Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
Türkiye Süper Lig
18.12.2017IY
20:00Fenerbahçev Kardemir Karabükspor-
20:00Göztepev Atiker Konyaspor-
17.12.2017IY
14:00MSAkhisarspor0 - 2 Kayserispor0 - 1
14:00MSMedipol Başakşehir4 - 1 Antalyaspor0 - 1
16:30MSYeni Malatyaspor2 - 1 Galatasaray2 - 0
19:30MSBeşiktaş5 - 1 Osmanlıspor FK2 - 0
 
Kosta Rika Premier Lig Apertura Quadangular
18.12.2017IY
00:00MSCS Herediano1 - 2 Perez Zeledon1 - 1
00:00MSDeportivo Saprissa1 - 2 Santos de Guapiles1 - 1
 
Venezuela Premier Lig Şampiyona Final
17.12.2017IY
22:00MSDeportivo Lara0 - 2 Monagas0 - 1
 
İngiltere 1.Lig
17.12.2017IY
18:00MSFleetwood Town2 - 3 Peterborough United1 - 0
 
Belçika Provincial Brabant VFV
17.12.2017IY
16:30ErtKV Tervuren-Duisburg0 - 0 Melsbroek0 - 1
16:30ErtLiedekerke0 - 0 Borght-Humbeek0 - 1
16:30ErtMeise0 - 0 Veltem0 - 1
16:30ErtRacing Butsel0 - 0 Bertem-Leefdaal0 - 1
16:30ErtSC Aarschot0 - 0 Linden0 - 1
17:00ErtStrombeek0 - 0 Houtem-Oplinter0 - 1
 
Belçika Provincial Brabant ACFF
17.12.2017IY
16:30ErtSporting Bruxelles0 - 0 Stockel0 - 1
16:30ErtStade Everois0 - 0 Jodoigne0 - 1
17:00ErtRSD Jette0 - 0 BX Brussels0 - 1
17:00ErtUnion Lasne-Ohain0 - 0 Royal Stade Brainois0 - 1
17:00ErtVillers-La-Ville0 - 0 Schaerbeek-Evere0 - 1
20:00ErtRenaissance Schaerbeek0 - 0 Chastre0 - 1
 
Fransa Ulusal Lig 3 Nouvelle-Aquitaine
17.12.2017IY
16:30MSCozes0 - 2 Chauray0 - 0
16:30MSFeytiat1 - 4 Bayonne0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Occitanie
17.12.2017IY
17:00MSFabregues0 - 0 Narbonne0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Pays De La Loire
17.12.2017IY
17:00MSMulsanne-Teloche3 - 2 Voltigeurs0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Provence-Alpes-Cote DAzur-Corse
17.12.2017IY
17:00MSBastia-Borgo II1 - 0 Ajaccio II0 - 0
 
Galler Kadınlar Welsh Premier Lig
17.12.2017IY
17:00ErtCaernarfon Town LFC (K)0 - 0 Abergavenny (K)0 - 1
17:00MSCyncoed (K)1 - 0 Cardiff City WFC (K)0 - 0
17:00MSLlandudno (K)2 - 6 Caldicot Town (K)0 - 0
17:00MSPort Talbot Town (K)0 - 4 Swansea City (K)0 - 0
17:00ErtRhyl (K)0 - 0 Cardiff Metropolitan (K)0 - 1
 
Bolivya LFPB Clausura Adecuacion
17.12.2017IY
22:00MSBolivar1 - 2 Universitario Sucre0 - 0
22:00MSGuabira3 - 0 Real Potosi1 - 0
22:00MSNacional Potosi3 - 1 San Jose1 - 0
22:00MSPetrolero Yacuiba1 - 1 Blooming1 - 1
22:00MSThe Strongest1 - 2 Wilstermann0 - 2
 
İtalya Primavera Şampiyonası 2 Grup B
17.12.2017IY
13:30MSPerugia U192 - 1 Frosinone U190 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi U19 Ligi
17.12.2017IY
15:30MSAE Zakakiou U191 - 4 Anorthosis U190 - 0
15:30MSEthnikos Latsion U190 - 6 Olympiakos U190 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 7
17.12.2017IY
16:00MSAiolikos1 - 1 Panthiraikos0 - 0
16:00MSErmionidas-Ermis1 - 1 Thyella Diastavroseos0 - 0
16:00MSErmis Kiveri0 - 3 Aittitos Spata0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 8
17.12.2017IY
16:00MSEgaleo2 - 0 Agios Ierotheos0 - 0
16:00MSFostiras Tavros0 - 0 Ilisiakos0 - 0
16:00MSKifisia1 - 1 OF Ierapetra0 - 0
16:00MSMylopotamos0 - 0 Irodotos0 - 0
16:00MSPalaiochora1 - 0 Ermis Zoniana0 - 0
 
Hırvatistan 1.HNL
17.12.2017IY
17:00MSHajduk Split5 - 0 Inter Zapresic0 - 0
19:00MSRijeka3 - 0 Rudes1 - 0
 
Almanya Regionalliga Batı
17.12.2017IY
15:00ErtBorussia Dortmund II0 - 0 Westfalia Rhynern0 - 1
 
Yunanistan Süper Lig
18.12.2017IY
20:30Levadiakosv Panionios-
17.12.2017IY
16:00MSOlympiakos1 - 0 PAS Giannina0 - 0
18:15MSAsteras Tripolis0 - 0 Panaitolikos0 - 0
18:15MSLamia0 - 2 AE Larissa0 - 2
20:30MSXanthi1 - 1 Panathinaikos0 - 1
 
İtalya Serie A
17.12.2017IY
14:30MSHellas Verona3 - 0 Milan1 - 0
17:00MSBologna0 - 3 Juventus0 - 2
17:00MSCrotone1 - 0 Chievo1 - 0
17:00MSFiorentina0 - 0 Genoa0 - 0
17:00MSSampdoria0 - 1 Sassuolo0 - 0
20:00MSBenevento1 - 2 SPAL0 - 0
22:45MSAtalanta3 - 3 Lazio2 - 2
 
İspanya 2.Lig B Grup 2
17.12.2017IY
14:00MSBurgos1 - 1 Leioa0 - 0
14:00MSOsasuna II1 - 2 Vitoria (İsp)1 - 1
14:00MSTudelano0 - 1 Athletic Bilbao II0 - 1
19:00MSCaudal Deportivo0 - 0 Amorebieta0 - 0
19:00MSGernika1 - 1 Mirandes0 - 1
19:00MSReal Union1 - 3 Racing Santander1 - 1
19:00MSUD Logrones5 - 2 Izarra1 - 1
20:00MSReal Sociedad II1 - 1 Pena Sport0 - 0
 
İspanya 2.Lig B Grup 3
17.12.2017IY
13:30MSVillarreal II3 - 2 Pena Deportiva1 - 2
13:45MSAlcoyano0 - 0 Ontinyent0 - 0
14:00MSEbro2 - 1 Atletico Baleares2 - 0
14:00MSFormentera1 - 0 Peralada1 - 0
14:00MSMallorca2 - 2 Zaragoza II0 - 1
19:00MSElche2 - 1 UE Olot2 - 0
19:00MSLleida Esportiu0 - 0 Sabadell0 - 0
22:00MSCornella1 - 2 Saguntino0 - 2
 
İspanya 2.Lig B Grup 4
17.12.2017IY
14:00MSEl Ejido4 - 3 Las Palmas II2 - 1
14:00MSMelilla1 - 0 Granada II0 - 0
14:00MSReal Betis II0 - 4 Extremadura UD0 - 3
19:00MSLinense1 - 2 Real Murcia1 - 0
19:00MSMerida AD0 - 0 Cordoba II0 - 0
19:00MSRecreativo Huelva1 - 2 FC Jumilla0 - 0
19:00MSVillanovense0 - 4 Marbella0 - 1
19:30MSUCAM Murcia2 - 1 San Fernando1 - 0
 
İtalya Serie B
17.12.2017IY
17:00MSBrescia1 - 1 Cittadella1 - 0
19:30MSPescara1 - 0 Novara1 - 0
 
Hollanda Eredivisie
17.12.2017IY
14:30MSSparta Rotterdam0 - 7 Feyenoord0 - 4
16:30MSAZ Alkmaar1 - 2 Ajax1 - 1
16:30Utrechtv Groningen-
18:45Excelsiorv Heracles-
18:45MSExcelsior2 - 0 Groningen1 - 0
19:30MSUtrecht1 - 1 Heracles1 - 0
 
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup
17.12.2017IY
12:00MSEyüpspor1 - 0 Menemen Belediyespor0 - 0
13:00MSAmed Sportif1 - 1 Tokatspor1 - 0
13:30MSAfjet Afyonspor0 - 0 Hatayspor0 - 0
13:30MSEtimesgut Belediyespor3 - 0 Bucaspor1 - 0
13:30MSKastamonuspor 19661 - 2 Keçiörengücü0 - 1
13:30MSKocaeli Birlikspor0 - 1 Bodrumspor0 - 1
 
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup
17.12.2017IY
13:00MSGümüşhanespor0 - 2 Altay0 - 0
13:00MSKahramanmaraşspor2 - 1 Şanlıurfaspor1 - 0
13:30MSBandırmaspor4 - 1 Sakaryaspor3 - 1
13:30MSBugsaş Spor3 - 0 Fethiyespor1 - 0
13:30MSKarşıyaka1 - 1 Kırklarelispor1 - 0
13:30MSSilivrispor0 - 1 Niğde Belediyespor0 - 0
13:30MSZonguldak Kömürspor1 - 1 Nazilli Belediyespor0 - 0
 
Gambiya GFA Ligi
17.12.2017IY
19:00Armed Forcesv Hawks-
19:00Brikama Unitedv Steve Biko-
 
Irak Premier Lig
18.12.2017IY
15:30ErtAlsinaat Alkahrabaiya0 - 0 Naft0 - 1
15:30ErtNaft Al-Wasat0 - 0 Al Hussein0 - 1
15:30ErtAl Shorta0 - 0 Naft Al-Janoob0 - 1
15:30ErtAl Hudod0 - 0 Al Minaa Basra0 - 1
15:30ErtNaft Maysan0 - 0 Al Quwa Al Jawiya0 - 1
17.12.2017IY
15:30ErtAl Najaf0 - 0 Al Diwaniya0 - 1
15:30ErtZakho0 - 0 Al Zawraa0 - 1
 
Tahiti 1.Lig
17.12.2017IY
05:00MSPirae8 - 1 Manu Ura0 - 0
05:00MSTefana2 - 3 Central0 - 0
07:15MSTahiti U1910 - 0 Punaruu0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 2
17.12.2017IY
13:30MSAraban Belediyespor2 - 0 Dersimspor0 - 0
13:30MSErdağ İnşaat Dumlupınarspor6 - 0 Elazığ Yolspor0 - 0
13:30MSGMH Hankendispor1 - 2 Malatya Yeşilyurt Belediye Spor0 - 0
13:30MSİnönü Üniversitesi2 - 2 Siverek Belediyespor0 - 0
13:30MSŞ.Urfa 11 Nisan0 - 2 Adıyaman 1954 SK0 - 0
13:30MS62 Pertekspor1 - 0 Şehit Kamil Belediyespor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 3
17.12.2017IY
13:00MSKars 36 Spor 1 - 0 Kelkit Bld.Hürriyet0 - 0
13:00MSKendirli Belediye Spor0 - 2 Artvin Hopaspor0 - 0
13:00MSSerhat Ardahan3 - 3 Iğdır Aras0 - 0
13:00MSYakutiyespor0 - 0 Çayelispor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 4
17.12.2017IY
14:00MSÇorum Eti Lisesi7 - 0 Sivas Demirspor0 - 0
14:00MSFatsa Belediyespor2 - 1 Turhalspor0 - 0
14:00MSGörelespor1 - 0 Ladik Belediyespor0 - 0
14:00MSSinopspor0 - 1 Ünye 1957 0 - 0
14:00MSŞarkışla Belediyespor1 - 1 Çarşambaspor0 - 0
14:00MSYeni Amasyaspor5 - 2 Orduspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 5
17.12.2017IY
14:00MSArsuz Karaağaç 19672 - 2 Kilis Belediyespor0 - 0
14:00MSKürkçülerspor3 - 0 7 Mart Kadirli Demir0 - 0
14:00MSNevşehirspor GK1 - 0 Ceyhanspor0 - 0
14:00MSTalasgücü Belediyespor0 - 1 68 Aksaray Belediyespor0 - 0
14:00MSYozgatspor 1959 FK2 - 2 Kayseri Şekerspor0 - 0
14:00MS2005 Azatlıspor0 - 2 Belen Belediyespor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 6
17.12.2017IY
14:00MSBartınspor2 - 0 Çubukspor F.A.Ş.0 - 0
14:00MSDevrek Belediyespor1 - 4 Kırşehir Belediyespor0 - 0
14:00MSSincan Belediyespor3 - 0 1074 Çankırıspor0 - 0
14:00MSYeniçağaspor0 - 1 MKE Kırıkkalespor0 - 0
14:00Ert100.Yıl Soğuksuspor0 - 0 Karadeniz Ereğli Belediye0 - 1
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 7
17.12.2017IY
14:00MSGölhisarspor1 - 0 Konya Ereğlispor0 - 0
14:00MSIsparta Davrazspor2 - 3 Serik Belediyespor0 - 0
14:00MSManavgat Belediyespor3 - 0 Akşehir Spor0 - 0
14:00MSManavgatspor0 - 1 Anamur Belediyespor0 - 0
14:00MSSarayönü Belediyespor0 - 2 Kepez Belediyespor0 - 0
14:00MSSilifke Belediyespor2 - 0 Bucak Bld.Oğuzhan0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 8
17.12.2017IY
14:00MSBozdoğan Belediyespor1 - 4 Ödemiş Spor0 - 0
14:00MSÇal Belediyespor2 - 2 Sandıklıspor0 - 0
14:00MSDikili Çandarlıgücü1 - 1 Kuşadasıspor0 - 0
14:00MSSökespor1 - 2 Denizli Kale Belediye0 - 0
14:00MSŞuhut Hisar Bld.0 - 0 Torbalıspor0 - 0
14:00MSUşak Vefaspor0 - 1 Ortaca Belediye0 - 0
14:00MSYatağanspor0 - 0 Sarayköy 1926 FK0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 9
17.12.2017IY
14:00MSBelediye Derincespor1 - 0 Balya Belediyespor0 - 0
14:00MSÇiğli Belediyespor1 - 0 Alaşehir Belediyespor0 - 0
14:00MSHavran Fatih Belediye 1 - 3 Bornova Yeşilovaspor0 - 0
14:00MSŞile Yıldızspor4 - 1 Somaspor0 - 0
14:00MSYunus Emre Belediye3 - 1 Kartalspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 10
17.12.2017IY
14:00MSAlibeyköy5 - 2 Eskişehir Kurtuluş0 - 0
14:00MSAnadolu Üniversitesi3 - 0 Yeşilköyspor0 - 0
14:00MSÇengelköyspor A.Ş.4 - 0 Tavşanlı Linyitspor0 - 0
14:00MSKaynaşlı Belediyespor3 - 0 Kütahya Dumlupınar Ünv.0 - 0
14:00MSKütahyaspor6 - 0 Beyköy Bld.0 - 0
14:00MSTavşanlı Moymulspor2 - 1 Bozüyük Vitraspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 11
17.12.2017IY
14:00MSBeylerbeyi1 - 0 Başiskele Doğantepespor0 - 0
14:00MSBeylikdüzüspor5 - 1 İnegöl Kurtuluş0 - 0
14:00MSBursa Zaferspor2 - 0 Maltepespor0 - 0
14:00MSDerincespor2 - 3 Nilüfer Erdemlispor0 - 0
14:00MSKarasuspor0 - 2 Kartal Bulvarspor0 - 0
14:00MSKestel Belediyespor0 - 0 Adapazarı Spor0 - 0
14:00MSSapanca Gençlikspor0 - 1 Gebzespor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 12
17.12.2017IY
14:00MSAltınova Belediyespor1 - 0 Yeni Çanspor0 - 0
14:00MSBigaspor1 - 0 Yalova Kadıköyspor0 - 0
14:00MSÇekmeköy Bld Alemdağ2 - 1 Çerkezköy 19110 - 0
14:00MSÇıksalınspor0 - 2 Edirnespor0 - 0
14:00MSÇorluspor 19472 - 0 Lüleburgazspor0 - 0
14:00YrdKUzunköprüspor1 - 0 Gaziosmanpaşa-
 
Arnavutluk 2.Lig Grup A
17.12.2017IY
15:00MSAda Velipoje0 - 5 Veleçiku Koplik0 - 0
15:00ErtGramshi0 - 0 Spartaku Tiranë0 - 1
15:00MSInternacional Tirana3 - 2 Sopoti Librazhd0 - 0
15:00MSKlosi2 - 1 Partizani Tirana II0 - 0
15:00MSKukësi II0 - 0 Vora0 - 0
15:00MSTirana II0 - 2 Luzi 20080 - 0
15:00ErtKevitan0 - 0 Mamurrasi0 - 1
 
Arnavutluk 2.Lig Grup B
17.12.2017IY
15:00MSDelvina7 - 1 Skrapari0 - 0
15:00MSDevolli1 - 0 Tepelena0 - 0
15:00MSDomosdova Prrenjasi0 - 2 Butrinti Sarande0 - 0
15:00MSElbasani4 - 1 Memaliaj0 - 0
15:00MSGramozi Erseke1 - 3 Maliqi0 - 0
15:00ErtKelcyra0 - 0 Albpetrol Patos0 - 1
15:00MSOriku2 - 0 Permeti0 - 0
 
Andorra 2.Lig
17.12.2017IY
14:00Atletic Club DEscaldesv Carroi-
17:00Lusitanos IIv UE Santa Coloma II-
19:00MSEncamp II1 - 1 La Massana0 - 0
22:00MSFC Rangers0 - 6 Jenlai0 - 0
 
Arjantin Primera D
17.12.2017IY
23:00MSGeneral Lamadrid2 - 1 Yupanqui0 - 0
 
Portekiz Premier Lig
19.12.2017IY
00:00Portov Maritimo-
18.12.2017IY
22:00Moreirensev Vitoria Guimaraes-
17.12.2017IY
19:00MSChaves1 - 1 Rio Ave0 - 1
21:00MSSporting Lisbon2 - 0 Portimonense1 - 0
23:15MSTondela1 - 5 Benfica0 - 3
 
Belçika Provincial Limburg
17.12.2017IY
16:30ErtHelson Helchteren0 - 0 Herkol0 - 1
16:30ErtHerk0 - 0 Weerstand Koersel0 - 1
16:30ErtHIH Hoepertingen0 - 0 Huvo Jeuk0 - 1
 
Belçika Provincial Namur
17.12.2017IY
16:30ErtFlavion Sport0 - 0 Andennais0 - 1
16:30ErtGrand-Leez0 - 0 ES de la Molignée0 - 1
16:30ErtLigny0 - 0 Condruzien0 - 1
16:30ErtLoyers0 - 0 Naninne0 - 1
16:30ErtPesche0 - 0 Assesse0 - 1
16:30ErtWepion0 - 0 Profondeville0 - 1
 
Belçika Provincial Doğu-Vlaanderen
17.12.2017IY
16:00MSEendracht Zele2 - 0 Voorde0 - 0
16:30MSAppelterre-Eichem2 - 2 Zelzate0 - 0
16:30MSArdennen5 - 1 Sint-Gillis Waas0 - 0
16:30MSLochristi2 - 2 HO Kalken0 - 0
16:30MSRobur0 - 1 Eendracht Aalter0 - 0
 
Belçika Provincial Batı-Vlaanderen
17.12.2017IY
16:30MSBlankenberge0 - 5 Voorwaarts Zwevezele0 - 0
16:30MSLauwe2 - 2 Westkapelle0 - 0
16:30MSWielsbeke1 - 1 Sassport Boezinge0 - 0
17:00MSEernegem0 - 7 Oostnieuwkerke0 - 0
17:00MSKFC Poperinge2 - 0 Rumbeke0 - 0
17:00MSOostduinkerke0 - 4 Oostkamp0 - 0
17:00MSVarsenare0 - 1 RC Lauwe0 - 0
 
Türkiye TFF 1.Lig
18.12.2017IY
18:00Adanasporv İstanbulspor-
17.12.2017IY
13:00MSAltınordu1 - 1 Adana Demirspor1 - 0
13:00MSElazığspor0 - 1 BB Erzurumspor0 - 1
15:30MSMKE Ankaragücü3 - 0 Manisaspor1 - 0
18:00MSSamsunspor2 - 1 Giresunspor1 - 1
 
İspanya Primera Lig
18.12.2017IY
03:00ErtLeganes0 - 0 Real Madrid0 - 1
23:00Malagav Real Betis-
17.12.2017IY
14:00MSGirona1 - 0 Getafe1 - 0
18:15MSCelta Vigo0 - 1 Villarreal0 - 1
20:30MSLas Palmas2 - 2 Espanyol0 - 2
22:45MSBarcelona4 - 0 Deportivo La Coruna2 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig
17.12.2017IY
15:30MSOnisilos2 - 1 APEP0 - 0
 
İspanya 2.Lig
17.12.2017IY
14:00MSSevilla II0 - 1 Real Oviedo0 - 1
18:00MSHuesca3 - 0 Lugo2 - 0
20:00MSCultural Leonesa2 - 0 Gimnastic Tarragona0 - 0
20:00MSSporting Gijon3 - 0 Tenerife2 - 0
22:00MSRayo Vallecano2 - 1 Alcorcon0 - 0
 
İngiltere Non League Premier Güney
18.12.2017IY
22:45Dorchester Townv Farnborough-
 
Etiyopya Premier Lig
17.12.2017IY
15:00MSAdama Kenema0 - 0 Fasil Ketema0 - 0
15:00Jimma Kenemav Ethiopia Bunna-
15:00MSWelayta Dicha0 - 1 Mekelle Kenema0 - 0
15:00MSWelwalo Adigrat Uni0 - 1 Mekelakeya0 - 0
15:00Woldya Kenemav Mebrat Hayl-
17:30MSKedus Giorgis3 - 0 Arba Minch Kenema0 - 0
 
İsviçre Süper Lig
17.12.2017IY
18:00MSGrasshoppers0 - 2 Basel0 - 1
18:00MSLausanne Sports5 - 1 Zürich4 - 0
18:00MSLuzern2 - 4 Young Boys0 - 2
 
Fransa Ulusal Lig 3 Auvergne-Rhone-Alpes
17.12.2017IY
16:30ErtYtrac0 - 0 Bourgoin-Jallieu0 - 1
 
Fransa Ulusal Lig 3 Bourgogne-Franche-Comte
17.12.2017IY
16:30Saint-Apollinairev Besançon FC-
 
Fransa Ulusal Lig 3 Bretagne
17.12.2017IY
17:00MSLa Tour DAuvergne0 - 1 Vannes OC0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Centre-Val de Loire
17.12.2017IY
16:30MSChartres Horizon2 - 0 Drouais0 - 0
16:30Châteauneuf-sur-Loirev USE Avoine-
16:30MSOrléans II1 - 1 Bourges0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Grand Est
17.12.2017IY
16:30MSPagny Sur Moselle1 - 1 Sarreguemines0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Hauts-de-France
17.12.2017IY
16:30Saint-Amandv Boulogne II-
 
Fransa Ulusal Lig 3 Ile-De-France
17.12.2017IY
16:30MSVersailles0 - 0 Ivry0 - 0
17:00MSCreteil II0 - 0 Les Mureaux0 - 0
 
Fransa Ulusal Lig 3 Normandie
17.12.2017IY
16:30ErtOissel0 - 0 Gonfreville0 - 1
 
Antigua Ve Barbuda Premier Lig
17.12.2017IY
00:00MSGrenades1 - 1 Tryum0 - 0
02:00MSOld Road2 - 3 Pigotts Bullets0 - 0
 
İngiltere Premier Lig
18.12.2017IY
23:00Evertonv Swansea City-
17.12.2017IY
17:15MSWest Bromwich1 - 2 Manchester United0 - 2
19:30MSBournemouth0 - 4 Liverpool0 - 3
 
Hong Kong HKFA 1.Lig
17.12.2017IY
08:30MSCitizen AA1 - 4 Shatin SA0 - 0
08:30MSHoi King0 - 2 Sun Hei SC0 - 0
08:30MSTai Chung5 - 1 Tung Sing0 - 0
10:30MSDouble Flower1 - 4 Hong Kong FC0 - 2
10:30MSKwun Tong1 - 1 South China0 - 0
10:30MSWing Yee5 - 0 Dreams FC0 - 0
 
Ekvador Premier A Şampiyona Final
17.12.2017IY
20:00MSDelfin0 - 2 Emelec0 - 1
 
Guatemala Ulusal Lig Apertura Final
17.12.2017IY
20:30MSAntigua GFC2 - 1 Municipal1 - 1
 
İskoçya Premiership
17.12.2017IY
15:30MSHearts4 - 0 Celtic2 - 0
 
Polonya Ekstraklasa
18.12.2017IY
20:00Gornik Zabrzev Cracovia Krakow-
17.12.2017IY
17:30MSLech Poznan3 - 1 Nieciecza2 - 0
20:00MSWisla Krakow1 - 2 Zaglebie Lubin1 - 2
 
İngiltere FA Trophy 1.Tur
17.12.2017IY
18:00MSHereford FC3 - 2 Dagenham & Redbridge2 - 1
 
San Marino Titano Kupası Grup B
17.12.2017IY
17:00MSLa Fiorita2 - 0 Cailungo2 - 0
 
San Marino Titano Kupası Grup C
17.12.2017IY
17:00MSLibertas1 - 0 Fiorentino1 - 0
 
San Marino Titano Kupası Grup A
17.12.2017IY
17:00MSMurata1 - 3 Juvenes / Dogana1 - 1
 
Almanya Bundesliga
17.12.2017IY
17:30MSHannover 964 - 4 Bayer Leverkusen3 - 2
20:00MSRB Leipzig2 - 3 Hertha Berlin0 - 2
 
Fas Botola 2
17.12.2017IY
17:30MSWydad Fes2 - 0 USK Sidi Kacem0 - 0
18:00MSMouloudia Oujda2 - 0 Olympique Dcheira0 - 0
18:00MSRaja Beni Mellal2 - 1 Widad Temara0 - 0
 
İran Hazfi Kupası Çeyrek Final
18.12.2017IY
13:15Gostaresh Folad Tabrizv Khouneh Be Khouneh Babol-
15:50Esteghlal FCv Iranjavan Bushehr-
 
Kamboçya Hun Sen Kupası Yarı Final
17.12.2017IY
14:00Naga Corpv Boeung Ket-
 
Almanya Regionalliga Kuzey Doğu
17.12.2017IY
15:30MSUnion Fürstenwalde0 - 0 Hertha Berlin II0 - 0
15:30ErtViktoria Berlin0 - 0 VfB Germania Halberstadt0 - 1
15:30ErtWacker Nordhausen0 - 0 BFC Dynamo0 - 1
16:00ErtBabelsberg0 - 0 Lokomotive Leipzig0 - 1
 
Belçika Provincial Antwerpen
17.12.2017IY
16:30ErtBerg en Dal0 - 0 Racing Mechelen0 - 1
16:30ErtGroen Rood Katelijne0 - 0 Oppuurs0 - 1
16:30ErtMerksplas0 - 0 Sint-Job0 - 1
16:30ErtVorselaar0 - 0 Rapid Leest0 - 1
 
Ekvador Premier A Copa Libertadores Play Off
17.12.2017IY
19:30MSLDU Quito3 - 3 Tecnico Universitario2 - 0
 
Almanya 2. Bundesliga
18.12.2017IY
22:30St. Pauliv Bochum-
17.12.2017IY
15:30MSMSV Duisburg2 - 0 Dynamo Dresden1 - 0
15:30MSSandhausen3 - 1 Holstein Kiel0 - 0
15:30MSGreuther Fürth1 - 1 Darmstadt 981 - 0
 
Almanya Oberliga Niederrhein
17.12.2017IY
16:15MSHomberg0 - 0 Düsseldorf-West0 - 0
16:15MSMonheim5 - 0 Düsseldorfer SC0 - 0
16:15MSSchonnebeck3 - 2 Krefeld-Fischeln1 - 0
 
Almanya Oberliga Nordost-Nord
17.12.2017IY
15:00MSGrün-Weiß Brieselang0 - 0 Lichtenberg0 - 0
15:00MSHansa Rostock II2 - 1 BSC Süd 050 - 0
15:00ErtVictoria Seelow0 - 0 Optik Rathenow0 - 1
 
Almanya Oberliga Westfalen
17.12.2017IY
16:30ErtArminia Bielefeld II0 - 0 TuS Haltern0 - 1
16:30MSASC 09 Dortmund2 - 1 Brünninghausen1 - 0
16:30ErtGütersloh0 - 0 Paderborn 07 II0 - 1
16:30ErtKaan-Marienborn0 - 0 FC Eintracht Rheine0 - 1
16:30ErtMarl-Hüls0 - 0 Ennepetal0 - 1
16:30ErtSchalke 04 II0 - 0 Hassel0 - 1
 
Almanya Oberliga Mittelrhein
17.12.2017IY
17:00MSVfL Vichttal2 - 2 SV Breinig0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1
17.12.2017IY
16:00MSAetos Orfani1 - 0 Didymoteicho0 - 0
16:00MSDoxa Proskyniton1 - 2 Nestos Chrisoupolis0 - 0
16:00M.Alexandros Xiropotamosv Doxa Neo Sidirochori-
16:00MSOrfeas Xanthi1 - 0 Kavala0 - 0
18:00MSElpis Skoutari1 - 0 M. Alexandros Karperi0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2
17.12.2017IY
16:00MSAlmopos1 - 0 Makedonikos0 - 0
16:00MSIraklis Thessaloniki2 - 2 Karitsa1 - 1
16:00MSKampaniakos Chalastra0 - 2 Agrotikos Asteras0 - 0
16:00MSLangadas0 - 3 Edessaikos FC0 - 0
16:00MSNaousa1 - 0 M. Alexandros Trikala0 - 0
16:00Philippos Alexandreiav Aris Palaiochori-
16:00Pierikosv Kardia-
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3
17.12.2017IY
15:00MSLefkimmi2 - 2 Doxa Kranoulas0 - 0
16:00MSAsteras Parapotamos0 - 0 Skoufas Kompoti0 - 0
16:00MSEthnikos Filippiades1 - 2 Ermis Amyntaio0 - 0
16:00MSKastoria1 - 1 Tilikratis0 - 0
16:00MSMakedonikos Foufas0 - 0 Thesprotos0 - 0
16:00MSPanlefkadios1 - 1 Panamvrakakikos A-M0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4
17.12.2017IY
16:00MSAchilleas Farsalon1 - 1 Sellana1 - 0
16:00MSAlmyros1 - 0 Olympiakos Volos0 - 0
16:00MSNiki Volos2 - 1 Asteras Itea1 - 1
16:00MSThiva3 - 0 Rigas Feraios0 - 0
16:00MSVelouchi0 - 3 Amvrysseas0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 5
17.12.2017IY
15:00Pallixouriakosv Panarkadikos-
16:00MSAchaiki0 - 0 PAO Vardas0 - 0
16:00MSKalamata1 - 1 Amaliadas / Panopoulou0 - 0
16:00MSLeonidio0 - 2 Asteras Vlachioti0 - 0
16:00MSPaniliakos1 - 1 Pylou AO Tsiklitiras0 - 0
16:00MSZakynthos APS5 - 2 Diagoras Vrachneika0 - 0
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 6
17.12.2017IY
16:00MSAspropyrgos Enosis0 - 0 Pelopas Kiatou0 - 0
16:00MSKeratsini2 - 1 Ethnikos Pireus0 - 0
16:00MSRhodos0 - 0 Ionikos0 - 0
16:00MSZevgolateio0 - 5 Proodeftiki0 - 2
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Merkez
17.12.2017IY
16:30MSTP Mazembe7 - 0 Océan Pacifique0 - 0
17:30MSTshinkunku2 - 1 Sanga Balende0 - 0
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Doğu
17.12.2017IY
16:30Dauphins Noirsv Muungano-
16:30Makisov Mont Bleu-
16:30Maniema Unionv Etoile de Kivu-
 
İtalya Serie C Grup A
18.12.2017IY
22:45Livornov Piacenza-
17.12.2017IY
16:30MSArezzo1 - 1 Carrarese0 - 0
16:30MSCuneo0 - 2 Alessandria0 - 1
16:30MSGIANA Erminio3 - 2 Arzachena2 - 0
16:30MSOlbia 19052 - 1 Monza1 - 0
16:30MSPontedera1 - 1 Viterbese Castrense1 - 0
16:30MSPro Piacenza1 - 0 Lucchese0 - 0
20:30MSPistoiese3 - 1 Gavorrano2 - 0
 
İtalya Serie C Grup B
17.12.2017IY
03:00ErtFeralpiSalo0 - 0 Modena0 - 1
16:30MSRenate1 - 0 Pordenone Calcio0 - 0
 
Arnavutluk 1.Lig Grup A
17.12.2017IY
15:00MSVllaznia Shkodër II0 - 1 Terbuni Puke0 - 1
 
Arnavutluk 1.Lig Grup B
17.12.2017IY
15:00MSKF Tirana6 - 0 Pogradeci2 - 0
 
Tanzanya Kuu Bara Ligi
17.12.2017IY
14:00ErtMwadui0 - 0 Ndanda0 - 1
14:00ErtRuvu Shooting0 - 0 Young Africans0 - 1
14:00ErtTanzania Prisons0 - 0 Azam0 - 1
 
Yunanistan Futbol Ligi
17.12.2017IY
03:00ErtTrikala0 - 0 Acharnaikos0 - 0
16:00MSErgotelis1 - 1 Apollon Kalamarias0 - 1
16:00MSKallithea0 - 1 Apollon Larisas0 - 1
16:00MSVeria1 - 0 Anagennisi Karditsas1 - 0
18:00MSAris Saloniki0 - 0 OFI0 - 0
18:00MSPanachaiki2 - 0 Panegialios0 - 0
 
Surinam Eerste Klasse
18.12.2017IY
00:00WBCv Leo Victor-
17.12.2017IY
22:30Inter Moengotapoev Botopasie-
22:30PVVv Papatam-
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney
17.12.2017IY
16:00ErtAlberweiler (K)0 - 0 Würzburg (K)0 - 1
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı
17.12.2017IY
15:30MSWarendorfer SU (K)1 - 0 Alemannia Aachen (K)1 - 0
 
Almanya Kadınlar Bundesliga
17.12.2017IY
13:00MSSC Sand (K)1 - 2 Turbine Potsdam (K)0 - 1
15:00ErtUSV Jena (K)0 - 0 Duisburg (K)0 - 1
16:00MSBayern München (K)3 - 0 FFC Frankfurt (K)1 - 0
16:00ErtEssen-Schönebeck (K)0 - 0 Freiburg (K)0 - 1
16:00MSHoffenheim (K)2 - 0 Werder Bremen (K)1 - 0
16:00MSKöln (K)0 - 6 Wolfsburg (K)0 - 0
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey
17.12.2017IY
15:00MSHohen Neuendorf (K)1 - 2 USV Jena II (K)0 - 1
15:00ErtJahn Delmenhorst (K)0 - 0 Meppen (K)0 - 1
15:30ErtTurbine Potsdam II (K)0 - 0 Henstedt-Ulzburg (K)0 - 1
16:00MSArminia Bielefeld (K)2 - 0 Wolfsburg II (K)0 - 0
16:00MSBorussia Mgladbach (K)3 - 0 Cloppenburg (K)0 - 0
16:00MSHerforder SV (K)4 - 1 Gütersloh (K)1 - 0
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney
17.12.2017IY
13:00ErtSchott Mainz (K)0 - 0 Bayern München II (K)0 - 1
16:00MSFreiburg II (K)0 - 2 FFC Frankfurt II (K)0 - 1
16:00MSHessen Wetzlar (K)1 - 2 Bayer Leverkusen (K)0 - 1
16:00MSKöln II (K)1 - 0 Andernach (K)1 - 0
16:00MSNiederkirchen (K)1 - 2 Hoffenheim II (K)1 - 1
16:00MSSindelfingen (K)1 - 4 Saarbrücken (K)0 - 2
 
Fransa Ligue 1
17.12.2017IY
17:00MSNantes1 - 0 Angers1 - 0
19:00MSNice1 - 0 Bordeaux1 - 0
23:00MSLyon2 - 0 Marseille1 - 0
 
Almanya Bölgesel Kupa Hamburg Çeyrek Final
17.12.2017IY
16:00ErtNiendorfer TSV0 - 0 Altona 930 - 1
 
Yunanistan Kadınlar 1.Ligi
17.12.2017IY
12:00MSPheidon Argos (K)0 - 3 Aris (K)0 - 0
16:00MSAtromitos (K)1 - 1 Trikala 2011 (K)0 - 0
16:00MSMissolonghi 2008 (K)3 - 0 Volos 2004 (K)0 - 0
16:00MSOdysseas Glyfadas (K)1 - 1 Larissa (K)0 - 0
16:00MSOFI (K)0 - 5 Amazones Dramas (K)0 - 0
16:00MSPAOK (K)4 - 1 Elpides Karditsas (K)0 - 0
 
Arnavutluk Süperlig
17.12.2017IY
15:00MSLuftetari Gjirokaster5 - 0 Partizani Tirana3 - 0
18:00MSTeuta Durres1 - 2 Kukesi1 - 1
 
Reunion D1 Promotionelle
17.12.2017IY
14:30MSGrand Bois0 - 1 Saint-Pierroise0 - 0
14:30MSJeanne dArc3 - 0 Trois Bassins0 - 0
14:30MSMarsouins2 - 4 Petite-Ile0 - 0
14:30MSOSCA Leopards3 - 1 Saint-Denis0 - 0
14:30MSSainte-Marienne1 - 0 Saint-Pauloise0 - 0
14:30MSSDEFA2 - 1 Sainte-Suzanne0 - 0
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
18.12.2017IY
13:30Fenerbahçe U21v Kardemir Karabükspor U21-
13:30Göztepe U21v Konyaspor U21-
17.12.2017IY
12:30Yeni Malatyaspor U21v Galatasaray U21-
13:30Akhisar Belediye U21v Kayserispor U21-
13:30Beşiktaş U21v Osmanlıspor U21-
13:30Medipol Başakşehir U21v Antalyaspor U21-
 
Türkiye U21 Ligi 1.Lig
18.12.2017IY
13:00Adanaspor U21v İstanbulspor U21-
17.12.2017IY
03:00MSAltınordu U210 - 3 Adana Demirspor U210 - 0
11:00Elazığspor U21v BB Erzurumspor U21-
13:00MKE Ankaragücü U21v Manisaspor U21-
13:00Samsunspor U21v Giresunspor U21-
 
Türkiye U19 Süper Lig
17.12.2017IY
12:00Kayserispor U19v Beşiktaş U19-
13:00Galatasaray U19v Akhisar Belediye U19-
13:00Konyaspor U19v Kardemir Karabükspor U19-
13:00Sivasspor U19v Medipol Başakşehir U19-
13:00Yeni Malatyaspor U19v Göztepe U19-
13:00ErtKasımpaşa U190 - 0 Trabzonspor U190 - 1
14:00Antalyaspor U19v Gençlerbirliği U19-
14:00Bursaspor U19v Fenerbahçe U19-
 
Türkiye U19 1. Lig
17.12.2017IY
13:00BB Erzurumspor U19v Adana Demirspor U19-
13:00Denizlispor U19v Samsunspor U19-
13:00Eskişehirspor U19v Gaziantepspor U19-
13:00Gazişehir Gaziantep U19v MKE Ankaragücü U19-
13:00Giresunspor U19v Çaykur Rizespor U19-
13:00İstanbulspor U19v Boluspor U19-
13:00Manisaspor U19v Altınordu U19-
13:00Ümraniyespor U19v Balıkesirspor U19-
16:00ErtAdanaspor U190 - 0 Elazığspor U190 - 1
 
Makedonya Kupa 1/8 Finaller
17.12.2017IY
15:00MSShkupi0 - 2 Vardar Skopje0 - 0
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A
17.12.2017IY
18:00MSAD Oliveirense1 - 0 Merelinense0 - 0
18:00MSAtlético Arcos1 - 1 AR Sao Martinho0 - 0
18:00MSBragança0 - 3 Vilaverdense0 - 0
18:00MSMinas de Argozelo0 - 2 Vizela0 - 0
18:00MSMontalegre2 - 1 Mirandela0 - 0
18:00MSPedras Salgadas1 - 1 Fafe0 - 0
18:00MSTorcatense3 - 0 Mondinense0 - 0
19:00MSCamara de Lobos0 - 1 Aroes0 - 0
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B
17.12.2017IY
18:00MSAliança de Gandra0 - 2 Gondomar0 - 0
18:00MSCesarense1 - 1 Pedras Rubras0 - 0
18:00MSCinfaes3 - 2 Canelas 20100 - 0
18:00MSFelgueiras 19322 - 1 SC Espinho1 - 1
18:00MSFreamunde0 - 1 Sanjoanense0 - 1
18:00MSSousense0 - 3 Salgueiros0 - 1
18:00MSTrofense0 - 2 Amarante0 - 1
19:00MSCamacha3 - 1 Coimbroes1 - 0
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup C
17.12.2017IY
18:00MSAnadia1 - 0 Maritimo II1 - 0
18:00MSGafanha2 - 0 AD Nogueirense0 - 0
18:00MSLusitano FCV2 - 1 Aguias Do Moradal0 - 0
18:00MSMortagua0 - 2 Ferreira de Aves0 - 0
18:00MSRD Agueda1 - 1 AD Fornos Algodres1 - 0
18:00MSSertanense1 - 0 Oleiros1 - 0
18:00MSSourense2 - 4 Benfica Castelo Branco0 - 0
18:00MSUniao De Leiria5 - 2 Marinhense2 - 1
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup D
17.12.2017IY
18:00MSCaldas0 - 0 Pero Pinheiro0 - 0
18:00MSDezembro2 - 0 Alcanenense0 - 0
18:00MSElectrico0 - 0 Sacavenense0 - 0
18:00MSLoures0 - 0 Fatima0 - 0
18:00MSMafra1 - 1 Sintrense0 - 0
18:00MSTorreense4 - 0 Guadalupe0 - 0
18:00MSVilafranquense1 - 0 Praiense0 - 0
19:00MSLusitania1 - 2 Coruchense0 - 2
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup E
17.12.2017IY
18:00MSAlmansilense2 - 2 Armacenenses1 - 0
18:00MSCasa Pia2 - 0 Estrela Novas1 - 0
18:00MSLouletano0 - 1 Farense0 - 0
18:00MSMoncarapachense1 - 0 Lusitano VRSA0 - 0
18:00MSMoura AC0 - 0 Oriental Lisboa0 - 0
18:00MSOlhanense3 - 1 CD Montijo0 - 0
18:00MSPinhalnovense2 - 1 Ideal0 - 0
19:00MSOperario3 - 2 FC Castrense0 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup B
17.12.2017IY
14:00MSTondela U176 - 1 Cracks U170 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup C
17.12.2017IY
18:30MSCADE U171 - 0 Caldas U170 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup D
17.12.2017IY
18:00MSOlhanense U171 - 1 Cova Piedade U170 - 0
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Güney
17.12.2017IY
18:00MSSintrense U171 - 1 Estoril Praia U170 - 0
 
Belçika Reserve Pro Lig
18.12.2017IY
21:30Lokeren Res.v Anderlecht Res.-
 
Portekiz Kadınlar 1.Ligi
17.12.2017IY
18:00MSBenfica (K)3 - 1 Albergaria (K)1 - 0
18:00MSBoavista Porto (K)0 - 1 Valadares Gaia (K)0 - 0
18:00MSEstoril Praia (K)4 - 1 Vilaverdense (K)0 - 0
18:00MSUniao Ferreirense (K)4 - 0 Quintajense (K)0 - 0
18:00MSUR Cadima (K)0 - 8 Sporting Braga (K)0 - 0
18:00MSGDC A-dos-Francos (K)0 - 5 Sporting CP (K)0 - 0
 
Martinik Onur Ligi
17.12.2017IY
02:00Good Luckv Emulation-
 
Malta 1.Lig
17.12.2017IY
16:00MSZebbug Rangers5 - 0 Marsa FC0 - 0
18:15MSZejtun Corinthians1 - 5 Mqabba FC0 - 0
 
Yeni Zelanda Premiership
17.12.2017IY
04:00MSAuckland City3 - 1 Tasman United2 - 1
04:00MSCanterbury United3 - 0 Hawkes Bay United3 - 0
04:00MSTeam Wellington0 - 0 Southern United0 - 0
06:35MSWaitakere United0 - 2 Eastern Suburbs AFC0 - 2
 
Mısır Premier Lig
18.12.2017IY
18:00Nasr Cairov Al Masry-
20:30El Daklyehv ENPPI-
 
Malta Premier Lig
18.12.2017IY
21:00Gzira Unitedv Lija Athletic-
17.12.2017IY
16:00MSSt. Andrews2 - 1 Hibernians FC0 - 1
18:00MSFloriana0 - 2 Birkirkara0 - 2
 
Güney Afrika PSL
17.12.2017IY
16:30MSBaroka3 - 1 SuperSport United1 - 0
16:30MSGolden Arrows0 - 0 Maritzburg United0 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
18.12.2017IY
20:00Alki Orokliniv Paphos FC-
17.12.2017IY
17:00MSApollon Limassol5 - 0 Olympiakos Nicosia3 - 0
18:00MSDoxa0 - 0 AEL Limassol0 - 0
19:00MSAEK Larnaca1 - 1 Ermis Aradippou1 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A
17.12.2017IY
16:30MSAmiens SC U191 - 1 Paris U190 - 0
16:30MSBoulogne U191 - 0 Evreux U190 - 0
16:30MSCaen U193 - 1 Sannois-St-Gratien U190 - 0
16:30MSLens U192 - 1 Le Havre U192 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
17.12.2017IY
16:30MSAuxerre U191 - 0 Strasbourg U190 - 0
16:30MSDijon U193 - 0 Troyes U192 - 0
16:30MSEvian TG U195 - 0 Belfort U192 - 0
16:30MSLyon U199 - 0 Montceau U190 - 0
16:30MSMetz U194 - 0 Torcy U190 - 0
16:30MSReims U191 - 0 Drancy U191 - 0
16:30MSSochaux U190 - 1 Nancy U190 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C
17.12.2017IY
16:30MSAngers U190 - 2 Bordeaux U190 - 0
16:30MSChateauroux U192 - 0 Le Mans U190 - 0
16:30MSNiort U192 - 5 Trélissac U190 - 0
16:30MSStade Laval U192 - 0 Guingamp U190 - 0
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D
17.12.2017IY
13:00MSMonaco U192 - 1 Colomiers U191 - 1
13:00MSMontferrand U192 - 0 Gazélec Ajaccio U190 - 0
16:30MSNimes U191 - 2 Toulouse U190 - 0
16:30ErtBastia U190 - 0 Toulon U190 - 1
 
Fransa Ligue 2
18.12.2017IY
22:45Lensv Tours-
 
Türkiye 3.Lig 1.Grup
17.12.2017IY
13:00MSBatman Petrolspor3 - 0 Çatalcaspor1 - 0
13:00MSBayburt Grup Özel İdare0 - 3 Orhangazi Belediyespor0 - 2
13:00MSOfspor4 - 3 Çanakkale Dardanel SK3 - 0
13:30MSErbaaspor0 - 0 Düzcespor0 - 0
13:30MSHalide Edip Adıvar SK1 - 0 Erzin Belediyespor1 - 0
13:30MSKozan Belediyespor0 - 0 Yomraspor0 - 0
13:30MSManisa BBSK1 - 2 Bayrampaşa0 - 1
13:30MSYeni Altındağ Bld.0 - 0 12 Bingölspor0 - 0
 
Fransa Kadınlar 1.Ligi
17.12.2017IY
16:30ErtASPTT Albi (K)0 - 0 Blanquefort (K)0 - 1
16:30ErtFleury 91 (K)0 - 0 Montpellier (K)0 - 1
16:30MSOlympique Lyon (K)4 - 0 Guingamp (K)0 - 0
16:30MSOlympique Marseille (K)1 - 0 Paris (K)0 - 0
16:30MSPSG (K)6 - 0 Rodez (K)0 - 0
16:30MSTemplemars Vendeville (K)2 - 0 Soyaux (K)1 - 0
 
Güney Afrika 1.Lig
17.12.2017IY
16:30MSJomo Cosmos2 - 1 Mthatha Bucks0 - 0
 
Hollanda Derde Divisie Zondag
17.12.2017IY
16:00MSHBS Craeyenhout1 - 0 OJC Rosmalen0 - 0
16:00MSMagreb 900 - 4 Dongen0 - 0
16:00MSQuick 204 - 1 Jong De Graafschap0 - 0
16:00MSUSV Hercules2 - 3 JVC Cuijk0 - 0
16:30MSBe Quick 18872 - 5 Westlandia0 - 0
16:30MSBlauw Geel 385 - 2 ADO 200 - 0
16:30MSEVV0 - 3 De Meern (Zon)0 - 0
16:30MSHSC 211 - 1 HV & CV Quick0 - 0
16:30MSUNA0 - 0 OFC Oostzaan0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag A
17.12.2017IY
16:00MSAlphense Boys2 - 4 DHC Delft0 - 0
16:00MSPurmersteijn0 - 0 De Bataven0 - 0
16:00MSRKHVV2 - 2 SJC Noordwijk0 - 0
16:00ErtSDO0 - 0 Achilles 29 U230 - 1
16:00MSSilvolde2 - 2 Achilles 18940 - 0
16:00MSVV Heerenveen1 - 2 Hollandia0 - 0
16:30MSRKAVV Leidschendam1 - 1 Leonidas0 - 0
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag B
17.12.2017IY
16:00MSBVC 122 - 0 Meerssen0 - 0
16:00MSGemert3 - 1 Groene Ster0 - 0
16:00MSJuliana 310 - 2 Vlissingen0 - 0
16:30MSBaronie1 - 1 IFC0 - 0
16:30MSEHC Hoensbroek4 - 3 Woezik0 - 0
16:30ErtGOES0 - 0 Jong Den Bosch0 - 1
16:30MSOSS 201 - 0 Halsteren0 - 0
16:30MSRKSV Nuenen1 - 0 UDI 190 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag A
17.12.2017IY
16:00MSAFC 341 - 1 Hillegom0 - 0
16:00MSHFC EDO0 - 1 LSVV0 - 0
16:00ErtJOS Watergraafsmeer0 - 0 Fortuna Wormerveer0 - 1
16:00MSLegmeervogels2 - 1 Assendelft0 - 0
16:00MSZeeburgia3 - 1 Hoofddorp0 - 0
16:30ErtAGB0 - 0 RKVV Velsen0 - 1
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag B
17.12.2017IY
16:00MSBMT1 - 2 FC Olympia0 - 0
16:00ErtHoogland0 - 0 GVV Unitas0 - 1
16:00MSNieuwerkerk5 - 0 DVV Delft0 - 0
16:00MSPoortugaal1 - 4 VELO0 - 0
16:00VOC Rotterdamv Den Hoorn-
16:00ErtBoshuizen0 - 0 Kocatepe0 - 0
16:30MSRVC 332 - 3 Spartaan200 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag C
17.12.2017IY
16:00MSAWC2 - 0 Rood-Wit Willebrord0 - 0
16:00MSTilburg2 - 1 Alverna0 - 0
16:15Brabantiav DOSKO-
16:15MSHVCH4 - 2 TOP Oss Amateurs0 - 0
16:15MSOirschot Vooruit2 - 2 Gestel0 - 0
16:15MSRKVV Best Vooruit2 - 1 t Zand0 - 0
16:30ErtNemelaer0 - 0 DESO0 - 1
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag D
17.12.2017IY
16:15MSChevremont4 - 0 FC Hoensbroek0 - 0
16:15MSDe Valk3 - 3 Schaesberg0 - 0
16:15MSGeldrop3 - 1 Venlosche Boys0 - 0
16:15MSMinor3 - 0 Deurne0 - 0
16:15ErtWilhelmina 080 - 0 RKSV Bekkerveld0 - 1
16:15MSZSV1 - 3 Wittenhorst0 - 0
16:30Susterenv Venray-
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag E
17.12.2017IY
16:00MSBemmel0 - 6 LONGA 300 - 0
16:00MSRigtersbleek1 - 1 Heino0 - 0
16:00MSRKZVC2 - 2 De Zweef0 - 0
16:00MSROHDA Raalte5 - 0 Stevo0 - 0
16:00MSSC NEC0 - 1 BWO0 - 0
16:00MSSchalkhaar3 - 1 Winterswijk0 - 0
16:00MSTubantia1 - 2 Quick 18880 - 0
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag F
17.12.2017IY
16:00ErtBergum0 - 0 Hoogeveen0 - 1
16:00MSFVC3 - 1 WVV0 - 0
16:00MSGRC Groningen1 - 0 LAC Frisia 18830 - 0
16:00MSNieuw Buinen1 - 6 Rolder Boys0 - 0
16:00MSNoordster2 - 8 Alcides0 - 0
16:00MSSVBO4 - 1 Assen0 - 0
16:30MSGAVC2 - 3 VV Emmen0 - 0
 
Malavi Süper Lig
17.12.2017IY
15:30MSAzam Tigers0 - 0 MAFCO0 - 0
15:30MSMasters Security3 - 2 Kamuzu Barracks0 - 0
15:30MSMoyale Barracks3 - 0 Surestream0 - 0
15:30MSRed Lions3 - 0 Mzuzu0 - 0
 
Türkiye 3.Lig 2.Grup
17.12.2017IY
13:00MSPazarspor2 - 1 Ankara Demirspor0 - 0
13:00MSYeni Orduspor2 - 1 Erokspor1 - 1
13:00MS1461 Trabzon5 - 2 Van BBSK1 - 0
13:00MS24 Erzincanspor1 - 0 Gölcükspor0 - 0
13:30MSAnadolu Bağcılar SK3 - 1 Tire 19220 - 1
13:30MSErgene Velimeşe2 - 0 Kayseri Erciyesspor0 - 0
13:30MSKırıkhanspor1 - 0 Turgutluspor1 - 0
13:30MSMuğlaspor0 - 0 Darıca Gençlerbirliği0 - 0
13:30MSYeşil Bursa0 - 1 Diyarbekirspor0 - 0
 
Hollanda Kadınlar Eredivisie
17.12.2017IY
16:30MSAchilles 29 (K)3 - 3 Heerenveen (K)1 - 2
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C
17.12.2017IY
13:00ErtWitkampers (K)0 - 0 Berghuizen (K)0 - 1
14:00MSDe Zweef (K)3 - 1 Alcmaria Victrix (K)0 - 0
16:00ErtKolping Boys (K)0 - 0 Maarssen (K)0 - 1
16:00MSRKDEO (K)1 - 0 De Blokkers (K)0 - 0
16:00ErtSDO (K)0 - 0 Hoogland (K)0 - 1
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D
17.12.2017IY
14:00MSBaronie (K)0 - 8 Nooit Gedacht (K)0 - 0
14:00ErtHRC ?14 (K)0 - 0 Schijf (K)0 - 1
14:30ErtOVV 67 (K)0 - 0 Bekkerveld (K)0 - 1
15:30ErtDSE (K)0 - 0 Venlosche Boys (K)0 - 1
16:30MSNijnsel / TVE Reclame (K)4 - 1 Amstenrade (K)0 - 0
 
Malta 2.Lig
17.12.2017IY
16:00MSFgura United1 - 1 Gudja United0 - 0
18:15MSSiggiewi1 - 1 Santa Lucia0 - 0
 
Türkiye 3.Lig 3.Grup
18.12.2017IY
13:00Elaziz Belediyesporv Kızılcabölükspor-
17.12.2017IY
13:00MSCizrespor1 - 0 Düzyurtspor0 - 0
13:00MSKaraköprü Belediyespor0 - 0 Osmaniyespor FK0 - 0
13:30MSAydınspor 19233 - 1 Tekirdağspor0 - 0
13:30MSÇorum Belediyespor2 - 1 Karacabey Birlikspor2 - 1
13:30MSTarsus İdman Yurdu1 - 1 Sultanbeyli Belediyespor1 - 0
 
İskoçya Development Lig
18.12.2017IY
17:00Heart of Midlothian U20v Ross County U20-
 
İsrail Liga Leumit
18.12.2017IY
20:00Hapoel Eran Haderav Hapoel Marmorek-
 
İspanya Tercera Ligi Grup 1
17.12.2017IY
14:00MSLaracha0 - 2 Villalbes0 - 2
14:15MSSilva3 - 0 Barbadas0 - 0
18:15MSOurense CF2 - 2 Celtiga0 - 0
18:15MSVillalonga0 - 3 Somozas0 - 0
18:30MSAlondras1 - 2 Bergantinos0 - 0
18:30MSArenteiro0 - 2 Cultural Areas0 - 0
18:30MSNegreira0 - 1 Barco0 - 0
19:00MSChoco1 - 2 Compostela0 - 0
19:00MSNoia0 - 4 Arosa0 - 0
19:00MSRibadumia2 - 1 Boiro0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 2
17.12.2017IY
14:00MSMosconia1 - 2 Real Aviles0 - 0
14:00MSPraviano1 - 1 Colunga0 - 0
14:00MSRoces3 - 0 Valdesoto0 - 0
14:15MSSiero1 - 5 Marino De Luanco1 - 2
14:30MSCeares1 - 1 San Martín0 - 0
14:30MSCovadonga4 - 1 Condal3 - 0
17:45MSLlanera1 - 1 Gijon Industrial0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 3
17.12.2017IY
13:45MSSiete Villas1 - 2 CD Laredo1 - 0
19:00MSCastro0 - 1 Cayon0 - 0
19:00MSTextil Escudo1 - 2 Velarde0 - 0
19:00MSTropezon1 - 1 Rayo Cantabria0 - 0
19:00MSVimenor1 - 0 Cultural Guarnizo0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 4
17.12.2017IY
13:15MSSanturtzi0 - 1 Portugalete0 - 1
19:00MSCD Getxo1 - 0 Anaitasuna FT0 - 0
19:00MSSodupe2 - 1 Basconia0 - 0
19:00MSZamudio2 - 0 Club Bermeo0 - 0
19:30MSJD Somorrostro2 - 2 Deusto1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 5
17.12.2017IY
14:00MSAE Prat2 - 0 Vilafranca0 - 0
14:00MSEuropa1 - 3 Vilassar de Mar1 - 2
14:00MSFigueres2 - 3 Sant Andreu0 - 0
14:00MSGava0 - 2 Cerdanyola del Valles0 - 0
14:00MSPobla Mafumet1 - 2 Espanyol II1 - 0
14:00MSSantboia1 - 0 Granollers0 - 0
19:00MSTerrassa2 - 1 Castelldefels1 - 0
19:30MSReus Deportiu II2 - 2 Horta0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 6
17.12.2017IY
13:45MSAlmazora1 - 0 Crevillente1 - 0
14:00MSBorriol0 - 1 Paiporta0 - 0
14:00MSPaterna1 - 1 Villarreal III0 - 1
18:30MSOrihuela2 - 0 CD Castellon0 - 0
19:00MSNovelda1 - 0 Silla0 - 0
20:00MSLa Nucia0 - 2 Levante II0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 7
17.12.2017IY
13:30MSEl Álamo2 - 1 Santa Ana0 - 0
13:30MSParla1 - 1 Los Yebenes0 - 0
13:30MSTres Cantos0 - 1 RSD Alcala0 - 0
13:30MSVillaverde-Boetticher0 - 0 Alcorcon II0 - 0
14:00MSCF Internacional0 - 0 Trival Valderas0 - 0
14:00MSPozuelo Alarcon1 - 3 Colmenar Viejo0 - 0
14:00MSSan Agustín del Guadalix1 - 1 Mostoles0 - 0
14:30MSRayo Vallecano II3 - 0 San Fernando de Henares1 - 0
18:00MSAtletico De Pinto1 - 1 Getafe II1 - 1
18:00MSLeganés II1 - 0 Alcobendas Sport0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 8
17.12.2017IY
14:00MSBurgos Promesas 20001 - 2 Arandina0 - 2
17:45MSBecerril0 - 1 Bembibre0 - 0
17:45MSNumancia II0 - 2 Unionistas de Salamanca0 - 0
18:00MSEstructuras Tino5 - 0 Atletico Tordesillas0 - 0
18:00MSLa Baneza3 - 2 Almazan0 - 0
18:00MSSporting Uxama2 - 2 Cultural Cebrerena0 - 0
19:00MSReal Avila1 - 1 La Virgen del Camino0 - 0
19:00MSSalmantino4 - 0 San José de Soria0 - 0
19:00MSZamora CF2 - 1 Real Burgos0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 9
17.12.2017IY
14:00MSGuadix3 - 1 Villacarrillo0 - 0
14:00MSLoja CD3 - 0 Ciudad de Torredonjimeno1 - 0
14:00MSMalaga II5 - 0 UD San Pedro0 - 0
14:00MSVelez2 - 2 Atletico Mancha Real0 - 0
18:00MSReal Jaen1 - 0 Huétor Vega0 - 0
18:15MSLinares Deportivo3 - 0 Almeria II0 - 0
18:30MSMotril4 - 1 Martos3 - 0
19:00MSAntequera5 - 0 Atarfe Industrial0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 10
17.12.2017IY
14:00MSCabecense4 - 3 Puente Genil0 - 0
14:00MSCastilleja1 - 1 Atlético Espeleño0 - 0
14:00MSLebrijana1 - 1 Lucena0 - 0
14:00MSRecreativo Huelva II0 - 0 Guadalcacin0 - 0
14:00MSUtrera2 - 0 Los Barrios0 - 0
18:15MSSevilla III1 - 1 Arcos0 - 0
18:30MSAtletico Sanluqueno2 - 0 CD Alcala1 - 0
19:00MSAlgeciras1 - 0 Gerena0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 11
17.12.2017IY
14:00MSSan Rafael1 - 3 Llosetense0 - 0
19:00MSFerriolense3 - 2 Petra1 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 12
17.12.2017IY
15:00MSCD Marino1 - 1 La Cuadra0 - 1
15:00MSEstrella1 - 1 Tenerife II0 - 0
15:00MSGüímar1 - 4 Las Palmas III1 - 1
15:00MSLas Zocas1 - 0 Lanzarote0 - 0
15:00MSTenisca0 - 0 Union Sur Yaiza0 - 0
15:00MSUD San Fernando2 - 2 Mensajero0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 13
17.12.2017IY
14:00MSMinerva3 - 0 Bala Azul0 - 0
14:15MSEG El Palmar0 - 0 Muleno0 - 0
14:30MSCartagena II3 - 4 Pinatar Arena0 - 0
18:00MSDeportiva Minera1 - 1 Águilas FC0 - 0
18:00MSReal Murcia II0 - 0 Cieza0 - 0
18:15MSHuercal-Overa1 - 2 Espinardo Atlético0 - 0
18:30MSEDMF Churra1 - 0 Lorca FC II0 - 0
18:45MSLos Garres1 - 4 Mar Menor CF0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 14
17.12.2017IY
14:00MSDon Benito5 - 0 Montijo3 - 0
14:00MSExtremadura UD II3 - 1 Valdivia0 - 0
14:00MSMoralo2 - 1 Santa Amalia0 - 1
14:30MSJerez CF2 - 2 Azuaga0 - 0
18:30MSAtletico Pueblonuevo2 - 0 UP Plasencia0 - 0
18:30MSCacereno2 - 0 CP Amanecer0 - 0
18:30MSCalamonte1 - 0 Aceuchal0 - 0
19:00MSArroyo CP2 - 1 Olivenza0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 15
17.12.2017IY
14:15MSIruna0 - 0 Valle Egües0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 16
17.12.2017IY
14:15MSVillegas2 - 1 Vianes0 - 0
18:00MSAlfaro4 - 0 Arnedo3 - 0
18:00MSPradejon3 - 0 Calasancio0 - 0
18:30MSCD Calahorra6 - 0 River Ebro0 - 0
19:00MSOyonesa1 - 3 Varea0 - 0
19:00MSTedeon2 - 4 SD Logrones0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 17
17.12.2017IY
14:00MSAlmudevar0 - 2 La Almunia0 - 0
14:00MSSarinena0 - 4 Teruel0 - 0
14:30MSValdefierro0 - 0 Sabinanigo0 - 0
18:00MSCDJ Tamarite1 - 0 Binefar0 - 0
18:00MSIllueca2 - 1 Belchite 970 - 0
18:15MSFraga0 - 1 Robres0 - 0
18:30MSEjea3 - 1 Carinena0 - 0
18:30MSTarazona0 - 1 Brea0 - 0
18:30MSUtebo2 - 0 Borja0 - 0
19:00MSCaspe2 - 0 Atletico Monzon0 - 0
 
İspanya Tercera Ligi Grup 18
17.12.2017IY
14:00MSCD Guadalajara2 - 2 Atlético Tomelloso0 - 0
14:00MSConquense1 - 0 Atletico Ibanes0 - 0
14:00MSMiguelturreno3 - 3 UD Almansa0 - 0
14:00MSSocuellamos2 - 1 Villarrobledo0 - 0
18:15MSMarchamalo0 - 1 Albacete II0 - 0
18:30MSMadridejos2 - 0 Pedroneras0 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 1
17.12.2017IY
14:00MSLugo U181 - 5 Sporting Gijon U180 - 0
14:00MSPontevedra U181 - 1 Atletico Perines U180 - 0
14:00MSVillalbés U192 - 2 Racing Santander U180 - 0
19:00MSDeportivo La Coruna U183 - 0 Real Oviedo U181 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 2
17.12.2017IY
14:00MSTxantrea U182 - 2 Logrones U180 - 0
14:30MSGetxo U181 - 3 Real Sociedad U190 - 1
20:00MSArenas Club U181 - 2 CMD San Juan U180 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 4
17.12.2017IY
18:00MSSan Felix U183 - 1 Córdoba U183 - 1
18:30MSMalaga U192 - 0 Cadiz U180 - 0
18:30MSReal Betis U184 - 1 26 de Febrero U180 - 0
22:00MSAntequera U190 - 2 Sevilla U190 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 5
17.12.2017IY
13:30MSGetafe U180 - 1 Rayo Vallecano U180 - 0
15:15MSAlmendralejo U190 - 2 Peña U180 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 6
17.12.2017IY
15:00MSArucas U180 - 0 Juventud Maritima U180 - 0
 
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 7
17.12.2017IY
13:45MSLevante U180 - 0 Torre Levante U180 - 0
14:00MSValencia U193 - 1 Kelme U181 - 0
 
İspanya Kadınlar Primera Lig
17.12.2017IY
13:30MSFundacion Albacete (K)1 - 3 Athletic Club (K)1 - 2
14:00MSReal Sociedad (K)0 - 0 Santa Teresa (K)0 - 0
14:00MSSevilla (K)1 - 0 Granadilla Tenerife Sur (K)0 - 0
14:15MSSporting de Huelva (K)0 - 0 Real Betis (K)0 - 0
15:00MSEspanyol (K)1 - 2 Madrid CF (K)0 - 0
18:00MSRayo Vallecano (K)1 - 2 Barcelona (K)0 - 1
 
Avustralya A-Lig
17.12.2017IY
11:00MSBrisbane Roar1 - 2 Melbourne Victory0 - 2
 
Tunus 1.Lig
17.12.2017IY
16:00MSES Metlaoui2 - 0 CA Bizertin0 - 0
17:00MSClub Africain1 - 0 Etoile Du Sahel1 - 0
 
Fas Botola Pro
17.12.2017IY
15:00Wydad Casablancav Ittihad Tanger-
17:30MSChabab Rif Hoceima1 - 1 Olympique Khouribga0 - 0
18:00MSChabab Atlas Khenifra0 - 0 FAR Rabat0 - 0
18:00Moghreb Tetouanv Raja Casablanca-
20:00MSDifaa El Jadida1 - 0 Kawkab Marrakech0 - 0
 
Suudi Arabistan Pro Lig
17.12.2017IY
19:40MSAl Feiha2 - 1 Al Hilal Riyadh0 - 0
 
İtalya Serie D Grup A
17.12.2017IY
16:30MSArconatese0 - 3 Gozzano0 - 0
16:30MSCaronnese2 - 0 OltrepoVoghera0 - 0
16:30MSCastellazzo1 - 4 Chieri0 - 0
16:30MSComo1 - 0 Folgore Caratese0 - 0
16:30MSDerthona F.B.C. 19081 - 1 Bra0 - 0
16:30MSPavia0 - 2 Inveruno0 - 0
16:30MSPro Sesto2 - 2 Olginatese0 - 0
16:30MSSeregno1 - 1 Borgaro Nobis0 - 0
16:30MSVarese0 - 0 Varesina0 - 0
 
İtalya Serie D Grup B
17.12.2017IY
16:30MSBustese Roncalli2 - 0 Caravaggio0 - 0
16:30Darfo Boariov Virtus Bergamo-
16:30MSDarfo Boario0 - 0 Pro Patria0 - 0
16:30Grumellesev Crema-
16:30MSLecco3 - 0 Grumellese0 - 0
16:30Leccov Pontisola-
16:30MSLevico1 - 1 Dro Calcio0 - 0
16:30Levicov Lumezzane-
16:30MSPergolettese2 - 0 Virtus Bergamo0 - 0
16:30Pergolettesev Bustese Roncalli-
16:30MSPol. Ciliverghe Mazzano1 - 1 Crema0 - 0
16:30Pol. Ciliverghe Mazzanov Caravaggio-
16:30Rezzatov Dro Calcio-
16:30MSRezzato3 - 1 Romanese0 - 0
16:30MSScanzorosciate0 - 1 Lumezzane0 - 0
16:30Scanzorosciatev Pro Patria-
16:30ErtTrento Calcio 19210 - 0 Pontisola0 - 1
16:30Trento Calcio 1921v Ciserano-
 
İtalya Serie D Grup C
17.12.2017IY
16:30MSAbano2 - 2 Belluno0 - 0
16:30Abanov Belluno-
16:30MSAmbrosiana6 - 1 Calvi Noale0 - 0
16:30Ambrosianav Calvi Noale-
16:30Cjarlins Muzanev Liventina-
16:30MSClodiense0 - 2 Mantova0 - 0
16:30Clodiensev Mantova-
16:30Montebellunav Legnago Salus-
16:30MSMontebelluna2 - 2 Legnago Salus1 - 1
16:30Tamaiv Este-
16:30MSTamai1 - 4 Este0 - 0
16:30Union Feltrev Campodarsego-
16:30MSUnion Feltre1 - 1 Campodarsego0 - 0
16:30MSUS Adriese1 - 3 Union ArzignanoChiampo0 - 0
16:30US Adriesev Union ArzignanoChiampo-
16:30MSVirtus Verona3 - 3 Delta Porto Tolle0 - 0
16:30Virtus Veronav Delta Porto Tolle-
 
İtalya Serie D Grup D
17.12.2017IY
16:30MSFiorenzuola3 - 1 Montevarchi Calcio0 - 0
16:30MSForli3 - 2 Imolese0 - 0
16:30MSPianese0 - 0 Sporting Trestina0 - 0
16:30MSRimini1 - 0 Sansepolcro0 - 0
16:30MSSammaurese1 - 1 Vigor Carpaneto0 - 0
16:30MSTuttocuoio2 - 1 Correggese0 - 0
16:30MSVillabiagio4 - 0 Olimpia Colligiana0 - 0
 
İtalya Serie D Grup E
17.12.2017IY
16:30MSAlbissola1 - 1 Seravezza0 - 0
16:30MSArgentina1 - 3 Rignanese0 - 0
16:30MSLigorna0 - 1 Sanremese0 - 0
16:30MSReal Forte Querceta0 - 0 Massese0 - 0
16:30MSSan Donato Tavarnelle0 - 0 Ghivizzano Borgo Mozzano0 - 0
16:30MSScandicci1 - 3 Finale0 - 2
16:30MSSestri Levante1 - 1 Mobilieri Ponsacco0 - 0
16:30MSValdinievole Montecatini1 - 1 Savona0 - 0
16:30MSViareggio1 - 3 Lavagnese0 - 0
 
İtalya Serie D Grup F
17.12.2017IY
16:30MSJesina1 - 1 Campobasso0 - 0
16:30MSMatelica Calcio4 - 0 Avezzano0 - 0
16:30ErtMonticelli0 - 0 Francavilla Calcio0 - 1
16:30MSNerostellati Pratola2 - 1 Fabriano Cerreto0 - 0
16:30MSPineto0 - 0 Recanatese0 - 0
16:30MSSan Nicolo0 - 2 San Marino Calcio0 - 0
16:30MSSangiustese1 - 0 Olympia Agnonese0 - 0
16:30ErtVis Pesaro0 - 0 Castelfidardo Calcio0 - 1
17:00MSPro Vasto2 - 1 LAquila0 - 0
 
İtalya Serie D Grup G
17.12.2017IY
16:00MSTortolì0 - 2 Trastevere Calcio0 - 0
16:30MSAlbalonga1 - 1 Aprilia0 - 0
16:30MSCassino1 - 0 FC Nuorese Calcio0 - 0
16:30MSFlaminia2 - 0 Anziolavinio0 - 0
16:30MSLatte Dolce2 - 1 Lanusei0 - 0
16:30MSLupa Roma2 - 1 FC Rieti0 - 0
16:30MSOstia Mare Lidocalcio2 - 1 Budoni0 - 1
16:30MSSan Teodoro1 - 1 Atletico0 - 0
 
İtalya Serie D Grup H
17.12.2017IY
16:30MSAversa Normanna1 - 2 Gravina0 - 0
16:30MSManfredonia1 - 1 Gragnano0 - 0
16:30MSNerostellati Frattese0 - 3 Cavese0 - 0
16:30MSPomigliano1 - 2 San Severo0 - 0
16:30MSRossoblu Potenza1 - 0 Sporting Fulgor0 - 0
16:30MSSarnese3 - 2 Francavilla0 - 1
16:30MSTeam Altamura0 - 2 Nardo0 - 0
16:30MSTorre Neapolis1 - 2 Taranto1 - 1
17:00MSAudace Cerignola0 - 0 Picerno0 - 0
 
İtalya Serie D Grup I
17.12.2017IY
16:30MSAcireale2 - 2 Gela0 - 1
16:30MSACR Messina3 - 0 Isola Capo Rizzuto0 - 0
16:30MSErcolanese0 - 0 Ebolitana0 - 0
16:30MSGelbison0 - 1 Portici0 - 0
16:30MSIgea Virtus1 - 0 Palmese0 - 0
16:30MSPalazzolo ASD0 - 0 Cittanovese0 - 0
16:30MSRoccella3 - 1 Paceco0 - 0
16:30MSTroina0 - 1 Nocerina0 - 0
16:30MSVibonese2 - 1 Sancataldese0 - 0
 
Andorra 1.Lig
17.12.2017IY
14:00MSUE Sant Julia2 - 3 UE Santa Coloma0 - 0
16:00MSLusitanos1 - 1 Inter Club dEscaldes0 - 0
18:00MSEngordany1 - 0 Penya Encarnada0 - 0
20:00MSFC Santa Coloma2 - 0 Encamp0 - 0
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup A
17.12.2017IY
16:30MSArezzo (K)2 - 0 Romagnano (K)0 - 0
16:30MSFlorentia (K)4 - 1 Lavagnese (K)0 - 0
16:30MSGrifo Perugia (K)1 - 2 Lucchese (K)0 - 0
16:30MSLigorna (K)0 - 1 Musiello (K)0 - 0
16:30MSMolassana (K)1 - 2 Novese (K)0 - 0
16:30MSPisa (K)1 - 1 Amicizia Lagaccio (K)0 - 0
16:30ErtTorino (K)0 - 0 Luserna (K)0 - 1
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup B
17.12.2017IY
15:00ErtMilan (K)0 - 0 Atletico Oristano (K)0 - 1
16:30MSFiammamonza (K)4 - 0 Como 2000 (K)0 - 0
16:30MSInter Milano (K)2 - 1 Azalee (K)0 - 0
16:30MSMarcon (K)2 - 0 Real Meda (K)0 - 0
16:30MSOrobica (K)3 - 0 Riozzese (K)0 - 0
16:30MSZensky-Padova (K)1 - 1 Torres Calcio (K)0 - 0
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup C
17.12.2017IY
16:30MSBologna (K)6 - 0 Castelnuovo (K)0 - 0
16:30MSBrixen (K)1 - 1 Vicenza (K)0 - 0
16:30MSCastelvecchio (K)1 - 0 Jesina (K)0 - 0
16:30MSImolese (K)1 - 5 Fortitudo Mozzecane (K)0 - 0
16:30MSLa Saponeria Unigross (K)0 - 4 Riccione (K)0 - 0
16:30MSSan Bonifacio (K)1 - 1 Pordenone (K)0 - 0
16:30MSTrento (K)4 - 3 Sammarinese (K)0 - 0
16:30MSVittorio Veneto (K)1 - 0 Unterland (K)0 - 0
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup D
17.12.2017IY
16:30MSApulia Trani (K)1 - 1 Roma XIV (K)0 - 0
16:30MSCatania (K)0 - 3 Lazio (K)0 - 0
16:30MSGrifone Gialloverde (K)0 - 4 Roma (K)0 - 0
16:30MSNapoli (K)0 - 1 Latina (K)0 - 0
16:30MSNebrodi (K)1 - 2 Salento (K)0 - 0
16:30MSReal Colombo (K)0 - 3 Virtus Partenope (K)0 - 0
 
İtalya Serie C Grup C
17.12.2017IY
16:30MSTrapani1 - 2 Nuova Cosenza0 - 1
18:30MSBisceglie0 - 2 Fondi0 - 2
18:30MSCatanzaro1 - 1 Paganese0 - 1
18:30MSLecce2 - 0 SS Monopoli1 - 0
18:30MSRende0 - 3 Catania0 - 1
18:30MSSicula Leonzio0 - 0 Siracusa0 - 0
20:30MSVirtus Francavilla2 - 1 Fidelis Andria0 - 1
22:30MSFC Matera1 - 0 Casertana1 - 0
 
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)
18.12.2017IY
22:00Everton U23v West Ham United U23-
22:00Manchester United U23v Leicester City U23-
 
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 2)
18.12.2017IY
15:30Reading U23v Southampton U23-
22:00Brighton U23v Norwich City U23-
22:00Newcastle United U23v Stoke City U23-
22:00West Bromwich Albion U23v Aston Villa U23-
22:00Wolves U23v Blackburn Rovers U23-
17.12.2017IY
16:00ErtMiddlesbrough U230 - 0 Fulham U230 - 1
 
İngiltere Professional Development Lig Kuzey
18.12.2017IY
16:00Crewe Alexandra U23v Huddersfield Town U23-
22:00Bolton Wanderers U23v Leeds United U23-
22:00Burnley U23v Hull City U23-
 
İngiltere Professional Development Lig Güney
18.12.2017IY
16:00Charlton Athletic U23v Cardiff City U23-
16:00Crystal Palace U23v Bristol City U23-
16:00Ipswich Town U23v Coventry City U23-
16:00Millwall U23v Colchester United U23-
16:00Queens Park Rangers U23v Watford U23-
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey
17.12.2017IY
17:00ErtFylde (K)0 - 0 Wolverhampton Wanderers (K)0 - 1
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney
17.12.2017IY
17:00ErtGillingham (K)0 - 0 Queens Park Rangers (K)0 - 1
17:00ErtWest Ham United (K)0 - 0 Portsmouth (K)0 - 1
 
İngiltere Premier Lig 1. Lig Midlands
17.12.2017IY
17:00ErtBurton Albion (K)0 - 0 Rotherham United (K)0 - 1
17:00ErtSolihull (K)0 - 0 Long Eaton United LFC (K)0 - 1
17:00ErtTNS Llansantffraid LFC (K)0 - 0 Birmingham/West Midlands (K)0 - 1
 
İngiltere Premier Lig 1. Lig Kuzey
17.12.2017IY
17:00ErtBolton Wanderers (K)0 - 0 Brighouse Town (K)0 - 1
 
İngiltere Premier Lig 1. Lig Güney Doğu
17.12.2017IY
17:00ErtLeyton Orient (K)0 - 0 AFC Wimbledon Ladies (K)0 - 1
17:00ErtEnfield Town (K)0 - 0 Norwich City (K)0 - 1
17:00MSEnfield Town (K)6 - 0 Haringey Borough (K)0 - 0
17:00ErtStevenage (K)0 - 0 Haringey Borough (K)0 - 1
 
İngiltere Premier Lig 1. Lig Güney Batı
17.12.2017IY
17:00MSBasingstoke (K)3 - 6 St Nicholas (K)0 - 0
17:00MSLarkhall Athletic (K)0 - 6 Southampton WFC (K)0 - 0
17:00MSMaidenhead United (K)3 - 2 Cheltenham Town Ladies (K)0 - 0
17:00ErtKeynsham Town (K)0 - 0 Maidenhead United (K)0 - 1
17:00ErtPlymouth Argyle (K)0 - 0 Southampton Saints WFC (K)0 - 1
 
Hindistan Süper Lig
17.12.2017IY
15:00MSBengaluru1 - 2 Chennaiyin FC0 - 1
17:30MSMumbai City0 - 1 Atletico de Kolkata0 - 0
 
Avusturya Bundesliga
17.12.2017IY
18:30MSAustria Wien1 - 0 Sturm Graz0 - 0
 
Hindistan I-Lig
18.12.2017IY
11:30Aizawlv Shillong Lajong-
17:30Minervav Pailan Arrows-
 
Avustralya W-Lig
17.12.2017IY
08:30MSBrisbane Roar (K)2 - 0 Melbourne City (K)0 - 0
 
İskoçya Development Lig 2 Batı
18.12.2017IY
22:45Greenock Morton U20v Airdrieonians U20-
22:45Albion Rovers U20v Clyde U20-
 
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig
17.12.2017IY
11:30MSOmonia Lefkothea (K)0 - 7 Apollon Limassol (K)0 - 0
12:00MSAMOK Chrysomilia (K)0 - 1 Pafia Pafos (K)0 - 1
12:00MSApollon Lympion (K)0 - 22 Barcelona FA (K)0 - 12
12:00MSEN THOI Lakatamia (K)12 - 0 Champions Ypsona (K)6 - 0
12:00MSLefkothea (K)0 - 7 Anorthosis (K)0 - 4
 
Romanya 1.Lig
18.12.2017IY
18:00Voluntariv Sepsi-
21:00ACS Poli Timisoarav Dinamo Bucarest-
17.12.2017IY
18:30MSCSMS Iaşi3 - 1 CS Juventus Bucureşti2 - 1
21:00MSFCSB2 - 0 Viitorul Constanta1 - 0
 
İsrail Ligat HaAl
18.12.2017IY
22:00Beitar Jerusalemv Maccabi Tel Aviv-
17.12.2017IY
20:00MSIroni Kiryat Shmona0 - 2 Hapoel Raanana0 - 1
21:30MSMaccabi Netanya1 - 0 Hapoel Beer Sheva0 - 0
 
Hollanda Kadınlar KNVB Kupası 1.Tur
17.12.2017IY
14:00SV Someren (K)v Victoria Boys (K)-
16:30Fortuna Sittard (K)v Trekvogels (K)-
 
Yeni Zelanda ASB Genç Ligi
17.12.2017IY
01:00MSCanterbury United U214 - 2 Hawkes Bay United U211 - 1
03:00MSWaitakere United U212 - 4 Eastern Suburbs U201 - 3
04:00MSWellington Phoenix U202 - 4 Hamilton Wanderers U200 - 0
 
El Salvador Primera Lig Apertura Final
18.12.2017IY
00:00MSAlianza4 - 1 Santa Tecla3 - 1
 
Kolombiya Primera A Clausura Final
18.12.2017IY
03:00Santa Fev Millonarios-
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Batı
17.12.2017IY
14:30Rangersv FC MK-
16:30Nord Sportv Renaissance-
16:30V.Clubv Shark XI-
 
Belçika 1.Lig A
17.12.2017IY
16:30MSClub Brugge5 - 0 Anderlecht2 - 0
20:00MSSporting Charleroi1 - 1 Genk0 - 0
22:00MSZulte Waregem1 - 2 Royal Antwerp0 - 2
 
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup A
17.12.2017IY
05:30MSPerth Glory U212 - 3 Melbourne Victory U210 - 1
 
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup B
17.12.2017IY
08:30MSCentral C. Mariners U210 - 1 Sydney U210 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig
17.12.2017IY
15:30MSXylotympou0 - 1 Ayia Napa0 - 0
 
Hong Kong Sapling Kupası Grup A
17.12.2017IY
09:30MSYuen Long1 - 1 Hong Kong Sapling0 - 0
 
Hong Kong Sapling Kupası Grup B
17.12.2017IY
12:00MSHong Kong Rangers0 - 3 Pegasus FC0 - 1
 
Bangladeş Premier Lig
17.12.2017IY
13:30MSSheikh Russel2 - 0 Farashganj1 - 0
15:45MSTeam BJMC1 - 1 Mohammedan Dhaka0 - 0
 
Belçika 1.Lig B Kapanış
17.12.2017IY
18:00MSSV Roeselare1 - 2 Tubize0 - 1
 
Belçika 1.Amatör Lig
17.12.2017IY
17:00MSBerchem Sport 20041 - 1 Heist1 - 0
17:00MSRoyal Knokke3 - 2 Seresien0 - 0
17:00MSVW Hamme2 - 4 Eendracht Aalst0 - 0
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV A
17.12.2017IY
16:30MSBornem0 - 2 Sparta Petegem0 - 0
16:30MSLonderzeel1 - 4 Sint-Niklaas0 - 0
17:00MSPepingen1 - 1 Olsa Brakel0 - 0
17:00MSRonse2 - 0 Gullegem0 - 0
 
Belçika 2.Amatör Lig ACFF
17.12.2017IY
16:30MSHamoir1 - 1 La Calamine0 - 0
16:30MSRebecq1 - 2 Waremme0 - 0
16:30MSSolieres Sport0 - 2 RES Durbuy0 - 0
16:30MSWalhain4 - 0 Olympic Charleroi0 - 0
17:00ErtAcren0 - 0 White Star Bruxelles0 - 1
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV B
17.12.2017IY
16:30MSBocholt1 - 1 Spouwen-Mopertingen1 - 0
16:30MSKVV Duffel2 - 2 Hades0 - 0
16:30MSVosselaar1 - 0 KVK Tienen0 - 0
17:00MSOlympia Wijgmaal5 - 2 Zwarte Leeuw0 - 0
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF A
17.12.2017IY
16:30ErtSolre-Sur-Sambre0 - 0 Boussu Dour Borinage0 - 1
16:30MSWaterloo0 - 3 Royal Stade Brainois0 - 0
17:00MSGanshoren1 - 0 Leopold Uccle-Wolume0 - 0
17:00MSSpy0 - 2 Racing Jet Wavre0 - 0
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF B
17.12.2017IY
16:30MSHerstal11 - 2 Namur0 - 0
16:30ErtLonglier0 - 0 Huy0 - 1
16:30ErtMormont0 - 0 Aywaille0 - 1
16:30MSRCS Verlaine1 - 3 Givry0 - 0
16:30MSTilleur3 - 0 Bertrix0 - 0
17:00ErtHabay-la-Neuve0 - 0 Stockay-Warfusee0 - 1
17:00MSURS Lixhe-Lanaye7 - 1 RDC Cointe-Liege0 - 0
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV A
17.12.2017IY
16:30MSAvanti1 - 0 RFC Wetteren0 - 0
16:30MSGrimbergen2 - 3 Merelbeke0 - 0
16:30MSJong Lede2 - 0 Wingene0 - 0
16:30MSKSKV Vlamertinge3 - 0 Dikkelvenne0 - 0
16:30MSMariekerke2 - 0 Eppegem0 - 0
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV B
17.12.2017IY
16:30MSEendracht Termien0 - 1 Wellen0 - 0
16:30MSSterrebeek1 - 4 Diegem Sport0 - 0
16:30MSVC Herentals0 - 1 Heur Tongeren0 - 0
17:00MSHoeilaart0 - 1 Kampenhout0 - 0
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Medipol Başakşehir16103333
2Galatasaray16102432
3Beşiktaş1686230
4Kayserispor1686230
5Fenerbahçe1585229
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.