Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
17.02.2019IY
13:30BB Erzurumsporv Sivasspor-
16:00Kayserisporv Göztepe-
16:00Trabzonsporv Alanyaspor-
19:00Kasımpaşav Galatasaray-
16.02.2019IY
13:30MSAkhisarspor0 - 0 MKE Ankaragücü0 - 0
16:00MSBursaspor0 - 2 Çaykur Rizespor0 - 1
19:00MSFenerbahçe1 - 1 Atiker Konyaspor1 - 1
 
Finlandiya Suomen Kupası Grup A
16.02.2019IY
15:00MSInter Turku1 - 2 FC Lahti1 - 1
 
Finlandiya Suomen Kupası Grup B
16.02.2019IY
15:00MSSJK Seinajoki2 - 3 RoPS1 - 2
18:45MSVPS0 - 1 KPV Kokkola0 - 1
 
Finlandiya Suomen Kupası Grup D
16.02.2019IY
15:15MSEkenas IF1 - 0 KTP Kotka0 - 0
20:00MSAC Kajaani2 - 1 TPS Turku1 - 0
 
Panama LPF Clausura
17.02.2019IY
02:00MSCosta del Este0 - 0 Plaza Amador0 - 0
02:00Independientev Alianza FC-
02:00Sporting San Miguelitov Arabe Unido-
02:00Universitariov San Francisco-
 
İngiltere 1.Lig
16.02.2019IY
15:30MSSouthend United3 - 3 Portsmouth1 - 3
18:00MSBarnsley2 - 1 Wycombe Wanderers1 - 0
18:00MSBradford City0 - 0 Plymouth Argyle0 - 0
18:00MSCharlton Athletic0 - 0 Blackpool0 - 0
18:00MSCoventry3 - 0 Walsall2 - 0
18:00MSFleetwood Town1 - 2 Luton Town0 - 1
18:00MSGillingham1 - 0 Scunthorpe United1 - 0
18:00MSOxford United0 - 1 Peterborough United0 - 0
18:00MSShrewsbury1 - 1 Burton Albion1 - 1
 
İngiltere 2.Lig
16.02.2019IY
16:00MSNotts County1 - 0 Mansfield Town1 - 0
18:00MSCambridge United0 - 0 Tranmere Rovers0 - 0
18:00MSCarlisle United2 - 3 Milton Keynes Dons1 - 1
18:00MSExeter City0 - 1 Bury0 - 0
18:00MSForest Green Rovers3 - 0 Yeovil2 - 0
18:00MSGrimsby Town1 - 0 Cheltenham Town1 - 0
18:00MSLincoln City2 - 2 Stevenage0 - 0
18:00MSMacclesfield Town1 - 1 Colchester1 - 0
18:00MSNorthampton Town0 - 0 Crawley Town0 - 0
18:00MSOldham Athletic1 - 1 Crewe Alexandra1 - 0
18:00MSPort Vale0 - 1 Morecambe0 - 0
18:00ErtNewport County0 - 0 Swindon Town0 - 1
 
İskoçya Championship
16.02.2019IY
18:00MSAlloa Athletic0 - 2 Partick Thistle0 - 1
18:00MSDunfermline Athletic1 - 0 Inverness CT0 - 0
18:00MSGreenock Morton0 - 0 Ayr United0 - 0
18:00MSQueen Of The South0 - 1 Dundee United0 - 1
18:00ErtRoss County0 - 0 Falkirk0 - 1
 
İskoçya 1.Lig
16.02.2019IY
18:00MSAirdrieonians0 - 1 Brechin City0 - 1
18:00MSMontrose2 - 0 Forfar Athletic1 - 0
18:00MSRaith Rovers0 - 1 Arbroath0 - 1
18:00MSStranraer0 - 3 Dumbarton0 - 0
 
İskoçya 2.Lig
16.02.2019IY
18:00MSClyde1 - 0 Albion Rovers1 - 0
18:00MSCowdenbeath2 - 4 Annan Athletic2 - 1
18:00MSElgin City3 - 2 Stirling Albion1 - 1
18:00MSPeterhead2 - 1 Queens Park1 - 0
 
Kenya Süper Lig
17.02.2019IY
14:00Talantav Kangemi Allstars-
15:00Eldoret Youthv Fortune Sacco-
15:00Nairobi Stimav Isibania-
15:00St. Josephv Nairobi City Stars-
16:00Shabanav Green Commandos-
16:15Ushuruv Coast Stima-
 
Polonya Kadınlar Kupası Çeyrek Final
17.02.2019IY
19:00Bydgoszcz (K)v Czarni Sosnowiec (K)-
16.02.2019IY
13:00MSUKS Lodz (K)3 - 1 Walbrzych (K)1 - 0
14:00MSGornik Leczna (K)2 - 1 UJ Krakow (K)0 - 1
 
Slovakya Süper Lig
16.02.2019IY
16:00MSNitra1 - 3 Podbrezova1 - 1
16:00MSRuzomberok4 - 0 Zlate Moravce2 - 0
16:00MSTrencin3 - 0 Senica1 - 0
16:00MSZemplin Michalovce1 - 0 Sered1 - 0
16:00MSZilina1 - 1 Spartak Trnava0 - 0
18:00MSDAC Dunajska Streda0 - 1 Slovan Bratislava0 - 0
 
İsveç Kadınlar Kupası Grup 1
16.02.2019IY
16:00Jitex (K)v Göteborg FC (K)-
17:00Linköping (K)v Vaxjö (K)-
 
İsveç Kadınlar Kupası Grup 2
16.02.2019IY
17:00Kalmar (K)v Rosengard (K)-
17:00Kristianstad (K)v Limhamn Bunkeflo (K)-
 
İsveç Kadınlar Kupası Grup 3
17.02.2019IY
15:00Hammarby (K)v AIK (K)-
15:00Ljusdal (K)v Pitea (K)-
 
İsveç Kadınlar Kupası Grup 4
17.02.2019IY
20:00Djurgarden (K)v KIF Örebro (K)-
16.02.2019IY
16:00Uppsala (K)v Eskilstuna United (K)-
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
17.02.2019IY
17:00Jablonecv Opava-
19:00Viktoria Plzenv Slavia Prag-
16.02.2019IY
17:00MSBohemians 19050 - 1 Sigma Olomouc0 - 1
17:00MSPribram3 - 2 FC Fastav Zlin1 - 1
17:00MSSlovacko2 - 0 Karvina1 - 0
19:00MSBanik Ostrava2 - 1 Slovan Liberec0 - 0
 
Uganda Kupa Son 8 Turu
17.02.2019IY
03:00Kitarav Kyetume-
03:00Prolinev Onduparaka-
16.02.2019IY
03:00Vipersv Kiboga Young-
16:00BULv Bukedea-
16:00Nebbi Centralv Nkambi Coffee-
 
ABD Mobile Mini Sun Kupası 1.Tur
17.02.2019IY
05:00Phoenix Risingv Real Salt Lake-
16.02.2019IY
20:00Seattle Soundersv FC Dallas-
 
Hırvatistan 1.HNL
17.02.2019IY
17:00Osijekv Istra 1961-
19:30Dinamo Zagrebv Slaven Belupo-
16.02.2019IY
17:00MSRijeka0 - 0 Hajduk Split0 - 0
19:30MSGorica2 - 2 Inter Zapresic1 - 2
 
İsviçre Challenge Lig
17.02.2019IY
17:00Aarauv Chiasso-
16.02.2019IY
19:00MSLausanne Sports1 - 0 Rapperswil-Jona0 - 0
19:30MSFC Schaffhausen1 - 2 Kriens1 - 1
21:00MSServette0 - 0 Wil 19000 - 0
 
Brezilya Copa Do Nordeste Grup Aşaması
17.02.2019IY
00:30MSAltos0 - 1 Confiança0 - 1
16.02.2019IY
22:00MSABC FC0 - 0 CRB0 - 0
22:00MSSergipe1 - 2 Botafogo PB0 - 0
22:00MSVitoria1 - 1 Ceara1 - 0
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig
17.02.2019IY
15:30ErtMuungano0 - 0 Mont Bleu0 - 0
15:30Nyukiv Rangers-
17:30TP Mazembev Motema Pembe-
17:30Vita Clubv Sanga Balende-
16.02.2019IY
15:30AS Dragonsv Groupe Bazano-
15:30Renaissancev Dauphins Noirs-
17:30Lubumbashi Sportv Don Bosco-
 
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Grup A
17.02.2019IY
20:00Al Mouradav Hay Al Wadi-
 
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Grup B
17.02.2019IY
16:30Al Shortav Al Hilal Omdurman-
 
San Marino Şampiyona 2.Tur
17.02.2019IY
17:00Domagnanov Tre Fiori-
17:00Fiorentinov Murata-
17:00Libertasv Folgore-
17:00Pennarossav La Fiorita-
16.02.2019IY
17:00Cailungov Faetano-
17:00San Giovanniv Juvenes / Dogana-
17:00Virtusv Tre Penne-
 
Arjantin Premier Lig
17.02.2019IY
01:20MSGimnasia La Plata0 - 1 Defensa y Justicia0 - 1
01:20MSPatronato0 - 0 Atletico Aldosivi0 - 0
03:30MSSan Martin San Juan1 - 1 Independiente0 - 1
23:10Rosario Centralv Atletico Tigre-
23:10Talleres Cordobav Huracan-
16.02.2019IY
01:00MSUnion Santa Fe3 - 0 Atletico Tucuman2 - 0
01:00MSVelez Sarsfield1 - 1 Colon1 - 0
03:10MSSan Martin Tucuman0 - 0 Belgrano Cordoba0 - 0
23:10MSSan Lorenzo1 - 1 Newells Old Boys1 - 0
 
Ekvador Pro Lig Normal Sezon
17.02.2019IY
01:15MSUniversidad Catolica0 - 0 LDU Quito0 - 0
03:30MSMacara0 - 0 Barcelona SC0 - 0
22:00Mushuc Runav Deportivo Cuenca-
16.02.2019IY
03:15MSEl Nacional1 - 3 Aucas1 - 3
23:00MSOlmedo1 - 0 America de Quito0 - 0
 
Zambiya Süper Lig Grup A
17.02.2019IY
16:00ZESCO Unitedv Zanaco-
16.02.2019IY
16:00MSKitwe United2 - 0 Mufulira Wanderers0 - 0
16:00MSLusaka Dynamos1 - 0 Prison Leopards0 - 0
16:00MSNakambala Leopards1 - 1 Kabwe Warriors0 - 0
16:00MSRed Arrows1 - 0 Green Buffaloes0 - 0
 
Zambiya Süper Lig Grup B
16.02.2019IY
14:00MSCircuit City2 - 1 Forest Rangers0 - 0
16:00MSGreen Eagles1 - 0 Buildcon0 - 0
16:00MSLumwana Radiants0 - 1 NAPSA Stars0 - 0
16:00MSNkana0 - 2 Power Dynamos0 - 0
16:00MSNkwazi1 - 0 Man Utd Zambia Academy0 - 0
 
Almanya 3. Lig
17.02.2019IY
15:00Würzburger Kickersv Hansa Rostock-
16:00FSV Zwickauv Carl Zeiss Jena-
16.02.2019IY
16:00MSFortuna Köln1 - 3 Braunschweig0 - 0
16:00MSHallescher FC0 - 0 Sportfreunde Lotte0 - 0
16:00MSKarlsruher SC0 - 1 Kaiserslautern0 - 0
16:00MSMeppen3 - 0 Energie Cottbus2 - 0
16:00MSPreussen Münster0 - 0 Osnabrück0 - 0
16:00MSSonnenhof Grossaspach3 - 2 Uerdingen1 - 1
 
Danimarka Süperlig
17.02.2019IY
14:00AC Horsensv Vendsyssel FF-
16:00Odensev Vejle-
18:00Randers FCv FC Copenhagen-
20:00Esbjergv Brondby-
16.02.2019IY
18:00MSFC Nordsjaelland2 - 1 Hobro IK1 - 0
 
Arap Kulüpler Şampiyonası Çeyrek Final
16.02.2019IY
16:30MSAl Wasl Dubai2 - 2 Al Ahli Jeddah1 - 0
19:30MSAl Hilal Riyadh3 - 0 Al Ittihad Alexandria3 - 0
20:00MSAl Merreikh3 - 0 MC Alger2 - 0
 
Japonya Süper Kupa
16.02.2019IY
07:35MSKawasaki Frontale1 - 0 Urawa Red Diamonds0 - 0
 
Yunanistan Süper Lig
17.02.2019IY
16:00AE Larissav Xanthi-
18:15Levadiakosv Panaitolikos-
19:00Aris Salonikiv Panionios-
20:30Olympiakosv AEK Atina-
16.02.2019IY
20:00MSPanathinaikos1 - 0 Asteras Tripolis1 - 0
20:30MSPAS Giannina0 - 2 Atromitos0 - 1
 
İtalya Serie A
17.02.2019IY
14:30SPALv Fiorentina-
17:00Empoliv Sassuolo-
17:00Genoav Lazio-
17:00Udinesev Chievo-
20:00Interv Sampdoria-
22:30Napoliv Torino-
16.02.2019IY
20:00MSCagliari2 - 1 Parma0 - 1
22:30MSAtalanta1 - 3 Milan1 - 1
 
Cezayir 2.Lig
16.02.2019IY
17:00MSRC Relizane1 - 1 Magra1 - 1
 
İtalya Serie B
17.02.2019IY
17:00Cosenza Calciov Cremonese-
17:00Leccev Livorno-
23:00Speziav Hellas Verona-
16.02.2019IY
17:00MSBenevento1 - 0 Cittadella1 - 0
17:00MSCarpi0 - 1 Perugia0 - 0
17:00MSPadova Calcio1 - 1 Foggia Calcio0 - 1
20:00MSAscoli2 - 4 Salernitana1 - 3
 
Hollanda Eredivisie
17.02.2019IY
14:15Ajaxv NAC Breda-
16:30Excelsiorv Emmen-
16:30Groningenv Feyenoord-
18:45De Graafschapv Utrecht-
16.02.2019IY
20:30MSAZ Alkmaar3 - 0 VVV-Venlo2 - 0
21:45MSHeerenveen2 - 2 PSV Eindhoven2 - 0
21:45MSHeracles6 - 0 Fortuna Sittard1 - 0
22:45MSVitesse3 - 2 Willem II1 - 0
 
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup
17.02.2019IY
13:00Kahramanmaraşsporv Darıca Gençlerbirliği-
13:00Sivas Belediyesporv Fatih Karagümrük-
13:30Etimesgut Belediyesporv Pendikspor-
13:30Fethiyesporv Tokatspor-
13:30Kırklarelisporv Şanlıurfaspor-
13:30Zonguldak Kömürsporv Anadolu Selçukspor-
16.02.2019IY
13:30MSBak Spor1 - 0 Bandırmaspor0 - 0
13:30MSManisa BBSK4 - 0 Tarsus İdman Yurdu2 - 0
13:30MSTuzlaspor1 - 3 Menemen Belediyespor1 - 2
 
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup
17.02.2019IY
13:00Amed Sportifv Utaş Uşakspor-
13:00Gümüşhanesporv Hacettepe Spor-
13:00ErtGaziantepspor0 - 0 Kastamonuspor 19660 - 1
13:30İnegölsporv Bayrampaşa-
13:30Sancaktepe Belediyesporv Sarıyer-
17:00Sakaryasporv Manisaspor-
16.02.2019IY
13:30MSAnkara Demirspor0 - 1 Samsunspor0 - 0
13:30MSBodrumspor1 - 1 Niğde Anadolu FK0 - 0
13:30MSEyüpspor1 - 3 Keçiörengücü1 - 3
 
Gambiya GFA Ligi
17.02.2019IY
19:00Marimoov Wallidan-
19:00PSV Wellingarav Hawks-
19:00Real De Banjulv GAMTEL-
16.02.2019IY
19:00Banjulv Fortune-
19:00Brikama Unitedv Milan-
19:00Tallinding Unitedv Armed Forces-
 
Guam 1.Lig
16.02.2019IY
11:30Islandersv Quality Distributors-
11:30Paintco Strykersv Shipyard HAYA-
13:30Guam U19v Paradise F. Sidekicks-
13:30LOA Heatv Rovers-
 
Jamaika Premier Lig
17.02.2019IY
23:00Humble Lionsv Montego Bay United-
23:00Mount Pleasant Academyv Tivoli Gardens-
23:00Portmore Unitedv Reno-
 
Kenya Premier Lig
17.02.2019IY
14:00KCB Nairobiv SoNy Sugar-
15:00Sofapakav Gor Mahia-
15:00Vihiga Unitedv Posta Rangers-
15:00Western Stimav Nakumatt-
15:00Zoo Kerichov Mathare United-
16:15Leopards SCv Ulinzi Stars-
16.02.2019IY
15:00MSKariobangi Sharks0 - 1 Bandari0 - 0
15:00MSNzoia United0 - 1 Chemelil0 - 0
16:15MSTusker0 - 1 Homeboyz0 - 0
 
Moritanya Premier Lig
17.02.2019IY
19:30JAHEv Zem Zem-
21:30ASC Policev Tidjikja-
16.02.2019IY
19:00Nouadhibouv Deuz-
19:30Tevragh-Zeinav Kaédi-
21:30Ksarv Kedia-
 
Svaziland Premier Lig
16.02.2019IY
15:00Green Mambav Young Buffaloes-
15:00Royal Leopardsv Manzini Sundowns-
16:00Manzini Sea Birdsv Mbabane Swallows-
16:00Matsapha Unitedv Tambuti-
17:10Mbabane Highlandersv Malanti Chiefs-
17:10Moneni Piratesv Manzini Wanderers-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 1
17.02.2019IY
13:00Ağrı Gençlerbirliğiv Mardin BŞBld.-
13:00Bağlar Belediyesporv Diyarbakır Yolspor-
13:00Bitlis Özgüzelderev Yüksekova Belediyespor-
13:00Karlıova Yıldırımsporv 1960 Silopispor-
13:00ErtMuş Menderesspor0 - 0 Siirt İl Özel İdare0 - 1
13:001955 Batman Belediyesporv Ağrı 1970-
16.02.2019IY
13:00MSErciş GK Bld.0 - 1 12 Bingölspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 2
17.02.2019IY
14:00Ankas İstiklalsporv 1920 Maraşspor-
14:00Elbistan Belediyesporv Pütürge Belediyespor-
14:00Kahta Dirilişsporv Ulalar Bld. Gençlik-
14:00Malatya Yeşilyurt Belediye Sporv Dersim 62 Spor-
14:00Şanlıurfa BBv Ş.Urfa 11 Nisan-
14:00Şarkışla Belediyesporv Araban Belediyespor-
16.02.2019IY
02:0014:00Kilis Belediyespor3 - 0 Hankendispor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 3
17.02.2019IY
13:00Araklı 1961v 1926 Bulancakspor-
13:00Arhavisporv Serhat Ardahan-
13:00Çayelisporv Tonya Doğanspor-
13:00Görelesporv Iğdır Es Spor-
13:00Kelkit Bld.Hürriyetv Bayburt Belediyespor-
13:00Sarıkamış Gençlerbirliğiv Kendirli Belediye Spor-
13:00Yakutiyesporv Haçka Spor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 4
17.02.2019IY
14:00Havza Bld.v 1074 Çankırıspor-
14:00Kastamonu Özel İd.K.Hzv Sinopspor-
14:00Ladik Belediyesporv Altınordu Belediyespor-
14:00Safranbolu Belediyesporv Çarşambaspor-
14:00Turhalsporv Sungurlu Belediyespor-
14:00Ünye 1957 v Yeni Amasyaspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 5
17.02.2019IY
14:00Ceyhansporv 7 Mart Kadirli Demir-
14:00İçelsporv Arsuz Karaağaç 1967-
14:00İskenderun Bld GKv Kapadokya Göreme-
14:00Talasgücü Belediyesporv Mut İdmanyurdu Belediye-
14:001970 Hisarsporv Silifke Belediyespor-
14:0068 Aksaray Belediyesporv Kırıkhanspor-
16.02.2019IY
02:0014:00Kiremithanespor3 - 0 Adana Vefa 01-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 6
17.02.2019IY
14:00Anadolu Üniversitesiv Kırıkkale Büyük Anadoluspor-
14:00Karapınar Bld.v Çubukspor F.A.Ş.-
14:00Keçiören Bağlumsporv Sarayönü Belediyespor-
14:00Yeniçağav Ankara DSİ -
14:001926 Polatlı Bld.v Karaman Belediyespor-
16.02.2019IY
14:00MSYeni Çayağzıspor1 - 2 Sandıklıspor0 - 0
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 7
17.02.2019IY
14:00Denizli Kale Belediyev Manavgat Belediyespor-
14:00Didim Belediyesporv Yatağanspor-
14:00Isparta Davrazsporv Serinhisarspor-
14:00Kepez Belediyesporv Kuşadasıspor-
14:00Ortaca Belediyev Aydınspor 1923-
14:00Sökesporv Konyaaltı Belediyespor-
14:00Tavas Birliksporv Bucak Bld.Oğuzhan-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 8
17.02.2019IY
14:00Altınova Belediyesporv Burhaniye Bld.-
14:00Ayvalıkgücü Belediyesporv Yalova Kadıköyspor-
14:00Gülbahçesporv Çiğli Belediyespor-
14:00Orhangazi Belediyesporv İzmirspor-
14:00Ödemiş Sporv Yıldırım Belediyespor-
14:00Somasporv Salihli Belediyespor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 9
17.02.2019IY
14:00Başiskele Doğantepesporv Tavşanlı Linyitspor-
14:00Bornova Yeşilovasporv Maltepespor-
14:00Bozüyük Vitrasporv Aliağa Futbol A.Ş.-
14:00Çayırovasporv Belediye Derincespor-
14:00Kütahyasporv Gaziosmanpaşa-
14:00Sultangazisporv Kocaeli Büyükderbentspor-
14:00Vefav Kütahya Çamlıcaspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 10
17.02.2019IY
14:00Beşyüzevlersporv Karasuspor-
14:00Beylerbeyiv Çilimli Belediyespor-
14:00Devrek Belediyesporv 1877 Alemdağspor-
14:00Hendek Sporv Bartınspor-
14:00Kaynaşlı Belediyesporv Küçükyalı Yelkenspor-
14:00Serdivansporv Karadeniz Ereğli Belediye-
16.02.2019IY
02:0014:00Yeşil Bursa0 - 3 Bursa Zaferspor-
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 11
17.02.2019IY
14:00Bigasporv Çerkezköy 1911 Doğan-
14:00Çanakkale Dardanel SKv Biga Adaspor-
14:00Çorluspor 1947v Çengelköyspor A.Ş.-
14:00Kavaklısporv İstasyonspor-
14:00Modafensporv Edirnespor-
14:00Uzunköprüsporv Kartalspor-
14:00Yeşilköysporv Tekirdağspor-
 
OFC Şampiyonlar Ligi Grup A
16.02.2019IY
06:00MSTefana3 - 3 Malampa Revivors2 - 2
09:00MSHienghene Sport1 - 1 Lae City Dwellers1 - 1
 
OFC Şampiyonlar Ligi Grup B
16.02.2019IY
04:00MSHenderson Eels7 - 0 Morobe Wawens0 - 0
07:00MSLautoka2 - 2 Central2 - 1
 
Andorra 2.Lig
17.02.2019IY
16:00FC Rangersv Penya Encarnada-
18:00UE Santa Coloma IIv Inter Club dEscaldes II-
19:00Encamp IIv Atletic Club DEscaldes-
22:00ErtInter Club dEscaldes II0 - 0 Jenlai0 - 0
16.02.2019IY
22:30La Massanav Extremenya-
 
Arjantin Prim B Nacional
17.02.2019IY
01:05MSCA Sarmiento1 - 0 Club Atletico Mitre1 - 0
01:30MSAtletico Rafaela0 - 0 Arsenal Sarandi0 - 0
23:00Almagrov Gimnasia Mendoza-
23:00Guillermo Brownv Gimnasia Jujuy-
16.02.2019IY
04:00MSCentral Cordoba Santiago1 - 0 Villa Dalmine1 - 0
23:00MSBrown De Adrogue0 - 1 Temperley0 - 0
23:00MSFerro Carril Oeste1 - 1 Instituto Cordoba1 - 0
23:00MSLos Andes0 - 1 Agropecuario Argentino0 - 0
23:00MSNueva Chicago0 - 1 Ramon Santamarina0 - 0
 
Arjantin Prim B Metro
17.02.2019IY
23:00Atletico Atlantav Acassuso-
23:00Comunicacionesv Estudiantes Caseros-
23:00Tristan Suarezv Flandria-
23:05Colegialesv Barracas Central-
16.02.2019IY
23:00MSAlmirante Brown0 - 1 Fenix0 - 1
23:00MSDefensores Unidos1 - 3 All Boys1 - 2
 
Arjantin Primera C
17.02.2019IY
23:00Barracas Bolivarv Dock Sud-
16.02.2019IY
23:00MSCentral Cordoba0 - 0 San Martin Burzaco0 - 0
23:00MSDeportivo Merlo2 - 3 Argentino Quilmes1 - 1
23:00MSEl Porvenir2 - 1 Deportivo Armenio1 - 1
23:00MSExcursionistas2 - 1 Sportivo Italiano0 - 0
23:00MSLujan2 - 0 General Lamadrid2 - 0
 
Arjantin Primera D
17.02.2019IY
23:00Deportivo Munizv Claypole-
23:00Real Pilarv Centro Espanol-
16.02.2019IY
23:00MSClub Atlas2 - 2 Juventud Unida1 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
17.02.2019IY
09:00Gold Coast Knightsv SWQ Thunder-
09:00Sunshine Coastv Brisbane Strikers-
11:00Brisbane Olympic FCv Western Pride-
16.02.2019IY
11:00MSPeninsula Power3 - 1 Brisbane City1 - 0
12:00MSEastern Suburbs Brisbane0 - 1 Gold Coast United0 - 1
12:00MSQueensland Lions2 - 0 Moreton Bay United Jets1 - 0
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
16.02.2019IY
08:00MSAltona Magic0 - 1 Green Gully0 - 0
10:00MSPort Melbourne0 - 0 Kingston City0 - 0
11:00MSDandenong Thunder0 - 4 Hume City0 - 3
 
Portekiz Premier Lig
17.02.2019IY
18:00Belenensesv Maritimo-
18:00Moreirensev Tondela-
20:30Chavesv Boavista-
23:00Sporting Lisbonv Sporting Braga-
16.02.2019IY
18:30MSNacional4 - 0 CD Feirense1 - 0
21:00MSVitoria Guimaraes2 - 0 Portimonense1 - 0
23:30MSPorto2 - 0 Vitoria Setubal1 - 0
 
Brezilya Paulista A2
17.02.2019IY
00:00MSLinense1 - 2 Rio Claro1 - 1
16:00CA Juventusv Taubate-
21:00Santo Andrev Portuguesa Santista-
22:00Portuguesav Inter De Limeira-
16.02.2019IY
21:00MSAtibaia1 - 5 Agua Santa0 - 4
21:00MSVotuporanguense1 - 1 Nacional SP0 - 1
22:00MSXV De Piracicaba1 - 0 Sao Bernardo FC1 - 0
 
Brezilya Paulista A3
17.02.2019IY
16:00Desportivo Brasilv Velo Clube-
16:00Olimpiav Batatais-
16:00Taboao Da Serrav Gremio Osasco-
17:00Noroestev EC Sao Bernardo-
16.02.2019IY
21:00MSOsasco Audax1 - 0 Rio Preto1 - 0
21:00MSPrimavera SP0 - 0 Monte Azul0 - 0
22:00MSCapivariano2 - 0 Comercial FC1 - 0
22:00MSSao Carlos0 - 0 Barretos0 - 0
 
Kolombiya Primera B Apertura
17.02.2019IY
19:30Universitario Popayanv Valledupar-
23:00Llanerosv Deportivo Pereira-
23:30Cortulua Tuluav Deportes Quindio-
23:30Real Cartagenav Tigres FC-
23:30Real Santanderv Orsomarso-
 
Türkiye Spor Toto 1. Lig
17.02.2019IY
16:00Altınorduv Gazişehir Gaziantep FK-
16:00Osmanlıspor FKv Kardemir Karabükspor-
19:00Adanasporv İstanbulspor-
19:00Afjet Afyonsporv Giresunspor-
16.02.2019IY
13:30MSHatayspor1 - 1 Adana Demirspor0 - 0
13:30MSÜmraniyespor2 - 0 Balıkesirspor Baltok0 - 0
16:00MSAltay1 - 0 Boluspor0 - 0
 
İspanya Primera Lig
17.02.2019IY
14:00Real Madridv Girona-
18:15Valenciav Espanyol-
20:30Villarrealv Sevilla-
22:45Real Betisv Deportivo Alaves-
16.02.2019IY
15:00MSCelta Vigo1 - 4 Levante0 - 2
18:15MSRayo Vallecano0 - 1 Atletico Madrid0 - 0
20:30MSReal Sociedad3 - 0 Leganes0 - 0
22:45MSBarcelona1 - 0 Valladolid1 - 0
 
Nikaragua Premier Lig Clausura
18.02.2019IY
00:00Jalapav Chinandega-
00:00Deportivo Ocotalv Real Madriz-
17.02.2019IY
04:00Real Esteliv UNAN Managua-
04:00Walter Ferretiv Diriangen-
 
Galler Premier Lig 2.Aşama Şampiyonluk Grubu
16.02.2019IY
17:30MSNewtown3 - 2 Caernarfon Town1 - 0
17:30MSThe New Saints2 - 2 Barry Town2 - 1
 
Galler Premier Lig 2.Aşama Küme Düşme Grubu
16.02.2019IY
17:30MSCardiff MU3 - 0 Llandudno FC0 - 1
 
İzlanda Lig Kupası Grup 2
17.02.2019IY
19:15Fylkirv Throttur Reykjavik-
 
İzlanda Lig Kupası Grup 3
16.02.2019IY
00:00MSFram Reykjavik1 - 3 Afturelding1 - 1
20:00MSKA Akureyri4 - 0 Valur1 - 0
 
İspanya 2.Lig
17.02.2019IY
14:00Mallorcav Lugo-
18:00Numanciav Osasuna-
20:00Rayo Majadahondav Malaga-
20:00ErtReus Deportiu0 - 0 Almeria0 - 1
22:30Las Palmasv Sporting Gijon-
16.02.2019IY
18:00MSDeportivo La Coruna1 - 1 Gimnastic Tarragona0 - 0
20:00MSElche2 - 0 Extremadura UD1 - 0
20:00MSZaragoza0 - 0 Albacete0 - 0
22:00MSReal Oviedo1 - 0 Alcorcon0 - 0
22:30MSCadiz2 - 0 Tenerife0 - 0
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Güney
16.02.2019IY
18:00MSBillericay Town2 - 0 Eastbourne Borough1 - 0
18:00MSChelmsford City1 - 0 East Thurrock United1 - 0
18:00MSChippenham Town3 - 1 Hungerford Town0 - 1
18:00MSConcord Rangers2 - 1 Bath City2 - 0
18:00MSDulwich Hamlet3 - 3 Hemel Hempstead Town2 - 3
18:00MSHampton & Richmond0 - 1 Gloucester City0 - 0
18:00MSSlough Town2 - 2 Dartford1 - 1
18:00MSTruro City2 - 0 Oxford City1 - 0
18:00MSWealdstone2 - 2 St. Albans City1 - 1
18:00MSWelling United2 - 0 Torquay United1 - 0
18:00MSWoking2 - 1 Weston-super-Mare1 - 0
 
İsviçre Süper Lig
17.02.2019IY
18:00Baselv Sion-
18:00Grasshoppersv Neuchatel Xamax-
18:00Young Boysv Zürich-
16.02.2019IY
21:00MSLuzern0 - 3 Lugano0 - 1
21:00MSSt. Gallen1 - 3 Thun0 - 1
 
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
17.02.2019IY
00:45MSSportivo San Lorenzo2 - 0 Deportivo Santani1 - 0
02:45MSClub River Plate1 - 1 Libertad0 - 0
16.02.2019IY
01:30MSSportivo Luqueno0 - 2 Club Guarani0 - 0
 
Brunei Süper Lig
17.02.2019IY
15:15Wijayav MS PDB-
16.02.2019IY
15:15MS ABDBv IKLS-
 
Uruguay Premier Lig Apertura
17.02.2019IY
01:30MSMontevideo Wanderers1 - 1 CA River Plate1 - 0
23:00Boston Riverv Plaza Colonia-
23:00Cerro Largov Danubio-
23:00Racing Club Montevideov Cerro-
16.02.2019IY
23:00MSJuventud1 - 2 Centro Atletico Fenix1 - 1
23:00MSLiverpool FC (Montevideo)1 - 1 Nacional de Football1 - 0
23:00MSRampla Juniors3 - 4 Progreso1 - 3
 
Fransız Guyanası Onur Ligi
16.02.2019IY
22:00ASC Ouestv Etoile Matoury-
22:00MSMatoury2 - 1 Saint-Georges0 - 1
22:00Oyapockv Grand Santi-
22:00Sinnamaryv CSC Cayenne-
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A
17.02.2019IY
02:00Puntarenas FCv ADR Jicaral-
20:00AD Cartagenav Santa Rosa-
23:00AD Cofutpav Santa Ana-
16.02.2019IY
22:00Jaco Raysv Municipal Liberia-
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B
17.02.2019IY
00:00Aserriv Osa-
23:00Uruguay De Coronadov Turrialba-
16.02.2019IY
23:00Juventud Escazucenav Pumas Generalena-
23:15Puerto Golfitov Sporting San José-
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup A
17.02.2019IY
05:0045Marquense0 - 1 Deportivo Reu-
21:00Nueva Concepcionv Quiché-
21:00Santa Lucia Cotzumalguapav Deportivo San Pedro-
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup B
18.02.2019IY
00:00Sansarev Mixco-
00:00Achuapav Deportivo Jocotan-
17.02.2019IY
00:35Universidad San Carlosv Comunicaciones II-
16.02.2019IY
21:00MSAurora2 - 0 Carcha1 - 0
 
İngiltere Championship
17.02.2019IY
16:00Blackburn Roversv Middlesbrough-
16.02.2019IY
16:00MSRotherham United2 - 2 Sheffield Wednesday1 - 1
18:00MSAston Villa0 - 2 West Bromwich0 - 2
18:00MSBolton Wanderers0 - 4 Norwich City0 - 3
18:00MSIpswich Town1 - 1 Stoke City0 - 1
18:00MSPreston North End0 - 0 Nottingham Forest0 - 0
18:00MSSheffield United4 - 0 Reading3 - 0
 
İskoçya Premiership
17.02.2019IY
15:15Motherwellv Hearts-
19:00Kilmarnockv Celtic-
16.02.2019IY
18:00MSAberdeen2 - 2 St. Mirren1 - 1
18:00MSHibernian2 - 0 Hamilton2 - 0
18:00MSLivingston1 - 2 Dundee FC1 - 0
18:00MSRangers0 - 0 St. Johnstone0 - 0
 
İngiltere FA Cup 5.Tur
17.02.2019IY
16:00Bristol Cityv Wolverhampton-
19:00Doncaster Roversv Crystal Palace-
19:00Swansea Cityv Brentford-
16.02.2019IY
15:30MSBrighton & Hove Albion2 - 1 Derby County2 - 0
18:00MSAFC Wimbledon0 - 1 Millwall0 - 1
20:30MSNewport County1 - 4 Manchester City0 - 0
 
İskoçya Challenge Kupası Yarı Final
16.02.2019IY
22:25MSConnahs Quay1 - 1 Edinburgh City1 - 1
 
Avusturya ÖFB Kupası Çeyrek Final
17.02.2019IY
17:00SC Wiener Neustadtv Salzburg-
19:15Rapid Wienv Hartberg-
16.02.2019IY
14:00MSLASK Linz6 - 0 St. Pölten4 - 0
 
Polonya Ekstraklasa
17.02.2019IY
17:30Zaglebie Lubinv Miedz Legnica-
20:00Legia Warszawav Cracovia Krakow-
16.02.2019IY
17:30MSJagiellonia Bialystok1 - 0 Wisla Plock0 - 0
20:00MSZaglebie Sosnowiec3 - 2 Arka Gdynia1 - 2
22:30MSKorona Kielce0 - 0 Lechia Gdansk0 - 0
 
Macaristan NB I
16.02.2019IY
16:00MSDebrecen2 - 1 Ferencvaros0 - 1
19:00MSDiosgyor2 - 1 Budapest Honved0 - 1
19:00MSPuskas FC0 - 1 Ujpest0 - 0
19:00MSSzombathelyi Haladas1 - 2 Mezokövesd-Zsory1 - 2
19:00MSVarda SE0 - 0 Paksi SE0 - 0
21:30MSMTK Budapest1 - 3 Mol Vidi0 - 3
 
Almanya Bundesliga
17.02.2019IY
17:30Eintracht Frankfurtv Mönchengladbach-
20:00Bayer Leverkusenv Fortuna Düsseldorf-
16.02.2019IY
17:30MSHoffenheim3 - 0 Hannover 962 - 0
17:30MSSchalke 040 - 0 Freiburg0 - 0
17:30MSStuttgart1 - 3 RB Leipzig1 - 1
17:30MSWolfsburg3 - 0 Mainz 051 - 0
20:30MSHertha Berlin1 - 1 Werder Bremen1 - 0
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1.Lig
16.02.2019IY
16:20Dibba Al Hisnv Al Arabi-
16:20Masafiv Hatta Dubai-
 
Fas Botola 2
16.02.2019IY
16:30JSM Laayounev CR Khemis Zemamra-
17:00AS Salev Widad Temara-
17:00Chabab Atlas Khenifrav KAC Kenitra-
17:00Chabab Ben Guerirv USK Sidi Kacem-
17:00Racing De Casablancav Kasba Tadla-
17:00Raja Beni Mellalv Olympique Dcheira-
17:00Riadi Salmiv Ittihad Khemisset-
17:00Wydad Fesv Maghreb Fes-
 
Güney Afrika Kupa Son 8 Turu
17.02.2019IY
16:00Jomo Cosmosv TS Galaxy-
16:00The Magicv Kaizer Chiefs-
16.02.2019IY
16:00MSChippa United2 - 0 Milano United0 - 0
16:00MSWitbank Spurs1 - 2 Golden Arrows0 - 1
21:15MSBloemfontein Celtic1 - 0 Richards Bay0 - 0
 
Almanya Regionalliga Güney Batı
16.02.2019IY
16:00MSFreiburg II2 - 0 Pirmasens1 - 0
 
Almanya Regionalliga Kuzey Doğu
17.02.2019IY
15:30Berliner AK 07v BFC Dynamo-
15:30Budissa Bautzenv Babelsberg-
15:30Lokomotive Leipzigv Union Fürstenwalde-
15:30VfB Germania Halberstadtv VfB Auerbach-
16.02.2019IY
15:30MSAltglienicke3 - 1 Oberlausitz2 - 1
15:30MSOptik Rathenow1 - 0 Bischofswerdaer0 - 0
15:30ErtWacker Nordhausen0 - 0 Viktoria Berlin0 - 1
 
İsveç Kupa Grup A
16.02.2019IY
16:00MSAIK1 - 0 Jönköpings Södra1 - 0
16:00MSÖrgryte2 - 0 Norrby IF1 - 0
 
İsveç Kupa Grup B
17.02.2019IY
17:00Assyriska Turabv AFC Eskilstuna-
19:00Norrköpingv IFK Varnamo-
 
İsveç Kupa Grup C
17.02.2019IY
17:00Falkenbergs FFv Östers-
17:00Malmö FFv Degerfors-
 
İsveç Kupa Grup E
16.02.2019IY
16:00MSHacken6 - 1 IK Brage4 - 0
16:00MSRosengard1 - 3 Brommapojkarna0 - 1
 
İsveç Kupa Grup F
16.02.2019IY
18:00MSKarlstad1 - 2 IK Sirius0 - 1
18:00MSÖstersunds FK0 - 0 Halmstad0 - 0
 
İsveç Kupa Grup G
17.02.2019IY
17:00Djurgardenv IK Frej Taby-
17:00Hassleholms IFv Elfsborg-
 
İsveç Kupa Grup H
17.02.2019IY
17:00Nyköpings BISv Göteborg-
16.02.2019IY
18:00MSÖrebro2 - 1 GAIS1 - 0
 
Almanya 2. Bundesliga
17.02.2019IY
15:30Arminia Bielefeldv Magdeburg-
15:30Dynamo Dresdenv Jahn Regensburg-
15:30Holstein Kielv Greuther Fürth-
16.02.2019IY
15:00MSHeidenheim2 - 2 Hamburg1 - 1
15:00MSIngolstadt2 - 1 Bochum2 - 0
15:00MSMSV Duisburg2 - 3 Union Berlin1 - 1
15:00MSSt. Pauli1 - 2 Erzgebirge Aue1 - 1
 
İngiltere Ulusal Lig
16.02.2019IY
18:00MSAFC Fylde0 - 1 Chesterfield0 - 1
18:00MSBoreham Wood0 - 4 Hartlepool United0 - 1
18:00MSBromley2 - 0 Maidstone United1 - 0
18:00MSDagenham & Redbridge0 - 2 Gateshead0 - 1
18:00MSEastleigh2 - 1 Braintree Town2 - 1
18:00MSHalifax Town0 - 0 Aldershot Town0 - 0
18:00MSHarrogate Town1 - 2 Ebbsfleet United0 - 1
18:00MSHavant & Waterlooville2 - 3 Wrexham1 - 0
18:00MSLeyton Orient0 - 1 Maidenhead United0 - 0
18:00MSSalford City1 - 3 Dover Athletic1 - 1
18:00MSSolihull Moors2 - 2 Barnet0 - 1
18:00MSSutton United0 - 1 Barrow0 - 0
 
Macaristan NB II
17.02.2019IY
16:00Budaörsv Tiszakecske-
16:00Budapest Vasasv Györi ETO-
16:00Cegledi VSEv Kaposvari Rakoczi-
16:00Kazincbarcikav Vac FC-
16:00Monori SEv Bekescsaba-
16:00Mosonmagyarovari TEv Balmazujvarosi-
16:00Siofokv Csakvari TK-
16:00Soroksarv Budafoki MTE-
16:00Zalaegerszegi TEv Nyiregyhaza Spartacus-
20:00Gyirmotv Dorogi FC-
 
Hazırlık Kulüpler
17.02.2019IY
01:00Colorado Rapidsv Las Vegas Lights-
03:00Arna-Björnar (K)v Röa (K)-
03:00Shakhtyor Soligorskv Oleksandria-
03:00Yenisey Krasnoyarskv Silkeborg IF-
04:30ErtLos Angeles Galaxy0 - 0 Vancouver Whitecaps0 - 1
13:00Zilinav Trinec-
14:00Hoffenheim IIv Waldhof Mannheim 07-
14:30FC Juniors OÖv Radnik Sesvete-
16:00ErtBayreuth0 - 0 Erlangen-Bruck0 - 1
16.02.2019IY
03:00ErtFC Nordsjaelland0 - 0 Hvidovre0 - 0
03:00Garbarnia Krakowv Energetyk ROW Rybnik-
03:00Hamburgv Viborg-
03:00ErtKatowice0 - 0 GKS Belchatow0 - 1
03:00SKA Khabarovskv Ruh Brest-
03:00MSStomil Olsztyn0 - 2 Widzew Lodz0 - 0
03:00ErtTychy 710 - 0 Resovia Rzeszow0 - 1
03:00ErtWarta Poznan0 - 0 Polonia Sroda0 - 1
03:00Wigry Suwalkiv Olimpia Zambrow-
03:00Zorya Luhanskv Shakhter Karagandy-
08:30MSAPIA Leichhardt Tigers1 - 0 Bonnyrigg White Eagles1 - 0
12:30MSPuszcza Niepolomice2 - 1 NKP Podhale2 - 1
13:00MSJihlava4 - 0 Graffin Vlasim3 - 0
13:00Usti Nad Labemv Chrudim-
14:00MSHB Koge1 - 0 Roskilde0 - 0
14:00MSKFUM Oslo2 - 0 Kjelsas1 - 0
14:00Lafnitzv Gleisdorf-
14:00MSStal Brzeg3 - 1 Jastrzebie Zdroj1 - 1
15:00MSChrobry Glogow1 - 2 Polonia Sroda1 - 0
15:00Landskronav Nykobing-
15:00Viktoria Aschaffenburgv Grossbardorf-
15:00Wolfsburg IIv Werder Bremen II-
15:30ErtKaiserslautern II0 - 0 Naestved0 - 0
16:00Admira Wackerv Floridsdorfer AC-
16:00MSBayern München II1 - 2 Ulm 18460 - 0
16:00MSBlau-Weiss Linz3 - 1 Ceske Budejovice1 - 0
16:00MSEintracht Stadtallendorf2 - 2 Lehnerz1 - 1
16:00Elversbergv Pirmasens-
16:00MSFC Liefering1 - 5 Wacker Innsbruck1 - 3
16:00Helsingborgs IFv Trelleborgs FF-
16:00Herthav Amstetten-
16:00MSHessen Dreieich1 - 1 Steinbach0 - 0
16:00Kickers Offenbachv Mainz 05 II-
16:00MSRanheim2 - 3 Kristiansund BK2 - 1
16:00Riedv Schalding-Heining-
16:00MSSaarbrücken3 - 3 Progres Niedercorn3 - 1
16:00Tabor Sezanav Triglav-
16:00MSViktoria Zizkov1 - 2 Admira Praha0 - 1
16:00MSWormatia Worms3 - 0 Greuther Fürth II0 - 0
16:30Austria Lustenauv Wacker Innsbruck II-
16:30MSSturm Graz1 - 1 Domzale1 - 0
17:00MSF91 Dudelange4 - 1 Homburg3 - 1
17:00Kalmarv Dinamo Brest-
17:00MSMattersburg1 - 2 Austria Klagenfurt0 - 0
17:00Rheindorf Altachv Balingen-
17:00Varnsdorfv Vilemov-
18:00MSHamburg6 - 2 Viborg5 - 0
18:00Tychy 71v GKS Belchatow-
18:00MSWolfsberger AC1 - 4 Celje0 - 0
18:30MSColorado Rapids0 - 3 Las Vegas Lights0 - 0
19:00MSRosenborg5 - 1 GIF Sundsvall4 - 1
20:00CSKA Moscow (K)v Lilleström (K)-
 
Cebelitarık Premier Lig
17.02.2019IY
18:00Gibraltar Phoenixv St Josephs-
16.02.2019IY
18:00Mons Calpev Lynx-
20:15MSEuropa FC1 - 1 Lincoln Red Imps0 - 0
 
Malezya Premier Lig
17.02.2019IY
16:00UKM FCv Kelantan-
16.02.2019IY
11:45MSSelangor United3 - 2 Sarawak1 - 1
15:15MSSabah3 - 1 PBDKT T-Team0 - 1
16:00Pulau Pinangv PDRM-
 
İtalya Serie C Grup A
17.02.2019IY
16:30Albissolav Arezzo-
16:30Alessandriav Arzachena-
16:30Novarav Pistoiese-
16:30Olbia 1905v Carrarese-
16:30Pisav Gozzano-
16:30Pontederav Pro Vercelli-
16:30Robur Sienav Juventus II-
16:30Cuneov Pro Piacenza-
20:30Lucchesev Virtus Entella-
20:30Piacenzav Pro Patria-
 
İtalya Serie C Grup B
16.02.2019IY
16:30MSSüdtirol4 - 0 Gubbio2 - 0
16:30MSTeramo1 - 1 Monza0 - 0
16:30MSTernana0 - 2 Triestina0 - 0
16:30MSVis Pesaro0 - 1 AlbinoLeffe0 - 0
18:30MSFeralpiSalo3 - 0 Ravenna2 - 0
18:30MSRenate1 - 1 Pordenone Calcio0 - 1
18:30MSVicenza0 - 0 Fermana0 - 0
20:30MSGIANA Erminio1 - 1 Virtus Verona1 - 0
22:30MSRimini2 - 0 Imolese1 - 0
22:45MSSambenedettese0 - 0 Fano0 - 0
 
Arnavutluk 1.Lig Grup A
16.02.2019IY
16:00MSBurreli5 - 2 Veleçiku Koplik0 - 0
16:00MSIliria Fushe Kruje0 - 0 Beselidhja Lezhe0 - 0
16:00MSKorabi Peshkopi1 - 0 Dinamo Tirana0 - 0
16:00MSShenkolli1 - 0 Erzeni Shijak0 - 0
16:00MSVora4 - 6 Vllaznia Shkoder0 - 0
 
Arnavutluk 1.Lig Grup B
17.02.2019IY
16:00Bylis Ballshv Tomori Berat-
16:00Lushnjav Besa Kavaje-
16.02.2019IY
16:00MSApolonia Fier0 - 1 Oriku0 - 0
16:00MSElbasani1 - 1 Pogradeci0 - 0
16:00MSTurbina Cerrik1 - 2 Egnatia Rrogozhine0 - 0
 
Azerbaycan Premier Lig
17.02.2019IY
14:00Sebail FKv Sabah-
16:30Qarabağ Ağdamv Qabala-
16.02.2019IY
14:00MSKeşla FK2 - 1 Sumqayıt1 - 0
16:30MSZira0 - 0 Neftçi Baku PFK0 - 0
 
Tanzanya Kuu Bara Ligi
17.02.2019IY
16:00Lipuliv Singida United-
16.02.2019IY
17:00Young Africansv Simba-
 
Yunanistan Futbol Ligi
17.02.2019IY
16:00Aittitos Spatav Irodotos-
16:00Apollon Larisasv Aiginiakos-
16:00Iraklis Thessalonikiv Kerkyra-
16:00Plataniasv Karaiskakis-
16:00Spartiv Panachaiki-
16:00Trikalav Apollon Kalamarias-
16:00Volos NFCv Doxa Dramas-
16.02.2019IY
16:00MSErgotelis1 - 0 Kissamikos0 - 0
 
Surinam Eerste Klasse
17.02.2019IY
01:00Leo Victorv West United-
22:30Botopasiev Robin Hood-
22:30Papatamv Santos-
16.02.2019IY
02:00Transvaalv SNL-
22:30Brokiv Inter Moengotapoe-
22:30Notchv PVV-
22:30WBCv Acoconut-
 
Almanya Kadınlar Bundesliga
17.02.2019IY
13:00Borussia Mgladbach (K)v SC Sand (K)-
15:00FFC Frankfurt (K)v Turbine Potsdam (K)-
16:00Essen-Schönebeck (K)v Hoffenheim (K)-
16:00Freiburg (K)v Bayer Leverkusen (K)-
16:00Werder Bremen (K)v Duisburg (K)-
17:00Bayern München (K)v Wolfsburg (K)-
 
Fransa Ligue 1
17.02.2019IY
17:00Bordeauxv Toulouse-
17:00Caenv RC Strasbourg-
17:00Lillev Montpellier-
19:00Reimsv Rennes-
23:00Saint-Etiennev Paris Saint-Germain-
16.02.2019IY
19:00MSMarseille2 - 0 Amiens SC2 - 0
22:00MSAngers3 - 0 Nice1 - 0
22:00MSMonaco1 - 0 Nantes1 - 0
 
Saint Kitts ve Nevis Premier Lig
18.02.2019IY
00:00Saddlers Unitedv St. Peters-
17.02.2019IY
00:00Mantabv Newtown United-
02:00St. Pauls Unitedv Conaree United-
22:00Old Road Jets Unitedv Garden Hotspurs-
 
Arnavutluk Süperlig
17.02.2019IY
16:00KF Laçiv Partizani Tirana-
16:00KS Kamzav Kastrioti Kruje-
19:00Flamurtari Vlorev Skenderbeu-
19:00KF Tiranav Luftetari Gjirokaster-
 
Cezayir 1.Lig
16.02.2019IY
20:00MSJS Saoura2 - 0 Tadjenant0 - 0
20:00ErtJS Saoura0 - 0 CS Constantine0 - 1
 
Şili Primera B
18.02.2019IY
00:00Copiapov La Serena-
00:00Deportes Valdiviav Deportes Santa Cruz-
17.02.2019IY
00:00MSSantiago Morning3 - 2 Melipilla1 - 1
00:00MSPuerto Montt2 - 2 Nublense1 - 1
00:00MSMagallanes0 - 0 San Luis De Quillota0 - 0
03:00MSCobreloa2 - 2 Deportes Temuco0 - 0
18:00Santiago Wanderersv CSD Rangers-
16.02.2019IY
02:00MSBarnechea2 - 0 Union San Felipe2 - 0
 
Şili Premier Lig
17.02.2019IY
00:30MSUniversidad Chile1 - 1 Cobresal1 - 0
03:00MSCoquimbo Unido1 - 2 CD Universidad Catolica1 - 2
03:00MSDeportes Iquique0 - 0 Curico Unido0 - 0
03:00Huachipatov O Higgins-
03:00MSUniversidad Concepcion0 - 0 CD Everton0 - 0
16.02.2019IY
00:00MSUnion La Calera2 - 0 Palestino0 - 0
 
Kolombiya Primera A Apertura
18.02.2019IY
00:00Deportes Tolimav Envigado-
17.02.2019IY
01:00MSAmerica de Cali3 - 0 Independiente Medellin2 - 0
01:30MSAlianza Petrolera1 - 1 Once Caldas0 - 1
03:45MSJunior1 - 1 Aguilas Doradas0 - 0
22:00Deportivo Pastov Jaguares De Cordoba-
16.02.2019IY
23:15MSMillonarios3 - 2 Atletico Huila3 - 1
 
İran Persian Gulf Pro Lig
17.02.2019IY
15:30Foolad Khuzestanv Sanat Naft-
15:30Zob Ahanv Saipa-
16.02.2019IY
15:00MSPars Jam Bushehr3 - 1 Nassaji Mazandaran0 - 0
 
Makedonya 1.Lig
17.02.2019IY
16:00Akademija Pandevv Makedonija GjP-
16:00Pobedav Belasica-
16:00Rabotnickiv Renova-
16:00Shkendija 79v Vardar Skopje-
16:00Sileksv Shkupi-
 
Malezya Süper Lig
17.02.2019IY
16:00Selangor FAv PKNS FC-
16.02.2019IY
16:00MSKedah4 - 0 FELDA United2 - 0
16:00MSMalacca United1 - 1 Pahang0 - 1
16:00MSPKNP2 - 3 MISC1 - 1
 
Peru Premier Lig Apertura
18.02.2019IY
00:00Melgarv Deportivo Municipal-
17.02.2019IY
01:45MSCarlos Manucci Trujillo4 - 4 Ayacucho FC3 - 2
04:0090Sport Huancayo0 - 2 Sporting Cristal-
21:30Union Comerciov Universitario-
16.02.2019IY
04:00MSAlianza Lima3 - 0 Sport Boys1 - 0
21:15MSUniversidad San Martin1 - 1 UTC Cajamarca0 - 0
23:30MSBinacional1 - 0 Cesar Vallejo0 - 0
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
17.02.2019IY
12:00BB Erzurumspor U21v Sivasspor U21-
12:00Kasımpaşa U21v Galatasaray U21-
12:00Kayserispor U21v Göztepe U21-
12:00Trabzonspor U21v Alanyaspor U21-
16.02.2019IY
11:00MSAkhisar Belediye U212 - 1 MKE Ankaragücü U211 - 0
11:00MSBursaspor U214 - 0 Çaykur Rizespor U212 - 0
12:00MSFenerbahçe U213 - 1 Konyaspor U212 - 0
 
Türkiye U21 Ligi 1.Lig
17.02.2019IY
02:00ErtAltınordu U210 - 0 Gazişehir Gaziantep U210 - 1
12:00Adanaspor U21v İstanbulspor U21-
12:00Afjet Afyonspor U21v Giresunspor U21-
12:30Osmanlıspor U21v Kardemir Karabükspor U21-
16.02.2019IY
10:00MSÜmraniyespor U212 - 1 Balıkesirspor U210 - 0
12:00MSAltay U211 - 2 Boluspor U211 - 0
13:00Hatayspor U21v Adana Demirspor U21-
 
Türkiye U19 Ligi Elit A
16.02.2019IY
12:00MSAlanyaspor U194 - 0 Trabzonspor U193 - 0
13:00MSBeşiktaş U192 - 0 Yeni Malatyaspor U191 - 0
13:00MSÇaykur Rizespor U191 - 3 Bursaspor U191 - 0
13:00MSGalatasaray U190 - 1 Kasımpaşa U190 - 1
13:00MSGöztepe U191 - 2 Kayserispor U190 - 0
13:00MSKonyaspor U190 - 0 Fenerbahçe U190 - 0
13:00MSMedipol Başakşehir U190 - 0 Antalyaspor U190 - 0
13:00MSMKE Ankaragücü U190 - 2 Akhisar Belediye U190 - 0
13:00MSSivasspor U191 - 1 BB Erzurumspor U190 - 0
 
Türkiye U19 Ligi Elit B
16.02.2019IY
02:00MSİstanbulspor U193 - 0 Adanaspor U19-
13:00MSBalıkesirspor U190 - 2 Ümraniyespor U190 - 0
13:00MSBoluspor U190 - 2 Altay U190 - 0
13:00MSDenizlispor U192 - 1 Eskişehirspor U190 - 0
13:00MSGazişehir Gaziantep U191 - 1 Altınordu U190 - 0
13:00MSGençlerbirliği U194 - 0 Elazığspor U191 - 0
13:00MSGiresunspor U190 - 2 Afyonspor U190 - 0
13:00MSKardemir Karabükspor U190 - 2 Osmanlıspor U190 - 0
15:00MSAdana Demirspor U190 - 0 Hatayspor U190 - 0
 
Bahreyn 2.Lig
17.02.2019IY
18:15Al Ittifaq Maqabav Busaiteen-
18:15Sitrav Isa Town-
 
Martinik Onur Ligi
17.02.2019IY
02:00New Starv Club Franciscain-
16.02.2019IY
03:00Aiglonv RC Saint Joseph-
03:00Club Colonialv RC Lorrain-
03:00Golden Lionv Golden Star-
03:00Riviere-Pilotev Emulation-
22:30Essor-Prechotainv Assaut-
22:30US Robertv Samaritaine-
 
Cezayir U21 Ligi 1
16.02.2019IY
17:00JS Saoura U21v Tadjenant U21-
17:00JS Saoura U21v CS Constantine U21-
 
Malta 1.Lig
17.02.2019IY
15:00Naxxar Lionsv Santa Lucia-
17:15Mqabba FCv Lija Athletic-
19:30Zebbug Rangersv Vittoriosa Stars-
16.02.2019IY
16:00Gudja Unitedv Swieqi United-
18:15Pembroke Athletav Marsa FC-
 
Yeni Zelanda Premiership
17.02.2019IY
03:30Tasman Unitedv Southern United-
04:00MSCanterbury United2 - 1 Team Wellington0 - 0
06:35Auckland Cityv Hamilton Wanderers-
 
Venezuela Premier Lig Apertura
18.02.2019IY
00:00Estudiantes De Meridav Deportivo Tachira-
17.02.2019IY
00:00MSCaracas FC1 - 1 Aragua0 - 1
22:00Estudiantes de Caracasv LALA-
22:30Atletico Venezuelav Deportivo La Guaira-
23:00Mineros De Guayanav Deportivo Lara-
23:00Trujillanosv Metropolitanos-
23:30Zuliav Academia Puerto Cabello-
16.02.2019IY
22:30MSDeportivo Anzoategui2 - 3 LLaneros De Guanare2 - 0
23:00MSCarabobo2 - 1 Portuguesa FC1 - 1
 
Mısır Premier Lig
17.02.2019IY
19:00Zamalekv ENPPI-
16.02.2019IY
17:00MSIsmaily3 - 2 Nojom El Mostabel1 - 0
20:00MSEl Entag El Harby0 - 1 Al Ahly0 - 0
 
Danimarka Kadınlar Kupası Çeyrek Final
17.02.2019IY
15:00Naesby (K)v VSK Aarhus (K)-
15:30Sundby (K)v Fortuna Hjörring (K)-
16.02.2019IY
16:00OB (K)v Brondby (K)-
 
Malta Premier Lig
17.02.2019IY
16:00Pieta Hotspursv Balzan FC-
18:00Gzira Unitedv Birkirkara-
16.02.2019IY
16:00MSSt. Andrews1 - 2 Hibernians FC1 - 0
16:00MSValletta3 - 3 Senglea Athletic2 - 1
18:00MSHamrun Spartans0 - 1 Mosta0 - 0
18:15MSFloriana0 - 1 Qormi0 - 1
 
Filistin West Bank Ligi
17.02.2019IY
16:00Shabab Alsamuv Hilal Al-Quds-
16.02.2019IY
15:30MSShabab Al Amari2 - 3 Taraji Wadi Al-Nes2 - 2
16:00MSShabab Al Thahrea1 - 1 Markz Balata0 - 1
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
17.02.2019IY
17:00Anorthosisv Omonia Nicosia-
18:00AEL Limassolv Nea Salamis-
19:00Doxav Ermis Aradippou-
16.02.2019IY
18:00MSAPOEL Nicosia2 - 2 AEK Larnaca0 - 0
19:00MSEnosis Neon Paralimni1 - 1 Paphos FC1 - 0
20:00MSAlki Oroklini1 - 3 Apollon Limassol0 - 1
 
Fransa Ligue 2
17.02.2019IY
15:00Sochauxv Lens-
 
Türkiye 3.Lig 1.Grup
17.02.2019IY
13:00Karaköprü Belediyesporv Körfez Spor Kulübü-
13:30Erbaasporv Batman Petrolspor-
13:30Ergene Velimeşev Yomraspor-
13:30Gebzesporv Büyükçekmece Tepecikspor-
13:30Nevşehir Belediyesporv Nazilli Belediyespor-
13:30Silivrisporv Erzin Belediyespor-
16.02.2019IY
13:30MSŞile Yıldızspor1 - 3 Hekimoğlu Trabzon1 - 1
13:30MSTire 19220 - 0 Artvin Hopaspor0 - 0
 
Fransa Kadınlar 1.Ligi
17.02.2019IY
16:45PSG (K)v Fleury 91 (K)-
16.02.2019IY
16:30MSBlanquefort (K)2 - 0 Metz (K)1 - 0
16:30MSGuingamp (K)0 - 1 Paris (K)0 - 0
16:30MSMontpellier (K)4 - 1 Dijon (K)0 - 0
16:30MSOlympique Lyon (K)1 - 0 Templemars Vendeville (K)0 - 0
 
Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance
16.02.2019IY
17:00MSGresford Athletic1 - 1 Holywell0 - 0
17:00MSRuthin Town0 - 1 Buckley Town0 - 0
17:30MSFlint Town United2 - 0 Rhyl0 - 0
17:30MSGuilsfield1 - 1 Airbus UK0 - 0
17:30MSLlanrhaeadr2 - 1 Penrhyncoch0 - 0
17:30MSPorthmadog2 - 0 Holyhead Hotspur FC0 - 0
 
Türkiye 3.Lig 2.Grup
17.02.2019IY
13:00Ofsporv Yeni Orduspor-
13:00Osmaniyespor FKv Adıyaman 1954 SK-
13:00Pazarsporv Çatalcaspor-
13:30Alibeyköysporv Kemerspor 2003-
13:30Altındağ Belediyesporv Elaziz Belediyespor-
13:30Esenler Eroksporv Karşıyaka-
13:30Kırşehir Belediyesporv Van BBSK-
13:30Kızılcabölüksporv Sultanbeyli Belediyespor-
16.02.2019IY
13:30MSBergama Belediyespor0 - 1 Düzcespor0 - 0
 
Malta 2.Lig
17.02.2019IY
16:00St. Georgev Luqa St. Andrews-
18:15Melliehav Birzebbuga-
16.02.2019IY
16:00Kalkarav St. Venera-
18:15Rabat Ajaxv Mgarr United FC-
 
Türkiye 3.Lig 3.Grup
17.02.2019IY
13:00Fatsa Belediyesporv Ankara Adliyespor-
13:00Payassporv Diyarbekirspor-
13:0024 Erzincansporv Kocaelispor-
13:30Bucasporv Bağcılar SK-
13:30Gölcüksporv Karacabey Belediyespor-
13:30Halide Edip Adıvar SKv Bayburt İl Özel İdare Gençlik Spor-
13:30Serik Belediyesporv Cizrespor-
13:30Turgutlusporv Yeni Çorumspor-
16.02.2019IY
13:00MS1461 Trabzon2 - 0 Muğlaspor1 - 0
 
İskoçya Futbol Ligi Highland Ligi
16.02.2019IY
17:00MSClachnacuddin1 - 0 Buckie Thistle0 - 0
18:00MSCove Rangers0 - 0 Brora Rangers0 - 0
18:00MSFormartine United3 - 0 Keith0 - 0
18:00MSForres Mechanics4 - 0 Huntly0 - 0
18:00ErtFort William0 - 0 Nairn County0 - 1
18:00MSFraserburgh2 - 0 Rothes0 - 0
18:00MSStrathspey Thistle1 - 0 Lossiemouth0 - 0
18:00MSWick Academy2 - 1 Turriff United0 - 0
 
İskoçya Futbol Ligi Lowland Ligi
16.02.2019IY
18:00MSEast Kilbride2 - 1 Civil Service Strollers0 - 0
18:00MSEast Stirlingshire2 - 0 Dalbeattie Star0 - 0
18:00MSEdinburgh University2 - 2 BSC Glasgow0 - 0
18:00MSEdusport Academy2 - 2 Spartans0 - 0
18:00MSGala Fairydean0 - 1 Kelty Hearts0 - 0
18:00MSStirling University1 - 1 Cumbernauld Colts0 - 0
18:00MSWhitehill Welfare2 - 3 Vale of Leithen0 - 0
18:00ErtGretna 20080 - 0 Selkirk0 - 1
 
Bolivya Premier Lig Apertura
17.02.2019IY
00:15MSSport Boys Warnes2 - 2 Guabira2 - 1
22:00Nacional Potosiv Royal Pari-
22:00San Josev Real Potosi-
16.02.2019IY
22:00MSBlooming1 - 0 Aurora0 - 0
23:00MSBolivar2 - 1 Always Ready1 - 0
 
Avustralya A-Lig
17.02.2019IY
09:00Sydneyv Central Coast Mariners-
16.02.2019IY
11:50MSAdelaide United1 - 3 Western Sydney Wanderers1 - 1
14:00MSPerth Glory4 - 0 Brisbane Roar3 - 0
 
Hong Kong Premier Lig
17.02.2019IY
09:30Hong Kong Saplingv Yuen Long-
12:30Easternv Southern District RSA-
16.02.2019IY
09:30MSWofoo Tai Po3 - 0 Kitchee1 - 0
12:30MSWarriors1 - 3 Guangzhou R&F U190 - 2
 
Tunus 1.Lig
17.02.2019IY
16:00Kairouanv Etoile Du Sahel-
 
Fas Botola Pro
17.02.2019IY
17:00FUS Rabatv Wydad Casablanca-
17:00Raja Casablancav Youssoufia Berrechid-
19:00Difaa El Jadidav RSB Berkane-
16.02.2019IY
17:00MSMoghreb Tetouan1 - 1 Ittihad Tanger1 - 0
17:00MSMouloudia Oujda2 - 1 Kawkab Marrakech1 - 0
19:00MSChabab Rif Hoceima3 - 1 Olympique Khouribga2 - 0
 
Lübnan Premier Lig
17.02.2019IY
15:15Al Akhaa Al Ahliv Al Nabi Shayth-
15:15Racing Beirutv Tadamon Sour-
16.02.2019IY
15:15MSAl Ansar4 - 0 Salam Zgharta0 - 0
15:15Safav Shabab Al Ghazieh-
17:00Tripoli SCv Al Ahed-
 
Kuveyt Premier Lig
16.02.2019IY
16:50Al Arabiv Al Kuwait-
16:50Al Nasarv Al Shabab-
 
Andorra 1.Lig
17.02.2019IY
14:00Encampv UE Santa Coloma-
14:00Ordinov Inter Club dEscaldes-
18:00Engordanyv UE Sant Julia-
20:00FC Santa Colomav Lusitanos-
 
İtalya Kadınlar Serie A
17.02.2019IY
14:30Juventus (K)v AC Milan (K)-
16.02.2019IY
16:30MSFlorentia (K)0 - 2 Mozzanica (K)0 - 2
16:30MSOrobica (K)2 - 3 Roma (K)0 - 1
16:30MSReggiana (K)0 - 1 Fimauto Valpolicella (K)0 - 1
16:30MSTavagnacco (K)0 - 1 Firenze (K)0 - 1
16:30MSVerona (K)1 - 2 Bari (K)1 - 1
 
Bahreyn Premier Lig
16.02.2019IY
17:05ErtEast Riffa0 - 0 Al Hadd0 - 1
18:30ErtAl Riffa0 - 0 Muharraq0 - 1
18:30MSAl Shabab Manama4 - 0 Al Hala Muharraq1 - 0
 
Ürdün Premier Lig
16.02.2019IY
17:00MSAl Wihdat4 - 0 Al Hussein2 - 0
19:30MSAqaba3 - 0 Al Ahli0 - 0
 
İtalya Serie C Grup C
17.02.2019IY
16:30Cataniav Paganese-
16:30Cavesev Viterbese Castrense-
16:30Sicula Leonziov Vibonese-
18:30Biscegliev Rende-
18:30Rossoblu Potenzav Siracusa-
18:30SS Monopoliv Juve Stabia-
18:30Virtus Francavillav Reggina-
22:30ErtCasertana0 - 0 FC Matera0 - 1
 
Kosta Rika Premier Lig Clausura
18.02.2019IY
00:00Perez Zeledonv CS Herediano-
17.02.2019IY
03:00MSSantos de Guapiles2 - 1 CS Cartagines1 - 1
05:00IYDeportivo Saprissa3 - 0 Grecia-
 
Arjantin Reserve Lig
17.02.2019IY
15:00Boca Juniors Res.v Lanus Res.-
15:00Rosario Central Res.v Tigre Res.-
16.02.2019IY
15:00MSPatronato Res.3 - 2 Aldosivi Res.2 - 0
15:00MSSan Lorenzo Res.2 - 1 Newells Old Boys Res.0 - 0
15:00MSSan Martín San Juan Res.2 - 2 Independiente Res.0 - 0
15:00MSUnión Santa Fe Res.1 - 0 Atletico Tucuman Res.1 - 0
 
Hindistan Süper Lig
17.02.2019IY
17:00Delhi Dynamosv Bengaluru-
16.02.2019IY
17:00MSJamshedpur1 - 4 Pune City0 - 2
 
Hindistan I-Lig
17.02.2019IY
14:30East Bengalv Churchill Brothers-
16.02.2019IY
11:30MSAizawl1 - 2 Mohun Bagan AC1 - 1
14:30MSGokulam1 - 1 Indian Arrows FC0 - 1
 
El Salvador Primera Lig Clausura
18.02.2019IY
00:00Pasaquinav Alianza-
17.02.2019IY
04:00MSIsidro Metapan0 - 0 Chalatenango0 - 0
 
Guatemala Ulusal Lig Clausura
17.02.2019IY
00:00MSMunicipal0 - 0 Deportivo Chiantla0 - 0
02:00MSCoban Imperial1 - 0 CSD Comunicaciones1 - 0
20:30Antigua GFCv Malacateco-
23:00Deportivo Petapav Deportivo Sanarate-
16.02.2019IY
22:00MSIztapa0 - 0 Xelaju MC0 - 0
23:30MSGuastatoya1 - 0 Siquinala0 - 0
 
Burkino Faso 1.Lig
16.02.2019IY
18:30ASEC-Kv Majestic-
18:30ASFBv RC Bobo-Dioulasso-
18:30Forces Armeesv As Police-
20:45Etoile Filantev Rail Club Kadiogo-
 
Romanya 1.Lig
17.02.2019IY
16:00Voluntariv Dunarea Calaraşi-
18:30Gaz Metan Mediasv Sepsi-
21:00Dinamo Bucarestv Botosani-
16.02.2019IY
15:00MSHermannstadt0 - 1 CS U Craiova0 - 0
21:00MSCFR Cluj1 - 1 Astra Giurgiu0 - 0
 
Sırbistan Süper Lig
17.02.2019IY
16:00Dinamo Vranjev Spartak Subotica-
16:00Rad Beogradv Zemun-
16.02.2019IY
15:00MSBacka Palanka0 - 3 Partizan Belgrade0 - 1
16:00MSMacva Sabac0 - 1 Mladost Lucani0 - 1
16:00MSProleter Novi Sad0 - 0 Radnik Surdulica0 - 0
17:00MSRadnicki Nis2 - 0 Cukaricki Stankom2 - 0
18:00MSCrvena Zvezda4 - 0 Vojvodina2 - 0
 
İsrail Ligat HaAl
17.02.2019IY
20:00Maccabi Petah Tikvav Maccabi Netanya-
21:30Maccabi Haifav Hapoel Eran Hadera-
16.02.2019IY
17:00MSHapoel Raanana0 - 0 Hapoel Tel Aviv0 - 0
19:00MSAshdod2 - 1 Bnei Sakhnin0 - 1
19:15MSBnei Yehuda4 - 2 Hapoel Haifa2 - 1
21:30MSMaccabi Tel Aviv3 - 0 Ironi Kiryat Shmona2 - 0
 
Meksika Liga MX Clausura
17.02.2019IY
02:00MSCruz Azul1 - 2 Santos Laguna1 - 1
04:00MSLeon3 - 0 Toluca0 - 0
04:0090Tigres UANL3 - 2 Necaxa-
06:00Guadalajarav Atlas-
21:00Pumas UNAMv Club America-
16.02.2019IY
04:00MSMonarcas Morelia2 - 3 Monterrey1 - 1
06:00MSPuebla1 - 1 Pachuca0 - 1
06:06MSTijuana3 - 0 Veracruz2 - 0
 
Kosova Süper Lig
17.02.2019IY
15:30Dritav Gjilani-
16.02.2019IY
15:30MSBallkani2 - 0 Drenica Skenderaj0 - 0
15:30MSFerizaj2 - 0 Trepça 890 - 0
 
Brezilya Paulista A1
17.02.2019IY
02:00MSNovorizontino0 - 0 Ponte Preta0 - 0
23:00Ferroviariav Palmeiras-
16.02.2019IY
02:00MSRB Brasil3 - 1 Botafogo SP2 - 1
21:30MSSao Caetano4 - 4 Bragantino1 - 4
 
Mauritius Mauritius Ligi
17.02.2019IY
16:15ASPL 2000v Pamplemousses-
19:00Bolton Cityv Petite Riviere Noire-
16.02.2019IY
16:15Quatre Bornesv ASVP-
 
Belçika 1.Lig A
17.02.2019IY
16:30Club Bruggev Genk-
20:00Royal Antwerpv Anderlecht-
22:00Royal Excel Mouscronv Cercle Brugge-
16.02.2019IY
20:00MSKortrijk1 - 2 Sporting Charleroi0 - 0
22:00MSKV Oostende1 - 1 AS Eupen1 - 0
22:00MSZulte Waregem1 - 1 Sint-Truiden0 - 0
22:30MSWaasland-Beveren2 - 1 Gent1 - 0
 
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig
17.02.2019IY
16:00Digenis Voroklinisv Anagennisi Deryneia-
16.02.2019IY
16:00MSAE Zakakiou2 - 1 ASIL Lysi0 - 1
16:00MSAyia Napa2 - 1 EN THOI Lakatamia0 - 0
16:00MSMEAP Nisou1 - 2 Olympiakos Nicosia1 - 1
16:00MSOmonia Aradippou0 - 1 Aris Limassol0 - 0
16:00MSOnisilos3 - 1 Karmiotissa0 - 0
16:00MSPAEEK0 - 0 Akritas Chlorakas0 - 0
 
Meksika Ascenso MX Clausura
17.02.2019IY
02:00MSAlebrijes De Oaxaca1 - 0 Coras De Tepic0 - 0
04:00MSVenados1 - 0 UAEM Potros0 - 0
06:00Dorados De Sinaloav Atlante-
21:00Universidad Guadalajarav Cafetaleros De Tapachula-
16.02.2019IY
04:00MSMineros de Zacatecas0 - 0 Correcaminos UAT0 - 0
05:00MSAtletico San Luis2 - 0 FC Juarez1 - 0
 
İzlanda Lig Kupası Grup 4
16.02.2019IY
13:15MSBreidablik3 - 0 Grotta1 - 0
 
Bangladeş Premier Lig
17.02.2019IY
12:30Sheikh Jamalv Sheikh Russel-
15:30Abahaniv Brothers Union-
 
Honduras Ulusal Lig Clausura
18.02.2019IY
00:00Real de Minasv Vida-
17.02.2019IY
00:00MSMarathon1 - 0 Motagua0 - 0
04:0090Lobos UPNFM3 - 0 Honduras Progreso-
 
Belçika 1.Lig B Kapanış
17.02.2019IY
18:00Lommel Unitedv Beerschot-Wilrijk-
16.02.2019IY
19:00MSOud-Heverlee Leuven3 - 0 Westerlo0 - 0
22:30MSUnion Saint-Gilloise1 - 2 SV Roeselare0 - 0
 
Hollanda Tweede Divisie
17.02.2019IY
16:30De Treffersv AFC Amsterdamsche-
16.02.2019IY
16:30MSExcelsior Maassluis0 - 2 HHC Hardenberg0 - 1
16:30MSKoninklijke HFC1 - 0 Jong Vitesse0 - 0
16:30MSScheveningen4 - 0 BVV Barendrecht2 - 0
17:00MSKozakken Boys2 - 1 Rijnsburgse Boys2 - 0
17:00MSSV Spakenburg4 - 2 Lienden4 - 0
17:30MSJong Almere City2 - 0 GVVV0 - 0
17:30MSJong Sparta1 - 3 Ijsselmeervogels0 - 1
17:30MSVVSB1 - 3 Katwijk0 - 2
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Medipol Başakşehir21136245
2Galatasaray21116439
3Beşiktaş22116539
4Yeni Malatyaspor2297634
5Atiker Konyaspor22810434
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.