Anasayfa
RSSMOBİL
Osmanlısporun Muhtemel Rakipleri Karşılaştı

Osmanlıspor'un Muhtemel Rakipleri Karşılaştı

Spor

Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor'un muhtemel rakiplerinin karşı karşıya geldiği 1. ön eleme maçında Chikhura, Zimbru'yu 1-0 mağlup etti.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyinde iki numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde 2016-2017 sezonu birinci ön eleme turunda 43 maç oynandı.

Osmanlıspor'un muhtemel rakiplerinin karşı karşıya geldiği maçta Gürcistan temsilcisi Chikhura, Moldova ekibi Zimbru'yu deplasmanda 1-0 yenerek tur için avantaj elde etti. Her iki takım da mücadeleyi kırmızı kartlar nedeniyle onar kişi tamamladı.

Türkiye'den Atiker Konyaspor'un doğrudan, Medipol Başakşehir'in üçüncü ön eleme turu, Osmanlıspor'un ise ikinci ön eleme turundan katılacağı UEFA Avrupa Ligi birinci ön eleme turu ilk maçlarında alınan skorlar şöyle:

Dila (Gürcistan) - Shirak (Ermenistan): 1-0

Aktobe (Kazakistan) - MTK Budapeşte (Macaristan): 1-1

Admira Wacker (Avusturya) - Spartak Myjava (Slovakya): 1-1

Ventspils (Letonya) - Vikingur (Faroe Adaları): 2-0

Santa Coloma (Andorra) - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan): 1-3

Bokelj (Karadağ) - Vojvodina (Sırbistan): 1-1

Videoton (Macaristan) - Zaria Balti (Moldova): 3-0

Banants (Ermenistan) - Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1

Trakai (Litvanya) - Nömme Kalju (Estonya): 2-1

Levadia Tallinn (Estonya) - HB Torshavn (Faroe Adaları): 1-1

Balzan (Malta) - Neftçi (Azerbaycan): 0-2

Sloboda (Bosna Hersek) - Beitar Kudüs (İsrail): 0-0

Atlantas (Litvanya) - HJK (Finlandiya): 0-2

Dinamo Minsk (Belarus) - Spartaks Jurmala (Letonya):

2-1

Slavia Sofya (Bulgaristan) - Zaglebie Lubin (Polonya): 1-0

AIK (İsveç) - Bala Town (Galler): 2-0

Europa (Cebelitarık) - Pyunik (Ermenistan): 2-0

Göteborg (İsveç) - Llandudno Town (Galler): 5-0

Gebele (Azerbaycan) - Samtredia (Gürcistan): 5-1

Differdange 03 (Lüksemburg) - Cliftonville (Kuzey İrlanda): 1-1

Midtjylland (Danimarka) - Süduva (Litvanya): 1-0

Zimbru (Moldova) - Chikhura (Gürcistan): 0-1

Kukesi (Arnavutluk) - Rudar Pljevlja (Karadağ): 1-1

AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Folgore (San Marino): 3-0

Vaduz (Liechtenstein) - Sileks (Makedonya): 3-1

Odds (Norveç) - Mariehamn (Finlandiya): 2-0

Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - Birkirkara (Malta): 1-1

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Gorica (Slovenya): 3-0

Beroe (Bulgaristan) - Radnik (Bosna Hersek): 0-0

Domzale (Slovenya) - Lusitans (Andorra): 3-1

NSI (Faroe Adaları) - Shakhtyor (Belarus): 0-2

Teuta (Arnavutluk) - Kairat (Kazakistan): 0-1

Connah's Quay Nomads (Galler) - Stabaek (Norveç): 0-0

Spartak Trnava (Slovakya) - Hibernians (Malta): 3-0

La Fiorita (San Marino) - Debrecen (Macaristan): 0-5

Cukaricki (Sırbistan) - Ordabasy (Kazakistan): 3-0

Linfield (Kuzey İrlanda) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 0-1

Aberdeen (İskoçya) - Fola (Lüksemburg): 3-1

Hearts (İskoçya) - Infonet (Estonya): 2-1

Shkendija (Makedonya) - Cracovia (Polonya): 2-0

Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti) - RoPS (Finlandiya): 0-2

Breidablik (İzlanda) - Jelgava (Letonya): 2-3

KR Reykjavik (İzlanda) - Glenavon (Kuzey İrlanda): 2-1

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--

Kupada rövanş karşılaşmaları 5, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Kaynak: sporx.com

Ekleme Tarihi: 01.07.2016 01:12, Son Güncelleme: 01.07.2016 10:50

Diğer Spor Haberleri






Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Galatasaray34243775
2Fenerbahçe34219472
3Medipol Başakşehir34226672
4Beşiktaş34218571
5Trabzonspor341510955
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.