Anasayfa
RSSMOBİL

Canlı Maç Skorları ve Sonuçları

 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
24.05.2019IY
18:00Medipol Başakşehirv Alanyaspor-
21:00Sivassporv Galatasaray-
21:00Çaykur Rizesporv Trabzonspor-
21:00Beşiktaşv Kasımpaşa-
 
Endonezya Liga 1
24.05.2019IY
16:30PSM Makassarv Perseru Serui-
16:30Barito Puterav Madura United-
23.05.2019IY
16:30ErtPersib Bandung0 - 0 PS TNI0 - 1
 
Panama Kupa Final
23.05.2019IY
04:00MSCosta del Este1 - 1 Universitario0 - 0
 
Brezilya Paulista U20 1.Aşama Grup 2
24.05.2019IY
21:00Sao Carlos U19v Botafogo SP U19-
21:00Ferroviaria U19v Rio Claro SP U19-
 
Brezilya Paulista U20 1.Aşama Grup 3
24.05.2019IY
21:00Bragantino U20v Portuguesa U20-
 
Brezilya Paulista U20 1.Aşama Grup 4
24.05.2019IY
21:00Ituano U20v Osasco Audax U20-
 
Haiti Ulusal Şampiyona Apertura Çeyrek Final
24.05.2019IY
02:00Don Boscov Tempete FC-
23.05.2019IY
03:00MSRacing Des Gonaives0 - 0 Arcahaie0 - 0
 
Kanada Kanada Şampiyonası 1. Ön Eleme
23.05.2019IY
00:00MSHFX Wanderers0 - 1 Vaughan Azzurri0 - 1
02:00MSYork91 - 0 Blainville0 - 0
04:30MSCavalry2 - 1 Pacific1 - 0
 
Gürcistan Erovnuli Liga
24.05.2019IY
16:00Sioni Bolnisiv FC Rustavi-
18:00Dinamo Tbilisiv Torpedo Kutaisi-
20:00Dila Goriv Saburtalo-
23.05.2019IY
18:00MSChikhura Sachkhere1 - 2 Dinamo Batumi1 - 1
20:00MSWIT Georgia0 - 3 Lokomotiv Tbilisi0 - 1
 
Hırvatistan 1.HNL
24.05.2019IY
19:00Istra 1961v Rudes-
 
İsveç 2.Lig Norraland
24.05.2019IY
20:00Kramfors-Alliansenv Umea FC Akademi-
 
İsveç 2.Lig Södra Svealand
24.05.2019IY
20:00Huddingev AFK Linköping-
20:30Haningev Assyriska-
 
Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi Küme Düşme Turu
24.05.2019IY
12:00Jablonec U21v Vysocina Jihlava U21-
 
Fransa Ligue 2 Yükselme Play Off 2.Tur
24.05.2019IY
19:00Troyesv Lens-
 
Arjantin Santa Fe Kupası 3.Tur
24.05.2019IY
03:00MSAtletico Carcarana1 - 1 Sportivo Las Parejas0 - 1
23.05.2019IY
00:00Libertad Sunchalesv Ben Hur-
03:009 De Julio Rafaelav Atletico San Jorge-
 
İsviçre Challenge Lig
23.05.2019IY
21:00MSVaduz1 - 5 Servette0 - 2
21:00MSRapperswil-Jona1 - 4 Winterthur0 - 0
21:00MSKriens0 - 2 Lausanne Sports0 - 1
21:00MSChiasso0 - 1 Aarau0 - 1
21:00MSFC Schaffhausen2 - 0 Wil 19000 - 0
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Avrupa Ligi Play Off - 2.Tur
24.05.2019IY
19:00Mlada Boleslavv FC Fastav Zlin-
 
Kolombiya Primera A Apertura Quadrangular Grup A
23.05.2019IY
04:00MSAmerica de Cali4 - 0 Union Magdalena2 - 0
 
Arjantin Superliga Reserve Kupası Yarı Final
24.05.2019IY
16:00San Lorenzo Res.v Velez Sarsfield Res.-
23.05.2019IY
16:00MSBanfield Res.0 - 1 Estudiantes La Plata Res.0 - 1
 
Brezilya Brasileiro U23 1.Tur
24.05.2019IY
21:00Santa Cruz U23v Ceara U23-
21:00Bahia U23v Internacional U23-
 
Brezilya Brasileiro U23 1.Tur Grup A
23.05.2019IY
21:00MSVitória U231 - 1 Corinthians U230 - 1
21:00MSSport Recife U230 - 1 Paraná U230 - 0
21:00MSPonte Preta U230 - 1 Avaí U230 - 0
21:00MSGoiás U232 - 1 Santos U231 - 0
21:00MSFigueirense U232 - 1 Grêmio U230 - 0
21:00MSCoritiba U233 - 2 Atlético PR U231 - 1
 
Copa Sudamericana 2.Tur
24.05.2019IY
01:15MSMontevideo Wanderers0 - 0 Cerro0 - 0
01:15MSCorinthians2 - 0 Deportivo Lara0 - 0
03:30MSIndependiente Del Valle5 - 0 CD Universidad Catolica4 - 0
03:30MSFluminense4 - 1 Atletico Nacional4 - 1
03:30MSArgentinos Juniors1 - 0 Deportes Tolima0 - 0
23.05.2019IY
01:15MSSol De America0 - 1 Botafogo0 - 0
01:15MSDeportivo Cali1 - 1 CA Penarol0 - 0
03:30MSLiverpool FC (Montevideo)1 - 0 Caracas FC0 - 0
03:30MSLa Equidad2 - 0 Deportivo Santani1 - 0
 
Finlandiya Veikkausliiga
24.05.2019IY
18:30KuPS Kuopiov Ilves Tampere-
 
Hollanda Eredivisie Avrupa Ligi Play Off Final
24.05.2019IY
21:45Utrechtv Vitesse-
 
Almanya Bundesliga Play Out
23.05.2019IY
21:30MSStuttgart2 - 2 Union Berlin1 - 1
 
Almanya 2. Bundesliga Play Out
24.05.2019IY
19:15Wehen Wiesbadenv Ingolstadt-
 
Lüksemburg Ulusal Lig Yükselme/Küme Düşme Play Off 1/2
24.05.2019IY
21:00Swift Hesperangev Hostert-
 
Slovakya 2.Lig
24.05.2019IY
18:00Skalicav Dubnica-
 
Surinam Topklasse
24.05.2019IY
02:00Bintang Lairv Happy Boys-
 
Türkmenistan Yokary Lig
24.05.2019IY
03:00Merwv Aşgabat-
 
Kenya Premier Lig
23.05.2019IY
15:00MSTusker2 - 2 Zoo Kericho1 - 1
15:00MSNakumatt0 - 2 Leopards SC0 - 0
 
Makao Premier Lig
24.05.2019IY
14:05Sporting Macauv Windsor Arch Ka I-
23.05.2019IY
14:05MSCheng Fung4 - 2 Policia0 - 0
16:00MSHang Sai3 - 0 Casa Do Benfica0 - 0
 
Ruanda Ulusal Futbol Ligi
24.05.2019IY
16:30Musanzev Bugesera-
16:30Kirehev Rayon Sports-
16:30Gicumbiv Muhanga-
16:30Etincellesv Mukura-
16:30AS Kigaliv Police FC-
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
24.05.2019IY
12:30Brisbane Strikersv Redlands United-
12:30ErtGold Coast Knights0 - 0 Western Pride0 - 1
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
24.05.2019IY
12:45Melbourne Knightsv Oakleigh Cannons-
13:15Pascoe Valev Heidelberg United-
 
Ekvador Pro Lig Serie B
24.05.2019IY
22:30Puerto Quitov Atletico Porteno-
 
İsveç 2.Lig Norra Götaland
24.05.2019IY
20:00Vänersborgs FKv Torslanda IK-
20:00Stenungsundv Vanersborgs IF-
23.05.2019IY
20:00MSLidköpings FK1 - 1 IK Gauthiod0 - 0
 
ABD USL
23.05.2019IY
03:00MSSwope Park Rangers2 - 2 Memphis 9011 - 1
03:00MSBirmingham Legion0 - 1 Nashville0 - 0
05:30MSFresno FC1 - 0 Austin Bold0 - 0
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL
24.05.2019IY
18:00Velke Meziriciv Hlucin-
18:30Jiskra Rymarovv Viktoria Otrokovice-
19:00Hanackav Dolni Benesov-
 
İspanya 2.Lig
24.05.2019IY
22:00Malagav Zaragoza-
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3
24.05.2019IY
19:30B 1913 Odensev Naesby-
20:00Kolding Bv B 1909 Odense-
20:00Silkeborg KFUMv Viborg II-
 
Faroe Adaları 2.Lig
24.05.2019IY
03:00Hoyvikv Undrid-
 
İsveç Allsvenskan
24.05.2019IY
20:00GIF Sundsvallv AIK-
 
Singapur S-Lig
24.05.2019IY
15:30Albirex Niigata Sv DPMM FC-
 
Güney Kore K Lig 1
24.05.2019IY
14:00Incheon Unitedv Sangju Sangmu-
 
Belarus Premier Lig
24.05.2019IY
17:00Dinamo Minskv Isloch Minsk-
18:45BATE Borisovv Slutsk-
20:45Dnyapro Mchzv Gomel-
 
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig
24.05.2019IY
14:35Chongqing Lifanv Henan Jianye-
 
İrlanda Premier Lig
24.05.2019IY
21:45Waterford FCv Univ College Dublin-
21:45Dundalkv St Patrick`s Athletic-
21:45Derry Cityv Finn Harps-
21:45Bohemiansv Sligo Rovers-
22:00Shamrock Roversv Cork City-
 
Norveç NM Kupası 2.Tur
23.05.2019IY
19:00MSUllern0 - 1 Stromsgodset0 - 1
19:00MSSunndal0 - 4 Molde0 - 0
19:00MSHinna1 - 4 Viking0 - 3
19:00MSAsane0 - 2 Brann0 - 0
 
Faroe Adaları Kupa Yarı Final
23.05.2019IY
20:00MSVikingur Gota0 - 0 Skala0 - 0
 
Letonya Kupa 1.Tur
23.05.2019IY
19:00MSJauniba / Upesciems2 - 1 Jürmalas SS0 - 0
 
Sırbistan Kupa Final
23.05.2019IY
20:00MSCrvena Zvezda0 - 1 Partizan Belgrade0 - 1
 
Türkiye 3.Lig 1.Grup Final
23.05.2019IY
16:00MSErgene Velimeşe1 - 0 Nevşehir Belediyespor1 - 0
 
Türkiye 3.Lig 2.Grup Final
24.05.2019IY
16:00Esenler Eroksporv Van BBSK-
 
Türkiye 3.Lig 3.Grup Final
24.05.2019IY
20:45Yeni Çorumsporv Serik Belediyespor-
 
Kolombiya Primera B Apertura Yarı Final Grup B
24.05.2019IY
03:00MSDeportes Quindio3 - 0 Llaneros2 - 0
 
Arjantin Primera C Küme Düşme Play Off Final
23.05.2019IY
20:00MSBerazategui2 - 0 Barracas Bolivar1 - 0
 
Bulgaristan 2.Lig
23.05.2019IY
17:00MSStrumska Slava2 - 2 Tsarsko Selo0 - 1
17:00MSOFK Pirin1 - 0 Ludogorets II0 - 0
17:00MSNesebar1 - 2 Montana1 - 2
17:00MSLokomotiv G. Oryahovitsa1 - 2 Chernomorets Balchik0 - 0
17:00MSLitex Lovech2 - 2 Dobrudzha 19190 - 2
17:00MSKariana Erden2 - 0 Pomorie2 - 0
17:00MSCSKA 1948 Sofia3 - 1 Lokomotiv Sofia 19291 - 0
17:00MSBotev Galabovo2 - 3 Arda Kardzhali1 - 2
 
Brezilya Copa Do Nordeste Final
24.05.2019IY
03:30MSFortaleza1 - 0 Botafogo PB0 - 0
 
Estonya Esiliiga B
24.05.2019IY
19:00Parnu JKv Tallinna Charma-
19:00Voru FC Heliosv Nomme United-
19:00Keilav Pohja-Tallinna JK Volta-
23.05.2019IY
19:00MSNomme JK Kalju II1 - 0 Vandra JK Varpus0 - 0
 
Guatemala Ulusal Lig Clausura Final
23.05.2019IY
20:00MSMalacateco0 - 1 Antigua GFC0 - 1
 
Brezilya Kupa Son 8 Turu
24.05.2019IY
02:00MSInternacional3 - 1 Paysandu1 - 0
23.05.2019IY
01:15MSSampaio Correa FC0 - 1 Palmeiras0 - 0
03:30MSSao Paulo0 - 1 Bahia0 - 0
03:30MSJuventude0 - 0 Gremio0 - 0
 
İzlanda 2.Lig
24.05.2019IY
22:15UMF Tindastollv Dalvik / Reynir-
23.05.2019IY
21:00MSUMF Selfoss5 - 1 KF Vidir0 - 0
 
İzlanda 3.Lig
23.05.2019IY
23:00MSKV Vesturbaejar5 - 1 Alftanes0 - 0
23:00MSKH Hlidarendi1 - 2 Vaengir Jupiters0 - 2
23:00MSHöttur / Huginn3 - 0 Einherji0 - 0
 
Hazırlık Kulüpler
24.05.2019IY
02:30NY Cosmosv St. Pauli-
15:00Eintracht Frankfurtv Wolfsburg-
20:00Forward Madisonv Hertha Berlin-
23.05.2019IY
03:00MSMinnesota United0 - 1 Hertha Berlin0 - 0
03:00MSDC United2 - 5 Real Betis0 - 0
19:00MSSimba4 - 5 Sevilla3 - 1
 
Recopa Sudamericana Final
23.05.2019IY
03:30MSAtletico Paranaense1 - 0 River Plate1 - 0
 
Tanzanya Kuu Bara Ligi
23.05.2019IY
17:00JKT Tanzaniav Kagera Sugar-
17:00Coastal Unionv Tanzania Prisons-
 
Sierra Leone Premier Lig
24.05.2019IY
19:30Bo Rangersv Ports Authority-
 
Almanya DFB Gençler Kupası Final
24.05.2019IY
21:15RB Leipzig U19v VfB Stuttgart U19-
 
Fransa Ligue 1
24.05.2019IY
22:05Rennesv Lille-
22:05Reimsv Paris Saint-Germain-
22:05Nimesv Lyon-
22:05Nicev Monaco-
22:05Nantesv RC Strasbourg-
22:05Marseillev Montpellier-
22:05Dijonv Toulouse-
22:05Caenv Bordeaux-
22:05Angersv Saint-Etienne-
22:05Amiens SCv Guingamp-
 
Ukrayna Kadınlar Premier Ligi
24.05.2019IY
13:00Zlagoda (K)v Zhytlobud-1 (K)-
16:00Zhytlobud-2 (K)v Lviv (K)-
 
Malezya Süper Lig
24.05.2019IY
17:00Terengganuv Selangor FA-
 
Peru Premier Lig Apertura
24.05.2019IY
23:30UTC Cajamarcav Real Garcilaso-
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
24.05.2019IY
14:00Medipol Başakşehir U21v Alanyaspor U21-
15:00Yeni Malatyaspor U21v Bursaspor U21-
15:00Sivasspor U21v Galatasaray U21-
15:00Çaykur Rizespor U21v Trabzonspor U21-
15:00Beşiktaş U21v Kasımpaşa U21-
 
Romanya 3.Lig Seri 2
24.05.2019IY
17:00Tunariv İnainte Modelu-
 
Romanya 3.Lig Seri 3
24.05.2019IY
18:00U Craiova 1948v Flacara Moreni-
18:00Alexandriav Sporting Roşiorii-
19:00Vointa Saelelev Hermannstadt II-
 
Romanya 3.Lig Seri 4
24.05.2019IY
18:00Vulturii Lugojv Millenium Giarmata-
18:00Dumbravitav Avrig-
 
Romanya 3.Lig Seri 5
24.05.2019IY
16:00FCM Baia Marev Odorheiu Secuiesc-
18:00Sanatatea Clujv Gaz Metan Medias II-
18:00Arieşul Turdav Comuna Recea-
18:00ACS Gloria Bistritav Iernut-
 
Dünya Kupası U20 Grup A
23.05.2019IY
19:00MSTahiti U200 - 3 Senegal U200 - 2
21:30MSPolonya U200 - 2 Kolombiya U200 - 1
 
Dünya Kupası U20 Grup B
23.05.2019IY
19:00MSMeksika U201 - 2 İtalya U201 - 1
21:30MSJaponya U201 - 1 Ekvador U200 - 1
 
Dünya Kupası U20 Grup C
24.05.2019IY
19:00Honduras U20v Yeni Zelanda U20-
21:30Uruguay U20v Norveç U20-
 
Dünya Kupası U20 Grup D
24.05.2019IY
19:00Katar U20v Nijerya U20-
21:30Ukrayna U20v ABD U20-
 
İrlanda 1.Lig
24.05.2019IY
21:45Limerickv Cabinteely-
21:45Shelbournev Cobh Ramblers-
21:45Drogheda Unitedv Galway United-
21:45Bray Wanderersv Wexford Youths-
 
Meksika Liga MX Clausura Final
24.05.2019IY
04:45MSTigres UANL1 - 0 Leon1 - 0
 
Litvanya Kupa Son 16 Turu
24.05.2019IY
18:00Kupiskisv Minija-
18:30Pakruojisv Nevezis-
18:30Marijampol? Cityv FK Dainava Alytus-
19:00Sveikatav Silas-
19:00Lifosav Siauliai-
 
Bolivya Premier Lig Apertura
23.05.2019IY
01:15MSWilstermann2 - 5 Blooming1 - 1
03:30MSThe Strongest3 - 2 Always Ready1 - 2
03:30MSOriente Petrolero5 - 0 Aurora3 - 0
22:00MSSport Boys Warnes1 - 2 Bolivar1 - 0
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1
24.05.2019IY
21:00Fribourgv Young Boys II-
 
Hazırlık Ülkeler
24.05.2019IY
02:10MSArjantin (K)3 - 1 Uruguay (K)2 - 0
20:00İspanya (K)v Kanada (K)-
23.05.2019IY
13:00MSRusya U183 - 2 Slovakya U182 - 1
13:00MSMeksika U180 - 2 İngiltere U180 - 2
13:00MSİspanya U181 - 2 Çek Cumhuriyeti U180 - 1
 
Umman Profesyonel Lig
24.05.2019IY
21:00Al Suwaiqv Sur-
21:00Al Nasrv Mrbat-
21:00Al Shababv Al Rustaq-
21:00Al Nahdav Oman FC-
23.05.2019IY
21:00MSMuscat2 - 3 Sohar0 - 0
21:00MSMjees1 - 3 Dhofar0 - 0
21:00MSAl Oruba3 - 1 Saham0 - 0
 
Vietnam V-Lig 1
24.05.2019IY
13:00Nam Dinh FCv Ha Noi T&T-
13:00Binh Duongv Quang Ninh-
14:00Thanh Hoav Ha Noi-
15:00Viettelv Xi Mang Hai Phong-
 
Suudi Arabistan Pro Lig Yükselme / Küme Düşme Play Off 1/2
24.05.2019IY
22:30Al Khaleejv Al Hazm-
 
İsveç 1.Lig Güney
23.05.2019IY
20:30MSSkövde AIK2 - 2 FC Trollhattan0 - 1
 
İsveç 2.Lig Östra Götaland
24.05.2019IY
20:00IFK Berga v FK Karlskrona-
20:00IFK Hassleholmv Asarums IF FK-
 
İsveç 2.Lig Norra Svealand
24.05.2019IY
20:30Valbov Gamla Upsala SK-
 
İsveç 2.Lig Vastra Götaland
24.05.2019IY
20:00Qviding FIFv Ullared-
 
Ermenistan Premier Lig
24.05.2019IY
16:00FC Ararat-Armeniav Artsakh-
16:00Alashkertv Banants-
 
İzlanda 1.Lig
24.05.2019IY
22:15Vikingur Olafsvikv Thor Akureyri-
22:15Grottav Leiknir Reykjavik-
23.05.2019IY
22:15MSHaukar2 - 4 Throttur Reykjavik2 - 3
22:15MSNjardvik0 - 0 Keflavik0 - 0
22:15MSAfturelding1 - 3 Fjölnir1 - 1
 
Avusturya 1.Lig
24.05.2019IY
20:10SV Hornv SC Wiener Neustadt-
20:10Lafnitzv Floridsdorfer AC-
20:10Kapfenberger SVv FC Juniors OÖ-
20:10FC Lieferingv Wattens-
20:10Amstettenv Austria Lustenau-
20:10Austria Wien IIv Wacker Innsbruck II-
 
Kuzey İrlanda Kadınlar Şampiyonası
24.05.2019IY
21:30Crewe United Ladies (K)v Lisburn (K)-
 
Arnavutluk 1.Lig Şampiyona Final
23.05.2019IY
17:00MSVllaznia Shkoder1 - 3 Bylis Ballsh1 - 0
 
ABD MLS
23.05.2019IY
03:00MSNew York Red Bulls2 - 2 Vancouver Whitecaps1 - 1
 
Kongo 1.Lig
23.05.2019IY
16:00MSDiables Noirs1 - 2 Kondzo0 - 0
16:00MSChéminots3 - 1 La Mancha0 - 0
17:00MSLeopards de Dolisie2 - 2 Nico-Nicoyé0 - 0
18:00MSV.Club Mokanda2 - 1 Tongo FC Jambon0 - 0
18:00MSPatronage Sainte-Anne1 - 2 Inter Club0 - 0
 
Danimarka 2.Lig Küme Düşme Turu
24.05.2019IY
20:00Avartav Skovshoved-
 
Ukrayna U19 Ligi
24.05.2019IY
03:00ErtOlimpik Donetsk U190 - 0 Lviv U190 - 1
12:00Zorya Luhansk U19v Volyn Lutsk U19-
12:00Vorskla U19v Illichivets U19-
12:00Dynamo Kiev U19v Shakhtar Donetsk U19-
12:00Arsenal Kyiv U19v Desna U19-
12:00Chornomorets U19v Metalurh Zaporizhya U19-
 
Sırbistan Kadınlar Süper Lig Küme Düşme Turu
24.05.2019IY
17:00Pozarevac (K)v Vojvodina (K)-
 
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig
24.05.2019IY
14:30Meizhou Hakkav Nei Mongol Zhongyou-
 
Estonya Esiliiga A
23.05.2019IY
19:00MSFC Levadia Tallinn II0 - 3 Vaprus0 - 1
19:00MSFC Flora Tallinn II0 - 0 Luunja0 - 0
19:00MSFC Elva1 - 0 K-Jarve JK Jarve0 - 0
 
Slovakya Süper Lig Şampiyonluk Grubu
24.05.2019IY
20:00Zilinav Ruzomberok-
20:00Slovan Bratislavav Sered-
20:00DAC Dunajska Stredav Zemplin Michalovce-
 
Slovakya Süper Lig Küme Düşme Grubu
24.05.2019IY
20:00Zlate Moravcev Nitra-
20:00Spartak Trnavav Trencin-
20:00Podbrezovav Senica-
 
Finlandiya Kakkonen Grup A
24.05.2019IY
19:00Kiffenv Sudet-
 
Finlandiya Kakkonen Grup B
24.05.2019IY
18:30SalPa Salov KaaPo Kaarina-
18:30Gnistanv Tampere United-
18:30FC Jazzv KaPa-
 
Finlandiya Kakkonen Grup C
24.05.2019IY
18:30OLSv JS Hercules-
 
Ukrayna Persha Lig
23.05.2019IY
17:00MSInhulets0 - 0 Ahrobiznes Volochysk0 - 0
 
Bangladeş Premier Lig
23.05.2019IY
13:00MSNoFeL Sporting Club1 - 3 Bashundhara Kings0 - 2
13:00MSMuktijoddha SKC1 - 4 Abahani1 - 2
 
Tayvan Premier Lig
23.05.2019IY
11:00Ming Chuan Universityv Taipei Tatung-
14:00Taipowerv Tainan City-
 
Romanya 1.Lig Küme Düşme Turu
23.05.2019IY
20:30MSGaz Metan Medias4 - 0 Voluntari1 - 0
 
İskoçya Championship Play Off 1/2 Final
23.05.2019IY
21:45MSDundee United0 - 0 St. Mirren0 - 0
 
Kosova Kupa Final
24.05.2019IY
21:45Trepça 89v Feronikeli-
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 4
24.05.2019IY
19:30Norresundby BKv Aalborg II-
 
Romanya 2.Lig
24.05.2019IY
18:30Academica Clinceniv SCM Argeşul Piteşti-
Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Galatasaray33209469
2Medipol Başakşehir33199566
3Beşiktaş33188762
4Trabzonspor33179760
5Yeni Malatyaspor331381247
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.