 0
20:00MSRC La Fleche2 - 0 La Tour DAuvergne0 - 0
20:00MSSable FC4 - 2 Fougere0 - 0
20:00USSA Vertouv Guingamp II-
20:00MSVannes OC1 - 0 Brest II0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup B
25.03.2017IY
20:00MSAubervilliers2 - 1 Evreux0 - 0
20:00MSAvoine OCC3 - 2 Blois0 - 0
20:00MSBourges3 - 2 Le Mans FC0 - 0
20:00MSCaen II1 - 2 St-Pryve St-Hilaire0 - 0
20:00MSDrouais1 - 0 Tours II0 - 0
20:00MSQuevilly II2 - 2 Avranches II0 - 0
21:00UJA Maccabiv Oissel-
 
Fransa CFA 2 Grup C
26.03.2017IY
16:00Ailly-Sur-Sommev AS Marck-
16:00Grande-Synthev Paris II-
25.03.2017IY
20:00MSBeauvais1 - 0 Roye-Noyon0 - 0
20:00MSBoulogne II1 - 0 Saint-Ouen-LAumone0 - 0
20:00MSOlympique St Quentin0 - 1 Amiens SC II0 - 0
20:00MSTourcoing2 - 1 Senlis0 - 0
20:00MSUS Maubeuge1 - 2 Feignies0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup D
26.03.2017IY
16:00Metz IIv Prix-Les-Mezieres-
25.03.2017IY
18:00MSFCSR Haguenau3 - 2 Illzach Modenheim0 - 0
19:00MSSchiltigheim2 - 0 Sarreguemines0 - 0
20:00MSBiesheim1 - 3 Nancy II0 - 0
20:00MSForbach0 - 2 RC Strasbourg II0 - 0
20:00MSLuneville0 - 0 Pagny Sur Moselle0 - 0
20:00MSSarre-Union0 - 3 Vauban Strasbourg0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup E
25.03.2017IY
20:00MSBesançon FC1 - 1 Creteil II0 - 0
20:00MSDijon II4 - 0 Ivry0 - 0
20:00MSGueugnon2 - 1 Ornans0 - 0
20:00MSPontarlier2 - 0 Racing Besançon0 - 0
20:00MSSelongey0 - 2 Noisy-le-Sec0 - 0
20:00MSSenart-Moissy0 - 0 Sochaux II0 - 0
20:00MSTroyes II0 - 0 Sainte-Genevieve0 - 0
 
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
26.03.2017IY
00:00MSNacional Asuncion2 - 4 Club Olimpia1 - 2
02:10MSLibertad3 - 0 General Diaz2 - 0
25.03.2017IY
00:00MSSol De America3 - 0 Sportivo Trinidense0 - 0
02:10MSRubio Nu1 - 1 Sportivo Luqueno0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup F
25.03.2017IY
16:30MSBourgoin-Jallieu2 - 3 Borgo0 - 0
17:00MSBastia II2 - 1 Limonest0 - 0
18:00MSSaint-Etienne II4 - 1 Chamalieres0 - 0
19:00MSSaint-Priest2 - 0 Dives0 - 0
20:00MSAurillac2 - 1 Cournon0 - 0
20:00Clermont IIv Avenir Foot Lozere-
20:00Louhans-Cuiseauxv FA Ile Rousse Monticello-
 
Fransa CFA 2 Grup G
26.03.2017IY
16:00Fabreguesv Aubagne-
16:00Toulon IIv Agde-
25.03.2017IY
18:00MSFuriani Agliani1 - 0 Ajaccio II0 - 0
18:30MSNimes II0 - 4 US Castanet-Tolosan0 - 0
20:00MSGrasse1 - 1 Olympique Ales0 - 0
20:00Rodeo Fc Toulousev Balma-
20:00MSToulouse II0 - 2 ES Le Cannet Rocheville0 - 0
 
Fransa CFA 2 Grup H
26.03.2017IY
16:00Cozesv Angouleme-
25.03.2017IY
20:00MSBordeaux II0 - 0 La Roche-Sur-Yon0 - 0
20:00MSLege-Cap-Ferret1 - 2 Bressuire0 - 0
20:00MSLes Genets DAnglet1 - 1 Limoges0 - 0
20:00MSLes Herbiers II1 - 2 Stade Bordelais0 - 0
20:00Marmandev Pau II-
20:00MSNiort II1 - 1 Bayonne0 - 0
 
Uruguay Premier Lig Apertura
26.03.2017IY
22:30Danubiov Cerro-
22:30Juventudv Plaza Colonia-
22:30Nacional de Footballv Liverpool FC (Montevideo)-
22:30Sud Americav CA River Plate-
25.03.2017IY
22:30MSCentro Atletico Fenix2 - 1 El Tanque Sisley0 - 0
22:30MSDefensor Sporting2 - 2 CA Penarol2 - 1
22:30MSMontevideo Wanderers2 - 1 Boston River1 - 1
22:30MSRampla Juniors0 - 3 Racing Club Montevideo0 - 2
 
Kuzey İrlanda Premier Intermediate Lig
25.03.2017IY
18:00MSDonegal Celtic2 - 0 Lisburn Distillery0 - 0
18:00MSDundela1 - 2 Newington Youth0 - 0
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A
26.03.2017IY
23:00AD Cofutpav Guanacasteca-
23:00Puntarenas FCv AD Cartagena-
23:00Santa Rosav ADR Jicaral-
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B
26.03.2017IY
23:00Barrio Mexicov Grecia-
23:00Cariari Pocociv Turrialba-
23:00Uruguay De Coronadov Aserri-
 
Guadeloupe Onur Ligi
26.03.2017IY
03:00Amical Clubv Juventus Saint-Anne-
03:00Capesterre Bellv Moulien-
03:00Gosierv Siroco Les Abymes-
03:00La Gauloisev US Baie-Mahaut-
03:00Phare Du Canalv Gourbeyre-
25.03.2017IY
03:30MSRed Star2 - 1 Arsenal (GUA)0 - 0
23:00USR Sainte-Rosev USCB-
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup A
27.03.2017IY
00:00Barrilasv Siquinalá-
26.03.2017IY
00:00Escuintlav Nueva Concepcion-
20:30Rosariov Deportivo San Pedro-
21:00Santa Lucia Cotzumalguapav Iztapa-
22:00Deportivo Chiantlav Deportivo Reu-
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup B
27.03.2017IY
00:00ErtComunicaciones II0 - 0 Zacapa0 - 0
26.03.2017IY
00:35MSUniversidad San Carlos3 - 1 Deportivo Jocotan2 - 0
05:00Sacachispasv Sayaxche-
20:00Deportivo Sanaratev Quirigua-
20:00Mixcov Aurora-
 
Hong Kong HKFA 1.Lig
26.03.2017IY
08:30MSDouble Flower3 - 2 Wanchai2 - 1
08:30MSKwai Tsing DFA5 - 0 Yau Tsim Mong1 - 0
08:30MSSun Hei SC3 - 0 Eastern District0 - 0
08:30MSTung Sing3 - 1 Dreams FC1 - 0
10:30Kwun Tongv Tai Chung-
10:30Shatin SAv Wing Yee-
10:30Wong Tai Sinv Citizen AA-
 
İskoçya Challenge Kupası Final
25.03.2017IY
15:30MSDundee United2 - 1 St. Mirren1 - 1
 
İrlanda Premier Lig
25.03.2017IY
18:00MSCork City2 - 1 Dundalk2 - 0
19:00ErtGalway United0 - 0 Derry City0 - 1
20:00MSSt Patrick`s Athletic2 - 1 Shamrock Rovers0 - 1
20:30MSDrogheda United0 - 1 Bohemians0 - 0
22:30MSBray Wanderers0 - 1 Limerick0 - 1
22:45MSFinn Harps2 - 1 Sligo Rovers0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Kupa Çeyrek Final
26.03.2017IY
14:15Opavav Zbrojovka Brno-
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1.Lig
25.03.2017IY
16:40MSAl Khaleej4 - 0 Masfut0 - 0
16:40MSAl Urooba2 - 1 Al Hamriyah1 - 1
16:40MSRas Al Khaimah1 - 1 Ajman0 - 1
 
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 1.Tur
26.03.2017IY
10:00Dalian Tongshunv Jilin Baijia-
25.03.2017IY
09:00Heilongjiang Tianfengv Shaanxi Changan-
09:30Shenyang Urbanv Yinchuan Helanshan-
10:00BIT Beijingv Qingdao Jonoon-
10:00Hebei Elitev Zhenjiang Huasa-
10:00Shanghai Sunfunv Hainan Seamen-
10:30Suzhou Dongwuv Sichuan Longfor-
10:30Wuhan Chufeng Heliv Dalian Boyang-
11:00Chengdu Qianbaov Baotou-
11:00Hohhot Dongjinv Shenzhen Renren-
14:35Meizhou Hakkav Hunan Billows-
 
Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Revalida 1 Grup A
26.03.2017IY
23:00Deportivo Maipuv Rivadavia Lincoln-
23:00Deportivo Rocav Belgrano Santa Rosa-
23:00Independiente Neuquenv Ferro Carril Oeste LP-
 
Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Revalida 1 Grup B
26.03.2017IY
23:00Juventud Unida Universitariov Gutierrez-
 
Almanya Bölgesel Lig Bayern
25.03.2017IY
16:00MSAugsburg II0 - 2 Bayreuth0 - 2
16:00MSGreuther Fürth II2 - 2 1860 Rosenheim0 - 1
16:00MSMemmingen2 - 0 Garching2 - 0
16:00MSNürnberg II3 - 3 Buchbach2 - 1
16:00MSSchalding-Heining2 - 0 Ingolstadt II1 - 0
16:00MSSpVgg Bayern Hof1 - 2 Seligenporten0 - 1
 
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı
25.03.2017IY
16:00MSAstoria Walldorf3 - 2 Eintracht Trier1 - 0
16:00MSKickers Offenbach0 - 0 Elversberg0 - 0
16:00MSPirmasens0 - 0 Nöttingen0 - 0
16:00MSStuttgart II0 - 1 Waldhof Mannheim 070 - 1
16:00MSTeutonia WS2 - 1 Hoffenheim II1 - 1
16:00MSTuS Koblenz4 - 1 Kaiserslautern II3 - 1
16:00MSUlm 18461 - 1 Homburg1 - 1
16:00MSWormatia Worms4 - 1 Stuttgarter Kickers1 - 0
 
Brezilya Pernambucano 1-2.Aşama
26.03.2017IY
22:00Central SCv Salgueiro AC-
22:00Sport Recifev Santa Cruz-
25.03.2017IY
22:00MSNautico1 - 1 Belo Jardim0 - 0
 
İngiltere Ulusal Lig
25.03.2017IY
15:15MSLincoln City3 - 1 Forest Green Rovers0 - 1
18:00MSBromley0 - 1 Chester0 - 0
18:00MSDagenham & Redbridge1 - 0 York City0 - 0
18:00MSEastleigh1 - 1 Gateshead0 - 0
18:00MSGuiseley0 - 4 Dover Athletic0 - 1
18:00MSMacclesfield Town0 - 2 Aldershot Town0 - 0
18:00MSSolihull Moors2 - 4 Barrow0 - 3
18:00MSSouthport1 - 0 Boreham Wood0 - 0
18:00MSSutton United5 - 1 North Ferriby United3 - 0
18:00MSTranmere Rovers1 - 0 Braintree Town0 - 0
18:00MSWoking2 - 4 Maidstone United2 - 1
18:00MSWrexham1 - 1 Torquay United0 - 0
 
Brezilya Paranaense 2-1.Aşama
26.03.2017IY
21:30Apucaranav Iraty-
21:30Gremio Maringav Operario PR-
21:30Paranavaiv Clube Andraus Brasil-
21:30Portuguesa Londrinensev Gremio Metropolitano-
25.03.2017IY
21:30Cascavel CRv União PR-
 
ABD NASL İlkbahar Sezonu
26.03.2017IY
02:30MSCarolina Railhawks1 - 1 Miami FC1 - 1
02:30MSPuerto Rico FC0 - 0 NY Cosmos0 - 0
05:00MSSan Francisco Deltas1 - 1 Indy Eleven1 - 0
 
Danimarka 1.Lig
26.03.2017IY
14:45FC Helsingorv FC Fredericia-
14:45Hobro IKv Fremad Amager-
14:45Skive IKv Naestved-
 
Macaristan NB II
26.03.2017IY
18:00Balmazujvaros Sportv Bekescsaba-
 
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
26.03.2017IY
15:00Gonsenheimv Arminia Ludwigshafen-
25.03.2017IY
16:30MSSaar Saarbrücken3 - 1 Pirmasens II0 - 0
17:30MSBorussia Neunkirchen1 - 1 Morlautern0 - 0
17:30MSBurgbrohl0 - 7 TuS RW Koblenz0 - 0
17:30MSDiefflen2 - 0 Hauenstein0 - 0
17:30MSMechtersheim1 - 3 Röchling Völklingen0 - 0
17:30MSSalmrohr1 - 0 Pfeddersheim0 - 0
17:30MSSchott Mainz0 - 0 Hertha Wiesbach0 - 0
 
Almanya Oberliga Bayern Nord
25.03.2017IY
16:00MSEichstatt3 - 1 Frohnlach0 - 1
16:00MSViktoria Aschaffenburg2 - 1 Aubstadt0 - 0
17:00MSAnsbach 090 - 2 Würzburger Kickers II0 - 0
17:00MSASV Neumarkt0 - 1 Amberg0 - 0
17:00MSEltersdorf6 - 0 Erlenbach0 - 0
17:00MS1. FC Sand2 - 1 DJK Bamberg0 - 0
18:00MSAlemannia Haibach2 - 1 Würzburger FV0 - 0
18:00MSGrossbardorf1 - 0 Weiden0 - 0
 
Almanya Oberliga Bayern Süd
26.03.2017IY
16:00Pipinsriedv Kirchanschöring-
25.03.2017IY
16:00MSHeimstetten0 - 0 Rain / Lech0 - 0
16:00MSLandsberg0 - 2 Dachau0 - 0
16:00MSSonthofen2 - 1 Gundelfingen0 - 0
16:00MSUnterföhring3 - 2 Kottern0 - 0
16:00MSWolfratshausen2 - 1 Hankofen-Hailing0 - 0
16:30Ismaningv Schwabmünchen-
17:00MSBogen0 - 2 Pullach0 - 0
17:00MSVilzing1 - 0 Jahn Regensburg II0 - 0
 
Almanya Oberliga Hessen
26.03.2017IY
16:00Viktoria Griesheimv Viktoria Kelsterbach-
25.03.2017IY
17:00MSBaunatal6 - 1 Steinbach 19200 - 0
17:00MSBorussia Fulda4 - 0 Ederbergland0 - 0
17:00MSLohfelden0 - 0 Viktoria Urberach0 - 0
17:00MSRot-Weiss Darmstadt0 - 1 Bayern Alzenau0 - 0
17:00MSRot-Weiss Hadamar2 - 0 Lehnerz0 - 0
17:00MSSF Seligenstadt0 - 1 Eintracht Stadtallendorf0 - 0
 
Almanya Oberliga Niederrhein
26.03.2017IY
16:00Cronenberger SCv Homberg-
16:00Germania Ratingenv TuRU 1880 Düsseldorf-
16:00Hildenv Jahn Dinslaken-Hiesfeld-
16:00Kapellen-Erftv Hönnepel-Niedermormter-
16:00Krefeld-Fischelnv FC Bocholt-
16:00Schonnebeckv Kray-
16:00Schwarz-Weiss Essenv SF Baumberg-
25.03.2017IY
19:00MSDüsseldorf-West2 - 0 Meerbusch0 - 0
20:00Uerdingenv Velbert-
 
Almanya Oberliga Hamburg
26.03.2017IY
12:30Condor Hamburgv Buxtehude-
14:00KF Kosovav Barmbek-Uhlenhorst-
15:00Halstenbek-Rellingenv Osdorf-
15:00Niendorfer TSVv Wedeler TSV-
15:00Rugenbergenv Altona 93-
16:00Concordia Hamburgv Türkiye Wilhelmsburg-
 
Almanya Oberliga Niedersachsen
26.03.2017IY
15:00Eintracht Northeimv FT Braunschweig-
16:00Bersenbrückv Spelle-Venhaus-
16:00Osnabrück IIv Cloppenburg-
16:00TB Uphusenv Gifhorn-
16:00VfL Oldenburgv SVG Göttingen-
25.03.2017IY
18:00MSArminia Hannover1 - 2 Wunstorf0 - 0
18:00MSJeddeloh4 - 1 HSC Hannover0 - 0
19:00MSBlau Weiss Bornreihe1 - 1 Heeslinger SC0 - 0
 
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
26.03.2017IY
15:00Eutin 08v Oldenburger SV-
15:00VfR Neumünsterv Concordia Schönkirchen-
16:00Hartenholmv Union Neumünster-
16:00TSV Lägerdorfv Frisia 03 Risum-Lindholm-
25.03.2017IY
16:00MSAltenholz2 - 0 Heider SV0 - 0
16:00MSKropp0 - 2 NTSV Strand0 - 0
16:00MSTSB Flensburg1 - 3 Holstein Kiel II0 - 0
16:30MSKilia Kiel0 - 1 Flensburg 080 - 1
17:00MSSchilksee0 - 0 Todesfelde0 - 0
 
Almanya Oberliga Baden-Württemberg
26.03.2017IY
15:00Astoria Walldorf IIv Freiburg II-
15:00Stuttgarter Kickers IIv Balingen-
25.03.2017IY
16:00MSGöppinger SV2 - 0 Hollenbach0 - 0
17:00MSBahlinger SC3 - 2 Spielberg0 - 0
17:00MSBissingen6 - 0 Oberachern0 - 0
17:00MSOffenburger FV2 - 1 Karlsruher SC II0 - 0
17:00MSRavensburg2 - 3 CfR Pforzheim0 - 0
17:00MSSandhausen II0 - 3 Reutlingen0 - 0
17:00MSSpVgg Neckarelz0 - 3 Neckarsulmer SU0 - 0
 
Almanya Oberliga Bremen
26.03.2017IY
14:30BTS Neustadtv Werder Bremen III-
16:00Grohnv Aumund-Vegesack-
16:00Grollandv Oberneuland-
16:00Habenhauser FVv Geestemünde-
16:00Melchiorshausenv Brinkumer SV-
17:00Leher TSv Schwachhausen-
25.03.2017IY
15:00MSBremer SV3 - 1 Blumenthaler SV0 - 0
17:00MSOSC Bremerhaven4 - 2 VfL Bremen0 - 0
 
Almanya Oberliga Westfalen
26.03.2017IY
16:00Arminia Bielefeld IIv Gütersloh-
16:00Brünninghausenv Hammer SpVg-
16:00Ennepetalv FC Eintracht Rheine-
16:00Kaan-Marienbornv Roland Beckum-
16:00Lippstadt 08v Erkenschwick-
16:00Neuenkirchenv Marl-Hüls-
16:00Paderborn 07 IIv Erndtebrück-
16:00Stadtlohnv ASC 09 Dortmund-
16:00Westfalia Rhynernv Hassel-
 
Almanya Oberliga Mittelrhein
26.03.2017IY
16:00Bergisch Gladbachv Alfter-
16:00Borussia Freialdenhovenv TV Herkenrath-
16:00Germania Windeckv Wegberg-Beeck-
16:00Hennef 05v Wesseling-Urfeld-
16:00Hürthv FC BW Friesdorf-
16:00Rheinbachv Hilal Maroc Bergheim-
16:00Viktoria Arnoldsweilerv Inde Hahn-
16:15Siegburgerv Euskirchen-
 
Litvanya 1.Lig
26.03.2017IY
13:00FK Panevezysv Silute-
25.03.2017IY
14:00MSZalgiris II0 - 1 Pakruojis0 - 1
15:00Tauras Tauragev Koralas-
17:00FK Dainava Alytusv Palanga-
 
Ukrayna Druha Lig
26.03.2017IY
14:00Illichivets IIv Teplovyk-
25.03.2017IY
15:00Balkany Zoryav Inhulets II-
15:00Sudnobudivnyk Mykolaivv Arsenal Bila Tserkva-
16:00Enerhiya Nova Kakhovkav Real Pharm-
16:00Kreminv Podillya Khmelnytskyi-
16:00Makiyivvuhillyav Rukh Vynnyky-
16:00Zhemchuzhyna Odesav Myr-
 
Hazırlık Kulüpler
26.03.2017IY
15:00Osmanlıspor FKv Boluspor-
17:00Göztepev Manisaspor-
25.03.2017IY
15:00MSAytemiz Alanyaspor5 - 4 Bandırmaspor1 - 1
15:00MSBeşiktaş1 - 3 Astra Giurgiu0 - 2
17:00MSAntalyaspor3 - 2 Giresunspor2 - 0
19:00MSMetz2 - 2 Standard Liege0 - 0
20:00MSSpartak Moscow1 - 2 Crvena Zvezda1 - 1
 
Gabon Şampiyona D1
26.03.2017IY
17:30Adoumav Cercle Mberi-
18:00FC 105 Librevillev Pelican-
18:00Mounanav Mangasport-
18:00POGv Missile-
18:00Sapinsv Lozo-
25.03.2017IY
17:30Stade Migoveenv Olympique de Mandji-
18:00Stade Mandjiv US Bitam-
 
Japonya J3 Lig
26.03.2017IY
07:00MSFukushima United1 - 0 Ryukyu0 - 0
07:00MSGainare Tottori1 - 0 Parceiro Nagano1 - 0
07:00MSGrulla Morioka0 - 3 Kataller Toyama0 - 2
09:0065Giravanz Kitakyushu1 - 0 Cerezo Osaka U23-
25.03.2017IY
07:00MSAzul Claro Numazu4 - 1 Fujieda MYFC1 - 1
07:00MSTochigi SC1 - 0 Yokohama SCC1 - 0
08:00MSKagoshima United1 - 0 Gamba Osaka U230 - 0
08:00MSTokyo U231 - 0 Sagamihara0 - 0
 
Japonya Futbol Ligi 1.Aşama
26.03.2017IY
07:00MSImabari0 - 1 Reinmeer Aomori0 - 0
07:00MSMaruyasu Industries0 - 2 Vanraure Hachinohe0 - 1
07:00MSNara Club1 - 1 Verspah Oita1 - 1
07:00MSTochigi Uva5 - 0 Ryutsu Keizai Dragons3 - 0
07:00MSVeertien Kuwana6 - 3 Osaka2 - 1
07:00MSYokogawa Musashino1 - 1 Honda FC1 - 0
25.03.2017IY
07:00MSHonda Lock1 - 2 Urayasu0 - 0
07:00MSMIO Biwako Shiga0 - 3 Sony Sendai0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig T-Lig
26.03.2017IY
06:30MSClarence United2 - 1 Launceston City0 - 1
06:30MSOlympia Warriors4 - 2 Northern Rangers3 - 0
25.03.2017IY
06:00MSKingborough Lions3 - 5 Devonport City1 - 4
 
Güney Kore K Lig Challenge
26.03.2017IY
09:0070Gyeongnam FC0 - 0 Daejeon Citizen-
09:0070Seoul E-Land0 - 0 Ansan Greeners-
25.03.2017IY
09:00MSAnyang2 - 0 Seongnam0 - 0
09:00MSBucheon 19951 - 0 Busan I Park1 - 0
09:0065Suwon FC0 - 1 Ansan Police-
 
Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Revalida 1 Grup C
26.03.2017IY
23:00DD Pronunciamientov Gimnasia Concepcion Uruguay-
23:00Libertad Sunchalesv Guarani Antonio Franco-
 
İtalya Lega Pro 1 Grup A
26.03.2017IY
19:30Comov Piacenza-
25.03.2017IY
16:30MSAlessandria2 - 1 Racing Roma1 - 1
16:30MSCremonese1 - 1 Pontedera1 - 1
16:30MSPro Piacenza0 - 0 Lupa Roma0 - 0
16:30MSViterbese Castrense2 - 0 Lucchese1 - 0
20:30MSPrato1 - 3 Livorno1 - 2
20:30MSTuttocuoio5 - 0 Olbia 19051 - 0
22:30MSCarrarese2 - 0 Robur Siena1 - 0
22:30MSGIANA Erminio3 - 1 Renate2 - 1
 
İtalya Lega Pro 1 Grup B
26.03.2017IY
15:30Sambenedettesev Reggiana-
17:30AlbinoLeffev Modena-
17:30Ancona 1905v Südtirol-
17:30Gubbiov Parma-
17:30Maceratesev FeralpiSalo-
17:30Mantovav Teramo-
17:30Veneziav Santarcangelo-
21:30Biancoscudati Padovav Bassano Virtus-
21:30Forliv Fano-
25.03.2017IY
18:30MSPordenone Calcio7 - 2 Lumezzane2 - 2
 
Tayland 2.Lig
26.03.2017IY
13:00PTT Rayongv Chiangmai-
14:00Air Force Centralv Krabi-
14:00Lampangv Ang Thong-
14:00Rayong FCv PTT Rayong-
15:00Bangkok FCv Trat-
15:00Chainat Hornbillv Nakhon Pathom-
25.03.2017IY
14:00MSArmy United1 - 1 Kasetsart0 - 0
14:00MSSongkhla United3 - 1 Chiangmai1 - 0
15:00MSBBCU0 - 2 Samut Songkhram0 - 0
15:00MSNong Bua Pitchaya1 - 0 Prachuap0 - 0
 
Suudi Arabistan Gençler Ligi
25.03.2017IY
15:35MSAl Quadisiya U201 - 1 Hajer U200 - 0
16:15MSAl Wahda U203 - 2 Al Adalh U200 - 0
16:15MSOhod U200 - 1 Al Raed U200 - 0
 
Yunanistan Futbol Ligi
26.03.2017IY
15:00Acharnaikosv Panegialios-
15:00Apollon Smirnisv Aiginiakos-
15:00Kallonisv Sparti-
15:00Kissamikosv Anagennisi Karditsas-
15:00OFIv Kallithea-
15:00Panserraikosv Agrotikos Asteras-
15:00Trikalav Aris Saloniki-
15:00ErtPanelefsiniakos0 - 0 Panthrakikos0 - 1
25.03.2017IY
16:00MSLamia2 - 1 Chania1 - 1
 
Slovakya U19 Ligi
25.03.2017IY
13:00MSDAC U190 - 1 Zemplin Michalovce U190 - 0
13:00MSMFK Kosice U190 - 0 Spartak Trnava U190 - 0
13:00MSNitra U191 - 0 Trencin U190 - 0
13:00MSPartizan Bardejov U190 - 0 Dukla U190 - 0
13:00MSPodbrezova U191 - 1 Zilina U190 - 0
13:00MSPresov U192 - 1 Senica U190 - 0
13:00MSRuzomberok U191 - 2 Slovan Bratislava U191 - 0
 
Slovakya 3.Lig Doğu
26.03.2017IY
11:30Tatran Presov IIv Vranov Nad Toplou-
16:00Rozvoj Pusovcev MSK Tesla Stropkov-
16:00Sninav Slavoj Trebisov-
16:00Svidníkv Slovan Sabinov-
16:00Svitv Druzstevník Plavnica-
16:00ErtDruzstevnik Velky Hores0 - 0 Milenium0 - 1
16:00ErtKrásna0 - 0 Vysne Opatske0 - 1
25.03.2017IY
17:00MSGiraltovce5 - 3 Velke Revistia0 - 0
 
Slovakya 3.Lig Batı
26.03.2017IY
16:00Gabcikovov Topolcany-
16:00Lednicke Rovnev Neded-
16:00Slovan Nemsovav DAC II-
25.03.2017IY
17:00MSBanik Horna Nitra0 - 2 Surany0 - 0
17:00MSDubnica1 - 1 Slovan Duslo Sala0 - 0
17:00Horses Surovcev Velke Meder-
17:00MSKomarno2 - 1 Belusa0 - 0
17:00MSNove Zamky1 - 1 Zlaté Moravce-Vrablé II0 - 0
17:00MSPuchov0 - 0 Velke Ludince0 - 0
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney
26.03.2017IY
12:00Hegauer FV (K)v SC Regensburg (K)-
15:00Frauenbiburg (K)v Ingolstadt (K)-
15:00Freiburg II (K)v Jahn Calden (K)-
15:00Löchgau (K)v Schwaben Augsburg (K)-
15:00Nürnberg (K)v Wacker München (K)-
15:30Hessen Wetzlar II (K)v Würzburg (K)-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı
26.03.2017IY
12:00Saarbrücken II (K)v Dirmingen (K)-
15:00Andernach (K)v SC Siegelbach (K)-
15:00Riegelsberg (K)v Issel (K)-
16:00Montabaur (K)v Bad Neuenahr (K)-
16:30Speyer (K)v Wörrstadt (K)-
18:00SG Parr Medelsheim (K)v Bitburg (K)-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı
26.03.2017IY
13:45Leverkusen II (K)v Borussia Bocholt (K)-
14:00Moers (K)v Essen-Schönebeck II (K)-
14:00Sportfreunde Uevekoven (K)v Germania Hauenhorst (K)-
14:30Warendorfer SU (K)v Borussia Mgladbach II (K)-
15:00Vorwarts Köln (K)v Köln II (K)-
16:00Alemannia Aachen (K)v Bochum (K)-
16:15Fortuna Köln (K)v Duisburg II (K)-
 
Slovakya Kadınlar 1.Ligi
26.03.2017IY
13:00SLC Banská Bystrica (K)v Zemplín Michalovce (K)-
14:00Slovan Trencianske T. (K)v Slovan Bratislava (K)-
14:00Spartak Myjava (K)v Slovan Duslo Sala (K)-
25.03.2017IY
15:00MSNitra (K)0 - 4 Partizán Bardejov (K)0 - 0
15:00MSNove Zamky (K)0 - 0 Zilina (K)0 - 0
 
Almanya Kadınlar Bundesliga
26.03.2017IY
12:00Borussia Mgladbach (K)v Essen-Schönebeck (K)-
12:00SC Sand (K)v Turbine Potsdam (K)-
15:00Bayern München (K)v Bayer Leverkusen (K)-
15:00Duisburg (K)v Wolfsburg (K)-
15:00Hoffenheim (K)v USV Jena (K)-
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey
26.03.2017IY
12:00Hohen Neuendorf (K)v Arminia Bielefeld (K)-
15:00Bramfelder SV (K)v Turbine Potsdam II (K)-
15:00Gütersloh (K)v Henstedt-Ulzburg (K)-
15:00Meppen (K)v Herforder SV (K)-
15:00Werder Bremen (K)v Cloppenburg (K)-
15:00Wolfsburg II (K)v Union Berlin (K)-
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney
26.03.2017IY
12:00Bayern München II (K)v Köln (K)-
12:00Hoffenheim II (K)v Weinberg (K)-
15:00Crailsheim (K)v FFC Frankfurt II (K)-
15:00Niederkirchen (K)v Hessen Wetzlar (K)-
15:00Saarbrücken (K)v Schott Mainz (K)-
15:00Sand II (K)v Sindelfingen (K)-
 
Sırbistan 1.Lig
26.03.2017IY
16:30Buducnost Dobanovciv Celarevo-
17:00Zemunv Indija-
25.03.2017IY
16:30MSJagodina2 - 0 BSK Borca1 - 0
16:30MSMacva Sabac1 - 1 Radnicki Pirot0 - 1
16:30MSOFK Beograd1 - 0 Sindelic Belgrade1 - 0
16:30MSSloboda Uzice3 - 1 Proleter Novi Sad1 - 1
 
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade
26.03.2017IY
12:00Dorcolv Prva Iskra-
12:00Graficarv BASK Beograd-
16:00BSK Batajnicav Zarkovo-
16:00FK Radnicki Novi Beogradv Crvena Zvezda MML-
16:00Stepojevac Vagav IM Rakovica-
25.03.2017IY
17:00IMT Novi Beogradv Polet Dorcol-
17:00Radnicki Obrenovacv Brodarac-
17:00ErtSopot0 - 0 Teleoptik0 - 1
 
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina
26.03.2017IY
16:00Zeleznicar Pancevov Vrsac-
25.03.2017IY
17:00Backa Topolav Borac Sakule-
17:00Backa 1901v Cement-
17:00Bratstvov Sloga Temerin-
17:00Omladinac NBv Radnicki Sid-
17:00Radnicki Sr. Mitrovicav Dunav Stari Banovci-
17:00Radni?ki Zrenjaninv Radnicki Nova Pazova-
 
Sırbistan Sırp Ligi Doğu
26.03.2017IY
12:00Car Konstantinv Sloga Despotovac-
16:00Moravac Mrstanev Temnic 1924-
16:00Radanv Vlasina-
25.03.2017IY
17:00Dunav Prahovov Jedinstvo Paracin-
17:00Jedinstvo Bosnjacev Radnicki Svilajnac-
17:00Ozren Sokobanjav Tabane Trgovacki-
17:00Sindelic Nisv Pukovac-
17:00Trstenik PPTv Timok-
 
Sırbistan Sırp Ligi Batı
26.03.2017IY
12:00Jedinstvo Puteviv Polet Ljubic-
25.03.2017IY
16:30Josanicav Radnicki 1923 Kragujevac-
16:30Karadjordje Topolav Mihajlovac 1934-
16:30Loznicav Buducnost Krusik-
16:30Pribojv Mokra Gora-
16:30Semendrija 1924v Cajetina-
16:30Sloga Pozegav Zeleznicar Lajkovac-
16:30Sumadija 1903 Kragujevacv Sapine-
 
Sırbistan Kadınlar 1.Ligi
26.03.2017IY
16:30Sloga Zemun (K)v Pozarevac (K)-
25.03.2017IY
16:00MSSpartak Subotica (K)2 - 0 Masnac Nis (K)0 - 0
17:00MSNapredak (K)1 - 4 Vojvodina (K)0 - 0
 
Almanya Bölgesel Kupa Berlin Yarı Final
25.03.2017IY
15:35MSAltglienicke0 - 4 Viktoria Berlin0 - 3
 
Almanya Bölgesel Kupa Brandenburg Yarı Final
25.03.2017IY
15:35MSOptik Rathenow0 - 1 Energie Cottbus0 - 0
17:00MSStrausberg1 - 3 Luckenwalde0 - 0
 
Almanya Bölgesel Kupa Mecklenburg-Vorpommern Çeyrek Final
25.03.2017IY
16:00Torgelower SV Greifv Schönberg-
17:00Pampowv Mecklenburg Schwerin-
20:30FSV Kühlungsbornv Aufbau Boizenburg-
 
Rusya FNL
26.03.2017IY
07:00MSSKA-Energiya1 - 0 Tyumen1 - 0
09:0066Luch Vladivostok0 - 0 Zenit St. Petersburg II-
13:00Sibir Novosibirskv Sokol Saratov-
16:00Khimkiv Shinnik-
16:00Kuban Krasnodarv Neftekhimik-
16:00Tosnov Dinamo Moscow-
17:00Mordovia Saranskv Fakel-
17:00Spartak Nalchikv Volgar Astrakhan-
 
Almanya Bölgesel Kupa Sachsen Yarı Final
26.03.2017IY
15:00Bischofswerdaerv Lokomotive Leipzig-
 
Almanya Bölgesel Kupa Sachsen-Anhalt Yarı Final
26.03.2017IY
15:00VfB Germania Halberstadtv Barleben-
16:00ErtHallescher FC0 - 0 Magdeburg0 - 0
 
Almanya Bölgesel Kupa Thüringen Yarı Final
26.03.2017IY
15:00Wacker Nordhausenv Meuselwitz-
 
Yunanistan Süper Lig K20
26.03.2017IY
11:00Platanias U20v PAS Giannina U20-
13:30Iraklis U20v AEK Athens U20-
 
Karadağ 2.Lig
25.03.2017IY
18:30Beranev Radnicki Berane-
18:30Bratstvov Jezero Plav-
18:30Celik Niksicv Mornar Bar-
18:30Ibarv Igalo-
18:30Otrantv Kom-
 
Şili Primera B 2.Aşama
26.03.2017IY
01:00MSLa Serena0 - 1 Union La Calera0 - 1
22:30Nublensev San Marcos-
23:00Cobreloav Union San Felipe-
23:30Magallanesv Curico Unido-
25.03.2017IY
18:00MSCopiapo1 - 2 CSD Rangers0 - 1
23:00MSDeportes Valdivia3 - 2 Iberia1 - 2
23:00MSSantiago Morning2 - 1 Coquimbo Unido0 - 1
 
Reunion D1 Promotionelle
26.03.2017IY
14:30Petite-Ilev Piton Saint-Leu-
15:00Sainte-Mariennev SDEFA-
25.03.2017IY
19:00Jeanne dArcv Saint-Pierroise-
19:00Marsouinsv Sainte-Suzanne-
19:30La Capricornev Saint-Pauloise-
 
Romanya Kadınlar Süper Ligi
25.03.2017IY
12:00Heniu Prundu Bargaului (K)v Navobi Iaşi (K)-
 
Romanya 3.Lig Seri 1
25.03.2017IY
16:00MSAvantul Valea Marului3 - 2 Sporting Lieşti0 - 0
16:00MSChişcani2 - 1 Ramnicu Sarat0 - 0
16:00MSInfratirea Harman3 - 0 SC Bacau0 - 0
16:00MSMetalosport Galati1 - 1 Raşnov0 - 0
16:00MSOdorheiu Secuiesc0 - 1 Aerostar Bacau0 - 0
16:00MSŞtiinta Miroslava5 - 0 Atletico Vaslui0 - 0
 
Romanya 3.Lig Seri 2
25.03.2017IY
16:00MSAxiopolis0 - 1 Tunari0 - 0
16:00MSDelta Dobrogea3 - 0 Dinamo Bucarest II0 - 0
16:00MSGloria Popesti Leordeni2 - 1 Petrolistul Boldesti0 - 0
16:00ErtMalu0 - 0 Metaloglobus0 - 1
16:00MSOltenita1 - 1 Astra 20 - 0
16:00Unirea Sloboziav Viitorul II-
 
Romanya 3.Lig Seri 3
25.03.2017IY
16:00MSAlexandria1 - 1 CS U Craiova II0 - 0
16:00MSFlacara Moreni0 - 0 SCM Argeşul Piteşti0 - 0
16:00MSPodari1 - 0 Steaua Bucarest II0 - 0
16:00MSSporting Roşiorii0 - 1 Aninoasa0 - 0
16:00MSVoluntari II2 - 1 Concordia Chiajna II0 - 0
 
Romanya 3.Lig Seri 4
25.03.2017IY
16:00ACS Poli Timişoara IIv Millenium Giarmata-
16:00MSAFCM Reşita3 - 0 Vulturii Lugoj0 - 0
16:00AFCM Reşitav Pandurii Targu Jiu II-
16:00Cetate Devav National Sebiş-
16:00MSGloria Lunca Teuz Cermei2 - 2 Pandurii Targu Jiu II0 - 0
16:00MSRipensia Timişoara3 - 2 Millenium Giarmata2 - 0
16:00Unirea Alba Iuliav Performanta Ighiu-
16:00MSUTA Batrana Doamna II2 - 2 Performanta Ighiu0 - 0
16:00UTA Batrana Doamna IIv Galda de Jos-
16:00Vulturii Lugojv Ripensia Timişoara-
 
Romanya 3.Lig Seri 5
25.03.2017IY
16:00MSAvantul Reghin0 - 0 Unirea Jucu0 - 0
16:00Recolta Doroltv Hermannstadt-
16:00MSUnirea Dej1 - 1 Sanatatea Cluj0 - 0
16:00MSViitorul Ulmeni1 - 1 Comuna Recea0 - 0
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup A
26.03.2017IY
17:00Caniçalv Bragança-
17:00Torcatensev GD Torre De Moncorvo-
17:00Vilaverdensev Montalegre-
18:00Camachav Pedras Rubras-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup B
26.03.2017IY
17:00Aliança de Gandrav Ponte Da Barca-
17:00Felgueiras 1932v Pedras Salgadas-
17:00Mirandelav AR Sao Martinho-
17:00Os Limianosv Trofense-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup C
26.03.2017IY
17:00AD Nogueirensev Sousense-
17:00Cinfaesv Tourizense-
17:00Pampilhosav Acad. Coimbra/S.Futebol-
17:00Sanjoanensev Coimbroes-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup D
26.03.2017IY
17:00Anadiav Cesarense-
17:00Estarrejav RD Agueda-
17:00Gondomarv Gouveia-
17:00Moimenta da Beirav Mortagua-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup E
26.03.2017IY
17:00Benfica Castelo Brancov Angrense-
17:00Sertanensev Ideal-
17:00Uniao De Leiriav Gafetense-
18:00Lusitaniav Ginasio De Alcobaça-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup F
26.03.2017IY
17:00Caldasv Alcanenense-
17:00Naval 1 De Maiov Carapinheirense-
17:00Vilafranquensev Oleiros-
17:00Vitoria De Sernachev Mafra-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup G
26.03.2017IY
17:00Aljustrelensev Viana Alentejo-
17:00Armacenensesv Casa Pia-
17:00Fabril Barreirov Sintrense-
17:00Oriental Lisboav Loures-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup H
26.03.2017IY
17:00Atletico CPv Almansilense-
17:00FC Barreirensev Atletico Malveira-
17:00Lusitano VRSAv Pinhalnovense-
17:00Moura ACv Dezembro-
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup A
26.03.2017IY
13:00Gil Vicente U17v Merelinense U17-
13:00Moreirense U17v Chaves U17-
13:00Paços de Ferreira U17v Varzim U17-
25.03.2017IY
18:00MSBarroselas U171 - 1 Desportivo do Cachão U170 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup B
26.03.2017IY
13:00Boavista U17v Eirense U17-
13:00Oliveirense U17v Lusitano FCV U17-
25.03.2017IY
18:00Nucleo U17v Taboeira U17-
18:00Tondela U17v Leixoes U17-
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup C
26.03.2017IY
13:00Pombal U17v Naval 1 de Maio U17-
25.03.2017IY
18:00MSCastelo Branco U173 - 2 Marinhense U170 - 0
18:00MSSintrense U171 - 0 Elvas U170 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup D
26.03.2017IY
13:00Amora U17v Lusitano GC Evora U17-
13:00Cova Piedade U17v Louletano U17-
13:00Estoril Praia U17v Linda-a-Velha U17-
13:00Portimonense U17v Despertar U17-
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Kuzey
26.03.2017IY
13:00Anadia U17v Academica U17-
13:00Braga U17v Porto U17-
13:00Padroense U17v Vitoria Guimarees U17-
13:00Palmeiras U17v Rio Ave U17-
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Güney
26.03.2017IY
13:00AD Oeiras U17v Sacavenense U17-
13:00Real Sport Clube U17v Belenenses U17-
25.03.2017IY
14:00MSSporting CP U177 - 0 Uniao de Leiria U170 - 0
14:00Vitoria Setubal U17v Benfica U17-
 
Macaristan NB III Keleti
26.03.2017IY
17:00ESMTKv Tiszaujvaros-
17:00FC Hatvanv Disgyor II-
17:00Hajduboszormenyiv Salgótarján-
17:00MTK IIv BKV Elore-
17:00Nyirbatori FCv Kazincbarcika-
17:00Putnok VSEv Jaszberenyi Vasas-
17:00Rakospalotai EACv Rakosmenti KSK-
17:00Tallyav Monori SE-
 
Macaristan NB III Közep
26.03.2017IY
12:00Békéscsaba IIv Szentlorinc SE-
14:00Penzügyörv Dunaujvaros-Palhalma-
17:00Dunaharaszti MTKv Szigetszentmiklos-
17:00Hodmezovasarhelyv Méhkeréki-
17:00Morahalomv Szekszard-
17:00Paksi SE IIv Gyulai Termal-
17:00Pecsi MFCv Komloi Banyasz-
25.03.2017IY
16:00MSBudafoki MTE1 - 1 Dabas-Gyón0 - 0
 
Macaristan NB III Nyugati
26.03.2017IY
12:00Gyirmót IIv III. Kerületi TUE-
12:00Puskás FC IIv Csornai SE-
17:00Ajkav Videoton II-
17:00Andrashidav Tatabanya-
17:00Csepel SCv Veszprem-
17:00Diosdi TCv Komarom-
17:00Györi ETOv Budapest Honved II-
17:00Kaposvari Rakocziv Erdi VSE-
17:00Sarvari FCv Heviz-
 
Belçika Kadınlar 1.Lig
25.03.2017IY
15:00MSGent II (K)6 - 3 Anderlecht II (K)0 - 0
16:00MSZulte-Waregem (K)2 - 2 Massenhoven (K)0 - 0
16:30ErtLierse II (K)0 - 0 Tongeren (K)0 - 1
17:00MSEendracht Aalst (K)2 - 1 Moldavo (K)0 - 0
17:00MSFamkes Merkem (K)5 - 1 SG-Tertre-Hautrage (K)0 - 0
17:00MSWhite Star Woluwe (K)4 - 1 Kontich (K)0 - 0
17:00ErtEgem Pittem (K)0 - 0 Standard Liège II (K)0 - 1
 
Bulgaristan Kadınlar Ligi
26.03.2017IY
13:30Sevlievo (K)v Neftohimik 1962 (K)-
13:30Spartak Varna (K)v Beroe (K)-
15:00Bolyarki (K)v Paldin (K)-
15:00Ekomet 90 (K)v Super Sport (K)-
25.03.2017IY
16:00NSA Sofia (K)v Sportika (K)-
 
Portekiz Kadınlar 1.Ligi
26.03.2017IY
17:00Albergaria (K)v Sporting Braga (K)-
17:00Benfica (K)v Estoril Praia (K)-
17:00Boavista Porto (K)v Ouriense (K)-
17:00GDC A-dos-Francos (K)v Belenenses (K)-
17:00Sporting CP (K)v Vilaverdense (K)-
17:00Valadares Gaia (K)v Uniao Ferreirense (K)-
17:00Viseu 2001 (K)v Cluvbe Atketico Cultural (K)-
 
Polonya Kadınlar Ekstraliga
25.03.2017IY
13:00MSMedyk Konin (K)3 - 0 UKS Lodz (K)0 - 0
13:00MSWroclaw (K)4 - 0 Olimpia Szczecin (K)1 - 0
13:30MSBiala Podlaska (K)0 - 2 Gornik Leczna (K)0 - 0
15:00MSPiaseczno (K)0 - 3 Czarni Sosnowiec (K)0 - 0
15:30MSSztorm Gdansk (K)1 - 2 Walbrzych (K)0 - 0
17:30MSUJ Kraków (K)1 - 1 Mitech Zywiec (K)0 - 0
 
Polonya Kadınlar 1.Ligi Kuzey
25.03.2017IY
03:00Bydgoszcz (K)v Stomil Olsztyn (K)-
03:00Gorzno (K)v Polonia Poznan (K)-
03:00Medyk Konin II (K)v Praga Warszawa (K)-
03:00Raszyn (K)v Stargard Szczecilski (K)-
03:00Stilon Gorzow (K)v Lodz II (K)-
 
Polonya Kadınlar 1.Ligi Güney
25.03.2017IY
03:00Goczalkowice Zdroj (K)v Sokol Kolbuszowa Dolna (K)-
03:00Gol Czestochowa (K)v Wroclaw II (K)-
03:00Resovia Rzeszów (K)v Wanda Krakow (K)-
03:00Rolnik Biedrzychowice (K)v Bogdanczowice (K)-
03:00Sportowa Czworka Radom (K)v Rysy Bukowina Tatrzanska (K)-
 
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Doğu
25.03.2017IY
13:00MSBiala Podlaska U190 - 1 Resovia U190 - 0
14:00MSPolonia Warszawa U192 - 1 LKS Lodz U191 - 0
14:00MSStal Mielec U192 - 1 Progres Kraków U190 - 0
14:00MSWisla Krakow U196 - 2 Neptun Konskie U190 - 0
15:00MSSMS Lodz U190 - 0 Cracovia U190 - 0
17:00MSKorona Kielce U190 - 2 Znicz Pruszków U190 - 0
 
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Batı
26.03.2017IY
13:00Gornik Zabrze U19v Pogon Szczecin U19-
13:00Zielona Gora U19v Warta Poznan U19-
25.03.2017IY
13:00MSGwarek Zabrze U190 - 1 Gryf Slupsk U190 - 0
13:00Zaglebie Lubin U19v Arka Gdynia U19-
14:00MSLech Poznan U193 - 0 Slask Wroclaw U190 - 0
14:00MSSalos Szczecin U192 - 0 Piast Gliwice U190 - 0
15:00MSLechia Gdansk U191 - 2 Mieds Legnica U191 - 1
15:15MSFC Wroclaw Academy U190 - 3 Baltyk Koszalin U190 - 1
 
Brezilya Brasileiro Kadınlar 1.Aşama Grup 1
26.03.2017IY
21:00Grêmio (K)v Corinthians (K)-
21:30Kindermann (K)v Sport Recife (K)-
21:30Sao Francisco (K)v Academica Vitoria (K)-
22:00Osasco Audax (K)v Iranduba (K)-
 
Brezilya Brasileiro Kadınlar 1.Aşama Grup 2
26.03.2017IY
22:00Santos (K)v Ponte Preta (K)-
22:00Sao Jose (K)v Foz Cataratas (K)-
22:00Vitoria (K)v Rio Preto (K)-
 
Polonya 3.Lig Grup 1
26.03.2017IY
12:00Drweca Nowe Miastov Ursus Warszawa-
17:00Lodzki KSv Jagiellonia II-
18:00Sokol Aleksandrowv Legia Warszawa II-
25.03.2017IY
16:00Motor Lubawav Concordia Elblag-
16:00Plomien Elkv Huragan Wolomin-
17:00Huragan Moragv Ruch Wysokie Mazowieckie-
20:00Sokol Ostrodav Lomza-
20:00MSSwit Nowy Dwor2 - 0 Lechia T. Mazowiecki1 - 0
21:10Widzew Lodzv Pelikan Lowicz-
 
Polonya 3.Lig Grup 2
25.03.2017IY
13:00MSSwit Skolwin2 - 0 Gornik Konin0 - 0
15:00MSPrzodkowo2 - 2 Elana Torun0 - 0
16:00Gwardia Koszalinv Vineta Wolin-
16:00MSWda Swiecie0 - 2 Polonia Sroda0 - 0
17:00MSChwaszczyno2 - 1 Lech Poznan II0 - 0
17:00MSJarota Jarocin0 - 2 Pogon Szczecin II0 - 0
17:00MSSokol Kleczew5 - 0 Chemik Bydgoszcz0 - 0
18:00MSKalisz1 - 2 Baltyk Gdynia0 - 0
18:00MSLesnik / Rossa Manowo1 - 2 Pogon Lebork0 - 0
 
Polonya 3.Lig Grup 3
26.03.2017IY
14:00Lechia Dziersoniowv Stal Brzeg-
16:00Turza Slaskav Jastrzebie Zdroj-
25.03.2017IY
15:00MSSlask Wroclaw II0 - 0 Pawlowice Slaskie0 - 0
16:00Gornik Walbrzychv Stal Bielsko-Biala-
17:00MSFalubaz Zielona Góra3 - 3 Rekord Bielsko-Biala0 - 0
17:00MSOlimpia Kowary1 - 3 Sleza Wroclaw0 - 0
17:00MSPiast Zmigrod5 - 0 Gornik Zabrze II0 - 0
17:00MSRuch Zdzieszowice3 - 1 SKRA Czestochowa0 - 0
18:00MSPolkowice1 - 1 Miedz Legnica II0 - 0
 
Polonya 3.Lig Grup 4
26.03.2017IY
14:00Razem Daleszycev Motor Lublin-
25.03.2017IY
03:00ErtWisla Krakow II0 - 0 NKP Podhale0 - 0
16:00Avia Swidnikv Karpaty Krosno-
16:00Podlasie Biala Podlaskav Resovia Rzeszow-
16:00Stal Rzeszowv Orleta Radzyn Podlaski-
17:00Garbarnia Krakowv Cosmos Nowotaniec-
17:00KSZO Ostrowiecv Jaroslaw-
17:00Trzebinia Sierszav Unia Tarnow-
17:00Wierna Malogoszczv Sola Oswiecim-
 
Özbekistan Kupa 1/16 Finaller
26.03.2017IY
15:00Aral Nukusv Sogdiana Jizzax-
25.03.2017IY
13:00MSAndijan1 - 1 Neftchi Fargona-
13:00MSNaryn1 - 2 Kyzyl0 - 2
13:00MSNBU Osiyo0 - 3 Metalourg Bekobod0 - 1
13:00MSSementchi Kuvasoy0 - 1 OTMK Olmaliq0 - 1
13:00MSXorazm Urganch5 - 0 Navbahor Namangan1 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi
26.03.2017IY
14:00Dukla Praha U21v Bohemians 1905 U21-
 
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19
25.03.2017IY
13:0014:00Hradec Kralove U191 - 1 Slavia Praha U19-
13:00MSKarvina U191 - 2 Hlucin U191 - 2
13:00MSOpava U190 - 0 Zlin U19-
13:00MSTeplice U190 - 3 Banik Ostrava U190 - 0
15:00MSMlada Boleslav U191 - 2 Sigma Olomouc U190 - 1
16:00MSPribram U191 - 0 Vysocina Jihlava U190 - 0
16:00MSZbrojovka Brno U193 - 1 Ceske Budejovice U191 - 1
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig
26.03.2017IY
14:00Viktoria Plzen (K)v Slovan Liberec (K)-
15:30Brno (K)v Slavia Praha (K)-
25.03.2017IY
12:30MSHradec Kralove (K)0 - 2 Dukla Praha (K)0 - 0
16:00MSSparta Prag (K)2 - 0 Slovacko (K)0 - 0
 
Martinik Onur Ligi
26.03.2017IY
02:00Good Luckv New Star-
25.03.2017IY
03:00MSDiamantinoise4 - 1 Excelsior0 - 0
 
Danimarka U19 Ligi
26.03.2017IY
13:30Silkeborg U19v Esbjerg U19-
25.03.2017IY
15:00MSVejle U190 - 3 Midtjylland U190 - 0
 
Danimarka U17 Ligi
26.03.2017IY
11:30Silkeborg U17v Esbjerg U17-
25.03.2017IY
15:30MSKobenhavn U170 - 0 Lyngby U170 - 0
17:15MSVejle U171 - 3 Midtjylland U170 - 0
 
Moldova Lig B Kuzey
25.03.2017IY
15:00CSF Cricovav Dava Soroca-
15:00Drochiav Orhei Star-
15:00Floreştiv Nistru-
15:00Glodeniv Zaria II-
15:00Intersport Sanataucav Flacara Faleşti-
15:00ErtCruiz0 - 0 Cotiujanii Mari0 - 0
 
Moldova Lig B Güney
25.03.2017IY
15:00Anina-ŞSv CS Sparta-
15:00Codru Calaraşi IIv Congaz-
15:00Ialoveniv Cahul-
15:00Maiak Chirsovav Trachia Taraclia-
15:00Sinteza Cauşeniv Boldureşti-
15:00Slobozia Marev Ceadir-Lunga-
 
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Şampiyonluk Turu
25.03.2017IY
15:00MSBrondby (K)5 - 0 Skovbakken (K)1 - 0
 
Malta Kadınlar 1.Lig
26.03.2017IY
12:00Gozo (K)v Raiders Luxol (K)-
 
Venezuela Premier Lig Apertura
25.03.2017IY
02:00MSDeportivo Tachira1 - 1 Portuguesa FC0 - 0
 
Mısır Premier Lig
26.03.2017IY
15:00ErtAl Mokawloon0 - 0 El Nasr Taadeen0 - 1
15:00ErtPetrojet0 - 0 Al Ittihad Alexandria0 - 1
15:00ErtTanta FC0 - 0 ENPPI0 - 1
17:15ErtEl Daklyeh0 - 0 El Entag El Harby0 - 1
17:15ErtIsmaily0 - 0 El Sharqiya Zakazik0 - 1
19:30ErtWadi Degla0 - 0 El Geish0 - 1
 
Danimarka Kadınlar Kupası Yarı Final
25.03.2017IY
17:00Varde (K)v Sundby (K)-
 
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi
26.03.2017IY
14:30EBS / Skala (K)v HB (K)-
17:00KI (K)v B71 (K)-
17:30IF/Vikingur (K)v B68 (K)-
 
Filistin West Bank Ligi
25.03.2017IY
16:00ErtHilal Al-Quds0 - 0 Shabab Dora0 - 1
16:00ErtShabab Al Khaleel0 - 0 Markaz Tulkarm0 - 1
16:00ErtTaraji Wadi Al-Nes0 - 0 Shabab Al Thahrea0 - 1
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Güney
26.03.2017IY
12:00Espoo U20v HJK U20-
13:00SalPa U20v Viikingit U20-
25.03.2017IY
13:15TPS U20v Honka U20-
16:00MSHIFK U203 - 1 Inter Turku U201 - 0
18:00PK-35 U20v KaaPo Kaarina U20-
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Kuzey
26.03.2017IY
14:00VPS U20v Haka U20-
25.03.2017IY
14:25JJK U20v Ilves U20-
16:15Lahti / YJ U20v KuPS U20-
17:15TPV U20v AC Oulu-j-
 
Finlandiya Kadınlar Ligi
26.03.2017IY
14:00JyPK (K)v GBK (K)-
25.03.2017IY
15:00Ilves (K)v HJK (K)-
15:00MSPK-35 Vantaa (K)1 - 0 Honka (K)1 - 0
17:00MSTPS (K)3 - 1 Pallokissat (K)2 - 0
17:45Aland United (K)v ONS (K)-
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
25.03.2017IY
19:00MSEpinal U191 - 3 Strasbourg U190 - 0
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 1.Grup
26.03.2017IY
15:00Bayburt Grup Özel İdarev Kızılcabölükspor-
15:00Cizresporv Tekirdağspor-
15:00Erzin Belediyesporv Gölcükspor-
15:00Karacabey Birliksporv Kozan Belediyespor-
15:00Kartalsporv Altay-
15:00Kocaelisporv Çorum Belediyespor-
15:00Kütahyasporv Sancaktepe Belediyespor-
15:00Manavgatsporv Beylerbeyi-
15:00Van BBSKv 24 Erzincanspor-
 
Fransa Kadınlar 1.Ligi
26.03.2017IY
13:00Blanquefort (K)v Metz (K)-
16:00ASPTT Albi (K)v Montpellier (K)-
16:00Juvisy (K)v Saint-Étienne (K)-
16:00Olympique Marseille (K)v Guingamp (K)-
16:00PSG (K)v Soyaux (K)-
17:00Olympique Lyon (K)v Rodez (K)-
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A
26.03.2017IY
16:00Boulogne (K)v Brest (K)-
16:00Caen AG (K)v Le Mans (K)-
16:00Lorient (K)v Saint Malo (K)-
16:00Rouen (K)v La Roche-sur-Yon (K)-
16:00Stade de Reims (K)v Arras (K)-
16:00VGA Saint-Maur (K)v Templemars Vendeville (K)-
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B
26.03.2017IY
13:30Aurillac Arpajon (K)v Metz ESAP (K)-
14:00Grenoble Foot 38 (K)v Toulouse (K)-
16:00Clermont Foot (K)v SC Toulon (K)-
16:00Nimes Metropole Gard (K)v Val d Orge (K)-
16:00Vendenheim (K)v Dijon (K)-
16:00Yzeure Allier (K)v Le Puy (K)-
 
Kuzey İrlanda Premiership
25.03.2017IY
18:00MSArds FC1 - 0 Glenavon FC0 - 0
18:00MSBallinamallard United1 - 2 Linfield FC1 - 0
18:00MSCliftonville2 - 1 Ballymena United1 - 1
18:00MSColeraine FC1 - 0 Crusaders FC1 - 0
18:00MSPortadown FC0 - 1 Dungannon Swifts0 - 1
 
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1
25.03.2017IY
17:00MSMonmouth Town2 - 2 Port Talbot Town0 - 0
17:30MSBarry Town2 - 2 Caerau (Ely)0 - 0
17:30MSCaldicot Town0 - 4 Cwmbran Celtic0 - 0
17:30MSGoytre5 - 1 Haverfordwest County0 - 0
17:30MSPenybont3 - 1 Cambrian & Clydach0 - 0
17:30MSRisca United2 - 4 Afan Lido0 - 0
17:30MSTon Pentre1 - 2 Goytre United0 - 0
17:30MSUndy Athletic3 - 2 Taffs Well0 - 0
 
Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance
25.03.2017IY
17:30MSBuckley Town1 - 1 Guilsfield0 - 0
17:30MSFlint Town United2 - 3 Prestatyn Town0 - 0
17:30MSGresford Athletic2 - 2 Holyhead Hotspur FC0 - 0
17:30MSLlanfair United2 - 2 Holywell0 - 0
17:30MSMold Alexandra2 - 2 Caernarfon Town0 - 0
17:30MSRuthin Town3 - 2 Conwy Borough0 - 0
 
Hollanda Derde Divisie Zaterdag
25.03.2017IY
16:30MSJong Volendam4 - 3 ODIN 590 - 0
16:30MSLisse2 - 0 Capelle0 - 0
16:30MSScheveningen1 - 1 Huizen0 - 0
17:00MSASWH1 - 1 SteDoCo0 - 0
17:00MSDVS 330 - 0 Jong Almere City0 - 0
17:00MSIjsselmeervogels2 - 1 VVOG0 - 0
17:00MSJong Groningen2 - 2 Rijnsburgse Boys0 - 0
17:00MSONS Sneek2 - 2 Rijnvogels0 - 0
17:00MSQuick Boys1 - 1 Harkemase Boys0 - 0
 
İrlanda 1.Lig
25.03.2017IY
21:00MSWaterford United2 - 0 Wexford Youths1 - 0
22:45MSAthlone Town1 - 4 Shelbourne1 - 1
22:45MSCabinteely4 - 1 Cobh Ramblers1 - 0
22:45MSUniv College Dublin2 - 0 Longford Town2 - 0
 
Hollanda Derde Divisie Zondag
26.03.2017IY
15:00RKVV Westlandiav HBS Craeyenhout-
15:00USV Herculesv EVV-
15:30Dongenv Juliana 31-
15:30HSC 21v ASV De Dijk-
15:30Jong De Graafschapv OJC Rosmalen-
15:30JVC Cuijkv Magreb 90-
15:30OFC Oostzaanv Be Quick 1887-
15:30UDI 19v Jong Den Bosch-
25.03.2017IY
21:00Quick 20v Achilles 29 U23-
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A
25.03.2017IY
03:00ErtArgon0 - 0 Haaglandia (Zat)0 - 1
16:30MSAchilles Veen3 - 1 Jodan Boys0 - 0
16:30MSAjax Amateurs0 - 5 Swift0 - 0
16:30MSDFS2 - 1 RVVH0 - 0
16:30MSNoordwijk2 - 3 Ter Leede0 - 0
16:30MSSmitshoek4 - 0 Breukelen0 - 0
16:30MSSpijkenisse3 - 0 Hoek0 - 0
16:30MSZwaluwen Vlaardingen0 - 3 Sliedrecht0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B
25.03.2017IY
16:30MSASV Dronten1 - 3 ACV0 - 0
16:30MSDOVO Veenendaal2 - 1 Oranje Nassau0 - 0
16:30MSEemdijk1 - 4 Genemuiden0 - 0
16:30MSExcelsior 311 - 1 SDC Putten0 - 0
16:30MSFlevo Boys1 - 1 Urk0 - 0
16:30MSStaphorst3 - 0 SDV Barneveld0 - 0
17:00MSApeldoorn CSV4 - 0 NSC0 - 0
17:00MSSparta Nijkerk0 - 0 VV AZSV0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag A
26.03.2017IY
15:00ADO 20v Hollandia-
15:00MSCv Alverna-
15:00RKHVVv SWZ-
15:00SDOv Dieze West-
15:00Silvoldev De Bataven-
15:00SJC Noordwijkv Hoogland-
15:00VV Heerenveenv De Meern (Zon)-
15:30Woezikv JOS Watergraafsmeer-
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag B
26.03.2017IY
15:00DHC Delftv Halsteren-
15:30Chevremontv OSS 20-
15:30DESOv Vlissingen-
15:30DOSKOv RKSV Nuenen-
15:30Gemertv IFC-
15:30Gestelv HV & CV Quick-
15:30Groene Sterv EHC Hoensbroek-
15:30RKAVV Leidschendamv Blauw Geel 38-
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A
25.03.2017IY
16:30MSAalsmeer0 - 2 VV Montfoort0 - 0
16:30MSDe Merinos1 - 4 AFC 340 - 0
16:30MSRKAV Volendam1 - 0 JSV0 - 0
16:30MSSV Geinoord4 - 0 Woudenberg0 - 0
16:30MSSVL3 - 5 DTS Ede0 - 0
16:30MSZuidvogels3 - 1 Roda 46 (Zat)0 - 0
16:30MSZwaluwen 1930 Hoorn0 - 0 VVZ 490 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B
25.03.2017IY
16:30MSFC s-Gravenzande2 - 1 Xerxes DZB0 - 0
16:30MSForum Sport1 - 1 ARC0 - 0
16:30MSNootdorp1 - 3 Brielle0 - 0
16:30MSSportlust 461 - 1 Neptunus-Schiebroek0 - 0
16:30MSVitesse Delft2 - 2 SC Feyenoord0 - 0
16:30MSVoorschoten 972 - 1 Deltasport0 - 0
16:30MSWestlandia1 - 0 SVC 080 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C
25.03.2017IY
16:30MSGRC 141 - 0 Oude Maas0 - 0
16:30MSNieuw Lekkerland1 - 2 Kloetinge0 - 0
16:30MSRijsoord4 - 0 Heinenoord0 - 0
16:30MSSHO0 - 2 Almkerk0 - 0
16:30MSWNC0 - 4 Oranje Wit0 - 0
16:30MSZuidland2 - 0 MZC 110 - 0
17:00MSVVGZ2 - 0 LRC0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D
25.03.2017IY
16:30Berkumv DETO-
16:30MSDe Esch2 - 1 FC Zutphen0 - 0
16:30MSVroomshoopse Boys1 - 2 WHC0 - 0
16:45MSDOS 371 - 3 Nunspeet0 - 0
17:00MSBennekom5 - 1 KHC0 - 0
17:00DUNOv SVZW-
17:00MSGo Ahead3 - 2 Hulzense Boys0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E
25.03.2017IY
16:30MSBalk2 - 1 Winsum0 - 0
16:30MSBlauw Wit 340 - 1 HZVV0 - 0
16:30MSBuitenpost5 - 1 Drenthina0 - 0
16:30MSDrachtster Boys1 - 1 Olde Veste 540 - 0
16:30MSPKC 834 - 0 BCV0 - 0
17:00MSGorecht4 - 4 Leeuwarder Zwaluwen0 - 0
17:00MSVEV 673 - 0 Omlandia0 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag A
26.03.2017IY
15:00AFC 34v Purmersteijn-
15:00Assendelftv Hillegom-
15:00Elinkwijkv Fortuna Wormerveer-
15:00HFC EDOv Nieuw Utrecht-
15:00Legmeervogelsv DEM-
15:00RKVV Velsenv VSV-
15:00SO Soestv Zeeburgia-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag B
26.03.2017IY
14:00Leonidasv DRL-
15:00Alphense Boysv Nieuwerkerk-
15:00Boshuizenv Poortugaal-
15:00FC Olympiav Zwervers-
15:00TAC90v OVV-
15:00VELOv Laakkwartier-
15:00VOC Rotterdamv SC Woerden-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag C
26.03.2017IY
15:00SC NECv Beerse Boys-
15:30GOESv AWC-
15:30MOC 17v Baronie-
15:30Moerse Boysv RKTVV-
15:30Nemelaerv Marvilde-
15:30t Zandv HVCH-
15:30TOP Oss Amateursv Brabantia-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag D
26.03.2017IY
15:30Deurnev Susteren-
15:30Geldropv De Valk-
15:30RKSV Bekkerveldv Minor-
15:30Schaesbergv ZSV-
15:30SSS 18v Meerssen-
15:30SV Somerenv Wittenhorst-
15:30Volhardingv Venray-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag E
26.03.2017IY
15:00Bemmelv Tubantia-
15:00De Zweefv Orion-
15:00Heinov Stevo-
15:00LONGA 30v BVC 12-
15:00Quick 1888v Alcides-
15:00ROHDA Raaltev Rigtersbleek-
15:00TVC 28v Germania-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag F
26.03.2017IY
15:00Bergumv VV Emmen-
15:00LAC Frisia 1883v Hoogeveen-
15:00LSC 1890v GRC Groningen-
15:00Nieuw Buinenv Wolvega-
15:00SC Ericav FVC-
15:00VKWv SVBO-
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 2.Grup
25.03.2017IY
14:00MSBatman Petrolspor2 - 0 Dardanelspor1 - 0
15:00MSBodrumspor0 - 1 Erbaaspor0 - 0
15:00MSDersimspor5 - 4 Tire 19222 - 3
15:00MSDüzcespor4 - 1 Halide Edip Adıvar SK1 - 1
15:00MSKemerspor 20032 - 2 Çatalcaspor2 - 2
15:00MSKırıkhanspor0 - 2 Manisa BBSK0 - 0
15:00MSPazarspor2 - 0 Yomraspor0 - 0
15:00MSSilivrispor2 - 0 Yeşil Bursa0 - 0
15:00MSTürk Metal Kırıkkale0 - 0 Derincespor0 - 0
 
Slovakya 3.Lig Bratislava
26.03.2017IY
16:00Králová pri Senciv Bahon-
16:00Lozornov Bernolakovo-
16:00Rohoznikv Dunajska Luzna-
16:00Rovinkav Malacky-
16:00Sl. Ivanka pri Dunajiv Vajnory-
16:00Slovan Mostv Pezinok-
25.03.2017IY
17:00MSInter Bratislava3 - 0 Tomasov0 - 0
17:00MSLokomotiva DNV2 - 2 Raca0 - 0
 
Slovakya 3.Lig Merkez
26.03.2017IY
11:30Liptovsky Hradokv Cadca-
16:00Filakovov Javornik Makov-
16:00Liptovska Stiavnicav Zarnovica-
16:00Namestovov Podbrezova II-
16:00Nova Banav Teplicka Nad Vahom-
25.03.2017IY
17:00MSDetva0 - 2 Kremnicka0 - 0
17:00MSNovohrad Lucenec1 - 1 Banik Kalinovo0 - 0
17:00ErtStraza0 - 0 Tatran Krasno0 - 1
 
Hollanda Kadınlar Eredivisie
25.03.2017IY
20:30MSADO Den Haag (K)0 - 2 Twente (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Topklasse
25.03.2017IY
16:00MSBuitenveldert (K)1 - 1 Eldenia (K)0 - 0
16:00MSRVVH (K)1 - 2 Saestum (K)0 - 0
16:30MSBarendrecht (K)2 - 1 Jong ADO Den Haag (K)0 - 0
17:00MSDTS Ede (K)2 - 1 Velsen/Jong Telstar (K)0 - 0
17:15MSTer Leede (K)3 - 0 Wartburgia (K)0 - 0
19:00Woezik (K)v RKHVV (K)-
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag
25.03.2017IY
14:30MSTer Leede II (K)4 - 0 HTC (K)0 - 0
16:30MSRCL (K)2 - 1 Sporting 70 (K)0 - 0
16:30MSVV Heerenveen (K)0 - 2 SSS (K)0 - 0
17:00MSBe Quick 28 (K)0 - 1 SteDoCo (K)0 - 0
17:00MSIJzendijke (K)0 - 1 Jong PEC Zwolle (K)0 - 0
17:00Oranje Nassau (K)v VIOD (K)-
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag
26.03.2017IY
13:00SV Someren (K)v Fortuna Wormerveer (K)-
13:00Venray (K)v t Zand (K)-
15:00Kolping Boys (K)v DSE (K)-
15:00Maarssen (K)v Prinses Irene (K)-
15:00Victoria Boys (K)v Venlosche Boys (K)-
15:30Nuenen (K)v Buitenveldert II (K)-
16:00Eindhoven (K)v Fortuna Sittard (K)-
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A
25.03.2017IY
13:15MSBarendrecht II (K)2 - 2 IJFC (K)0 - 0
14:30MSOdysseus 91 (K)3 - 3 Smerdiek (K)0 - 0
16:30MSRijnvogels (K)2 - 1 Reiger Boys (K)0 - 0
16:45MSDSS II (K)1 - 3 Klarenbeek (K)0 - 0
17:00Berkel (K)v Rhoon (K)-
17:00ErtUnicum (K)0 - 0 Wartburgia II (K)0 - 1
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B
25.03.2017IY
14:00MSBe Quick 28 II (K)3 - 1 Oranje Nassau II (K)0 - 0
16:30MSHollandscheveld (K)4 - 5 de Weide (K)0 - 0
16:30Knickerbockers (K)v Be Quick Dokkum (K)-
17:00MSASC 62 (K)7 - 0 Annaparochie (K)0 - 0
17:00MSStiens (K)5 - 0 Vitesse 63 (K)0 - 0
17:30MSHeerenveense Boys (K)2 - 0 ONS Sneek (K)0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C
26.03.2017IY
12:00Velsen (K)v Rigtersbleek (K)-
12:30De Zweef (K)v SDO (K)-
12:30Eldenia II (K)v Witkampers (K)-
15:00Berghuizen (K)v RKDEO (K)-
15:30Alkmania (K)v Purmerland (K)-
15:30Hoogland (K)v Alcmaria Victrix (K)-
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D
26.03.2017IY
13:00Baronie (K)v Trekvogels (K)-
13:00Nooit Gedacht (K)v SSS 18 (K)-
13:00VDZ Arnhem (K)v Bekkerveld (K)-
15:30Bavel (K)v Amstenrade (K)-
15:30Gelre (K)v OVV 67 (K)-
15:30Schijf (K)v BSC (K)-
 
Malta 2.Lig
25.03.2017IY
16:00MSGhaxaq0 - 1 Siggiewi0 - 0
16:00MSSt. George1 - 2 Attard0 - 0
16:00MSSwieqi United1 - 4 Mgarr United FC0 - 0
18:15MSMellieha0 - 1 Qrendi0 - 0
18:15MSSan Gwann1 - 0 Marsaxlokk FC0 - 0
18:15Zejtun Corinthiansv Gudja United-
 
Makedonya 2.Lig
25.03.2017IY
16:00Akademija Pandevv Turnovo-
16:00FK Vardar Negotinov FK Skopje-
16:00Gorno Lisicev Teteks-
16:00Metalurg Skopjev Velazerimi 77-
16:00Tikvesv Novaci-
 
İrlanda Kadınlar Ulusal Ligi
26.03.2017IY
16:00UCD Waves (K)v Kilkenny United (K)-
25.03.2017IY
22:30Wexford Youths (K)v Galway WFC (K)-
23:00Peamount United (K)v Shelbourne (K)-
 
Slovakya 2.Lig Doğu
26.03.2017IY
16:30FC VSS Kosicev Spisska Nova Ves-
16:30Lipanyv Lokomotiva Zvolen-
16:30Liptovsky Mikulasv Rimavska Sobota-
16:30Lokomotiva Kosicev Haniska-
16:30Partizan Bardejovv Poprad-
 
Slovakya 2.Lig Batı
26.03.2017IY
16:30Nitrav Spartak Trnava II-
16:30Pohroniev Dukla Banska Bystrica-
16:30Seredv Fomat Martin-
16:30Skalicav Samorin-
16:30Svaty Jurv Slovan Bratislava II-
16:30Zilina IIv Nove Mesto nad Vahom-
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 3.Grup
25.03.2017IY
13:30MSDenizli BBSK0 - 2 Elaziz Belediyespor0 - 1
15:00MSAfjet Afyonspor3 - 0 Bayrampaşa1 - 0
15:00MSAnkara Adliyespor1 - 1 Maltepespor0 - 0
15:00MSBergama Belediyespor4 - 1 Muğlaspor2 - 1
15:00MSDarıca Gençlerbirliği3 - 0 Orhangazispor2 - 0
15:00MSDüzyurtspor1 - 2 12 Bingölspor0 - 1
15:00MSPayasspor0 - 0 Diyarbekirspor0 - 0
15:00MSSakaryaspor5 - 0 Orduspor3 - 0
15:00MSSultanbeyli Belediyespor1 - 2 Tarsus İdman Yurdu1 - 1
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 1
26.03.2017IY
01:00Leones Negrosv Monterrey Premier-
04:00Mineros de Fresnillov Cimarrones de Sonora II-
25.03.2017IY
01:00Guadalajara IIv Santos Laguna II-
01:00Mineros de Zacatecas IIv Atletico Veracruz-
04:00Titanes de Saltillov Tigres Premier-
04:30UA Chihuahuav Reynosa-
05:30Durangov Atlas Premier-
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 2
27.03.2017IY
00:00Irapuatov Tepatitlán de Morelos-
26.03.2017IY
01:00Atl. Estado de Méxicov Real Zamora-
01:00Cachorros Guadalajarav Queretaro II-
01:00ErtUA Zacatecas0 - 0 Coras De Tepic II0 - 1
21:00Cruz Azul Hidalgov Santos de Soledad-
25.03.2017IY
00:30MSMonarcas Morelia II5 - 0 Necaxa II0 - 0
19:00MSToluca II0 - 0 La Piedad0 - 0
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Clausura Grup 1
26.03.2017IY
01:00Atlético Lagunerov Calor de San Pedro-
02:00Sahuayov Dorados II-
25.03.2017IY
19:00Correcaminos UAT IIv Alacranes Rojos-
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Clausura Grup 2
26.03.2017IY
21:00Celaya IIv Vikingos-
21:00Satélitesv Malinalco-
 
Meksika U17 Ligi Clausura
25.03.2017IY
19:00Queretaro U17v Atlas U17-
20:30Monterrey U17v Chiapas U17-
 
Meksika U20 Ligi Clausura
25.03.2017IY
18:00Monterrey U20v Chiapas U20-
 
Slovenya 3. SNL Merkez
26.03.2017IY
17:00Komendav Ivancna Gorica-
17:00Zagorjev Sava Kranj-
25.03.2017IY
17:00MSBled Hirter2 - 1 Kolpa0 - 0
18:00MSBrinje-Grosuplje1 - 1 Ilirija0 - 0
18:00MSNK Velesovo0 - 1 Rudar Trbovlje0 - 0
18:00MSSobec Lesce1 - 3 Sencur0 - 0
 
Slovenya 3. SNL Doğu
26.03.2017IY
11:30Rakicanv Hotiza La Storia-
17:00Carda Martjanciv Mura-
17:00Gradv Bogojina-
17:00Odranciv Lesoplast Krizevci-
17:00Velika Polanav Turnisce-
25.03.2017IY
17:00MSLjutomer1 - 0 Beltinci0 - 0
17:00MSNafta5 - 0 Tromejnik0 - 0
 
Slovenya 3. SNL Kuzey
26.03.2017IY
16:00Sampion Celjev Smartno 1928-
25.03.2017IY
14:00MSNK Mons Claudius Rogatec1 - 1 Prevalje0 - 0
17:00MSDravinja2 - 0 Dobrovce0 - 0
17:00MSDravograd2 - 0 Videm0 - 0
17:00MSFuzinar1 - 0 Brunsvik0 - 0
17:00MSLenart0 - 4 Maribor II0 - 0
17:00MSSmarje Pri Jelsah0 - 0 Rogaska0 - 0
 
Slovenya 3. SNL Batı
26.03.2017IY
16:00Fama Vipavav MNK Izola-
17:00Ajdovscina Skouv Jadran Dekani-
17:00Ilirska Bistricav Bilje-
17:00Tabor Sezanav Epic Postojna-
25.03.2017IY
17:00MSTolmin0 - 4 Adria0 - 0
 
İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi
25.03.2017IY
18:00MSCivil Service Strollers1 - 1 East Kilbride0 - 0
18:00MSDalbeattie Star1 - 2 Edinburgh University0 - 0
18:00MSGretna 20080 - 1 Selkirk0 - 0
18:00MSSpartans1 - 1 Gala Fairydean0 - 0
18:00MSStirling University1 - 1 Whitehill Welfare0 - 0
18:00MSVale of Leithen2 - 6 BSC Glasgow0 - 0
22:00MSHawick Royal Albert2 - 4 East Stirlingshire0 - 0
 
İskoçya Feeder Ligi Doğu İskoçya
26.03.2017IY
14:15Ormistonv Leith Athletic-
25.03.2017IY
14:00MSEyemouth United0 - 3 Lothian Thistle0 - 0
17:30MSBurntisland Shipyard0 - 7 Stirling University II0 - 0
17:30MSTweedmouth Rangers3 - 1 Peebles Rovers0 - 0
18:00MSColdstream0 - 2 Tynecastle0 - 0
 
Macaristan Kadınlar NB II
26.03.2017IY
15:00Soproni FAC (K)v ASE (K)-
15:00Videoton (K)v Pecsi MFC (K)-
16:00Szent Mihály (K)v ZTE (K)-
25.03.2017IY
17:00MSDiosgyöri VTK (K)19 - 0 Balatonfüredi (K)0 - 0
17:00MSKelen-Budaörs (K)0 - 3 Monori (K)0 - 0
19:00MSLevego-Energia (K)7 - 3 Femina (K)0 - 0
 
Lesoto Premier Lig
26.03.2017IY
15:00ErtBantu0 - 0 Liphakoe0 - 1
15:00ErtButha-Buthe Warriors0 - 0 Lesotho Defence Force0 - 1
15:00ErtMpharane Celtics0 - 0 Rovers0 - 1
25.03.2017IY
16:00ErtLinare0 - 0 Likhopo0 - 1
16:00ErtLioli0 - 0 Lesotho Correctional Services0 - 1
16:00ErtLMPS0 - 0 Kick4Life0 - 1
16:00ErtMatlama0 - 0 Sky Battalion0 - 1
 
İskoçya Kadınlar Premier Lig Kupası Çeyrek Final
26.03.2017IY
15:00Glasgow City (K)v Stirling University (K)-
15:00Spartans (K)v Aberdeen (K)-
16:00Celtic (K)v Heart of Midlothian (K)-
18:00Hibernian (K)v Rangers (K)-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 1
26.03.2017IY
13:00Alondrasv Choco-
13:00CD Castrov Rapido Bouzas-
13:00Deportivo La Coruna IIv Barbadas-
18:00As Pontesv Villalonga-
18:00Bergantinosv Barco-
18:00Compostelav Arosa-
18:00Villalbesv Silva-
18:30Dubrav Ordenes-
18:30Ribadumiav Negreira-
25.03.2017IY
19:30MSCeltiga1 - 1 Cerceda1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 2
26.03.2017IY
13:00Covadongav Real Oviedo II-
13:00Sporting Gijon IIv Siero-
18:00Colungav Llanera-
18:00Llanesv Real Aviles-
18:00Marino De Luancov Lenense-
18:00Tuillav Langreo-
18:30L Entreguv Atletico de Lugones-
18:30Urracav Praviano-
25.03.2017IY
19:00MSCeares2 - 1 Mosconia0 - 0
19:00MSCondal1 - 1 Tineo0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 3
26.03.2017IY
12:45Siete Villasv Castro-
13:00Barredav Racing Santander II-
13:00Cultural Guarnizov Cayon-
18:00Colindresv EMF Meruelo-
18:00Selayav CD Laredo-
18:00Textil Escudov Bezana-
18:00Velardev Rayo Cantabria-
18:00Vimenorv Revilla-
25.03.2017IY
19:00MSEscobedo0 - 0 Atletico Albericia0 - 0
20:30MSTropezon1 - 0 Gimnastica Torrelavega0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 4
26.03.2017IY
12:00Santutxuv Balmaseda-
12:30Basconiav Lagun Onak-
12:30Deportivo Alaves IIv CD Getxo-
12:30Portugaletev Sodupe-
25.03.2017IY
18:30MSAurrera de Ondarroa1 - 1 Durango0 - 0
19:00MSBeasain1 - 2 Vitoria (İsp)0 - 0
19:00MSClub Bermeo4 - 0 Amurrio0 - 0
19:00MSPasaia KE2 - 1 Tolosa0 - 0
19:30MSDeusto1 - 0 Santurtzi1 - 0
20:00MSZalla1 - 0 Berio0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 5
26.03.2017IY
13:00Castelldefelsv La Jonquera-
13:00Cerdanyola del Vallesv Santfeliuenc-
13:00Granollersv UE Olot-
13:00Montanesav Jupiter-
13:00Sabadell IIv Peralada-
17:30Figueresv Vilassar de Mar-
17:30Sant Andreuv Manlleu-
18:00Palamosv Vilafranca-
18:00Pobla Mafumetv Europa-
18:00Terrassav Asco-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 6
26.03.2017IY
12:30Almoradív Rayo Ibense-
12:30Elche IIv Muro-
13:00Almazorav Buñol-
13:00Paternav Novelda-
13:00Segorbev Orihuela-
18:00Sillav Torrevieja-
18:30Crevillentev Ontinyent-
19:00Villarreal IIIv Olimpic De Xativa-
25.03.2017IY
18:00MSTorre Levante2 - 3 UD Alzira0 - 0
19:00MSRecambios Colón0 - 2 CD Castellon0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 7
26.03.2017IY
12:30Alcobendasv RSD Alcala-
12:30Atletico De Pintov Aravaca-
12:30Leganés IIv Getafe II-
12:30Parlav Pozuelo Alarcon-
12:30San Fernando de Henaresv Alcobendas Sport-
12:30Trival Valderasv Mostoles-
12:30Villaverde-Boetticherv Alcorcon II-
13:00Atletico Madrid IIv Villanueva del Pardillo-
14:00Rayo Vallecano IIv CF Internacional-
19:00Union Adarvev Santa Ana-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 8
26.03.2017IY
18:00Gimnastica Segovianav La Baneza-
18:00Numancia IIv Real Avila-
18:30Almazanv San José de Soria-
25.03.2017IY
19:00MSAtletico Astorga0 - 2 Zamora CF0 - 0
19:00MSBurgos Promesas 20000 - 0 Mirandes II0 - 0
19:00MSCultural Cebrerena2 - 0 Estructuras Tino1 - 0
19:00MSLa Virgen del Camino1 - 2 Bembibre0 - 0
19:00MSUnionistas de Salamanca3 - 0 Atletico Tordesillas0 - 0
19:00MSVillamuriel0 - 0 Sporting Uxama0 - 0
19:00Villaralbov Cristo Atletico-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 9
26.03.2017IY
12:30Martosv Almeria II-
13:00Alhaurinv Guadix-
13:00Atarfe Industrialv Loja CD-
13:00UD San Pedrov Malaga II-
13:00Velezv Alhaurino-
18:00Huetor Tajarv Rincon-
19:00Antequerav Huétor Vega-
21:00Dos Hermanas SAv Motril-
25.03.2017IY
19:00MSRiver Melilla0 - 0 Maracena0 - 0
20:00MSEl Palo1 - 2 Ciudad de Torredonjimeno1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 10
26.03.2017IY
12:30CD Alcalav Utrera-
12:30Recreativo Huelva IIv Guadalcacin-
13:00Arcosv Sevilla III-
13:00Castillejav Antoniano-
13:00Ecijav Real Betis II-
13:00San Roque de Cadizv Gerena-
13:30Lebrijanav Algeciras-
18:00Ceutav Cabecense-
19:00Atlético Espeleñov San Roque-
19:15Los Barriosv Coria CF-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 11
26.03.2017IY
03:00MSAlcudia4 - 1 Esporles0 - 0
17:30Formenterav Pena Deportiva-
25.03.2017IY
18:00MSCD Binissalem5 - 0 Rotlet Molinar0 - 0
18:00MSPlatges de Calvia0 - 1 Ferriolense0 - 0
18:30MSLlosetense3 - 0 Son Cladera0 - 0
18:30MSPenya Ciutadella1 - 1 Poblense0 - 0
19:15MSCollerense1 - 1 Felanitx0 - 0
19:30MSConstancia4 - 1 Mercadal0 - 0
19:30MSSanta Catalina Atlético3 - 1 Campos0 - 0
20:00MSCiudad de Ibiza1 - 1 San Rafael0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 12
26.03.2017IY
14:00Las Palmas IIv La Cuadra-
14:00Tenerife IIv Telde-
14:30El Cotillov Villa Santa Brigida-
16:15Union Sur Yaizav Tenisca-
19:00Las Zocasv CD Marino-
25.03.2017IY
00:00MSPanadería Pulido0 - 0 Estrella0 - 0
00:00MSUnion Viera1 - 0 Arucas1 - 0
19:00MSUD San Fernando1 - 2 Lanzarote1 - 0
19:30MSSanta Ursula4 - 1 Vera0 - 0
20:00MSIbarra2 - 1 Buzanada1 - 1
 
İspanya Tercera Ligi Grup 13
26.03.2017IY
13:00UCAM Murcia IIv Pinatar-
18:00Deportiva Minerav Mar Menor CF-
18:00Huercal-Overav Real Murcia II-
18:30Espinardo Atléticov Yeclano-
19:00EG El Palmarv Algar-
25.03.2017IY
19:00MSMuleno2 - 0 La Union CF0 - 0
19:30MSOlimpico Totana0 - 9 La Hoya Lorca II0 - 5
20:00MSCieza4 - 1 Atletico Pulpileno1 - 0
20:00MSLorca Deportiva4 - 0 CAP Ciudad de Murcia1 - 0
20:30MSEDMF Churra1 - 1 CD Aguilas0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 14
26.03.2017IY
13:00Cacerenov UP Plasencia-
13:00Calamontev Diter Zafra-
13:00Fuente de Cantosv Moralo-
13:00La Estrellav Montijo-
13:15Azuagav Don Benito-
18:00CD Badajozv Extremadura UD II-
19:00Arroyo CPv CP Amanecer-
19:00Atletico Pueblonuevov Valdivia-
19:00CD Coriav Olivenza-
19:00Jerez CFv Santa Amalia-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 15
26.03.2017IY
17:45Erriberriv Iruna-
18:00Cantolaguav Idoya-
18:00Pena Sportv Oberena-
25.03.2017IY
18:00MSArdoi0 - 3 Cirbonero0 - 0
18:00MSHuarte1 - 0 Corellano0 - 0
18:30MSPamplona0 - 0 Burlades0 - 0
18:30MSSan Juan1 - 1 Txantrea0 - 0
19:00MSCortes2 - 1 Subiza0 - 0
19:00MSLourdes4 - 0 Valtierrano0 - 0
20:00MSValle Egües3 - 2 River Ega1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 16
26.03.2017IY
12:30San Marcialv Oyonesa-
17:45CDFC La Calzadav UD Logrones II-
18:00Alfarov River Ebro-
18:00Anguianov Agoncillo-
18:00Arnedov Varea-
18:00Calasanciov Villegas-
18:00Harov Vianes-
18:00Rapid de Murillov Naxara-
18:00SD Logronesv CD Calahorra-
18:00Tedeonv Casalarreina-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 17
26.03.2017IY
12:30Zaragoza IIv Illueca-
18:00Almudevarv Robres-
18:00Borjav Andorra CF-
18:00Breav Atletico Escalerillas-
18:00Carinenav Cuarte Industrial-
18:00CDJ Tamaritev Sabinanigo-
18:00Épilav Sarinena-
18:30Belchite 97v Binefar-
18:30Ejeav Teruel-
18:45Utebov Tarazona-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 18
26.03.2017IY
12:30Illescasv Atlético Tomelloso-
13:00Azuquecav Villarrubia-
13:00CD Guadalajarav Mora-
17:30Conquensev Marchamalo-
18:00Pedronerasv Ciudad Real-
18:00Toledo IIv Almagro-
18:00UD Almansav Albacete II-
19:00Madridejosv Talavera CF-
19:00Quintanar del Reyv Yuncos-
19:15Villarrobledov Carrión-
 
Lüksemburg Onur Ligi
26.03.2017IY
17:00Eschv Swift Hesperange-
17:00Etzella Ettelbrückv Hostert-
17:00Mamerv Wiltz-
17:00Norden 02v Grevenmacher-
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 1
26.03.2017IY
17:00Alliance Aischdallv Erpeldange-
17:00Jeunesse Schierenv Minerva Lintgen-
17:00Kehlenv Blo-Weiss Medernach-
17:00Lorentzweilerv Marisca Mersch-
17:00Orania Viandenv Pratzerthal-Redange-
17:00Residence Walferdangev Alisontia Steinsel-
17:00Sporting Mertzigv Bastendorf-
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 2
26.03.2017IY
17:00Berdenia Berbourgv Jeunesse Junglinster-
17:00Blo Weiss Itzigv Koeppchen-
17:00Munsbachv The Belval Belvaux-
17:00Sanemv Schifflange-
17:00Union Kayl-Tetangev Red Black-
17:00Yellow Boys Weilerv Sporting Bertrange-
25.03.2017IY
17:00URBv Blue Boys Muhlenbach-
 
İspanya U18 Ligi Grup 1
26.03.2017IY
11:00Celta de Vigo U18v Bansander U18-
13:30Marina U18v Racing Santander U18-
16:00Real Avilés U18v Tropezon U18-
25.03.2017IY
18:00MSRoces U182 - 5 Sporting Gijon U180 - 0
18:00MSVal Minor U181 - 2 Lugo U180 - 0
18:30MSAlondras U181 - 1 Real Oviedo U180 - 0
18:30MSAreosa U180 - 3 Deportivo La Coruna U180 - 0
18:30MSPabellon Ourense U181 - 5 Compostela U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 2
26.03.2017IY
13:00San Juan U18v Numancia U18-
13:30Getxo U18v Txantrea U18-
18:00Oberena U18v Real Sociedad U18-
25.03.2017IY
14:00MSAthletic Club U180 - 1 Osasuna U180 - 1
18:00MSDeportivo Alaves U183 - 2 Danok Bat U180 - 0
18:00MSSantutxu U182 - 1 Aurrerá de Vitoria U180 - 0
19:00MSVarea U184 - 2 Ardoi U180 - 0
19:30MSAntiguoko U183 - 3 Eibar U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 3
26.03.2017IY
13:00Atletico Baleares U18v Real Zaragoza U18-
13:00Espanyol U18v Santo Domingo U18-
13:30Girona U18v Sabadell U18-
17:00Uni. Bellvitge U18v Ferriolense U18-
18:15Manacor U18v Gimnastic Tarragona U18-
25.03.2017IY
14:00MSBarcelona U181 - 1 Cornella U181 - 1
18:30MSSan Francisco U180 - 3 Mallorca U180 - 0
20:00MSSant Andreu U180 - 0 Damm U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 4
26.03.2017IY
14:00Cadiz U18v Malaga U18-
17:00Real Jaén U18v Puerto Malagueno U18-
17:30Granada U18v Tomares U18-
25.03.2017IY
03:00MSSan Felix U183 - 0 Dos Hermanas U180 - 0
14:00MSCMD San Juan U180 - 4 Sevilla U180 - 0
14:30MSCórdoba U183 - 1 Rusadir U180 - 0
15:00MSReal Betis U1810 - 0 Goyu-Ryu U180 - 0
17:30MSAlmeria U181 - 0 Recreativo Huelva U180 - 0
18:00MSLa Cañada Atlético U185 - 2 Sevilla Este U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 5
26.03.2017IY
13:00La Cruz Villanovense U18v Rayo Majadahonda U18-
13:15Atl. Casarrubuelos U18v Alcala U18-
17:15Real Valladolid U18v Peña U18-
25.03.2017IY
18:00MSColegios Diocesanos U182 - 1 Alcorcon U180 - 0
18:00MSDiocesano U182 - 4 Rayo Vallecano U180 - 0
18:30MSLeganes U186 - 2 Trival Valderas U180 - 0
18:30MSUnion Adarve U180 - 1 Atletico Madrid U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 6
26.03.2017IY
14:00Arucas U18v Las Palmas U18-
25.03.2017IY
14:00MSLaguna U181 - 0 Juventud Maritima U180 - 0
15:00MSMarino U181 - 1 Estrella U180 - 0
15:00MSSan José U182 - 4 Huracan U180 - 0
15:30MSAcodetti U181 - 2 Tenerife U180 - 0
15:30MSSan Pedro Mártir U180 - 3 UD Longuera Toscal U180 - 0
15:45MSGuía U183 - 2 Sobradillo U180 - 0
20:00MSTahiche U184 - 1 Las Zocas U180 - 0
 
İspanya U18 Ligi Grup 7
26.03.2017IY
13:00Valencia U18v Roda U18-
17:00Levante U18v Villarreal U18-
17:30Lorgui U18v UCAM Murcia U18-
25.03.2017IY
17:00MSElche U181 - 1 Castellon U180 - 0
18:00MSAtletico Madrileno U180 - 0 Albacete U180 - 0
18:00MSHercules U181 - 1 Kelme U180 - 0
18:30MSAlbacer U180 - 2 Real Murcia U180 - 0
18:30MSRanero U182 - 1 Huracán Moncada U180 - 0
 
İspanya Kadınlar Primera Lig
26.03.2017IY
12:30Rayo Vallecano (K)v Espanyol (K)-
12:30Valencia (K)v Oiartzun KE (K)-
13:00Atletico Madrid (K)v Athletic Club (K)-
13:00Barcelona (K)v Sporting de Huelva (K)-
13:00Real Sociedad (K)v Fundacion Albacete (K)-
13:00Santa Teresa (K)v Transportes Alcaine (K)-
25.03.2017IY
12:45MSLevante (K)2 - 1 Real Betis (K)0 - 0
20:00MSGranadilla Tenerife Sur (K)2 - 0 Tacuense (K)0 - 0
 
Avustralya A-Lig
26.03.2017IY
09:0061Wellington Phoenix3 - 0 Newcastle Jets-
11:00Perth Gloryv Sydney-
25.03.2017IY
09:35MSCentral Coast Mariners2 - 3 Adelaide United1 - 0
11:50MSBrisbane Roar1 - 0 Melbourne Victory0 - 0
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 1
26.03.2017IY
13:00Gijon FF (K)v Sárdoma (K)-
13:15Atlántida Matamá (K)v Ave Fénix Racing (K)-
13:15Femiastur (K)v Deportivo de La Coruña (K)-
13:15FVPR El Olivo (K)v Sporting Gijón (K)-
17:00Tordoia (K)v Victoria (K)-
18:00Peluqueria Mixta Friol (K)v Atletico Arousana (K)-
25.03.2017IY
19:00MSMonte (K)1 - 2 Oviedo Moderno (K)0 - 0
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 2
26.03.2017IY
12:00DNS de Belen (K)v Aurrera Vitoria (K)-
12:30CD Marino (K)v Ardoi (K)-
12:30Gasteizko (K)v San Ignacio (K)-
12:30Mulier (K)v Pauldarrak EFKT (K)-
14:00Arratia (K)v Anorga KKE (K)-
17:30Athletic Club II (K)v EDF Logroño (K)-
17:30Berriozar (K)v Eibar (K)-
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 3
26.03.2017IY
13:00Collerense (K)v SE AEM (K)-
13:00LEstartit (K)v Barcelona II (K)-
13:00Seagull (K)v Son Sardina (K)-
13:30Levante Las Planas (K)v Porto Cristo (K)-
14:15Igualada (K)v Sabadell (K)-
17:00San Gabriel (K)v Europa (K)-
18:00Pallejà (K)v Espanyol II (K)-
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 4
26.03.2017IY
12:15Peña El Valle (K)v FB La Rambla (K)-
12:30Luis de Camoens (K)v Monachil (K)-
13:00El Naranjo (K)v Sevilla (K)-
13:00Granada (K)v CD Hispalis (K)-
13:00La Solana (K)v Santa Teresa II (K)-
13:00Malaga (K)v Cáceres (K)-
18:00CF Extremadura (K)v Sporting de Huelva II (K)-
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 5
26.03.2017IY
12:15San Pío X (K)v Amigos Duero (K)-
12:30Torrelodones (K)v Atletico Madrid II (K)-
16:15Madrid CF (K)v Vallecas (K)-
17:00Parquesol (K)v Guadalajara (K)-
17:00Pozuelo Alarcon (K)v Olímpico Madrid (K)-
17:00Rayo Vallecano II (K)v Tacón (K)-
18:00Guadamur (K)v Alhóndiga (K)-
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6
26.03.2017IY
00:00San Antonio Pilar (K)v Güímar (K)-
03:00ErtCosta Adeje (K)0 - 0 Puerto Cruz (K)0 - 1
03:00ErtSan Juan Tenerife Norte (K)0 - 0 UDG Tenerife Sur II (K)0 - 1
03:00MSSanse (K)6 - 0 Ofra (K)0 - 0
14:00CD Tarsa (K)v Laguna (K)-
14:00Tacuense II (K)v Casablanca (K)-
18:00Echedey (K)v Llamoro (K)-
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 7
26.03.2017IY
12:45Elche (K)v Levante II (K)-
13:00Murcia Feminas (K)v CFF Albacete (K)-
13:00Transportes Alcaine II (K)v Mislata (K)-
13:15Aldaia (K)v Plaza Argel (K)-
18:00Alhama (K)v Ciudad de Benidorm (K)-
19:00Almassora (K)v Valencia II (K)-
25.03.2017IY
20:00MSVillarreal (K)1 - 2 Lorca-Feminas (K)0 - 0
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6 Las Palmas
26.03.2017IY
00:00Colegio Norte Viera (K)v Aguilas De Las Palmas (K)-
00:00Firgas (K)v Achaman (K)-
03:00ErtJuan Grande (K)0 - 0 5 Continentes (K)0 - 1
25.03.2017IY
00:00Iregui-San Bartolomé (K)v Castillo (K)-
19:00MSMontana Alta (K)1 - 4 La Garita (K)0 - 0
21:00UD Las Torres (K)v Femarguín (K)-
23:00Las Majoreras (K)v Las Coloradas (K)-
23:30Yone (K)v Union Viera (K)-
 
İsrail U19 Elit Lig
25.03.2017IY
12:00MSHapoel Tel Aviv U191 - 1 Maccabi Haifa U191 - 0
 
İsrail Kadınlar Ligat Al Küme Düşme Turu
26.03.2017IY
20:00Maccabi Holon (K)v Girls Soccer Academy (K)-
20:40Bnot Netanya (K)v Bnot Sakhnin (K)-
 
İsviçre 1.Lig Promotion
25.03.2017IY
17:15MSSion II2 - 0 Zürich II0 - 0
18:00MSBreitenrain1 - 3 Rapperswil-Jona0 - 0
18:00MSCham1 - 1 YF Juventus0 - 0
18:00MSKöniz1 - 3 Bavois1 - 1
18:30MSBrühl0 - 0 Old Boys0 - 0
18:30MSStade Nyonnais1 - 1 Tuggen0 - 0
19:30MSLa Chaux-de-Fonds1 - 1 Basel II0 - 0
20:00MSKriens3 - 2 United Zürich1 - 2
 
Suriye Premier Lig
25.03.2017IY
15:00Al Jaish SCv Jableh SC-
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1
26.03.2017IY
15:30Natersv Young Boys II-
16:00La Sarraz-Eclepensv Stade Lausanne-Ouchy-
25.03.2017IY
16:30MSEtoile Carouge2 - 2 Lausanne Sport II0 - 0
19:00MSAzzurri 901 - 2 Martigny Sports0 - 0
19:30MSDüdingen1 - 1 Fribourg0 - 0
19:30MSYverdon4 - 1 Echallens0 - 0
19:45MSVevey Sport0 - 4 Lancy0 - 0
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 2
26.03.2017IY
15:30Muriv Solothurn-
25.03.2017IY
17:00MSBlack Stars5 - 1 Zug 940 - 0
18:00MSSchötz3 - 2 Münsingen0 - 0
19:00MSBuochs3 - 2 Luzern II0 - 0
20:00MSDelemont2 - 2 Wangen0 - 0
20:30MSThun II0 - 1 Sursee0 - 0
22:00MSBassecourt1 - 2 Baden0 - 0
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 3
26.03.2017IY
15:30Locarnov Winterthur II-
15:30Mendrisio-Stabiov Red Star Zürich-
15:30Thalwilv Seuzach-
25.03.2017IY
18:00MSWettswil-Bonstetten3 - 1 St. Gallen II0 - 0
19:00Gossauv Seefeld-
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 1
26.03.2017IY
15:30Montheyv Interstar-
25.03.2017IY
19:00MSCollex-Bossy2 - 1 Conthey0 - 0
19:30MSTerre Sainte3 - 0 Sierre0 - 0
20:30MSBramois0 - 5 Servette II0 - 0
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 2
26.03.2017IY
15:30Farvagny / Ogozv Richemond-
16:30Dardania Lausannev Bulle-
25.03.2017IY
18:00MSEchichens2 - 1 Le Locle Sports0 - 0
18:30MSColombier4 - 1 Vallorbe-Ballaigues0 - 0
19:30MSStade Payerne2 - 2 Portalban / Gletterens0 - 0
20:00MSTeam Ticino1 - 2 La Tour / Le Paquier0 - 0
21:00MSThierrens1 - 2 Genolier-Begnins0 - 0
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 3
26.03.2017IY
16:00Bümplizv Lerchenfeld-
25.03.2017IY
18:00MSBinningen2 - 4 Langenthal0 - 0
18:00MSTavannes / Tramelan1 - 0 Dornach0 - 0
19:00MSAllschwil0 - 0 Timau Basel0 - 0
19:00MSBern1 - 0 Grünstern0 - 0
19:00MSFC Konolfingen0 - 0 Moutier0 - 0
19:00MSMuttenz3 - 3 Prishtina Bern0 - 0
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 4
26.03.2017IY
15:00Hochdorfv Brunnen-
16:00Perlen-Buchrainv Vedeggio Calcio-
16:00Tavernev Eschenbach-
25.03.2017IY
18:30MSHergiswil2 - 2 Ascona0 - 0
19:15MSKickers Luzern1 - 1 Zofingen0 - 0
19:45MSLugano II4 - 1 Goldau0 - 0
20:00MSIbach1 - 1 Castello0 - 0
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 5
26.03.2017IY
15:00Dullikenv Olten-
16:00Iliriav Höngg-
16:00Lenzburgv Subingen-
25.03.2017IY
18:00MSBlue Stars ZH 10 - 1 Wohlen II0 - 0
19:00MSLiestal0 - 1 Dietikon0 - 0
19:00MSRothrist1 - 3 Pajde0 - 0
20:00MSAarau II2 - 2 Schöftland0 - 0
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 6
26.03.2017IY
15:30Freienbachv Kreuzlingen-
16:00Rütiv Uster-
16:00Schaffhausen IIv St. Margrethen-
17:00Wil IIv FC Winkeln St Gallen-
25.03.2017IY
18:00MSFC Chur 970 - 3 Kosova0 - 0
18:00MSFrauenfeld1 - 1 Sirnach0 - 0
19:00MSUzwil2 - 2 Linth0 - 0
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A
26.03.2017IY
16:00Basel (K)v Zürich (K)-
25.03.2017IY
18:00MSLuzern (K)6 - 0 Derendingen (K)0 - 0
18:00MSNeunkirch (K)3 - 0 Grasshopper (K)0 - 0
20:00MSStaad (K)0 - 2 Young Boys (K)0 - 0
22:00MSYverdon (K)0 - 0 Rapid Lugano (K)0 - 0
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi B
26.03.2017IY
14:00Zürich U21 (K)v Kloten (K)-
17:00Aire-le-Lignon (K)v Chênois GE (K)-
25.03.2017IY
21:30MSSchlieren (K)3 - 4 St. Gallen (K)0 - 0
22:00Thun (K)v Femina Kickers Worb (K)-
22:15MSAarau (K)2 - 1 Therwil (K)0 - 0
 
İtalya Serie D Grup A
26.03.2017IY
16:00ASD Pro Settimo & Eurekav Pinerolo-
16:00Brav Bustese Roncalli-
16:00Casalev Caronnese-
16:00Gozzanov Cuneo-
16:00Legnanov OltrepoVoghera-
16:00Pro Sestov Varese-
16:00Varesinav Inveruno-
16:00Verbaniav Folgore Caratese-
25.03.2017IY
16:30MSChieri0 - 2 Borgosesia0 - 0
 
İtalya Serie D Grup B
26.03.2017IY
16:00AC Fanfulla 1874v Levico-
16:00Bolzanov Virtus Bergamo-
16:00Dro Calciov Pro Patria-
16:00Grumellesev Scanzorosciate-
16:00Leccov Ciserano-
16:00Monzav Caravaggio-
16:00Pergolettesev Seregno-
16:00Pontisolav Olginatese-
25.03.2017IY
17:00MSDarfo Boario2 - 3 Pol. Ciliverghe Mazzano0 - 0
 
İtalya Serie D Grup C
26.03.2017IY
16:00Alto Vicentinov Virtus Verona-
16:00Calvi Noalev Abano-
16:00Estev Campodarsego-
16:00Legnago Salusv Carenipievigina-
16:00Tamaiv Mestre-
16:00Union ArzignanoChiampov Montebelluna-
16:00Union Feltrev Cordenons-
16:00Vigontinav Belluno-
19:00Triestinav Vigasio-
 
İtalya Serie D Grup D
26.03.2017IY
16:00Correggesev Delta Porto Tolle-
16:00Mezzolarav Ribelle-
16:00Pianesev US Adriese-
16:00Poggibonsiv Imolese-
16:00Ravennav Lentigione-
16:00Rignanesev Fiorenzuola-
16:00San Donato Tavarnellev Sangiovannese-
16:00Scandicciv Olimpia Colligiana-
16:00Virtus Castelfrancov Castelvetro-
 
İtalya Serie D Grup E
26.03.2017IY
16:00Finalev Real Forte Querceta-
16:00Gavorranov Valdinievole Montecatini-
16:00Jolly Montemurlov Grosseto-
16:00Lavagnesev Fezzanese-
16:00Massesev Sestri Levante-
16:00Mobilieri Ponsaccov Ligorna-
16:00Sanremesev Savona-
16:00Sporting Reccov Argentina-
16:00Viareggiov Ghivizzano Borgo Mozzano-
 
İtalya Serie D Grup F
26.03.2017IY
16:00Alfonsinev San Nicolo-
16:00Campobassov Fermana-
16:00Jesinav Pro Vasto-
16:00Olympia Agnonesev Castelfidardo Calcio-
16:00Pinetov San Marino Calcio-
16:00Recanatesev Matelica Calcio-
16:00Sammauresev Civitanovese-
16:00Vis Pesarov Monticelli-
16:00ErtRomagna Centro0 - 0 Chieti0 - 1
 
İtalya Serie D Grup G
26.03.2017IY
15:30Lanuseiv Sansepolcro-
16:00Arzachenav Group Città di Castello-
16:00FC Rietiv Avezzano-
16:00LAquilav Albalonga-
16:00Latte Dolcev San Teodoro-
16:00Nuova Monterosiv FC Nuorese Calcio-
16:00Ostia Mare Lidocalciov Flaminia-
16:00Sporting Trestinav Muravera-
16:00ErtFoligno0 - 0 Sassari Torres0 - 1
 
İtalya Serie D Grup H
26.03.2017IY
16:00Agropoliv Herculaneum-
16:00Città di Ciampinov Anziolavinio-
16:00Gelbisonv Cynthia-
16:00Madrepietra Dauniav Rossoblu Potenza-
16:00Nocerinav Gravina-
16:00Picernov San Severo-
16:00Vulturv Trastevere Calcio-
17:00Nardov Manfredonia-
25.03.2017IY
18:00MSBisceglie1 - 0 Francavilla0 - 0
 
Hazırlık Ülkeler
25.03.2017IY
10:00MSZambiya U202 - 0 Ekvador U201 - 0
12:00MSUkrayna U182 - 1 Norveç U181 - 1
13:00MSGürcistan U214 - 4 İzlanda U212 - 2
13:30MSÇek Cumhuriyeti U17 (K)1 - 0 Finlandiya U171 - 0
13:30Çek Cumhuriyeti (K)v Finlandiya (K)-
13:34MSGüney Kore U203 - 2 Honduras U202 - 1
14:00Ginev Gabon-
16:00MSGüney Afrika3 - 1 Gine Bissau1 - 0
16:00MSLetonya U181 - 3 Makedonya U180 - 3
17:00MSArnavutluk U210 - 0 Moldova U210 - 0
17:00MSTanzanya2 - 0 Botsvana1 - 0
19:00ErtBosna-Hersek0 - 0 Rusya0 - 1
19:00MSLitvanya U211 - 2 Belarus U210 - 1
21:00MSMozambik2 - 0 Angola0 - 0
 
İtalya Serie D Grup I
26.03.2017IY
16:00Castrovillari Calciov Sarnese-
16:00Gelav Roccella-
16:00Gragnanov Sersale-
16:00Nerostellati Frattesev Cavese-
16:00Pomiglianov Igea Virtus-
16:00Sancataldesev Aversa Normanna-
16:00Sicula Leonziov Palmese-
16:00Torre Neapolisv Rende-
16:00ErtDue Torri0 - 0 Gladiator0 - 1
 
İtalya Dante Berretti Grup A
25.03.2017IY
16:30MSComo U191 - 2 Alessandria U190 - 0
16:30MSCremonese U197 - 0 Pro Piacenza U190 - 0
16:30MSParma U192 - 2 FeralpiSalo U190 - 0
16:30MSPiacenza U191 - 0 Lumezzane U190 - 0
16:30MSRenate U191 - 1 Südtirol U190 - 0
19:00MSTorino U19 II3 - 4 AlbinoLeffe U190 - 0
 
İtalya Dante Berretti Grup B
25.03.2017IY
16:30MSAncona 1905 U191 - 0 Santarcangelo U190 - 0
16:30MSFano U192 - 1 Sassuolo U19 II0 - 0
16:30MSMaceratese U192 - 0 Forli U190 - 0
16:30MSMantova U191 - 0 Sambenedettese U190 - 0
16:30MSPordenone U192 - 1 Padova U190 - 0
16:30Reggiana U19v Bassano Virtus U19-
19:30MSModena U191 - 3 Venezia U190 - 0
 
İtalya Dante Berretti Grup C
25.03.2017IY
16:30MSLucchese U191 - 1 Arezzo U190 - 0
16:30MSLupa Roma U192 - 0 Pontedera U190 - 0
16:30MSOlbia U191 - 2 Gubbio U190 - 0
16:30MSPrato U191 - 2 Livorno U190 - 0
16:30MSRobur Siena U190 - 0 Tuttocuoio U190 - 0
16:30MSViterbese Castrense U190 - 8 Carrarese U190 - 0
 
İtalya Dante Berretti Grup D
25.03.2017IY
16:30MSFondi U191 - 2 Teramo U190 - 0
16:30MSMonopoli U193 - 0 Matera U190 - 0
16:30Racing Roma U19v Melfi U19-
17:30MSFoggia U192 - 3 Lecce U190 - 0
19:00Virtus Francavilla U19v Fidelis Andria U19-
 
İtalya Dante Berretti Grup E
25.03.2017IY
13:30MSJuve Stabia U19 II3 - 0 Casertana U191 - 0
16:30MSAkragas U191 - 2 Messina U190 - 0
16:30MSPaganese U190 - 0 Nuova Cosenza U190 - 0
16:30MSSiracusa U192 - 0 Reggina U190 - 0
16:30MSVibonese U191 - 0 Catanzaro U190 - 0
 
İtalya Kadınlar Serie A
25.03.2017IY
17:00MSBrescia (K)1 - 2 Firenze (K)1 - 1
17:00Chieti (K)v Tavagnacco (K)-
17:00MSCuneo (K)2 - 2 Como 2000 (K)0 - 1
17:00MSMozzanica (K)6 - 2 Luserna (K)4 - 1
17:00MSRes Roma (K)3 - 0 Jesina (K)3 - 0
17:00MSZaccaria (K)0 - 5 Verona (K)0 - 3
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup A
26.03.2017IY
16:00Juventus (K)v Torino (K)-
16:00Ligorna (K)v Amicizia Lagaccio (K)-
16:00Molassana (K)v Caprera (K)-
16:00Musiello (K)v Empoli (K)-
16:00Novese (K)v Lucchese (K)-
16:30Atletico Oristano (K)v Alessandria (K)-
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup B
26.03.2017IY
16:00Castelvecchio (K)v Zensky-Padova (K)-
16:00Imolese (K)v Gordige (K)-
16:00La Saponeria Unigross (K)v Grifo Perugia (K)-
16:00Marcon (K)v Arezzo (K)-
16:00New Team Ferrara (K)v Vittorio Veneto (K)-
16:00Udinese (K)v Reggiana (K)-
16:00Virtus Padova (K)v Sammarinese (K)-
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup C
26.03.2017IY
16:00Azzurra San Bartolomeo (K)v Inter Milano (K)-
16:00Fimauto Valpolicella (K)v San Bonifacio (K)-
16:00Milan (K)v Trento (K)-
16:00Real Meda (K)v Orobica (K)-
16:00Riozzese (K)v Südtirol (K)-
16:00Unterland (K)v Azalee (K)-
16:00Vicenza (K)v Fortitudo Mozzecane (K)-
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup D
26.03.2017IY
16:00Apulia Trani (K)v Roma XIV (K)-
16:00Domina Neapolis Academy (K)v Roma (K)-
16:00Grifone Gialloverde (K)v Salento (K)-
16:00Latina (K)v Bari (K)-
16:00Lazio (K)v Nebrodi (K)-
16:00Napoli (K)v Napoli Dream Team (K)-
 
İzlanda Lig Kupası B Grup 1
26.03.2017IY
15:00Throttur Vogarv KF Vidir-
 
İzlanda Lig Kupası B Grup 2
25.03.2017IY
17:00MSReynir Sandgerdi1 - 0 KFR Rangaeinga1 - 0
17:00Vaengir Jupitersv AEgir-
 
İzlanda Lig Kupası B Grup 3
26.03.2017IY
17:30KV Vesturbaejarv UMF Tindastoll-
 
İzlanda Lig Kupası C Grup 1
26.03.2017IY
15:00Isbjörninnv Hördur İ.-
25.03.2017IY
18:00Skallagrimurv Hördur İ.-
 
İzlanda Lig Kupası C Grup 2
26.03.2017IY
16:00Snafellv Arborg-
25.03.2017IY
15:00Alftanesv Ymir-
19:00Midasv Stal-ulfur-
 
İzlanda Lig Kupası C Grup 3
26.03.2017IY
17:00Kongarnirv Augnablik-
19:00Afrikav IH Hafnarfjordur-
25.03.2017IY
17:00KB Breidholtv Ellidi-
 
İzlanda Lig Kupası C Grup 4
25.03.2017IY
15:00MSGG Grindavik3 - 1 Stokkseyri1 - 1
17:00Hamar Hveragerdiv Vatnaliljur-
17:00MSÚlfarnir1 - 2 Kormakur / Hvöt0 - 0
 
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması
25.03.2017IY
19:00KR U19v Fjölnir U19-
21:00Leiknir / KB U19v Vikingur U19-
 
İzlanda Kadınlar Lig Kupası A
26.03.2017IY
18:00İBV (K)v Thor / KA (K)-
22:00Stjarnan (K)v Valur (K)-
 
İzlanda Kadınlar Lig Kupası B
26.03.2017IY
19:00Selfoss (K)v Grindavík (K)-
19:15KR (K)v Keflavik (K)-
21:15Fylkir (K)v İA (K)-
 
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 1
25.03.2017IY
18:00MSHK / Vikingur (K)5 - 0 Sindri (K)0 - 0
 
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 2
25.03.2017IY
18:15MSFjölnir (K)4 - 1 Grótta (K)0 - 0
 
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 3
26.03.2017IY
17:00Völsungur (K)v Einherji (K)-
19:00Tindastoll (K)v Fjardab/Leiknir/Höttur (K)-
 
Japonya Kadınlar L1 Ligi
26.03.2017IY
07:00Albirex Niigata (K)v Iga Kunoichi (K)-
07:00MSINAC Kobe Leonessa (K)3 - 0 Nojima Stella (K)0 - 0
07:00MSJEF United (K)1 - 2 Vegalta Sendai (K)0 - 0
07:00MSNTV Beleza (K)2 - 1 AS Elfen Sayama (K)1 - 1
07:00Parceiro Nagano (K)v Urawa Reds (K)-
 
Japonya Kadınlar L2 Ligi
26.03.2017IY
06:00Ehime (K)v AS Harima Albion (K)-
07:00Okayama Belle Yunogo (K)v Kibi Univ. Takahashi (K)-
07:00Sakai Osaka (K)v Yokohama FC (K)-
25.03.2017IY
07:00Sperenza Osaka (K)v Kamogawa (K)-
07:30MSSetagaya Sfida (K)0 - 3 Nippon SCU (K)0 - 0
 
İtalya Lega Pro 1 Grup C
26.03.2017IY
15:30Casertanav Nuova Cosenza-
15:30Cataniav Foggia Calcio-
15:30Leccev Fondi-
15:30Melfiv Akragas-
15:30Siracusav Reggina-
15:30Vibonesev Fidelis Andria-
19:30FC Materav ACR Messina-
19:30Juve Stabiav Catanzaro-
19:30SS Monopoliv Virtus Francavilla-
 
İngiltere U18 Premier Ligi 2.Aşama Grup 1
25.03.2017IY
14:00West Ham United U18v Blackburn Rovers U18-
 
İngiltere U18 Professional Development Lig Güney
25.03.2017IY
03:00Millwall U18v Bristol City U18-
03:00MSSheffield Wednesday U186 - 2 Huddersfield Town U180 - 0
 
İngiltere Gençler Birliği Kuzey Doğu Ligi
25.03.2017IY
13:30MSRotherham U180 - 2 Grimsby Town U180 - 0
14:00MSScunthorpe United U181 - 2 Notts County U180 - 0
14:00MSYork City U183 - 1 Bradford City U180 - 0
15:00Chesterfield U18v Hartlepool United U18-
15:00MSOldham Athletic U181 - 2 Mansfield Town U180 - 0
 
İngiltere Gençler Birliği Kuzey Batı Ligi
25.03.2017IY
14:00MSBurnley U184 - 2 Port Vale U180 - 0
14:00MSCarlisle United U185 - 1 Bury U180 - 0
14:00MSRochdale U183 - 2 Accrington Stanley U180 - 0
14:00MSShrewsbury Town U182 - 4 Morecambe U180 - 0
14:00MSTranmere Rovers U180 - 4 Wigan U180 - 0
14:00MSWrexham U180 - 0 Preston North End U180 - 0
15:00MSFleetwood Town U181 - 2 Walsall U180 - 0
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey
26.03.2017IY
16:00Blackburn Rovers (K)v Derby County (K)-
16:00Stoke City LFC (K)v Huddersfield Town (K)-
16:00ErtCopsewood LFC Coventry (K)0 - 0 Leicester City WFC (K)0 - 1
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney
26.03.2017IY
16:00Coventry City (K)v Charlton Athletic (K)-
16:00ErtForest Green Rovers LFC (K)0 - 0 Swindon Town LFC (K)0 - 1
16:00ErtTottenham Hotspur (K)0 - 0 West Ham United (K)0 - 1
 
İngiltere Kadınlar Combination Midlands
26.03.2017IY
16:00Rotherham United (K)v Radcliffe Olympic LFC (K)-
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano
26.03.2017IY
03:00MSAlajuelense0 - 1 Belen Siglo XXI0 - 0
05:00MSPerez Zeledon2 - 1 Carmelita0 - 0
22:30Santos de Guapilesv Deportivo Saprissa-
23:30Limon FCv San Carlos-
 
Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Grup A
27.03.2017IY
00:00Sportivo Las Parejasv Villa Mitre-
26.03.2017IY
22:00Deportivo Madrynv Gimnasia Mendoza-
 
Arjantin Torneo Federal A 2.Tur Grup B
27.03.2017IY
00:00Chaco For Everv Juventud Antoniana-
26.03.2017IY
23:00AH Zaplav Sportivo Patria-
23:00Gimnasia Y Tirov Sarmiento Resistencia-
 
Hırvatistan 1. HNL Gençler
25.03.2017IY
16:00MSSlaven Koprivnica U193 - 2 Istra 1961 U190 - 0
 
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar
26.03.2017IY
11:00Viktorija Slavonski Brod (K)v Split (K)-
15:30Agram (K)v Katarina Zrinski (K)-
15:30Marjan (K)v Neretva (K)-
15:30Trnava (K)v Osijek (K)-
25.03.2017IY
17:30MSLepoglava (K)3 - 2 Pregrada (K)0 - 0
 
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig
26.03.2017IY
07:00MSHolland Park Hawks Res.0 - 3 Mitchelton Res.0 - 1
08:4579Ipswich Knights Res.1 - 2 Brisbane Lions Res.-
25.03.2017IY
06:30ErtCapalaba Res.0 - 0 Peninsula Power Res.0 - 1
06:30ErtRochedale Rovers Res0 - 0 Grange Thistle Res.0 - 1
09:45ErtSouths United Res.0 - 0 Eastern Suburbs Res.0 - 1
 
Şili İkinci Lig 2.Tur
27.03.2017IY
00:00Barnecheav Municipal La Pintana-
26.03.2017IY
01:00Deportes Vallenarv Lota Schwager-
01:00Malleco Unidov Deportes Santa Cruz-
23:00Melipillav San Antonio Unido-
23:00Navalv Trasandino-
23:30Colchaguav Independiente-
 
El Salvador Primera Lig Clausura
27.03.2017IY
00:00Municipal Limenov Sonsonate-
26.03.2017IY
00:00MSAguila1 - 1 Isidro Metapan0 - 0
00:15MSDragon2 - 0 UES1 - 0
 
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig
26.03.2017IY
08:00MSGeelong Galaxy (K)4 - 2 Box Hill United (K)3 - 1
10:30Bayside United (K)v Alamein (K)-
25.03.2017IY
07:00MSSouthern United (K)1 - 3 South Melbourne (K)0 - 2
09:00Senior NTC (K)v Heidelberg United (K)-
 
Avusturya Kadınlar Ligi
26.03.2017IY
14:00Südburgenland (K)v St. Pölten-Spratzern (K)-
15:00Bergheim / Hof (K)v Wacker Innsbruck (K)-
16:30ErtLandhaus (K)0 - 0 Sturm Graz / Stattegg (K)0 - 1
25.03.2017IY
16:00MSLUV Graz (K)0 - 5 Altenmarkt (K)0 - 0
 
Avusturya Kadınlar 2.Ligi Doğu/Güney
26.03.2017IY
13:00Altera Porta (K)v Hof Bei Straden-
16:00Südburgenland II (K)v Eggendorf (K)-
17:00Altenmarkt II (K)v Landhaus II (K)-
25.03.2017IY
16:00MSFeldkirchen/Magdalensb. (K)3 - 5 Erlaa (K)0 - 0
16:00MSSturm Graz / Stattegg II (K)4 - 2 St. Pölten-Spratzern II (K)0 - 0
18:00MSNeulengbach II (K)2 - 1 Carinthians (K)0 - 0
 
Avusturya Kadınlar 2.Ligi Orta/Batı
26.03.2017IY
12:00Taufkirchen (K)v Union Wolfern (K)-
14:30Vorderland (K)v Union Geretsberg (K)-
15:00Wals (K)v Rot Weiss Rankweil (K)-
 
Guatemala Ulusal Lig Clausura
27.03.2017IY
00:00Municipalv Antigua GFC-
00:00Coban Imperialv Guastatoya-
26.03.2017IY
05:00MSXelaju MC2 - 1 Marquense0 - 1
05:00Malacatecov Mictlan-
20:00Suchitepequezv Carcha-
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland
26.03.2017IY
04:45MSSunshine Coast Fire U200 - 8 Brisbane Olympic U200 - 3
07:45Brisbane Roar U20v SWQ Thunder U20-
08:04MSSWQ Thunder U203 - 2 Brisbane Roar U201 - 1
25.03.2017IY
08:45MSPalm Beach Sharks U203 - 3 Brisbane Strikers U201 - 1
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya
26.03.2017IY
08:00MSBayswater City U204 - 2 Floreat Athena U202 - 2
08:00MSStirling Lions U204 - 3 Inglewood United U201 - 2
25.03.2017IY
08:00MSBalcatta U200 - 3 Subiaco U200 - 1
08:00MSECU Joondalup U200 - 1 Sorrento U200 - 0
08:00MSJoondalup United U201 - 5 Cockburn City U200 - 3
08:00MSMandurah City U200 - 4 Perth Glory U200 - 0
08:00MSPerth U206 - 2 Armadale U202 - 1
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria
25.03.2017IY
04:30MSN. Geelong Warriors U203 - 1 Avondale Heights U202 - 1
08:00MSGreen Gully U201 - 2 Heidelberg United U201 - 0
08:30MSHume City U201 - 1 Bulleen Lions U201 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig
26.03.2017IY
11:00Apollon Limassol (K)v Kokkinochoria (K)-
11:00Barcelona FA (K)v AMOK Chrysomilia (K)-
11:00ErtDafni Troullon Aradipou (K)0 - 0 Anorthosis (K)0 - 0
12:00Champions Ypsona (K)v Omonia Lefkothea (K)-
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup A
26.03.2017IY
22:00Guarani RSv Guarany De Bage-
22:00Inter Santa Mariav Avenida-
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup B
26.03.2017IY
21:30Uniao RSv GE Gloria-
22:00Brasil Farroupilhav Tupi RS-
22:00Lajeadensev Sao Luiz-
 
Brezilya Mineiro 2-1.Aşama Grup A
26.03.2017IY
16:00Betinensev Social-
17:00Tupynambásv Formiga-
 
Brezilya Mineiro 2-1.Aşama Grup B
25.03.2017IY
22:00Araxav Uberaba-
22:00CAP Uberlandiav Mamore-
22:00Patrocinensev Boa EC-
 
Brezilya Matogrossense 1.Tur Grup B
26.03.2017IY
22:00Cuiabav Dom Bosco-
 
Brezilya Sul-Matogrossense 1.Tur Grup A
26.03.2017IY
22:00Kosta Rikav Comercial MS-
22:00Operario MSv Chapadao-
 
Brezilya Sul-Matogrossense 1.Tur Grup B
26.03.2017IY
22:00Naviraiensev Ivinhema-
22:00URSOv Aguia Negra-
22:007 De Setembrov Corumbaense-
 
Avustralya Brisbane Capital Ligi 1
26.03.2017IY
10:0019Taringa Rovers0 - 0 Bayside United-
11:00ErtAcacia Ridge0 - 0 WDSC Wolves0 - 1
11:00Moggillv Brisbane Knights-
11:00ErtMt Gravatt Hawks0 - 0 Southside Eagles0 - 1
11:00ErtNorth Pine0 - 0 University Of Queensland0 - 1
11:00ErtNorth Star0 - 0 The Gap0 - 1
 
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura
26.03.2017IY
01:00Independientev Colon C-3-
02:00Costa del Estev Atletico Chiriqui-
04:00Deportivo Vista Alegrev Tierra Firme-
04:00Panama Viejov Rio Abajo-
25.03.2017IY
05:00Milleniumv Panama Oeste-
23:00Centenariov Azuero-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Yükselme Turu Güney
26.03.2017IY
17:00Louletanov Fatima-
17:00Praiensev Farense-
17:00Sacavenensev Real Sport Clube-
18:00Operariov Torreense-
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Yükselme Turu Kuzey
26.03.2017IY
17:00AD Oliveirensev Gafanha-
17:00Merelinensev Lusitano FCV-
17:00Salgueirosv UD Oliveirense-
18:00Maritimo IIv Amarante-
 
İsviçre U18 Ligi 2. Aşama
25.03.2017IY
14:00Young Boys U18v Servette U18-
15:00Basel U18v Grasshopper U18-
15:30Team Ticino U18v Winterthur U18-
16:00Sion U18v Biel-Bienne U18-
16:00Thun U18v St. Gallen / Wil U18-
18:00Zürich U18v Luzern / Kriens U18-
 
Brezilya Rondoniense 1.Aşama
26.03.2017IY
23:00Ariquemesv Guajará-
23:00Ji-Paranav Real Ariquemes-
23:00Rondoniensev Barcelona RO-
23:00Vilhenav Genus-
 
CONCACAF Gold Cup Play Off
25.03.2017IY
02:00MSHaiti3 - 1 Nikaragua2 - 0
 
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar Elite Aşaması Grup 2
25.03.2017IY
17:00MSDanimarka U17 (K)1 - 6 Norveç U17 (K)0 - 6
17:00MSGaller U17 (K)1 - 0 Bosna-Hersek U17 (K)0 - 0
 
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar Elite Aşaması Grup 3
25.03.2017IY
17:00MSAlmanya U17 (K)3 - 1 İtalya U17 (K)1 - 1
17:00MSİngiltere U17 (K)2 - 0 Polonya U17 (K)1 - 0
 
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar Elite Aşaması Grup 5
26.03.2017IY
15:00Yunanistan U17 (K)v Rusya U17 (K)-
17:00Fransa U17 (K)v Belçika U17 (K)-
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Yarı Final
25.03.2017IY
15:30MSSwansea City U230 - 1 Porto II0 - 0
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler CONCACAF Elemeleri 5.Tur
25.03.2017IY
02:00MSTrinidad & Tobago1 - 0 Panama1 - 0
04:50MSMeksika2 - 0 Kosta Rika2 - 0
05:50MSABD6 - 0 Honduras3 - 0
 
Avustralya FFA Kupası 4.Tur
25.03.2017IY
11:00Clintonv Frenchville-
 
ABD Major Lig
26.03.2017IY
02:30MSColumbus Crew3 - 2 Portland Timbers2 - 2
25.03.2017IY
21:00MSNew England Revolution5 - 2 Minnesota United4 - 1
23:00MSNew York Red Bulls0 - 0 Real Salt Lake0 - 0
 
Danimarka 2.Lig Küme Düşme Turu
26.03.2017IY
16:00Avartav Thisted-
16:00Grevev Kjellerup-
25.03.2017IY
16:00MSDalum0 - 1 Hvidovre0 - 0
17:00MSAarhus Fremad1 - 0 Marienlyst1 - 0
17:00MSBrabrand4 - 2 B 931 - 2
17:00MSBronshoj BK5 - 2 Kolding IF1 - 1
 
Danimarka 2.Lig Yükselme Turu
25.03.2017IY
15:00MSVSK Arhus1 - 1 Frem0 - 0
17:00MSFredensborg BI1 - 0 Vejgaard B0 - 0
17:00MSJammerbugt0 - 0 Svendborg0 - 0
17:00MSMiddelfart2 - 1 HIK1 - 1
17:00MSNaesby1 - 0 Odder0 - 0
17:00MSSydvest2 - 1 Holbaek0 - 1
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup C
26.03.2017IY
23:00Jaco Raysv Coto Brus-
23:00Pumas Generalenav Osa-
23:00Sporting San Josév Juventud Escazucena-
 
Venezuela İkinci Lig Central
26.03.2017IY
22:30Gran Valenciav Union Atletico Falcon-
25.03.2017IY
22:00MSCaracas II0 - 2 UCV0 - 0
22:30MSAcademia Puerto Cabello0 - 2 Yaracuy0 - 2
22:30MSYaracuyanos0 - 3 Deportivo Petare0 - 1
 
Venezuela İkinci Lig Occidental
26.03.2017IY
22:30LLaneros De Guanarev Titanes-
25.03.2017IY
22:00MSReal Frontera2 - 3 Atletico Guanare0 - 1
22:30MSULA2 - 0 Atletico El Vigia1 - 0
22:30MSZamora II1 - 1 Urena1 - 1
 
Venezuela İkinci Lig Oriental
25.03.2017IY
22:00MSLALA1 - 0 Margarita1 - 0
22:30MSPetroleros de Anzoátegui1 - 0 Estudiantes de Caracas0 - 0
23:00MSAngostura FC2 - 1 Diamantes de Guayana0 - 1
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup A
25.03.2017IY
20:00MSİsveç4 - 0 Belarus1 - 0
22:45MSBulgaristan2 - 0 Hollanda2 - 0
22:45MSLüksemburg1 - 3 Fransa1 - 2
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup B
25.03.2017IY
20:00MSAndorra0 - 0 Faroe Adaları0 - 0
20:00MSİsviçre1 - 0 Letonya0 - 0
22:45MSPortekiz3 - 0 Macaristan2 - 0
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup C
26.03.2017IY
19:00Azerbaycanv Almanya-
19:00San Marinov Çek Cumhuriyeti-
21:45Kuzey İrlandav Norveç-
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup E
26.03.2017IY
19:00Ermenistanv Kazakistan-
21:45Karadağv Polonya-
21:45Romanyav Danimarka-
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup F
26.03.2017IY
19:00İngilterev Litvanya-
21:45İskoçyav Slovenya-
21:45Maltav Slovakya-
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Avrupa Elemeleri 1.Tur Grup H
25.03.2017IY
20:00MSBosna-Hersek5 - 0 Cebelitarık2 - 0
20:00MSGüney Kıbrıs0 - 0 Estonya0 - 0
22:45MSBelçika1 - 1 Yunanistan0 - 0
 
Brezilya Paulista A1
26.03.2017IY
00:30MSNovorizontino0 - 0 Mirassol FC0 - 0
01:00MSFerroviaria3 - 1 Ituano2 - 0
22:00Sao Paulov Corinthians-
25.03.2017IY
21:00MSSanto Andre0 - 1 Santos0 - 0
22:00MSLinense1 - 0 Sao Bernardo FC0 - 0
22:00MSPalmeiras2 - 2 Osasco Audax1 - 0
 
Belçika Kadınlar Süper Lig
25.03.2017IY
17:00MSEvas Tienen (K)0 - 3 OH Leuven (K)0 - 0
17:00MSHeist (K)0 - 4 Anderlecht (K)0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig
25.03.2017IY
17:00MSDunkerque3 - 0 Concarneau0 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig
25.03.2017IY
16:30MSAkritas Chlorakas1 - 1 ASIL Lysi1 - 0
16:30MSAlki Oroklini3 - 0 EN THOI Lakatamia0 - 0
16:30MSAyia Napa2 - 0 Enosis Neon Paralimni0 - 0
16:30MSEN Parekklisias0 - 7 Othellos Athienou0 - 0
16:30MSENAD Polis0 - 0 Omonia Aradippou0 - 0
16:30MSEthnikos Assias2 - 1 PAEEK0 - 0
16:30MSPaphos1 - 2 Olympiakos Nicosia0 - 0
 
Meksika Ascenso MX Clausura
26.03.2017IY
02:00MSAlebrijes De Oaxaca3 - 1 Loros Universidad1 - 0
02:00MSMineros de Zacatecas2 - 0 Tampico Madero1 - 0
02:00MSZacatepec0 - 0 FC Juarez0 - 0
04:00MSCelaya0 - 1 Lobos BUAP0 - 0
06:00MSDorados De Sinaloa1 - 1 Universidad Guadalajara1 - 0
25.03.2017IY
04:00MSAtlante0 - 2 Coras De Tepic0 - 0
05:00MSCorrecaminos UAT1 - 1 Cimarrones de Sonora1 - 0
05:30MSCafetaleros De Tapachula2 - 1 Murcielagos1 - 0
05:30MSVenados1 - 0 UAEM Potros1 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig
26.03.2017IY
16:00FK Olomouc (K)v Banik Ostrava (K)-
16:00Pardubice (K)v Horni Herspice (K)-
25.03.2017IY
17:00MSCaslav (K)5 - 2 Rakovnik (K)0 - 0
 
İzlanda Lig Kupası B Grup 4
26.03.2017IY
17:00Magniv Dalvik / Reynir-
25.03.2017IY
17:00Fjardabyggdv Völsungur-
17:00ErtHöttur0 - 0 Einherji0 - 1
 
Ukrayna Persha Lig
26.03.2017IY
15:00Sumyv Obolon-Brovar-
25.03.2017IY
15:00MSArsenal Kiev1 - 0 Mykolaiv0 - 0
15:00MSHirnyk-Sport5 - 2 Cherkaskyi Dnipro4 - 2
15:00MSPoltava0 - 2 Illichivets Mariupol0 - 0
16:00MSAvanhard Kramatorsk1 - 0 Veres1 - 0
16:00MSInhulets1 - 3 Naftovyk-Ukrnafta0 - 2
16:00MSKolos Kovalivka4 - 1 FK Ternopil3 - 1
16:00MSSkala Stryi0 - 1 Helios Kharkiv0 - 1
17:00MSDesna0 - 0 Bukovyna0 - 0
 
Slovenya 2. SNL
26.03.2017IY
16:00Ankaran Hrvatiniv Krka-
16:00Brda Dobrovov Triglav-
16:00Brezicev Verzej-
16:00NS Dravav Dob-
25.03.2017IY
17:00ErtKranj0 - 0 Zavrc0 - 1
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 3
26.03.2017IY
00:00MSSporting Canamy1 - 0 Inter Playa del Carmen0 - 0
01:00Pioneros de Cancunv Tlaxcala-
01:00Politécnicov Veracruz Premier-
25.03.2017IY
04:00Ocelotes UNACHv Athletic Morelos-
20:00MSCruz Azul Premier3 - 0 Chapulineros1 - 0
21:00Orizabav Real Cuautitlan-
 
Bolivya National B Yükselme Turu Grup A
26.03.2017IY
23:00CA Bermejov Ramiro Castillo-
25.03.2017IY
23:00MSClub Destroyers4 - 0 Always Ready1 - 0
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1 Kuzey
26.03.2017IY
14:00Stirling University Dev (K)v Dee Vale (K)-
16:00Dee Ladies (K)v Dundee United (K)-
16:00Forfar Farmington II (K)v Tayside Ladies (K)-
16:00Granite City (K)v Dunfermline Athletic (K)-
17:00Aberdeen II (K)v Inverness City (K)-
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1 Güney
26.03.2017IY
16:00Hearts Development (K)v Queens Park (K)-
16:00Renfrew (K)v Partick Thistle (K)-
16:00ErtCeltic II (K)0 - 0 Boroughmuir Thistle (K)0 - 1
16:00ErtCumbernauld Colts (K)0 - 0 Kilmarnock (K)0 - 1
16:00ErtGlasgow City Girls (K)0 - 0 Hibernian II (K)0 - 1
16:00ErtWesterlands (K)0 - 0 Rangers II (K)0 - 1
 
İngiltere Gençler Birliği Merit Lig 2
25.03.2017IY
13:30Peterborough U18v AFC Wimbledon U18-
14:00AFC Bournemouth U18v Portsmouth U18-
14:00Dagenham & Redbridge U18v Milton Keynes Dons U18-
14:00Northampton Town U18v Barnet U18-
14:00Yeovil Town U18v Cheltenham Town U18-
 
İngiltere Gençler Birliği Merit Lig 1
25.03.2017IY
14:00Gillingham U18v Stevenage U18-
14:00Swindon Town U18v Cambridge United U18-
15:00Southend United U18v Exeter City U18-
16:00Luton Town U18v Newport County U18-
17:00Leyton Orient U18v Plymouth Argyle U18-
 
Yeni Zelanda Premiership Yarı Final
26.03.2017IY
06:05MSTeam Wellington6 - 6 Waitakere United-
25.03.2017IY
06:05MSAuckland City1 - 0 Hawkes Bay United0 - 0
 
Brezilya Sergipano Hexagonal Final
26.03.2017IY
21:30Frei Paulistanov Sociedade Boca Junior-
23:00Itabaianav Sergipe-
25.03.2017IY
21:30MSAmadense1 - 2 Confiança1 - 1
 
Brezilya Sergipano Küme Düşme Turu
26.03.2017IY
21:15Botafogo ASFv Lagarto-
25.03.2017IY
22:00Estancianov Dorense-
 
Brezilya Acreano 1.Tur
26.03.2017IY
23:30Andirav Placido De Castro-
 
Belçika 1.Amatör Lig
26.03.2017IY
16:00ASV Geelv Coxyde-
16:00Heistv Deinze-
16:00Oudenaardev Sprimont-Comblain-
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV Grup A
26.03.2017IY
16:00Eendracht Aalstv Bornem-
16:00Gent-Zeehavenv Toekomst Menen-
16:00Gullegemv Halle-
16:00Izegemv Temse-
16:00Olsa Brakelv Westhoek-
16:00Royal Knokkev Sporting West Harelbeke-
16:00Sint-Niklaasv Sint-Eloois-Winkel-
16:00Sparta Petegemv Torhout 1992 KM-
 
Belçika 2.Amatör Lig ACFF
26.03.2017IY
16:00Cineyv Meux-
16:00FC Charleroiv La Louviere Centre-
16:00Givryv Couvin-Mariembourg-
16:00La Calaminev Sporting Chatelet-
16:00Namurv Solieres Sport-
16:00RFC Liegev Hamoir-
16:00Walhainv Waremme-
17:00Acrenv Olympic Charleroi-
 
Belçika Kadınlar 2.Lig Grup A
25.03.2017IY
16:00MSOlsa Brakel (K)3 - 2 GFA Sinaai (K)0 - 0
16:30MSCerkelladies Brugge (K)2 - 1 Chastre (K)0 - 0
17:00MSGent III (K)1 - 3 Club Brugge (K)0 - 0
17:00MSSG-Tertre-Hautrage II (K)6 - 0 Beveren (K)0 - 0
17:00MSVoorwaarts Zwevezele (K)8 - 1 Montroeul-Dergneau (K)0 - 0
18:00MSSvelta Melsele (K)5 - 0 Wolvertem Merchtem (K)0 - 0
18:00MSZulte-Waregem II (K)3 - 1 Merelbeke (K)0 - 0
 
Belçika Kadınlar 2.Lig Grup B
25.03.2017IY
15:00MSMaria-ter-Heide (K)1 - 0 Sibret (K)0 - 0
17:00MSFC Turnhout (K)1 - 0 OH Leuven II (K)0 - 0
17:00MSHalvenweg Zonhoven (K)0 - 1 Tongeren II (K)0 - 0
17:00MSRapide Wezemaal (K)0 - 6 Mechelen (K)0 - 0
17:00MSWuustwezel (K)4 - 1 Eendracht Louwel (K)0 - 0
18:00MSK.OVC.Sterrebeek (K)4 - 2 Ladies Genk II (K)0 - 0
18:00MSStandard Liege III (K)6 - 0 Wolfsdonk Sport (K)0 - 0
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV Grup B
26.03.2017IY
16:00Berchem Sport 2004v Woluwe-Zaventem-
16:00Bocholtv Rupel Boom-
16:00Cappellenv Duffel-
16:00Grimbergenv Londerzeel-
16:00Hadesv Tempo Overijse-
16:00Hoogstratenv Olympia Wijgmaal-
16:00KVK Tienenv Zwarte Leeuw-
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 4
26.03.2017IY
14:15VSK Aarhus IIv Skjold Saeby-
25.03.2017IY
14:00MSSkanderborg4 - 4 Aarhus Fremad II0 - 0
15:00MSAalborg II0 - 2 Lyseng0 - 1
15:00MSLystrup2 - 1 Holstebro BK0 - 0
15:00MSRanders Freja1 - 3 Vatanspor0 - 0
 
Hollanda Tweede Divisie
26.03.2017IY
15:30UNAv VVSB-
25.03.2017IY
16:30AFC Amsterdamschev SV Spakenburg-
17:00MSKoninklijke HFC1 - 1 GVVV0 - 0
17:00MSKozakken Boys1 - 3 BVV Barendrecht0 - 1
17:30MSLienden1 - 1 HHC Hardenberg0 - 1
20:00MSDe Treffers2 - 2 Katwijk2 - 2
20:00MSExcelsior Maassluis1 - 4 TEC0 - 1
 
Dünya Kupası 2018 Elemeler Okyanusya Elemeleri 3.Tur Grup A
25.03.2017IY
04:00MSFiji0 - 2 Yeni Zelanda0 - 0
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF A
26.03.2017IY
16:00Genly-Quevyv Tournai-
16:00Jeunesse Taminesv Ganshoren-
16:00Profondevillev Waterloo-
16:00Racing Jet Wavrev Boussu Dour Borinage-
16:00Rebecqv Leopold Uccle-Wolume-
16:00RWDMv Entite Manageoise-
16:00Solre-Sur-Sambrev Onhaye-
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF B
26.03.2017IY
16:00Aywaillev Herstal-
16:00Huyv RCS Verlaine-
16:00RDC Cointe-Liegev Mormont-
16:00RES Durbuyv Lorraine Arlon-
16:00Richelle Unitedv Bertrix-
16:00Tilleurv Longlier-
16:00Warnantv Aische-
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV A
26.03.2017IY
16:00Berlarev Ronse-
16:00Dikkelvennev RC Lebbeke-
16:00KSKV Vlamertingev Pepingen-
16:00Mariekerkev Eendracht Wervik-
16:00Ninovev OMS Ingelmunster-
16:00Sint-Gillis Waasv Jong Lede-
16:00Wolvertemv Merelbeke-
17:00Eendracht Zelev Wetteren-Kwatrecht-
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV B
26.03.2017IY
16:00Diegem Sportv Diest-
16:00Eppegemv Esperanza Pelt-
16:00Houtvennev Nijlen-
16:00KSC City Piratesv Betekom-
16:00Leopoldsburgv Helson Helchteren-
16:00Sterrebeekv Racing Mechelen-
16:00Vosselaarv Sint-Lenaarts-
16:00Wellenv KV Turnhout-
 
Brezilya Amazonense
26.03.2017IY
00:30Rio Negro AMv Holanda-
25.03.2017IY
22:00Nacional AMv Fast Clube-
23:00MSPrincesa Solimoes1 - 0 Penarol AC1 - 0
23:00Sao Raimundo AMv Manaus-
 
Romanya 2.Lig
26.03.2017IY
12:00Academica Clinceniv Juventus Bucureşti-
25.03.2017IY
12:00MSAfumati1 - 2 Dunarea Calaraşi0 - 1
12:00MSCF Braila0 - 2 Chindia Targoviste0 - 0
12:00MSDacia Mioveni3 - 0 Baloteşti1 - 0
12:00MSLuceafarul Oradea3 - 0 Unirea Tarlungeni-
12:00ErtRapid Suceava3 - 0 CSM Ramnicu Valcea-
12:00ErtMetalul Reşita0 - 0 Berceni0 - 0
12:00ErtŞoimii Pancota0 - 0 UTA Batrana Doamna0 - 0
12:30MSSepsi3 - 1 Olimpia Satu Mare2 - 1
 
Kuzey İrlanda Premiership Development Lig
25.03.2017IY
14:30Glenavon Res.v Ards Res.-
17:00Crusaders Res.v Coleraine Res.-
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Beşiktaş25167255
2Medipol Başakşehir25158253
3Galatasaray25144746
4Fenerbahçe25128544
5Trabzonspor25125841
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
DİZİ - MAGAZİN
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.