Anasayfa
RSSMOBİL
Türkiye Kupası 1. Tur Kura Çekimi Yapıldı

Türkiye Kupası 1. Tur Kura Çekimi Yapıldı

Spor

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının kura çekimi gerçekleştirildi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının kura çekimi gerçekleştirildi. 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül'de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle:

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)

14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)

14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)

14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)

14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)

15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)

15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)

15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)

15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)

15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)

15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)

15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)

15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)

15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)

15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)

15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)

15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Kaynak: sporx.com

Ekleme Tarihi: 01.09.2016 17:31, Son Güncelleme: 02.09.2016 06:19

Diğer Spor Haberleri






Türkiye Süper Ligi 2015-2016 Sezonu
Takım O G B M P
1Beşiktaş22006
2Galatasaray22006
3Yeni Malatyaspor22006
4Kasımpaşa22006
5Kayserispor21104
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür
VİDEOLAR
FOTO GALERİLER
SON HABERLER
E-POSTA LİSTESİ
© Tüm Hakları Saklıdır. Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.